![]() |
Mit jego wielkości to niestety tata...
A malo dobrych chlopakow po dobrych ojcach ... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Lucas więcej niż na trenowaniu skupiał się na wrzucaniu pierdół do netu.
|
Weszło o byłych zawodnikach ekstraklasy czyli jak sobie radzą w dalszej karierze:
Andres Rios (Club America, Meksyk) Cytat:
Cytat:
Osman Chavez (CD Platense) Cytat:
Cwetan Genkow (Denizilspor) Cytat:
|
|
|
Cytat:
|
Wywiad z naszą byłą "gwiazdą" http://sport.interia.pl/klub-korona-...eo,vId,1876782
|
Czyli sam chciał zadecydować o swojej przydatności dla drużyny po kolejnym roku gry - Doprawdy zawiła logika, zapewne skończy jak Stolarki i Leszczak
|
Kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejny rok z samą zgodą zająca, kpina.
|
http://www.bajkowa.tv/video/wilk_i_z...lk_i_zajac.jpg
Ten pierwszy uciekł do Hiszpanii, a drugi gwiazdor właśnie jedzie s.......ić "karierę" do kielc :D |
Kalu Uche odszedł z Levante: http://mojelevante.blogspot.com/2015...dchodza-z.html
Według Transfermarkt.pl nie znalazł jeszcze nowego klubu (stan na 8 lipca 2015): http://www.transfermarkt.pl/kalu-uch...l/spieler/6585 |
Trzeba podrzucić temat prezesowi :D
|
Cytat:
|
Cytat:
ehehe teraz bez śmiania. Serio tak trzeba zrobic :) |
Cytat:
|
W La Liga zrobił 6 bramek w 16 meczach... średnia podobna chyba do Brożka (może nieco niższa), ale liga znacznie bardziej wymagająca. Sam Kalu pewnie też bardziej wymagający, za grosze by nie zagrał :/
|
Cytat:
|
|
Gerard z Bieszczad bronił w sparingu Bytovii Bytów
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie ma co rozpisywać się o Zajacu...
Kopacz marny... |
Cytat:
|
Rozwój Katowice. Pierwszoligowiec szuka piłkarzy na Twitterze za "cztery netto"
Cytat:
Cholera chwilę temu Tomek Zając płakał,że 4 kafle mu nie starczą,ale tutaj jest chata |
^^ up i jeszcze jest.... Rozwój.
|
Garguła w Miedzi
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...tt&sId=1850156 |
Rynek transferowy zweryfikował jego wartość. Mimo wszystko życzę powodzenia, bo był jaki był, ale Wiśle się przysłużył a i zgoda na obniżkę kontraktu (+ kilka wywiadów) poprawiła jego obraz w moich oczach.
|
Ja tam i tak Gułę będę z sentymentem wspominał. Kasę brał dobrą, ale nie raz udowadniał, że Wisła jednak dla niego sporo znaczyła. Powodzenia i awansu życzę w każdym wypadku!
|
Możemy jedynie gdybać jakby potoczyła się kariera Łukasza Garguły, gdyby nie ta paskudna kontuzja po przejściu z Bełchatowa do Wisły. Miał papiery na grę reprezentacyjną IMO. Powodzenia Łukasz!
|
Miedź podpisuje Gargułę
http://ekstraklasa.net/miedz-legnica...e17d2e4e00deb4 |
Marcin Baszczyński w Termalice jako General Manager ds. sportu i PR:
http://www.termalica.brukbet.com/ind...lnosci&id=4634 |
Cytat:
|
Na pewno miał oferty z ekstraklasy ale swoje już zarobił a pewnie nie chciał siedzieć na ławce, więc wybrał Miedź.
|
Wiek jak wiek, taki Zieńczuk czy Sobol młodsi nie byli a załapali się na E-Klapę i dalej tu są. Ew. w Legnicy budują drużynę na kolesiach z zarzutami, kilka nazwisk jest :D
|
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...tunezji/t7y569 Henryk Kasperczak selekcjonerem reprezentacji Tunezji
|
Za TT
Stępiński jeszcze w tym tygodniu ma przyjechać na testy medyczne do @ruchchorzow1920 |
Sikorski 4 bramki wczoraj :shock:
Daniel wróć!!!! |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._Gornik/85408/
Sobol powinien wrocic czym predzej do Wisły!! Panie Gaszyński, my chcemy Sobola! |
Cytat:
Patrysia Małecka z asystą do tego puścił tradycyjną wiązankę "kim ty ku...a jesteś pedale" |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl