![]() |
skrzyżowanie
....trwa też budowa pochylni dla karetek, które na stadion będą wjeżdżały przez pawilon medialny.:shock:
A kto tam będzie miał pierwszeństwo? |
Cytat:
a po co pierwszeństwo? straż pożarna wjedzie przez muzeum, a kiełbasy do barów zrzucą helikoptery :-/ |
Cytat:
|
to brzmi jak marny żart, po cholere akurat przez pawilon te karetki? pozostałe 3 wjazdy po co są w takim razie? :D
|
Ja chciałbym dalej poznać jakiekolwiek logiczne uzasadnienie dla zamknięcia E, jakie to nieprzekraczalne przeszkody nagle uniemożliwiają wpuszczenie tam kibiców? I dlaczego klub nie protestuje, a dyżurni ideolodzy SKWK jeszcze nie organizują jakiejś demostracji przed UM? Za bardzo skupili się na obsmarowywaniu Kasperczaka?
I analogicznie - jakież to powody nagle nakazują zamykać D, skoro nie słyszymy o żadnych zleceniach prac mających je wykańczać? Czekam na jakieś logiczne i rozsądne wyjaśnienia ze strony osób podejmujących decyzje w tej sprawie. Coraz bardziej utwierdzam się w szowinistycznym, męskim przekonaniu, że Dyrektor Niedziałkowska nadaje się niestety raczej do garów, a nie na tak odpowiedzialne i wymagające fachowości stanowisko w wiadomej instytucji. Budowa tego stadionu, to już nawet nie III świat. To pokaz jak bardzo niekompetentni są wszyscy odpowiadający za nią w Krakowie. |
Cytat:
|
Markus D musi być zamknięte bo nie będzie jak na nie wejść:
1. Klatek schodowych nie ma. 2. Dotychczasowe wejście bokiem nie będzie możliwe bo otwarte mogłoby być tylko jedno od strony C, ale tez nie będzie bo odkopali fosy, a między D a bramką nie ma na tyle miejsca żeby jeszcze ludzi tam wpuścić. Swoją drogą dopuszczenie kibiców na D byłoby może wykonalne w miesiąc, pod warunkiem że szybko znajdzie się wykonawce a ten najpierw wykona klatki schodowe i toalety a potem się będzie zajmował resztą. |
Cytat:
przecież to kpina. I co takiego nie do pokonania uniemożliwia otwarcie E? |
K....wa karteki przez pawilon...jak chyba śnie.Myslałem że juz mnie tu nic nie zaskoczy.To po ch...są 3 wjazdy? Zmienili Prima Aprlis na dzisiaj.To na 100% żart
Co do E - nie wierze Zbymak że ma byc zamknięta - przecież Basałaj nawet na koszt SSA może wynająć dzwig i kontenery przesunąć w inne miejsce (chocby boisko lekkoatletyczne- na kilka miesięcy nie ma znaczenia gdzie stoi) |
Cytat:
Jedyne co można zrobić to zamontować schody wewnątrz, prowadzące bezpośrednio na trybunę, ogrodzić barierkami przy czym trwałyby pozostałe prace. Ciekaw jestem tylko czy wydano by zgodę na przejście kibiców przez środek placu budowy. Z tymi karetkami przez pawilon to chyba jakieś żarty, serio... Co do E - jak dogadają się w sprawie najmu trybuny wschodniej, to biura przeniosą tam, nie ma innego wyjścia. |
Cytat:
|
Cytat:
To jakiś kolejny żart? Czy przy tej inwestycji pracują sami wariaci, a nadzorują ją szaleńcy świeżo wypuszczeni z Tworek lub Kobierzyna? |
Nie obrażaj ludzi z zakładu w Kobierzynie jakby tam wpadła ekipa mr.O i mr.M to by...zwariowali
|
Wiadomo jakie będą kryteria konkursu na hale, i jaki będzie skład sędziowski??
|
A potem sie dziwimy ze tacy amerykanie czy nawet hiszpanie przy kazdej okazji nas zlewaja chociaz w kraju zyje ok 35mln ludzi... Przeciez dla nich jestesmy dzicza.. czy mozna miec o to pretensje patrzac np na budowe naszego stadionu? albo na klocek w postaci galerii krakowskiej ktora bez szyb szpeci miasto 3x bardziej i prawie 1,5 roku nikt z tym nie robi nic?....
|
Cytat:
|
A SKWK nadal milczy... Czy mają do diaska jakiś plan działania w obecnej sytuacji, mający pomóc klubowi i wspierający rozwiązanie polegające na dopuszczeniu E? Od razu dodam, że nie może nim być niestety kolejny tekst włażący w tyłek Skorży...
Dlaczego klub godzi się na zamknięcie E? Jak zwykle bez żadnego "ale..."? Znów wszyscy pogodzą się z nowym absurdem i szkodliwym dla Wisły działaniem bez żadnego zająknięcia? Znów za niekompetnecje i brak wyobraźni urzędników konsekwencje poniosą wszyscy, tylko nie oni sami? |
Radny Olszówka śle interpelacje, ale wygląda to jak walenie grochem o ścianę.
Ostatnią szansę upatruję w Basałaju. Oby wziął za jaja UM i doprowadził sprawę stadionu do szczęśliwego końca. Nie mam żadnych argumentów na tę wiarę. Po prostu nic innego mi już do głowy nie przychodzi.. |
Wjacd karetek przez pawilon medialny? Jest to w ogóle możliwe, będą wjeżdżać środkiem po płytkach? :D
Kto to wymyślił? Ta osoba chyba do normalnych się nie zalicza... |
Markus, SKWK ma ważniejsze sprawy na głowie ;)
Fajnie, ze Kuba zajmuje się wzorem krzesełek, pojawiają się komunikaty odnośnie ich montażu, zdjęcia itd. Ale dlaczego nikt z ramienia SKWK (a w tej najważniejszej sprawie powinien zrobić to moim zdaniem PREZES) nie wywiera żadnych nacisków na UM, władze Wisły do zainteresowania się na poważnie sprawą budowy. Dlaczego nie próbuje zainteresować mediów? A co karetek wjeżdżających przez pawilon medialny.. pewnie, a piłkarze niech wchodzą przez garaż podziemny dla autokarów |
Przecież te wjazdy dla takich pojazdów miały być wzdłuż trybuny C (wschodnie wjazdy trybun D i E), gdzie jest szeroki pas 17,5m między trybuną C a boiskiem.
|
Cytat:
A teraz poważnie - nie wierzcie w te brednie o pawilonie.Przecież to nie możliwe technicznie , którędy by miała karetka wjeżdzać?Bo wyjeżdzać to jeszcze wiem. Fotograf sie upił i głupotę wpisał na stronie.Ot co. |
Cytat:
Sprawy najważniejsze jak zwykle przerastają SKWK, które nie unosi odpowiedzialności za wspieranie interesu klubu. Kibice są niezadowoleni, źle się dzieje na budowie - mają obowiązek reagować i dawać temu wyraz! Obowiązek ten nakłada na nich poczucie odpowiedzialności i nazwa, pod którą działają. |
Wyjaśni mi ktoś na cholerę te barierki? Według mnie brzydko to będzie wyglądać...
http://i49.tinypic.com/o0qpw5.jpg |
ale za to widok karetki wyjezdzajacej na sygnale z pawilonu bedzie bezcenny!
|
Akurat to że wjazd będzie przez pawilon było wiadomo od kiedy go zaczęli budować o ile mnie pamięć nie myli, było nawet chyba parę stron lamentowania wiec już się nie powtarzajmy ;)
Stropy chyba są pod D bo inaczej by bocznych ścian chyba nie wybudowali, na czymś strop się musi opierać. No ale nawet niech po prostu wybudują klatki schodowe i je wykończą to już powinniśmy dostać zgodę na wpuszczanie kibiców. Tylko jeszcze wtedy kwestia toalet a raczej toi toi bo nie ma ich za bardzo gdzie postawić, chyba że będziemy napełniać fosę ;) |
Cytat:
|
jak widać temu panu na focie wygodnie się siedzi;) wiec nie jest źle:)) szkoda ze barierki są kwadratowe;/ ale to juz by bylo czepianie sie:))
|
Panowie pilnie potrzebuje odpowiedzi ile kosztowało wyburzenie trybuny A,B i trybuny C-wywiezienie ziemi ??
|
raczej chodzi o to ze bedzie wjazd OBOK pawilonu medialnego i tam przez fose zbudowany pomost
|
o czym Ty piszesz???^^przeciez OBOK pawilonu medialnego nie ma zadnej "szczeliny":)
|
Cytat:
|
http://img153.imageshack.us/f/cotoo.jpg/
sory za głupie pytanie... ale czy to nie będzie przypadkiem, skybox? jak się mylę to mnie poprawcie :P |
^^bo cięzko było zamiast 4 metrów szerokości zaprojektować 6 metrów........
|
Cytat:
Pytanie wogóle po co w takim razie byyby 3 pozostałe wjazdy skoro karetka miałaby dymać przez pawilon. |
Cytat:
P.S. Ale byłaby szopka np.Real wyłazi dachem na Reymonta:lol: |
Z tymi wjazdami to juz absurd. Nawet jezeli sie okaze ze kazdy autobus sie zmiesci to i tak po co robic takie stykowe sytuacje ? Jak sobie ktos buduje dom i ma 185 cm wzrostu to przeciez nie robi sobie drzwi wysokich na 186 cm ? Ehhh
|
Szczezre to ja juuz nic nie chce.
Wiem ze jest tyle rzeczy zjeba...na tym stadionie ze szok. Wiem ze jakby sie tym zajmowaili naprawde profesjonalisci to nie byloby takich jaj. Ale teraz z tym wjazdem to juz jest kur....szopka do kwadratu. Ja moze wjechac karetek przez budynek ktory ma byc przeznaczony dla mediow,ktory byl budowany z tyl zalozeniem. Kur...to wezmy otworzmy drzwi od klatek zeby karetki mogly parkowac na podworkach.. Szczerze to przebija juz wszytko co jet zwiazane z tym stadionem. Dac kur...debilom troche wladzy...kur... Wstyd porsortu wstyd. A gdzie jest wo wielkie SKWK co ma tak wiele zawsze do powiedzenia??no gdzie jestescie medrcy?? |
strefa mieszana, wywiady z zawodnikami po meczu , i nagle "sorry, musicie sie usunąc, karetka wyjezdza ze stadionu" . LOL :D
A jak rzeczywiscie wjazdy dla autobusow są za małe dla ktorejs marki, to byłaby niezła parodia, ale co tam, miasto kupi 1 autokar o dobrych wymiarach , ktory bedzie woził druzyny z hotelu na stadion i po problemie... |
Tędy wjazd
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/615/1.jpg A tedy przejazd? http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/627/11.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl