Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Reserve 20.06.2015 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1405230)
Z fejsowego profilu salonu kosmetycznego Glamour Vectus:

Nowoczesny mężczyzna to mężczyzna zadbany.
Panowie coraz chętniej odwiedzają salony kosmetyczne.
Naszym stałym gościem jest znany i lubiany piłkarz
Dariusz Dudka.
Dziękujemy za udzieloną rekomendację i zapraszamy innych Panów.
‪#‎znanygosc‬ ‪#‎vip‬ ‪#‎glamourvectus‬ ‪#‎rekomendacja‬ ‪#‎dariuszdudka‬

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...96&oe=55EFACDE

https://www.facebook.com/GlamourVectus?fref=nf

Ja .......ę...

manson777 21.06.2015 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1405304)
Ja .......ę...

a fujjjjjjj
ty nie jesteś glamour :rotfl:

nie jesteś trendy, a Dariusz się lubi odświeżyć po męczącym truchtaniu po boisku a ty...
jak tak można
prawdziwy kibol

jest szansa że Dariusz zaprowadzi glamurowy porządek w szatni leszka
:haha:

Dariook 21.06.2015 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1404923)
Którym to asom już nie płacono więc robili co chcieli, a do tego przemówienia Bednarza o fatalnej sytuacji finansowej. Wisła była tak atrakcyjna dla kopaczy, że zdołała ściągnąć Fredka, Sikorskiego i Quioto. Za progiem był wtedy szczyt kryzysu - 13 miejsce (kto wie czy nie jesteśmy w przededniu drugiej jego fali...).

"Jeb... Messiego, my mamy tu Sikorskiego" :lol:

Reserve 21.06.2015 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 1405315)
a fujjjjjjj
ty nie jesteś glamour :rotfl:

nie jesteś trendy, a Dariusz się lubi odświeżyć po męczącym truchtaniu po boisku a ty...
jak tak można
prawdziwy kibol

jest szansa że Dariusz zaprowadzi glamurowy porządek w szatni leszka
:haha:

Ja tam przywykłem do tego że po meczu się idzie pod prysznic a nie na manicure :D

Ale co ja tam wiem, zacofany jestem. Przecież teraz z dziewczyną na randkę to powinno chodzić się do salonu piękności, a nie do kina:haha:

szprotson 21.06.2015 11:38

nie znacie sie
przeciez on tam poznokci nie robi :D

adam_09 21.06.2015 22:18

boje się zapytać co w takim razie...

emjot 22.06.2015 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1405341)
Ja tam przywykłem do tego że po meczu się idzie pod prysznic a nie na manicure :D

Ale co ja tam wiem, zacofany jestem. Przecież teraz z dziewczyną na randkę to powinno chodzić się do salonu piękności, a nie do kina:haha:

ale Dariusz po meczu raczej nie musi iść pod prysznic

szczepans21 22.06.2015 20:05

nie wiem czy bylo ale wrzucam

http://weszlo.com/2015/06/18/tekst-czytelnika-o-tym-jakie-wisla-transfery-robila/

piotek 22.06.2015 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1405507)

Nie wiem, czy było, ale nie działa :D

szczepans21 22.06.2015 20:58

http://weszlo.com/2015/06/18/tekst-c...nsfery-robila/

Powinno działać - sorki.

szprotson 24.06.2015 13:55

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net...d7&oe=562FF5EB

Semir juz w treningu

szprotson 25.06.2015 11:48

Paolo Terzotti znowu u boku Maćka Skorży.

cfa 25.06.2015 12:31

Ciekawa sprawa, chyba o przygotowanie kuchenek możemy być spokojni :)

Paweł 25.06.2015 13:18

Marcin Baszczyński znalazł zatrudnienie w Niecieczy jako General Menager ds. Sportu i Public Relations.

http://www.termalica.brukbet.com/ind...lnosci&id=4634

piotek 25.06.2015 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1405872)
Marcin Baszczyński znalazł zatrudnienie w Niecieczy jako General Menager ds. Sportu i Public Relations.

http://www.termalica.brukbet.com/ind...lnosci&id=4634

Z całym szacunkiem, ale co Baszczu może wiedzieć z tematyki PR? :D

serek.c2 25.06.2015 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1405687)

Semir juz w treningu

To nie Semir, prowadzi piłkę prawą nogą.

szprotson 25.06.2015 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1405907)
To nie Semir, prowadzi piłkę prawą nogą.

W kontrakcie miał wpisane obie nogi wiec zagadka rozwiązana.
U nas miał lewa tylko i co drugi mecz.
Ciekawe czy w sobote zagra przeciwko Lechii

wolfu 25.06.2015 18:58

https://www.youtube.com/watch?v=fOy7...ature=youtu.be

Semir już ładuje.

brylant17 30.06.2015 12:03

Nasza gwiazdeczka Zajączek w Koronie adie


P.s Mam nadzieję,że wystarczy ci na żarcie,mieszkanie i wachę

Reserve 30.06.2015 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1406342)
Nasza gwiazdeczka Zajączek w Koronie adie


P.s Mam nadzieję,że wystarczy ci na żarcie,mieszkanie i wachę

No i krzyżyk na drogę. Wiązałem z nim nadzieje, ale widać że kolejnemu z naszych chłopaków się przewraca w dupie. Oby skończył jak Stolarski, płakać po nim nie będę

wiesniak842 30.06.2015 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1406358)
Oby skończył jak Stolarski, płakać po nim nie będę

Czyli jak?:D
Chlopak (Stolarski) ma 19 lat, regularnie gra w reprezentacji U-19, cos tam pokopal na wypozyczeniu u kretow. W Lechii pewnie znowu pojdzie gdzies na wypozyczenie albo zostanie na rotacje. Ja bym go tak szybko nie skreslal.

najm 30.06.2015 19:30

Stolarski kiedyś był kapitanem reprezentacji rocznika 96. Więc mimo wszystko regres, ale pewno w dużym stopniu bylo to spowodowane kontuzjami. Stolarski miał szansę stać się niezłym zawodnikiem, ale odkąd go z prawej pomocy na prawą obronę, czy defensywnego pomocnika zaczęto stawiać, przestał sobie radzić. A szkoda go. Transfer zaś do Lechii pokazał tylko jego miejsce w szeregu. W Wiśle chociaż coś grywał.

Co do Zająca, to zastanawiam się, jak on teraz poradzi sobie z rachunkami za paliwo. Z Krakowa do Kielc jest chyba dalej niż do Myślenic. Chyba, że stać go na zakup drugiego mieszkania. Bo nie wierze, że byłby w stanie wpaść na to, że da się żyć po kosztach? W Wiśle przecież nie wpadł na to, że można z kolegami do klubu dojeżdżać.

Grisza1 30.06.2015 20:00

Nowy klub ma były snajper naszego zespołu Daniel Sikorski.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,18..._Thomalli.html

RAFi89 30.06.2015 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1406368)
Czyli jak?:D
Chlopak (Stolarski) ma 19 lat, regularnie gra w reprezentacji U-19, cos tam pokopal na wypozyczeniu u kretow. W Lechii pewnie znowu pojdzie gdzies na wypozyczenie albo zostanie na rotacje. Ja bym go tak szybko nie skreslal.

Mimo wszystko chyba jednak nie tak to miało wyglądać po odejściu z Wisły.

wiesniak842 30.06.2015 20:13

Ale jak? To, ze media napompowaly balonik i niby mial isc do Juventusu czy gdzie tam, nie znaczy, ze tak bylo przeciez. Moim zdaniem za bardzo swojego pilkarskiego "statusu" nie zmienil. U nas jakas gwiazda byl, kluczowym zawodnikiem?

IncognitoTSW 30.06.2015 20:14

Henryk Kasperczak kandydatem na selekcjonera WKS - źródło 90minut.pl
Cytat:

Federacja piłkarska Wybrzeża Kości Słoniowej ogłosiła listę pięciu kandydatów na nowego selekcjonera. Jest na niej Henryk Kasperczak.

Pierwotna lista liczyła 59 kandydatów, obecnie w rywalizacji o posadę selekcjonera mistrzów Afryki pozostali oprócz Polaka - 61-letni Francuz Patrice Neveu (ostatnio reprezentacja Mauretanii), 46-letni Portugalczyk Paolo Duarte (tunezyjski CS Sfaxien), 56-letni Francuz Michel Dussuyer (reprezentacja Gwinei) i 53-letni Francuz Frédéric Antonetti (ostatnio Stade Rennais FC).

Francuz Hervé Renard, który doprowadził WKS do mistrzostwa kontynentu, od najbliższego sezonu będzie trenerem LOSC Lille.

63.5 Kg 02.07.2015 15:32

Kasa,kasa,kasa...

http://www.90minut.pl/news/252/news2...ezo-Osaka.html

Karherop 02.07.2015 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1406510)

jak to szło? "Moim marzeniem jest gra w .." http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...glii,id,t.html

gdzie podziały się u tego faceta ambicje?

El'kabat 02.07.2015 17:32

Zazwyczaj kasa weryfikuje ambicje. Tak też jest w tym przypadku ;)

IncognitoTSW 02.07.2015 17:38

Cytat:

dzisiaj treningi z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn rozpoczął 22-letni napastnik Piotr Karłowicz.

Wychowanek Naki Olsztyn, a w przeszłości gracz Stomilu, przez ostatnie pół roku grał w Arce Gdynia. W tym czasie wystąpił w dwóch meczach I ligi.

http://www.90minut.pl/news/252/news2...w-Stomilu.html

Babba 03.07.2015 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1406524)
jak to szło? "Moim marzeniem jest gra w .." http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...glii,id,t.html

gdzie podziały się u tego faceta ambicje?


Japonia to kulturowa,kulinarna egzotyka,a także wspaniała historia i odjechana teraźniejszość.
Co się dziwić,że jak ktoś ma okazję tam pomieszkać i zarabiać(A japońce mają strasznie rygorystyczną politykę imigracyjną) to z tego nie korzysta?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1406525)
Zazwyczaj kasa weryfikuje ambicje

I umiejętności:D

dynek.pl 03.07.2015 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1406524)
jak to szło? "Moim marzeniem jest gra w .." http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...glii,id,t.html

gdzie podziały się u tego faceta ambicje?

A moze nie dostal po prostu propozycji z premier league (taki dziwne ? ), a w nizszych ligach nie chcial kopac.

I tak juz osiagnal wiecej niz chyba kazdy mu przewidywal. Jeden sezon w la liga i do tego kilkanascie mecz, niektore w podstawowym skladzie w bylo nie bylo troche legendarnym klubie jakim jest Deportivo La Coruna.

HEDu 03.07.2015 18:07

Wilk pewnie by sie odznalazł w jakims zespole championship, ale pewnie ofert nie miał

Paweł 05.07.2015 12:15

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...c9&oe=562752F0

PiVoSH92 06.07.2015 11:01

Całkiem fajny wywiad z Małym: http://ofensywni.przegladsportowy.pl...e-mnie-siedzi/

qqq_b 06.07.2015 14:16

Ten prostak niech się cieszy, że może grać w Pogoni, bo z jego patola w głowie jego miejsce jest w okręgówce.

szprotson 06.07.2015 14:18

znasz go że tak mówisz ?
Co do patoli to brak słow...

Kapcok7 06.07.2015 17:14

Lucas Guedes nie jest już piłkarzem Wisły, miał być wielki talent ... wyszła wielka kicha.

szprotson 06.07.2015 17:33

miał byc wielki talent....

Tylko ze to my kibice stworzyliśmy ten wizerunek z tego co pamiętam.

Kapcok7 06.07.2015 17:40

Trochę my, trochę media, a przede wszystkim nazwisko.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl