Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

63.5 Kg 06.07.2015 17:57

Mit jego wielkości to niestety tata...
A malo dobrych chlopakow po dobrych ojcach ...

krzaq12 06.07.2015 18:09

Cytat:

Mit jego wielkości to niestety tata...
A malo dobrych chlopakow po dobrych ojcach ...
Kosecki junior to flagowy przykład ;)

63.5 Kg 06.07.2015 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1406939)
Kosecki junior to flagowy przykład ;)

Zapewne z zalozenia miał być corka...

Babba 06.07.2015 19:59

Lucas więcej niż na trenowaniu skupiał się na wrzucaniu pierdół do netu.

brylant17 07.07.2015 10:46

Weszło o byłych zawodnikach ekstraklasy czyli jak sobie radzą w dalszej karierze:

Andres Rios (Club America, Meksyk)
Cytat:

Swojego czasu wybraliśmy go 15. najgorszym transferem Ekstraklasy z dopiskiem, że ma w sobie to “coś”, ale ukryte bardzo głęboko i nie zdziwimy się, jeśli kiedyś zagra w klubie lepszym niż Wisła. Wykonało się. To, że był czołowym strzelcem ligi ekwadorskiej może do wszystkich nie przemówi, ale potem trafił do jednego z najbardziej znanych klubów w Meksyku – słynnej Ameriki, która jednak okazała się dla niego nieco za ciasna. Trafił na wypożyczenie do słabiutkiego Leones Negros, które ostatecznie spadło z ligi. Na dodatek kilka miesięcy temu poszły mu więzadła krzyżowe. Teraz wrócił do Ameriki, ale tam, podczas jego nieobecności, zdobyto mistrzostwo i miejscową Ligę Mistrzów. Trudno spodziewać się, żeby świeżo po ciężkiej kontuzji wskoczył do pierwszego składu. Na zdrowy rozum czeka go dalsza tułaczka.

Romell Quioto (Olimpia Tegucigalpa)

Cytat:

O Quioto, który przez Wisłę przemknął jak błyskawica, kompletnie niezapamiętany, ostatnio czytaliśmy rok temu, kiedy ktoś puścił bąka, że interesuje się nim Manchester City. W minionym sezonie widocznie wziął to sobie do serca i w lidze honduraskiej walnął siedemnaście bramek. Pewnie już bukowałby bilet na Wyspy, gdyby nie fakt, że jego kumpel z drużyny zdobył ich 26, a i tak nie został królem strzelców. Cóż, trzeba będzie spróbować za rok. Chyba że wybije się na startującym już dzisiaj Gold Cup CONCACAF.

Osman Chavez (CD Platense)

Cytat:

Wrócił na stare śmieci, trochę pograł, ale jego klub zajął przedostatnie miejsce w tabeli. Być piłkarzem przedostatniego klubu ligi honduraskiej brzmi co najmniej średnio.

Cwetan Genkow (Denizilspor)



Cytat:

Chyba w końcu znalazł swoje miejsce na ziemi. Po słabym sezonie w Lewskim Sofia trafił do… słabiaka drugiej ligi tureckiej, który cudem nie spadł jeszcze niżej. Marne pocieszenie, że zdobył jedenaście bramek i był najlepszym strzelcem drużyny. Konkretny zjazd.

w0lno. 07.07.2015 12:14

Jak informuje serwis wks.pl, były pomocnik Wisły Ostoja Stjepanović trenuje z podopiecznymi trenera Tadeusza Pawłowskiego.

fansorina 07.07.2015 21:23

http://www.realzaragoza.com/noticias/51628

Czarek Wilk w Realu Saragossa.

brylant17 08.07.2015 05:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1407071)
http://www.realzaragoza.com/noticias/51628

Czarek Wilk w Realu Saragossa.

To jednak nie Japonia zostaje w Hiszpanii w sumie dobrze.Dobra pogoda pewnie i dobry hajs żyć nie umierać

Herbi1303 08.07.2015 10:06

Wywiad z naszą byłą "gwiazdą" http://sport.interia.pl/klub-korona-...eo,vId,1876782

Dive Pirate 08.07.2015 10:55

Czyli sam chciał zadecydować o swojej przydatności dla drużyny po kolejnym roku gry - Doprawdy zawiła logika, zapewne skończy jak Stolarki i Leszczak

Festence 08.07.2015 12:03

Kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejny rok z samą zgodą zająca, kpina.

Kamson 08.07.2015 12:23

http://www.bajkowa.tv/video/wilk_i_z...lk_i_zajac.jpg

Ten pierwszy uciekł do Hiszpanii, a drugi gwiazdor właśnie jedzie s.......ić "karierę" do kielc :D

christof20 08.07.2015 12:25

Kalu Uche odszedł z Levante: http://mojelevante.blogspot.com/2015...dchodza-z.html
Według Transfermarkt.pl nie znalazł jeszcze nowego klubu (stan na 8 lipca 2015): http://www.transfermarkt.pl/kalu-uch...l/spieler/6585

Dive Pirate 08.07.2015 12:48

Trzeba podrzucić temat prezesowi :D

silver03 08.07.2015 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 1407101)
Czyli sam chciał zadecydować o swojej przydatności dla drużyny po kolejnym roku gry - Doprawdy zawiła logika, zapewne skończy jak Stolarki i Leszczak

Byle klub z zagranicy by o niego zapytał i spierdzieliłby w podskokach.

szprotson 08.07.2015 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 1407110)
Trzeba podrzucić temat prezesowi :D

lubie to!

ehehe

teraz bez śmiania. Serio tak trzeba zrobic :)

serek.c2 08.07.2015 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1407114)
Byle klub z zagranicy by o niego zapytał i spierdzieliłby w podskokach.

Ale z pół roku by pograł na poziomie, o jakim ta liga może pomarzyć :)

PiVoSH92 08.07.2015 13:15

W La Liga zrobił 6 bramek w 16 meczach... średnia podobna chyba do Brożka (może nieco niższa), ale liga znacznie bardziej wymagająca. Sam Kalu pewnie też bardziej wymagający, za grosze by nie zagrał :/

Błaszczu_WIŚLAK 08.07.2015 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1407109)
Kalu Uche odszedł z Levante: http://mojelevante.blogspot.com/2015...dchodza-z.html
Według Transfermarkt.pl nie znalazł jeszcze nowego klubu (stan na 8 lipca 2015): http://www.transfermarkt.pl/kalu-uch...l/spieler/6585

Będzie grał w Meksyku.

stalsanok1946 08.07.2015 13:30

http://www.futbol.pl/news/po-sezonie...slasku-wroclaw

szprotson 08.07.2015 14:07

Gerard z Bieszczad bronił w sparingu Bytovii Bytów

R33 08.07.2015 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Festence (Post 1407107)
Kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejny rok z samą zgodą zająca, kpina.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 1407101)
Czyli sam chciał zadecydować o swojej przydatności dla drużyny po kolejnym roku gry - Doprawdy zawiła logika, zapewne skończy jak Stolarki i Leszczak

Nie manipulujmy. On ewidentnie zwraca uwagę w wywiadzie, że TYLKO zarząd by zadecydował o przedłużeniu. Możliwe, że kontrakt zostałby przedłużony automatycznie przez zarząd bez zgody zawodnika, a np. po dobrym sezonie mógł już dostać lepsze oferty z innych klubów i taka sytuacja by nie była mu na rękę. Wiadome, że to niekorzystne dla nas, no ale nie piszmy, że TYLKO Zając by decydował.

63.5 Kg 08.07.2015 18:10

Nie ma co rozpisywać się o Zajacu...
Kopacz marny...

wściekłe pięści węża 09.07.2015 09:48

Cytat:

Dan Petrescu przyjął ofertę pracy w chińskim Jiangsu Guoxin-Sainty - informują rumuńskie media.

47-latek zaledwie miesiąc temu objął ASA Târgu Mureș. Klub jednak szybko popadł w finansowe tarapaty. Wczoraj z Pawłem Golańskim w składzie wywalczył Superpuchar Rumunii.
http://www.eurofutbol.pl/news/840850...igi-chinskiej/

brylant17 09.07.2015 18:17

Rozwój Katowice. Pierwszoligowiec szuka piłkarzy na Twitterze za "cztery netto"

Cytat:

PRZEGLĄD PRASY. Kamil Kosowski, były reprezentant Polski, a dziś dyrektor sportowy Rozwoju Katowice ogłosił na Twitterze - "Bramkostrzelny napastnik potrzebny do Rozwoju. 4 tys netto plus chata. Włączam zegar tik tak". Sprawą zajął się katowicki Sport.
Rozwój to beniaminek pierwszej ligi. W klubie nie ma wielkich pieniędzy, a część zawodników łączy grę z pracą na kopalni. "Można się dziwić, w jaki sposób kandydatów do gry szuka klub nie z okręgówki przecież, lecz z zaplecza ekstraklasy; ale można to potraktować jako znak czasów, w których media społecznościowe wpychają się we wszystkie szczeliny ludzkiej aktywności. To, że popularny "Kosa" sięga akurat po nie, choćby i z nadzieją odkrycia przyszłej gwiazdy I-ligowych stadionów, nie jest przecież niczym niezwykłym na współczesnym rynku pracy" - komentuje dziennikarz "Sportu".

"Owszem, ten piłkarski rynek kieruje się innymi zasadami; tu rządzą i dzielą menedżerowie, prawdziwi królowie polowania. To na nich - za drakońskie ryczałty i prowizje" - psioczą otwarcie klubowi prezesi, bo kontrakt z kandydatem do ich drużyny potrafią wyśrubować do absurdalnych rozmiarów.

W twitterowym ogłoszeniu bardziej uderzył mnie jednak tzw. emotikon przy kwocie 4 tysiące netto - zapłakanej buźki. To czytelny kod wysłany przez dyrektora klubu ledwie co I-ligowego: "wiem, rozumiem, kasa jak na ten poziom, że siąść i płakać, no ale może ktoś się skusi..." - czytamy w "Sporcie".

Efekty twitterowych poszukiwań nie są póki co znane.

Cholera chwilę temu Tomek Zając płakał,że 4 kafle mu nie starczą,ale tutaj jest chata

Gero 10.07.2015 05:21

^^ up i jeszcze jest.... Rozwój.

mari339 10.07.2015 16:04

Garguła w Miedzi
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...tt&sId=1850156

PiVoSH92 10.07.2015 16:09

Rynek transferowy zweryfikował jego wartość. Mimo wszystko życzę powodzenia, bo był jaki był, ale Wiśle się przysłużył a i zgoda na obniżkę kontraktu (+ kilka wywiadów) poprawiła jego obraz w moich oczach.

tas de fleia 10.07.2015 16:37

Ja tam i tak Gułę będę z sentymentem wspominał. Kasę brał dobrą, ale nie raz udowadniał, że Wisła jednak dla niego sporo znaczyła. Powodzenia i awansu życzę w każdym wypadku!

_ukoL 10.07.2015 18:13

Możemy jedynie gdybać jakby potoczyła się kariera Łukasza Garguły, gdyby nie ta paskudna kontuzja po przejściu z Bełchatowa do Wisły. Miał papiery na grę reprezentacyjną IMO. Powodzenia Łukasz!

wolfu 11.07.2015 12:28

Miedź podpisuje Gargułę
http://ekstraklasa.net/miedz-legnica...e17d2e4e00deb4

R33 12.07.2015 19:09

Marcin Baszczyński w Termalice jako General Manager ds. sportu i PR:
http://www.termalica.brukbet.com/ind...lnosci&id=4634

St Yabol 12.07.2015 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1407325)
Rynek transferowy zweryfikował jego wartość. Mimo wszystko życzę powodzenia, bo był jaki był, ale Wiśle się przysłużył a i zgoda na obniżkę kontraktu (+ kilka wywiadów) poprawiła jego obraz w moich oczach.

Rynek i jak na piłkarza podeszły wiek, bo młody to on już nie jest

IncognitoTSW 12.07.2015 20:45

Na pewno miał oferty z ekstraklasy ale swoje już zarobił a pewnie nie chciał siedzieć na ławce, więc wybrał Miedź.

PiVoSH92 12.07.2015 20:45

Wiek jak wiek, taki Zieńczuk czy Sobol młodsi nie byli a załapali się na E-Klapę i dalej tu są. Ew. w Legnicy budują drużynę na kolesiach z zarzutami, kilka nazwisk jest :D

Grisza1 13.07.2015 17:53

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...tunezji/t7y569 Henryk Kasperczak selekcjonerem reprezentacji Tunezji

Griszka30KR 16.07.2015 14:07

Za TT
Stępiński jeszcze w tym tygodniu ma przyjechać na testy medyczne do @ruchchorzow1920

brylant17 18.07.2015 08:44

Sikorski 4 bramki wczoraj :shock:


Daniel wróć!!!!

Rafal-SWL 18.07.2015 21:29

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._Gornik/85408/


Sobol powinien wrocic czym predzej do Wisły!!

Panie Gaszyński, my chcemy Sobola!

brylant17 19.07.2015 04:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 1408261)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._Gornik/85408/


Sobol powinien wrocic czym predzej do Wisły!!

Panie Gaszyński, my chcemy Sobola!

Sorry,ale Sobol 38 lat wątpię aby Wiśle dał jeszcze pożytek


Patrysia Małecka z asystą do tego puścił tradycyjną wiązankę "kim ty ku...a jesteś pedale"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl