Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

0 22 25.07.2014 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1369481)
Zarówno Lech jak i Legia będą rozstawieni w 4 rundzie LE

Lech tak. Legia być może. Jeśli razem z nami w III rundzie el. LM odpadną dwa kluby z lepszym współczynnikiem to jesteśmy pierwsi nierozstawieni.

shaggy 25.07.2014 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1369490)
Lech tak. Legia być może. Jeśli razem z nami w III rundzie el. LM odpadną dwa kluby z lepszym współczynnikiem to jesteśmy pierwsi nierozstawieni.

Moje info o rozstawieniu Legii jest prawdziwe przy założeniu, że drużyny o wyższym współczynniku w 3 LM awansują dalej.
0 22 masz rację, że jeśli dojdzie do niespodzianek czyli nie awansują zespoły o lepszym współczynniku od Legi to automatycznie wyprzedzą ją w kolejce do rozstawienia.

Mario Nh 27.07.2014 08:16

Fani sprowokują Che Guevarą?

Nieźle, ciekawy dwumecz się szykuje.

Tak czytam różnych użytkowników tego forum, że Celtic słaby, że do ogrania.
Może faktycznie, to już nie jest ten sam zespół co za czasów Boruca i Żurawskiego, ale patrząc na niektóre nazwiska wciąż są mocni.

W bramce:

Fraser Forster
Łukasz Załuska
Craig Gordon

Obrona:
Adam Matthews
Emilio Izaguirre
Efe Ambrose
Mikael Lustig

Pomoc:
Nir Biton
Beram Kayal
Joe Ledley

Atak:
Anthony Stokes
Teemu Pukki
Tony Watt

Wypisałem tych najlepszych. Może dla przeciętnego Kowalskiego nie są to oszałamiające nazwiska, ale na Legie to może okazać się wystarczająca siła.

filemon 30.07.2014 16:54

Gdybym miał strzelać jak będzie wyglądać dzisiejsze spotkanie...
Całą pierwszą połowę nie zobaczymy dwóch dobrych zagrań Legii, za wyjątkiem oczywiście Kuciaka, który będzie się zwijał jak w ukropie. Jakoś w środku 1. połowy będzie, wyjątkowo, akcja w polu karnym Celtiku. W sumie całkiem możliwe, że po rożnym, których będzie ogólnie od groma. Piłka trafi w rękę któregoś z przyjezdnych, ale zagranie będzie czyste. W przerwie poznamy statystyki: dużo strzałów Celtiku, dwa-trzy Legii (w tym jeden Jodłowca po rożnym, jeden anemiczny i/lub jeden w trybuny). Potem przez całą przerwę nasłuchamy się jak to Legia miała optyczną przewagę i sędzia ich skrzywdził. Następnie w drugiej połowie Celtic sklepie Legię znowu, tym razem efektywnie, strzelając ze dwie bramki. Jak już będzie prowadzić te 2-0 to siłą rzeczy się trochę cofnie, a Legia będzie miała upragnioną optyczną przewagę. Nic tylko czekać na symulki Radovicia i Koseckiego. Wreszcie, pod koniec meczu któryś z legionistów pójdzie wielce na przebój (czyt. odbije mu sie piłka od kolana i minie dwóch), poda do Radovicia i ten po rykoszecie strzeli na 2-1. Po meczu dowiemy się jak to spotkanie mogło potoczyć się inaczej, gdyby nie sędzia, a dodatkowo „wynik nie obrazuje przebiegu gry”. Legia w zasadzie w rewanżu jest faworytem, a balonik pompujmy (na czele z Leśnodorskim na Twitterze) jeszcze tydzień. Tak to właśnie widzę. Bez obrazy :-)

For_FuN_ 30.07.2014 17:05

Celtic jest drużyną bezdyskusyjnie lepszą(w ostatnich latach regularnie przechodzili eliminacje do LM), ale z drugiej strony to piłka. Rok temu Steaua była o klasę lepsza, a w dwumeczu wynik 3 : 3(który kompletnie zamazuje obraz tamtych spotkań). Dzisiaj Szkoci pokażą na czym polega futbol...bieganie i pokazywanie się na pozycje, a nie dreptanie i czekanie na błąd (amatorskich)obrońców w naszej lidze. Może nie będzie takiego gwałtu jaki zapowiada Kowal, ale wydaje mi się że będzie 2 : 0 dla Celtiku i koniec marzeń po pierwszym meczu. W ogóle nie mam pojęcia, kto mógłby się załapać z Legii do 11-stki wyspiarzy...

AntyMod 30.07.2014 17:43

nie dzielcie skory na niedzwiedziu przed meczem .... warszawska druzyna w tym meczu bedzie miec jeden plus : nie musi tak jak w lidze i z pasterzami irlandzkimi grac tego o czym nie maja zielonego pojecia i czego nigdy nie umialy i nie beda umiec polskie druzyny - czyli ataku pozycyjnego - tylko gra z konrtry- w lidze tak musza bo taka mamy lige ... w tym upatruje swiatelko w tunelu ...choc tez nie wierze przejscie Celticu ...rewaz w Edynburgu nie Glasgow - wiec 12 zawodnik w postaci kotla kibicow te juz nie ten

For_FuN_ 30.07.2014 18:00

Przecież na meczu z Reykjavikiem, to było blisko 40 tysięcy na trybunach... Na Legie może być komplet, czyli ponad 60. Za Celtikiem, to jeżdżą wszędzie :), w dodatku to rzut beretem od Glasgow.

Ogryzek 30.07.2014 18:28

Dobra niech Celtic pokaże że nie są tak słabi za jakich ich uważam i dzisiaj niech wygra:)
(Zawsze jak myślę o Celticu to widzę Petrzełke Bratysława)

Mario Nh 30.07.2014 19:17

Ciekawe jaką Berg wyjdzie taktyką. Pierwszy mecz u siebie i szybko stracony gol, ustawia cały dwumecz.
No zobaczymy.
Stawiam na remis bądź wygraną Celticu.
Powód to mniej więcej taki sam dla którego przegraliśmy w 2002 z Koreą.
:)

Szpen 30.07.2014 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1370226)
W ogóle nie mam pojęcia, kto mógłby się załapać z Legii do 11-stki wyspiarzy...

Rado, Duda, Jodła, Kuciak.

Maciuś 30.07.2014 19:53

Hahaha Nowa Legia wytrzymała ledwie 7 minut :)

martinius028 30.07.2014 19:53

Szybko ich napoczeli :)
Rado szybko odpowiedział

Ogryzek 30.07.2014 19:54

Dobrze się zaczyna:D

niestety już 1-1...

Lukasz 30.07.2014 20:29

I czerwona kartka.

mr_kwolf 30.07.2014 20:31

shaggy coś cicho siedzi.

A tak narzeka jak się legioniści nie odzywają jak im nie idzie.

Szpen 30.07.2014 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1370254)
Hahaha Nowa Legia wytrzymała ledwie 7 minut :)

2:1 i przewaga zawodnika. Świetnie.

Stwierdzenie, że Celticu nie ma, to duża przesada, ale Legia gra lepiej.

Mario Nh 30.07.2014 20:34

Legia póki co zasłużenie prowadzi. W dodatku gra w przewadze, więc powinna pójść za ciosem i coś dołożyć w drugiej połowie.

Jednak nie ma cudów. Radovic błyszczy na krajowym podwórku i jest wiodącą postacią w europejskich pucharach.

sergio 30.07.2014 20:38

Co by nie mówić ale Wiśle brakuje obecnie takiego charyzmatycznego zawodnika jak Radović.
Obcokrajowiec ale widać jak kocha i szanuje kibiców

Maciuś 30.07.2014 20:56

Mogło być już po meczu a tak to czuję że się skończy 2:2.

Lukasz 30.07.2014 21:27

3:1 - z dużym prawdopodobieństwem Legia gra dalej.
Perwersja.

Maciuś 30.07.2014 21:30

Celtic u siebie a na wyjeździe to dwie różne drużyny, kiedyś pojechali Petrzałkę 4:0.

Hives4 30.07.2014 21:30

Pozostaje założyć koszulkę Celticu z nazwiskiem Żurawskiego na plecach i liczyć na co najmniej 3:0 Celticu w rewanżu...

Za karne poległego kapitana: HA HA HA HA HA!!!!!!

mitmichael 30.07.2014 21:33

No to witamy Legie w 4 rundzie eliminacji, Celtic jest za słaby zeby odrobic straty w rewanzu. Oni na wyjazdach graja słabo a dodatkowo rewanz rozgrywany bedzie w Edynburgu

Hives4 30.07.2014 21:36

Spuszczanie się zostaw Stanowskiemu. My też już byliśmy pewni swego ;) Rewanż 3:0 dla Szkotów.

johny96 30.07.2014 21:36

Dlaczego nikt nie wspomina o tym, że drugi karny (nie wiem jak pierwszy) został nie słusznie podyktowany? Kosecka się z głodu przewróciła? Jeszcze pedałek się sadzi. Jakby wyłapał gonga od któregoś to by go zabili...

Jeszcze ten Gilewicz... Orgazmu dostawał przy tych karnych, a już w 90 min jak mu się wyrwało...

Jagul 30.07.2014 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1370273)
Celtic u siebie a na wyjeździe to dwie różne drużyny, kiedyś pojechali Petrzałkę 4:0.

Kiedyś to oni mieli piłkarzy, a teraz to mają paralityków.
A to co wyprawiali ich obrońcy to już w ogóle dramat.

Trzeba oddać Legii, że ich wypunktowali.

Ogryzek 30.07.2014 21:37

Ależ ten Celtic żenujący... tego się obawiałem kiedy pisałem że Legia trafiła najlepiej jak mogła! Przecież to mogło być tak z 6-1. Celtic zespół bez gwiazd, bez trenera i przed ligą bez formy = frajer.

No ale jak napisałem kilka dni temu ze to słaby zespół bez gwiazd, niektórzy na forum chcieli mi wmówić że to solidny zespół. Że ho ho! Solidna to była Steua a nie takie patałachy z Glasgow. No to Legia już w LM....
Że też Wisła nigdy nie trafiła na takich frajerów w LM jak Celtic...
(Petrzałka wiecznie żywa... i z tym te łamagi z Glasgow bądą mi się kojarzyć, z żałosną porażka z Petzrałką Bratysława, a teraz z Legią w drodze do LM )

adam_09 30.07.2014 21:38

co by nie mówić to Legia powinna dziś rozstrzygnąć ostatecznie kwestię awansu. Celtic jest tak przeraźliwie słaby, że oglądać się tego nie dało.

mitmichael 30.07.2014 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1370278)
Dlaczego nikt nie wspomina o tym, że drugi karny (nie wiem jak pierwszy) został nie słusznie podyktowany? Kosecka się z głodu przewróciła? Jeszcze pedałek się sadzi. Jakby wyłapał gonga od któregoś to by go zabili...

Jeszcze ten Gilewicz... Orgazmu dostawał przy tych karnych, a już w 90 min jak mu się wyrwało...

Oba karne watpliwe a pacan Sokołowski chciał jeszcze jednego. Po to chyba tylko zeby Vrdoljak nie strzelił kolejnego :rotfl:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1370277)
Spuszczanie się zostaw Stanowskiemu. My też już byliśmy pewni swego ;) Rewanż 3:0 dla Szkotów.

To miało byc do mnie? Nigdy w zyciu, spuszczał to sie Sokołowski a nie ja. Mam ich w dupie ale oceniam realnie Celtic to dziady i sa bez szans jezeli chodzi o awans

wiesniak84 30.07.2014 21:43

Bawo Legia!!!:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl