![]() |
mam wielka nadzieje ze co poniektorzy panowie tak ochoczo i czesto beda pisac po dwumeczu z Celtikiem, i nie bedzie takiej ciszy jak przez ostatnie 2 tygodnie po porazkach z Zawisza, beniaminkiem z Belchatowa i fuksiarskim remisem z pasterzami z Irlandii, czekam na taka aktywnosc codzien, a nie tylko po oklepaniu listonoszow i rozwozicieli Pizzy
|
Cytat:
Już to kiedyś tłumaczyłem, skoro koleś mi wyskakuje z lodówki na każdym kroku trudno nie znać jego wypowiedzi a skoro zdarza mu sie bredzić dość często tym bardziej warto poczytać - tak na przyszłość:) Cytat:
aha i jeszcze jedno jak mi się nawinąłęś - nie pisz do mnie na priva takich gimbusiarskich tekstów jaki Ci się zdarzył jakiś czas temu... Żenujące to było... takie na poziomie zkręconego słoika... Koledzy aroganci i hipokryci a ja z nimi odbiegli od tematu. Czas zwrócić wzrok na Kuchenki, Zawisze i Ruch... Cytat:
|
Ciekawie zapowiada się kolejny dwumecz. Na papierze spotkanie dwóch znanych firm, klubów, które zdominowały swoje ligi. Jednak należy spojrzeć prawdzie w oczy - będzie to pojedynek dwóch reprezentantów słabych europejskich lig. Celtic, to już nie ten Mistrz Szkocji z Magic'iem i Borucem w składzie (nie wspominając o czasach Henki Larssona), a Legia - przereklamowany zespół, który potrafi wygrywać tylko w słabej Ekstraklasie.
Jeśli aktualny Mistrz Polski pokaże pełnię swoich możliwości, to powinien poradzić sobie z Celtami. Kluczem do awansu do następnej rundy będzie mecz na Łazienkowskiej. Obowiązkiem Legionistów jest wygrać to spotkanie. Szkoci słabo radzą sobie w meczach wyjazdowych. We wcześniejszych latach sprawę awansu rozstrzygali na własnym stadionie. Należy jednak pamiętać, że w tym roku nie będzie dane im zagrać na Parkhead. Będą zmuszeni do rozgrywania rewanżu na stadionie w Edynburgu. Zobaczymy jak to wpłynie na ich formę. Jestem ciekawy tego spotkania. Szanse oceniam na 60 do 40 dla Celticu. Nie ma co przeceniać podopiecznych Deila, jednak ostatnie popisy polskich zespołów w Europejskich Pucharach nie mogą napawać optymizmem. Nie spodziewam się, żeby były to ciekawe spotkania dla postronnych obserwatorów. Jednak kto wie, może oba zespoły zaskoczą nas swoją grą... |
Celtic ich rozjedzie. Przede wszystkim szybkością w operowaniu piłką, przygotowaniem fizycznym i zaangażowaniem.
|
Cytat:
Cytat:
|
wiem, ze to temat sportowy ale skoro już jesteśmy przy wczorajszym meczu to szkoda, ze to kopacze a nie wyjazdowicze L są dla tylu osób od nas odnośnikiem, wokół którego kręci się napina.
Czapki z głów za wczoraj. po_offie_spocznij |
Cytat:
Prosba do Ciebie i innych wdajacych sie w przepychanki z stolecznym trolem. Odpusccie z laski swojej.Nie warto go dokarmiac. Dostana w....... od celtow i znowu schowa sie do swojej mysiej dziurki. Jak wiekszosc jego kolegow ,zreszta. |
Dzisiaj do Legii na pewno dołaczy Lech. Spokojnie pojada Estonczykow u siebie. Zawisza i Ruch takze maja szanse
|
No to w większości nasze eksportowe ekipy pokopią jeszcze w sierpniu choć się na to nie zanosiło.
Klub z Wronek planowo przejechał się po Estończykach, Ruch przywiózł z Vaduz zwycięski remis i gra dalej. Przyznam, że Ruchowi nie dawałem wielkich szans na awans... Zawiodłem się na Zawiszy po pierwszej połowie w pape 0-1 więc będzie cięzko o awans. |
Nie miej teraz przez tydzień będzie udowadnianie wyższości Lecha czy Legii nad reszta ekstraklasy. Co z tego jak później w europie stają się pośmiewiskiem. Podobna sytuacja była kiedy to Wisła dominowała krajowe rozgrywki, ale w Europie jej nie szło. Ile wówczas było uwag od mediów czy kibiców ichniejszych klubików w tym 7egii. Teraz nagle jacy to mocni nie są lecz zapomniał wół jak cielakiem był. Nikt obecnie nie zaprzeczy, że najlepszym Polskim klubem w obecnym tysiącleciu jest nie kto inny jak WISŁA KRAKÓW. Jeżeli ktoś sądzi inaczej niech zmieni dilera.
|
3 druzyny nadal w europejskich pucharach to dobry wynik. W 4 rundzie na pewno zostanie jedna (Legia) ale Lech i Ruch tez maja duze szanse
|
Ruch ma duze szanse? Powodzenia:D
|
Szok! Renesans polskiej piłki.
Od jutra prężymy muskuły. |
Cytat:
Lech z dużymi szansami na awans. Dla Ruchu i Legii to prawdopodobnie koniec przygody w europejskich pucharach. |
Chyba jakaś pomyłka? Jak odpadamy z Celticiem to jesteśmy rozstawienie w 4 rundzie el. LE. Także cały sierpień nasz ;)
|
w 4r el.LM nierozstawieni
w 4 r el LE rozstawieni |
A jednak waleczni Islandczycy, którzy są wyceniani na mniej niż St. Patrick's będą rywalem Lecha. Co sezon to słabszy rywal, a pewnie skończy się tak jak zawsze, z tą różnicą, że tym razem ich trenejro wreszcie poleci :D
|
Pozytywne zaskoczenie. Największe w wykonaniu Ruchu Chorzów, bo tam ani pieniędzy, ani wybitnych piłkarzy. No, ale przynajmniej trener jest.
W następnej rundzie Legia raczej na bank odpada z el. LM, Ruch - raczej też się pożegna z LE (chociaż całkiem bym ich nie skreślał), Amika raczej przejdzie dalej (ale kto ich tam wie?). |
Amica zagra z Islandczykami, którzy zrobili trzecią co do wielkości niespodziankę w tej rundzie eliminacji. Na ich miejscu bym się nie cieszył. Jak się wyrównał (w dół ? ) poziom niech świadczy fakt, że niejaki Vikingur z Wysp Owczych (!) wyeliminowało Tromsoe (!!!), które w poprzedniej rundzie Estończykom wrzuciło 13 bramek w dwumeczu...
|
Zostało ich trzech w każdym z nich inna krew a więc pospekulujmy:
Legia – Celtic Jeśli "arcymistrzowie" zagrają z Celtami tak jak w pierwszym meczu z Irlandczykami , Radović i spółka żeby zapomnieć o traumie będą musieli wypić morze szkockiej, jeśli będzie miał kto pić bo po kolejnym takim nędznym meczu wariat Kuciak rozszarpie kilku kolegów zanim ci tempem meczowym doczłapią się do szatni. Zakładając jednak optymistyczny scenariusz (dla (L)osersów) i jeśli uda im się zagrać tak jak w rewanżu z Patrykami jest szansa na honorowe pożegnanie się z LM. A jeśli wyżelowani i wytatuowani chłopcy wzniosą się na wyżyny i zagrają tak że… no dobra nie żartujmy sobie bo inni już po oklepaniu Iroli zaczynają mocno pompować balonik - na czele nawet z o zgrozo największym hejterskim portalem w sieci któremu szefuje (nie)sympatyczny redaktorem z zakolami… Czas uważniej przyglądać się zespołom w IV rundzie el. LE… Lech - Ungmennafélagiđ Stjarnan Zamiast do deszczowej Szkocji, śladem Legii kuchenki odwiedzą wietrzną Islandię. Po wyczynie w Estonii raczej niczego nie można być pewnym. Ale kolejna wtopa w postaci braku awansu sprawiłaby że w Wielkopolsce nawet dzieci z odrazą brałyby lekturę ”Naszej szkapy” do ręki - niestety kojarzyłaby się z Rumakiem. Ruch - Esbjerg fB Ruch skreśliłem już w poprzedniej rundzie – jak widać niesłusznie. Jednak rywal dość mocny ugranie jakichś punktów w dwumeczu będzie sukcesem. Tym razem chyba się nie pomylę przewidując odpadnięcie Niebieksich. |
Chłopie weź ogarnij juz te kompleksy pod adresem Legii bo nie da się Ciebie czytać. Siarę robisz, no ale to raczej sobie. Żebyście w połowie choć na zydow mieli takie ciśnienie..
A co do meczu z Celticiem, jak każdy normalny życzę im szybkiego odpadniecia, ale wg mnie mają duże szanse ich przejść. Celtic to generalnie cień tego co było kiedyś, słaba linia pomocy, bez kreatywnych zawodników, w ataku kółek Pukki, tylko obrona z Ambrose na czele wygląda w miarę solidnie. Brak rywalizacji z Rangersami, z czego tak bardzo się cieszyli odbija im się czkawka, skoro na codzień grają w lidze, gdzie ich jeden z największych rywali dostaje później od Islandczykow (Motherwell). Dodatkowo dwa mecze na wyjeździe. Celtic to naprawdę nic wielkiego, wg mnie szanse rozkładają się spokojnie 60-40 na korzyść Legii. I stawiam, choćbym tego nie chciał, że awansują. |
Cytat:
Mam nadzieję, że Bozia dała troszkę rozumku i potrafisz sobie odrzucić to czego nie chcesz czytać. Tak na przyszłość skoro takim cierpieniem napawa Cie to, że pisze o Legii, Lechu czy pasiastych damach w kąśliwy ale dość często prawdziwy sposób nie czytaj postów shaggy'ego zamaist wylewać żale jak Ci z tym źle... Rada jest prosta a i Twoje życie będzie łatwiejsze i spokojniejsze... Taka prosta rzecz a trzeba udzielać rad jak przedszkolakowi... |
Ruch pozytywne zaskoczenie.
Cytat:
1. Legia Warszawa 403 786 234 84 85 2. Wisła Kraków 403 781 230 91 82 |
2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011.
2002, 2006, 2013, 2014. mówi ci to coś? :D |
Cytat:
|
własnie! liczba mistrzostw :)
punktow nie liczcie bo Nasi po zapewnienu sobie mistrzostwa zawsze chlali w umór i odpuszczali koniec sezonu! :) i to my jestesmy lepsi, a nie Wy! My bo My ! :rotfl: jakie to ma ....a znaczenie? dla (L) najlepsza bedzie Legia dla Nas najlepsza bedzie Wisła i jebac wyniki trofea czy puchary. |
Cytat:
Daj 3-4 lata :) Poza tym są jeszcze PP, SP, PL, liczba sezonów w Europie, liczba podium. Cała masa różnych współczynników - tak więc trochę się cytowany poprzednio przeze mnie Użytkownik pospieszył. Cytat:
Tak więc moja racja jest mojsza niż Twoja! |
Cytat:
Ale to była taka dygresja. Co do pucharów to na razie wszystko zgodnie z planem - odpadł tylko Zawisza. W tej rundzie odpadnie Ruch. Lech przejdzie dalej, Legia odpadnie z el. Lm i przejdzie do 4 rundy el. LE. Taki jest mój typ, niezależny do sympatii ( a właściwie od antypatii). Pytanie czy Legia i Lech będą rozstawione w 4 rundzie el. LE. Jeżeli nie to polegną. |
Cytat:
P.S. Dla mnie nie są to marginalne rozgrywki i nigdy nie były.To, że Leśny z Bergiem je olali to żenada z ich strony i tyle. EOT |
Cytat:
A żeby całkiem doprecyzować temat oto potencjalni rywale wg 90minut na obecną chwilę: Esbjerg fB, AS Saint-Étienne Loire, Rio Ave FC, Dinamo Moskwa, SV Zulte Waregem, Rosenborg B,K IF Elfsborg, Debreceni VSC, AS Omónia Lefkossías, HNK Hajduk, APS Atrómitos Athinón, Grasshopper-Club Zurych, FK Rostow, FK Krasnoda,r Molde FK, HNK Rijeka, PEC Zwolle, KSC Lokere,n ŠK Slovan Bratysława, Apóllon FC, FK Aktobie, AIK, AÉL, Qarabağ Ağdam, HJK, Neftçı Baku, FC Midtjylland, Malmö FF, SV Grödig Ĺlborg, Boldspilklub, FC Spartak Trnava |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl