Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Blaszczu16 19.07.2015 04:48

Do kogo tak powiedział? A swoją drogą, to bardzo ładną akcją się popisał nasz Patryk.

fansorina 19.07.2015 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1408275)


Patrysia Małecka z asystą do tego puścił tradycyjną wiązankę "kim ty ku...a jesteś pedale"

Coś mnie ominęło? Czy Patryk zmienił płeć? Nie sądze, słabiutkie to.

mitmichael 19.07.2015 10:35

To Mały jeszcze zyje? ja myslałem, ze juz go Diabeł wział do siebie ale chyba go wypuscił i jednemu rywalowi juz sie oberwało :D

Blaszczu16 19.07.2015 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1408289)
To Mały jeszcze zyje? ja myslałem, ze juz go Diabeł wział do siebie ale chyba go wypuscił i jednemu rywalowi juz sie oberwało :D

No przecież więzadła mu poszły i przez to miał długą przerwę. Na szczęście wraca do formy. Oby mu się wiodło lepiej niż dotychczas. Może kiedyś historia zatoczy koło jak z Mączyńskim?

PiVoSH92 19.07.2015 12:02

Akurat Mały może nie zamknął sobie drogę, ale jeśli wróci to ciężko będzie mu uzyskać wiarygodność i szacunek kibiców. Piłkarsko na teraz też nie powala, choć akurat u nas każdy skrzydłowy na wagę złota.

Babba 19.07.2015 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1408292)
Może kiedyś historia zatoczy koło jak z Mączyńskim?

Oby nie. To kawał gnoja..po tym co odstawiał niech się buja.

63.5 Kg 19.07.2015 12:30

Małecki kiedyś znowu w Wiśle..??
Dziekuje ale postoje...

Dariook 19.07.2015 12:31

https://fbcdn-photos-a-a.akamaihd.ne...337e36e3b2af4d

Reserve 19.07.2015 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1408302)

Jeśli właśnie zestawimy to z tematem Małeckiego to można zobaczyć różnicę klas między tymi dwoma panami.

Sobolewski dużo robił, a mało mówił. Małecki... no cóż, zupełnie na odwrót.
Reasumując - raczej obu tych panów kolejny raz w koszulce Wisły nie zobaczymy. Radka niestety wiek już blokuje, a z Małeckiego kawał chuja i wątpię żeby ktokolwiek zaproponował mu powrót.

brylant17 19.07.2015 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1408276)
Do kogo tak powiedział? A swoją drogą, to bardzo ładną akcją się popisał nasz Patryk.

Nie dam sobie ręki uciąć,ale chyba do Pawłowskiego ? w drugiej połowie po faulu na nim

wolfu 19.07.2015 18:45

Na pytanie, jak zagrał dziś Zając:
Cytat:

Michał Trela ‏@MichalTrelaBlog 2 godz.2 godziny temu Tak, że na waszym miejscu bym nie żałował,że gra w Koronie.

A Lucas Guedes na testach w 2 drużynie Lecha.

WhiteDoctor 19.07.2015 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1408279)
Coś mnie ominęło? Czy Patryk zmienił płeć? Nie sądze, słabiutkie to.

to nie jest słabiutkie to jest adekwatne do tego co pokazywał i co reprezentował sobą ten koleś

bez odbioru

Marcinnno 20.07.2015 10:52

Wywiad ze Stiliciem: http://ekstraklasa.net/liga-mistrzow...557d147be32966

stalsanok1946 20.07.2015 17:28

czytałem ten wywiad, drogę zalatuje nadętym bufonem i jego zapewnienia że na Ukrainie i w Turcji sobie w zupełności poradził, a było już kilka jego słów że wyjazdy do tych lig okazały się niewypałami, coś chłopak odleciał

wolfu 23.07.2015 11:34

Cytat:

Ruch Chorzów porozumiał się z niemieckim 1.FC Nürnberg w sprawie transferu definitywnego napastnika Mariusza Stępińskiego.


Umowa transferowa wejdzie w życie, jeśli zawodnik pozytywnie przejdzie testy medyczne i wydolnościowe.
~90minut.pl

Janusz 26.07.2015 10:53

Taki kwiatek o Dudce z Forum Lecha
Cytat:

Dudka Dariusz miałby problemy, by trzymać poziom ligę niżej, a gdzie dopiero w Ekstraklasie czy pucharach z Sarajewem. Wiecznie spóźniony, odstaje od całej reszty. W Wiśle nie był znaczącym zawodnikiem, tylko ostatnie lata robił za zapchajdziurę od wszystkiego i niczego, wcześniej za granicą nie grał w piłkę wcale.
Jakim cudem ktoś taki, przechodząc do lepszego klubu miałby być przydatny? Nie wiem, co ma nam dać jego rzekome doświadczenie, skoro umiejętności nie ma żadnych, poza byciem równie słabym na wszystkich pozycjach, na jakie go trenerzy upychają.
Wysłać na emeryturę do jakiegoś Bytowa i to od zaraz, bo w takiej Niecieczy już sobie nie poradzi.

Babba 26.07.2015 21:12

O nie..a przecież w gazetach pisali,że to będzie wzmocnienie :(:(

!!IRIVER!! 27.07.2015 07:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz (Post 1408920)
Taki kwiatek o Dudce z Forum Lecha

Trzeba przyznać, że zrobiliśmy interes życia schodząc z Dudką z listy płac. :-)

wściekłe pięści węża 27.07.2015 08:19

T. Zając ma kontuzję? Czy tak bardzo się przeliczył oceniając swoje umiejętności? Bo nie było chłopaka na boisku w meczu z Lubinkami.

brylant17 27.07.2015 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1408973)
T. Zając ma kontuzję? Czy tak bardzo się przeliczył oceniając swoje umiejętności? Bo nie było chłopaka na boisku w meczu z Lubinkami.

Wychodzi,że nasza była gwiazda wylądowała w rezerwach bo grał sparing z AEK Ateny grał 45 min.....

wolfy 27.07.2015 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz (Post 1408920)
Taki kwiatek o Dudce z Forum Lecha

Ale jaja, pisałem o nim dokładnie to samo jak odchodził :lol: Do dziś nie do końca rozumiem decyzję o zatrudnienia go w Amice.

wislakrakow124 27.07.2015 09:37

A co najlepsze podpisali go na 3 lata:D Ja w pewnym momencie chcialem zeby zostal ale po meczu z Pogonia pomyslalem ze lepiej niech ucieka bo on z wiekiem jest coraz to gorszy.

dynek.pl 27.07.2015 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1408973)
T. Zając ma kontuzję? Czy tak bardzo się przeliczył oceniając swoje umiejętności? Bo nie było chłopaka na boisku w meczu z Lubinkami.

A Stepinski podobno prawie juz jest w Ruchu i w sumie biorac pod uwage, ze Visnakovs i Efir strzelili tam po bramce w ostatniej kolejce to raczej nie bedzie napastnikiem nr 1 wiec w sumie nie wiem czy w Wisle nie mialbym wiekszej szansy na gre ale to jego decyzja.

jonaf 27.07.2015 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1408973)
T. Zając ma kontuzję? Czy tak bardzo się przeliczył oceniając swoje umiejętności? Bo nie było chłopaka na boisku w meczu z Lubinkami.

kontuzje? po prostu jest słaby :) juz taki Przybyła zajmuje mu miejsce - chłopak, który był dla wszystkich nieznaną osobą. Zajac znany na cały świat :)

brylant17 28.07.2015 12:10

Stępiński w Ruchu na 3 lata.Jak ja kocham takich piłkarzy napalają się na wyjazd bo uważa się ich za mega hiper talent a za dwa-trzy lata wraca z podkulonym ogonem yeah

arti 28.07.2015 14:01

Ma dopiero 20 lat, może przy Fornaliku wyjdzie na prostą. Jak nie to chyba marność.

Griszka30KR 28.07.2015 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1409104)
Ma dopiero 20 lat, .

Własnie dlatego i przez brak szans uważam,ze zbyt szybko sie Go pozbylismy,a nie mysle,zeby nie był w naszym zasięgu skoro Ruch go wział.Mysle,ze nawet byłoby łatwiej,skoro juz u nas był.

PiVoSH92 28.07.2015 14:34

Gaszka na pewno nauczył się w biznesie jednego - oceny ryzyka. Stąd wzięły sie wysokości kontraktów, jakie oferowano Semirowi, Dudce, Zającowi czy Barrientosowi, stąd wzięło się nieprzedłużenie Garguły i Stjepy, z tego samego powodu najprawdopodobniej Stepińskiemu u nas zaproponowano kontrakt na wysokości, jaka powodowałaby, że ew. niewypał nie stanowiłby dużego obciążenia (podobnie postąpiono zapewne z Mrazem, choć tam był jeszcze wmieszany Sadlok). W Ruchu jest Jacuś, który zapewne nie kalkuluje w ten sposób, więc Stępień dostał więcej niż piłkarskie minimum, więc wybrał ich.

_ukoL 28.07.2015 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1409094)
Stępiński w Ruchu na 3 lata.Jak ja kocham takich piłkarzy napalają się na wyjazd bo uważa się ich za mega hiper talent a za dwa-trzy lata wraca z podkulonym ogonem yeah

A Ty jako młody łebek nie wyjechałbyś na zachód? Taka szansa może się już nie powtórzyć, a tak liznął trochę profesjonalnej piłki. Prędko takiej już nie zobaczy.

arti 28.07.2015 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1409128)
A Ty jako młody łebek nie wyjechałbyś na zachód? Taka szansa może się już nie powtórzyć, a tak liznął trochę profesjonalnej piłki. Prędko takiej już nie zobaczy.

No i wpadło nieco talarów z czym w PL mimo umów różnie bywa...:)

Zotek 29.07.2015 08:43

Stępiński w Ruchu

Glazik 29.07.2015 15:59

Stolarski z Juventusem :) :P Gra...

Mrsnh 29.07.2015 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1409105)
Własnie dlatego i przez brak szans uważam,ze zbyt szybko sie Go pozbylismy,a nie mysle,zeby nie był w naszym zasięgu skoro Ruch go wział.Mysle,ze nawet byłoby łatwiej,skoro juz u nas był.

tez tak uwazam.
zwlaszcza w naszej obecnej sytuacji kadrowo-finansowej.

szprotson 29.07.2015 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 1409305)
tez tak uwazam.
zwlaszcza w naszej obecnej sytuacji kadrowo-finansowej.

a teraz pasowało by wczuć się w bohatera.
Lepiej walczyc o miejsce z Pawłem Brożkiem czy jakims Efirem lub Visniakowsem? Ja bym wybrał to drugie biorad pod uwage ze walka z Brożkiem kończyła się grą na skrzydle.

fansorina 29.07.2015 18:22

Junior Diaz zagra w beniaminku Bundesligi, czyli w Darmstad SV.

PiVoSH92 31.07.2015 23:37

https://www.facebook.com/34019923268...846537/?type=1

Chociaż czy to były piłkarz?

Dariook 01.08.2015 00:17

W końcu Mały chyba zaczyna wychodzić z dołka. Czesiu wziął go pod skrzydełko, postawił na niego i widać że odzyskuje dawny wigor. Czekam tylko jak jeszcze pociśnie jakiemuś murzynowi.
Poważnie :)

leszekm 01.08.2015 12:35

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...847,1,727.html

Reserve 01.08.2015 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1409599)
W końcu Mały chyba zaczyna wychodzić z dołka. Czesiu wziął go pod skrzydełko, postawił na niego i widać że odzyskuje dawny wigor. Czekam tylko jak jeszcze pociśnie jakiemuś murzynowi.
Poważnie :)

Ciekawe kiedy znowu zacznie numery odwalać, znając pana gwiazdora już niedługo znowu będzie miał więcej do czynienia z błaznowaniem niż z piłką :D

brylant17 03.08.2015 21:10

Stępiński debiutuje i strzela gola na 1:2 z Koroną szkoda,że ze spalonego


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl