Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

harthausen 09.04.2011 11:52

Cytat:

Obawiam się, że dzisiejszy mecz w Kauflandzie będzie jedną wielką loterią. Piździ jak 150, nie da się wyjść z domu.
z zewnątrz ich stadion wygląda tak, jakby był dość szczelny od wiatrów na zewnątrz.

Elefant 09.04.2011 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 1074467)
A ja zawsze lubiłem Smolarka, no i się na nim nie zawiodłem :D ale mógł troszkę wyżej uderzyć to by ząbków nie miał Arboledowski :D

Nie ma co wybrzydzać. Od czasu, gdy po boiskach ligowych przestał biegać Adam Musiał raczej ciężko zobaczyć dobrze wyprowadzonego sierpowego.
Cóż, nie od dziś wiadomo, że poziom wyszkolenia technicznego piłkarzy się obniża.

:-D

flamengista 09.04.2011 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1074544)
Nie ma co wybrzydzać. Od czasu, gdy po boiskach ligowych przestał biegać Adam Musiał raczej ciężko zobaczyć dobrze wyprowadzonego sierpowego.
Cóż, nie od dziś wiadomo, że poziom wyszkolenia technicznego piłkarzy się obniża.

:-D

Ech, nie doceniasz siły kolektywu. Chciałbym tylko przypomnieć słynne "kółeczko" Ruchu, w którym uczestniczył m.in. Baszczu i Śrutwa, a obiektem "troski" był sam sędzia.

Kocur 09.04.2011 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1074439)
http://www.weszlo.com/news/6634

Była "Czarna ślina Kalu Uche", będzie "Brązowy palec Manueli"

Dla osób nie w temacie:
Smolarek tłumaczy dlaczego uderzył Arboledę


"wygrać mecz z palcem w dupie" maskara :rotfl:

mic 09.04.2011 12:41

http://funkyimg.com/u2/642/078/marmolada.jpg

:lol:

WislakWiDoK 09.04.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1074554)

coś nie trybi

Teqcontroller 09.04.2011 13:19

Dzięki Ebiemu wiem że Jeszcze Polska nie zginęła !

Bakero pokazał jakim jest trenerem , Arboleda panienka je...a dostała i mam nadzieje dostanie jeszcze od kogoś.

- Arboleda to dobry obrońca, ale nikt go w Polsce nie lubi. Kopie, prowokuje, a gdy sam jest faulowany, robi teatrzyk - powiedział po meczu Polonii z Lechem pomocnik stołecznego klubu Adrian Mierzejewski. Polonia wygrała 1:0 po bramce Artura Sobiecha. :D

Jaroo1 09.04.2011 13:35

Ogladam 2 polowe meczu Dysko-Amica i zwrocilem uwage na 2 rzeczy. Wczesniej Arboleda probowal wsadzac palce w oko Przyrowskiemu (moze celowal w usta). Zobaczcie sobie na jakiejs powtorce jak po ciosie od Smolarka Manius majta nozkami. Lezy na ziemi i przebiera nogami jakby to Ebi mu te palce wkladal w dupsko hehe

Sensej 09.04.2011 13:44

"Już wiadomo, dlaczego Kołtoń taki lubi Arboledę"

:D

leszekm_ 09.04.2011 14:24

Jankowski przydałby się w Wiśle. Inteligentny napastnik

jova 09.04.2011 14:29

Nowość w internetowym sklepie Lecha:
http://i52.tinypic.com/2lxf8yc.jpg
:-p

mitmichael 09.04.2011 14:32

Arboleda to normalny w swiecie pilkarski dzieciak - wiecznie pokrzywdzony przez innych pilkarzy

FredzIo 09.04.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1074583)
Jankowski przydałby się w Wiśle. Inteligentny napastnik

Dokładnie, jego nam właśnie brakuje! Koniecznie nam potrzeba tego napastnika. 4 gole i 1 asysta w 21 meczach musi robić wrażenie. Gość gwarantujący jednego gola na pięć meczów, to jest właśnie to czego nam potrzeba! Do tego dochodzi asysta raz na dwadzieścia. Piłkarz marzenie, wykładać milion euro bez wahania!

Rozumiem, że redakcja Piłki Nożnej ma w tym interes żęby tak reklamować tego piłkarza, ale jaki Ty masz?

leszekm_ 09.04.2011 15:32

[QUOTE=FredzIo;1074592]Dokładnie, jego nam właśnie brakuje! Koniecznie nam potrzeba tego napastnika. 4 gole i 1 asysta w 21 meczach musi robić wrażenie. Gość gwarantujący jednego gola na pięć meczów, to jest właśnie to czego nam potrzeba! Do tego dochodzi asysta raz na dwadzieścia. Piłkarz marzenie, wykładać milion euro bez wahania!

Rozumiem, że redakcja Piłki Nożnej ma w tym interes żęby tak reklamować tego piłkarza, ale jaki Ty masz?[/QUOT

daje sobie radę z grą kombinacyjną, dużo widzi, a w naszym systemie, opartym na klepce i przeglądzie pola, to są cechy najważniejsze. oczywiście za rozsądne pieniądze gdyby przyszedł, powiedzmy: 300 tysiecy euro.

tak jak napisali na WESZLO: chłopakowi redakcja Piłki Nożnej tym wyróżnieniem tak naprawdę zrobiła tylko krzywdę, bo teraz wszyscy na niego patrzą jak na podpromowanego kmiota, a to jednak - jak na nasze warunki - dobry zawodnik.

Donki 09.04.2011 15:35

leszekm_ tylko powiedz Mi czy chcesz w druzynie Legioniste ?
O ile sie nie myle to własnie on pokazywał (L) po meczu na łazienkowskiej i przybijał piątki z kibicami Legii.

AmaDeo_Krk_ 09.04.2011 15:36

piekny wynik w Chorzowie :) oby taki sam dziś Lechia zrobiła :)

harthausen 09.04.2011 15:37

Ślązacy tradycyjnie się sobie podkładają, 3 punkty potrzebne jak woda właśnie Polonia od Ruchu otrzymała

szczebrzeszcz 09.04.2011 15:48

i nadchodzą piękne czasy, Wisła mistrzem, spadają Pasy
:-D

Semper Fidelis 1985 09.04.2011 15:48

Polonia dała radę kozacko! Teraz tylko BKS! Lechio wbij kolejny gwóźdź do trumny tego jeb..... tytanica! WISŁA&LECHIA

Ogryzek 09.04.2011 15:51

Polonia nie tyle kozacko wygrała - co pewnie działa śląska spółdzielnia. Nie żeby mnie to martwiło - wiadomo że najlepiej jakby spadły Parchy i Świnka:)

Ale nie mówmy że kozacko wygrała Polonia jak Ruch nic nie robił żeby im przeszkodzić.

harthausen 09.04.2011 16:16

na stadionie Craxy też dokładnie widać po stanie murawy, które miejsce gorzej nasłonecznione.

Pan Jotka 09.04.2011 16:21

Tragedia co Lechia gra w obronie.:/ 1:0 dla Pasów.

AS82 09.04.2011 16:26

Same wyzwiska z trybun ,niezla zenada jak sie tego slucha

harthausen 09.04.2011 16:27

w ataku na razie też dużo lepiej nie gra. Siadło u nich na razie wszystko, już od kilku meczy widać, że coś się u nich zacięło.
Może się dziś przełamią :)

crux.a 09.04.2011 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1074524)
Obawiam się, że dzisiejszy mecz w Kauflandzie będzie jedną wielką loterią. Piździ jak 150, nie da się wyjść z domu.

Cóż pozostaje nam wierzyć, że Eos będzie nosił piłki w stronę bramki białoczerwonych, a nie odwrotnie :D

Fialo, mam tę samą nadzieję, ale Eos to jednak kobita była...

Titto 09.04.2011 16:48

Gdzie wsadzał palce Arboleda?
http://pasjonatkasportu.blog.eurospo...k-arboleda.jpg

masterlag 09.04.2011 16:52

Titto- dobry obrazek! Hahah :D Tylko on oznacza to, że Maniuś dobierał się do Smolarka już wcześniej (bo to nie ze wczoraj). ;)

Kurczę, mam nadzieję, że Lechia zagra o wiele lepiej po przerwie. Pasuje, żeby wygrali... Średnio idzie Gdańszczanom na wiosnę...


EDIT: O w mordkę... Ale szmata! o.O

pzkwr 09.04.2011 16:53

Wiedzieliście, że stadion Pasów jest im. Piłsudskiego?

AS82 09.04.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1074638)
Kurczę, mam nadzieję, że Lechia zagra o wiele lepiej po przerwie. Pasuje, żeby wygrali... Średnio idzie Gdańszczanom na wiosnę...

Poki co pejsy bija ich wiekszym zaahgazowaniem i Lechia atakuje zbyt mala liczba pilkarzy

Mario Nh 09.04.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1074639)
Wiedzieliście, że stadion Pasów jest im. Piłsudskiego?

Spartolili sprawę. Mogli mieć jedyny taki na świecie obiekt imieniem papieża - Jana Pawła II.

Gdańska...!

Ogryzek 09.04.2011 17:02

Wystarczy że Lechia zremisuje, nie musi wygrywać. Dla Pasiastych - remis jest jak porażka. A na remis chyba stać Lechię? Zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać.

Titto 09.04.2011 17:06

2:0 dla Cracovii... z 40 metrów - Klich.

TSW Fanatyk 09.04.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1074636)

szuka czekolady? nie dla łasuchów w naszej reprezentacji!

Gwiaździsty 09.04.2011 17:07

Wystarczy pobyć trochę w POZnaniu żeby załapać miejscowego klimatu. A Arboleda jest już kilka latek.

P.S. Jak widać Filipiak kupuje tylko bramkarzy, to już drugi pod rząd co wygłupia się w bramce. Taniej i pewniej.

AS82 09.04.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1074646)
2:0 dla Cracovii... z 40 metrów - Klich.

z Lechem jakis farfocel , z Korona pilka sie odbija od grudki ziemii teraz lob z 40 metrow....

mic 09.04.2011 17:08

Małkowscy to jakis sabotaz.... 5 bramek dali zydostwu :/

Wojtas 09.04.2011 17:10

Arboleda to najwieksza "miekka faja" i płaczek tej ligi.

Bez przerwy rzuca sie do sedziow jacy to inni rasicisci go dotknac nie mozna.On natomiast moze prowokowac ,pokazywac jakies gesty ,wrecz sklanic zeby mu walnac.Jak Smolarek wczoraj

Brawo Ebi! :)

Cracoia-Lechia 1 ;0 .edit..juz 2;0 kutfa.

Pan Jotka 09.04.2011 17:11

Lechia gra straszna padakę na wiosnę i ewentualne oczekiwanie na europejskie puchary to wg mnie jakieś majaczenia po opium. Parchy na najlepszej drodze do utrzymania.

felipe 09.04.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1074644)
Wystarczy że Lechia zremisuje, nie musi wygrywać. Dla Pasiastych - remis jest jak porażka. A na remis chyba stać Lechię? Zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać.


Lechia stabilizuje poziom - tzn jest to taki, co najwyżej, mocny średniak. Na dłuższą metę ciężko walczyć o najwyższe cele w kraju z zawodnikami pokroju Ljukjanovs, Surma, Nowak czy Małkowski. Zespół zgrany, wybiegany, ale brak w nim jakości. Musieli w końcu spuchnąć. Podobnie wróżyłem Jadze, cudów nie ma...

W Cracovii też jakości ze świecą szukać (może poza bramkarzem, Ntibazonkizą i Klichem), ale widać na Lechię wystarczy. Na utrzymanie pewnie też niestety.

hide 09.04.2011 17:17

Świetna oprawa kibiców Legii.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl