![]() |
Cytat:
|
Cytat:
ty nie jesteś glamour :rotfl: nie jesteś trendy, a Dariusz się lubi odświeżyć po męczącym truchtaniu po boisku a ty... jak tak można prawdziwy kibol jest szansa że Dariusz zaprowadzi glamurowy porządek w szatni leszka :haha: |
Cytat:
|
Cytat:
Ale co ja tam wiem, zacofany jestem. Przecież teraz z dziewczyną na randkę to powinno chodzić się do salonu piękności, a nie do kina:haha: |
nie znacie sie
przeciez on tam poznokci nie robi :D |
boje się zapytać co w takim razie...
|
Cytat:
|
nie wiem czy bylo ale wrzucam
http://weszlo.com/2015/06/18/tekst-czytelnika-o-tym-jakie-wisla-transfery-robila/ |
Cytat:
|
|
|
Paolo Terzotti znowu u boku Maćka Skorży.
|
Ciekawa sprawa, chyba o przygotowanie kuchenek możemy być spokojni :)
|
Marcin Baszczyński znalazł zatrudnienie w Niecieczy jako General Menager ds. Sportu i Public Relations.
http://www.termalica.brukbet.com/ind...lnosci&id=4634 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
U nas miał lewa tylko i co drugi mecz. Ciekawe czy w sobote zagra przeciwko Lechii |
|
Nasza gwiazdeczka Zajączek w Koronie adie
P.s Mam nadzieję,że wystarczy ci na żarcie,mieszkanie i wachę |
Cytat:
|
Cytat:
Chlopak (Stolarski) ma 19 lat, regularnie gra w reprezentacji U-19, cos tam pokopal na wypozyczeniu u kretow. W Lechii pewnie znowu pojdzie gdzies na wypozyczenie albo zostanie na rotacje. Ja bym go tak szybko nie skreslal. |
Stolarski kiedyś był kapitanem reprezentacji rocznika 96. Więc mimo wszystko regres, ale pewno w dużym stopniu bylo to spowodowane kontuzjami. Stolarski miał szansę stać się niezłym zawodnikiem, ale odkąd go z prawej pomocy na prawą obronę, czy defensywnego pomocnika zaczęto stawiać, przestał sobie radzić. A szkoda go. Transfer zaś do Lechii pokazał tylko jego miejsce w szeregu. W Wiśle chociaż coś grywał.
Co do Zająca, to zastanawiam się, jak on teraz poradzi sobie z rachunkami za paliwo. Z Krakowa do Kielc jest chyba dalej niż do Myślenic. Chyba, że stać go na zakup drugiego mieszkania. Bo nie wierze, że byłby w stanie wpaść na to, że da się żyć po kosztach? W Wiśle przecież nie wpadł na to, że można z kolegami do klubu dojeżdżać. |
Nowy klub ma były snajper naszego zespołu Daniel Sikorski.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,18..._Thomalli.html |
Cytat:
|
Ale jak? To, ze media napompowaly balonik i niby mial isc do Juventusu czy gdzie tam, nie znaczy, ze tak bylo przeciez. Moim zdaniem za bardzo swojego pilkarskiego "statusu" nie zmienil. U nas jakas gwiazda byl, kluczowym zawodnikiem?
|
Henryk Kasperczak kandydatem na selekcjonera WKS - źródło 90minut.pl
Cytat:
|
|
Cytat:
gdzie podziały się u tego faceta ambicje? |
Zazwyczaj kasa weryfikuje ambicje. Tak też jest w tym przypadku ;)
|
Cytat:
http://www.90minut.pl/news/252/news2...w-Stomilu.html |
Cytat:
Japonia to kulturowa,kulinarna egzotyka,a także wspaniała historia i odjechana teraźniejszość. Co się dziwić,że jak ktoś ma okazję tam pomieszkać i zarabiać(A japońce mają strasznie rygorystyczną politykę imigracyjną) to z tego nie korzysta? Cytat:
|
Cytat:
I tak juz osiagnal wiecej niz chyba kazdy mu przewidywal. Jeden sezon w la liga i do tego kilkanascie mecz, niektore w podstawowym skladzie w bylo nie bylo troche legendarnym klubie jakim jest Deportivo La Coruna. |
Wilk pewnie by sie odznalazł w jakims zespole championship, ale pewnie ofert nie miał
|
|
Całkiem fajny wywiad z Małym: http://ofensywni.przegladsportowy.pl...e-mnie-siedzi/
|
Ten prostak niech się cieszy, że może grać w Pogoni, bo z jego patola w głowie jego miejsce jest w okręgówce.
|
znasz go że tak mówisz ?
Co do patoli to brak słow... |
Lucas Guedes nie jest już piłkarzem Wisły, miał być wielki talent ... wyszła wielka kicha.
|
miał byc wielki talent....
Tylko ze to my kibice stworzyliśmy ten wizerunek z tego co pamiętam. |
Trochę my, trochę media, a przede wszystkim nazwisko.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl