![]() |
Pozwoliłem sobie na wpuszczenie interpelacji naszego radnego dalej (SSC Forum), trzeba robić szum gdzie się da.
|
nie czytałem tych wszystkich pytań,więc jeśli się powtórzę to wybaczcie.
wg mnie najważniejsze jest czy miasto ma zamiar pójść śladami np Poznania i pobierać jakąś symboliczną opłatę za dzierżawę stadionu (za promocję miasta np),a jeżeli nie to dlaczego? przecież miastu powinno zależeć na tym bym nie dopuścić do zubożenia klubów.przecież to też wizytówka miasta. |
Nie ma takiej możliwości. Jedyne, co można zrobić, to rozliczyć część opłaty za stadion w ramach umowy sponsoringowej (że niby Wisła reklamuje miasto). Ale ten 1% wynika z przepisów prawnych, których nie da się obejść.
W Poznaniu też będą musieli płacić, tyle że miasto może właśnie rozliczyć część opłaty w formie umowy sponsoringowej (promocja wizerunku Poznania, etc.). |
Flamengista, da się obejść.
I chyba jednak jakieś rozmowy się toczą. Może nie będzie źle, 16 marca dowiemy się więcej. |
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=1862
Jednak wiedzą, co to znaczy operator obiektu. To co się dzieje w tym mieście przechodzi moje pojęcie - budowane są 3 obiekty, z czego 2 kompleksowo w sposób w pełni profesjonalny, a najważniejszy obiekt dla drużyny która w ostatnich 10 latach zdobiła 7 razy MP, grała w europejskich pucharach, jest najbardziej znanym polskim zespołem (mającym najwięcej kibiców) budowany jest za przeproszeniem na od........ Ale ten obiekt doskonale pokazuje, jak poważnie podchodziło miasto do kandydatury E2012. |
Rav, oby się udało. Bo nie mam złudzeń: Amika będzie miała nowoczesny stadion za półdarmo, Lechia pewnie też.
|
Cytat:
|
Ale w poznańskiej radzie miasta nie siedzi taka wesoła gromadka, jak u nas.
|
rzeczywiscie lecą na 3 zmiany 7 dni w tygodniu, nie ma co....
swoja drogą, odrazu zaznacze ze sie nie znam - czy te instalacje na dachu mozna zasłonic? Chodzi mi nie o to, czy jest to w planach, bo wiem ze nie, i ze ma zostac tak jak jest. Mam na mysli kwestie tego, czy to w ogole mozna zrobic biorac pod uwage ze to jednak jest wentylacja, wiec przeciez musi byc przewiew powietrza. |
Klub powinien jak najszybciej sprowadzic piłkarzy na Reymonta bo bez dużej ilości kibiców Wiselce nie idzie, wynik meczu dzisiejszego to pokazuje, czekam więc co 16 marca powie klub.
|
Cytat:
http://i47.tinypic.com/n21zbr.jpg Osobna sprawa jest taka, czy to aby na pewno poprawi to wizualnie koronę stadionu?? Jak dla mnie stosując żaluzje, kratownica stanowiąca konstrukcje podtrzymującą dachu straci sens, i zasłoniętą żaluzjami wcale nie będzie wyglądać lepiej. |
Czas na kolejny raport z budowy.
Na trybunie wschodniej trwa montaż kolejnych kompletów dźwigarów dachu stalowego, montaż podkonstrukcji pod poliweglan na scalonych elementach dachu. Dodatkowo wykonanie warstw posadzkowych na poziomie +15. Przy fasadach od strony ulicy Reymonta wykonywane jest wklejanie folii EPDM. Na trybunie zachodniej trwa montaż wzmocnień wieńca przepompowni oraz pompowanie wody gruntowej. W planach na przyszły tydzień na trybunie wschodniej znalazły się dalsze prace przy montażu dachu oraz prace instalacyjne na poziomie +15 i +9. Natomiast na trybunie zachodniej montaż słupów prefabrykowanych na poziomie -6. |
Tylko ja mam problem ze stroną kamera2012.eu??
|
Nie tylko tu, u mnie też nie działa
|
|
@LukL skąd ty masz ten obraz z kamery skoro nie działa??
|
Fuks odpowiedzia na pytanie niech bedzie pytanie. Czy czesto widujesz instalacje na dachach nowobudowanych obiektow? Urzadzenia od wentylacji i klimatyzacji sa na kazdym dachu bez wyjatku.
Wicked zawsze mozna zrobic cos co bedzie imitowac dalsza czesc kratownicy albo wspomniany juz tutaj projekt zaslonecia kawalkami zwyklej blachy czy lekkich desek i wymalowania na tym graffiti czy chocby napisu "stadion miejski im. Henryka Reymana" tudziez nazwy obiektu gdyby udalo sie sprzedac nazwe albo nawet zwyklej reklamy, ktora z racji widocznosci moglaby byc sporo warta. |
Cytat:
PS: Stropy zaczeli układać już wczoraj ;) |
Cytat:
|
Cytat:
a co do kamerki na A/B to cos jest z nią nie tak od kilku dni, przynajmniej u mnie, bo działa, tyle ze zeby ja wlaczyc musze klikac z 10 razy na "play" czy "restart" bo wyskakuje "404 not found" co chwila. No i chyba nie ma co mowic o 3 zmianowej pracy, bo skoro pracuja dzisiaj w dzien tzn ze weekendu wolnego nie mają - tylko dlaczego nie pracowali w nocy? |
|
Czepiasz sie, dykte sie polozy i bedzie ok.
|
ze dykte to wątpie, ale ze cos tam bedzie wątpliwosci nie mam zadnych. Nie zachowujcie sie jakbyscie od roku nie wiedzieli ze narozniki to osobna konstrukcja.
|
Ludzie, czepiacie się wszystkiego. Połączą to krótkimi stalowymi elementami, i nie będzie żadnej przerwy. Jakbyście nie zauważyli dach zaczęli "składać" od strony ulicy 3 maja.
|
czy tu będzie telebim ??
http://i47.tinypic.com/6xqhzo.jpg czy podobnie bedzie na drugiej trybunie ?? |
Tak tu bedzie telebim ;)
Po drugiej stronie bedzie tak samo. |
Cytat:
;) |
Cytat:
A tak powaznie, to czy telebim nie bedzie zaslaniac widocznosci z gornych rzedow, hmmm.. |
powiedzcie mi ile na jednej trybunie ma byc masztów oświetleniowych? słyszałem że 5, potem że 6-7 i sam nie wiem :) i to prawda ze pod dachem tez ma byc jakies male oswietlenie na trybune? najlepiej jakby ktoś wkleił tutaj projekt CAŁEJ konstrukcji dachu na C bo niedawno tu byla przy okazji telebimu ale tylko czesciowa, bodajze z 3 masztami
|
Cytat:
Te procenty są obligatoryjne jeśli chodzi o opłaty z tytułu użytkowania wieczystego, tymczasem Wisła ma stadion dzierżawić. O ile wiem, z żadnego aktu prawnego nie wynika (przynajmniej rangi nie tylko ustawy ale i uchwały Rady Miejskiej), by czynsze dzierżawne miały wynosić 1 lub 3 %. Miasto ma taką praktykę, że ustala je w tej a nie inne wysokości, a to oznacza, że równie dobrze mogą być one wyższe albo niższe. Jeśli jest inaczej, to proszę o podanie aktu prawnego, z którego takie stawki wynikają. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl