Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

adas123 14.01.2012 23:55

Na bank nie jak remis.W totomixie sie chyba 3 dni czeka a jak nie rozstrzygniete to po kursie 1.00 liczone.Ja btw tego meczu sie chcialem spytać czy miał ktoś sytuacje że obstawił live(bet at home) i przerwany mecz był?(zakład na końcowy wynik).Nie moge znaleźć sensownej odpowiedzi nigdzie.Ostatnio jak mecz był jakiś przełożony to dawali od kopa prawie kurs 1,ale czy przy live tez tak jest?
z góry dzieki za info

tedi100 15.01.2012 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1209822)
Na bank nie jak remis.W totomixie sie chyba 3 dni czeka a jak nie rozstrzygniete to po kursie 1.00 liczone.Ja btw tego meczu sie chcialem spytać czy miał ktoś sytuacje że obstawił live(bet at home) i przerwany mecz był?(zakład na końcowy wynik).Nie moge znaleźć sensownej odpowiedzi nigdzie.Ostatnio jak mecz był jakiś przełożony to dawali od kopa prawie kurs 1,ale czy przy live tez tak jest?
z góry dzieki za info

Napisz do nich na Czacie ...

PrezeS_KrK_ 20.01.2012 23:50

Compiegne-Lille
2 P 1.30
St.Mirren-Celtic
2 P 1.37
Atalanta-Juventus podwójna szansa
2 P 1.42
Middlesbrough SN1
1 P 1.24
Novara-AC Milan
2 P 1.42
Lucon-Lyon
2 P 1.32
Stawka:50zł Wygrana:258.60 zł

LeszekABG 21.01.2012 11:27

Po wysokich kursach proponuje złapać Manchester City (tak, wiem, że Tottenham) oraz Espanyol. Do tego dołożyć Arsenal Manchester over 1,5 i można grubiej.

jonaf 21.01.2012 13:00

Almeria zniszczyla mi kupon, na którym miałem wygraną Borussi M. z Bayernem :( a mogłem puścić solo....

KLEPARZ 21.01.2012 14:06

Jak stawiacie dzisiaj Polaków w ręczna ?

Karamazow 21.01.2012 14:49

Roma 1
Betis DNB 1
West Ham 1

yarow 21.01.2012 23:16

Kursy przykładowe.


22.01.2012 r.

Vitesse Arnheim - NEC Nijmegen 1X (1,13) ŹLE

UD Levante - Real Zaragoza 1X (1,18) OK

Bayer 04 Leverkusen - FSV Mainz 05 1X (1,19) OK

Udinese Calcio - Calcio Catania 1X (1,11) OK

Brescia Calcio - ASG Nocerina 1X (1,12) OK

Eskisehirspor - Galatasaray X2 (1,18) OK

Anagennisi Giannitson - Panachaiki 2005 1X (1,30) OK

FC Volendam - FC Den Bosch X2 (1,45) OK

Sporting Covilha - Estoril Praia X2 (1,27) OK

CD Aves - Uniao Madeira 1X (1,12) OK

FC Penafiel - CD Trofense 1X (1,21) OK

23.01.2012 r.

Southampton FC - Leicester City 1X (1,20) ŻLE
__________________

19sebawro06 22.01.2012 18:11

jak myślicie taki kupon postawić :

Polska – Macedonia 1
Dania – Niemcy 2
Serbia – Szwecja 1
Villarreal – Gijon 1
Detroit – St Louis 1

stawka 10
zakładana wygrana 184

w0lno. 22.01.2012 19:03

Ja stawiam jutro na Polskę, Serbię, Villarreal, Southampton, Gabon, Sporting i Veendam. Za 10 mogę 350 wyrwać. Liczę, że fartem wejdzie ;)

19sebawro06 22.01.2012 19:06

nie stawiał bym na sporting nie wygrali meczu od nie pamiętam kiedy

adas123 22.01.2012 19:56

Mi dzisiaj oba Manchestery siadły w kombinacyjnym.Ale było nerwowo

pawel1888888 24.01.2012 14:29

...
 
Buyuksehyr-Fenerbahce 2 1.75
Standard L.-Mons 1 1.50
Club Brugge-Lokeren 1 1.55
Trabzonspor-Eskisehirspor 1 1.55
PAOK-Atromitos Athens 1 1.65

stawka 20 do wygrania 183 co myślicie Panowie ?

888 24.01.2012 14:33

Standard ost. gra słabo, zaliczyli remis. Liga grecka bardzo niepewna. W dodatku teraz tam odżyły układy, ja bym nie grał.

888 24.01.2012 22:55

Się pochwale :)
http://img580.imageshack.us/img580/6973/kupon.gif
niewiele brakowało ... uff :)

maTyS. 25.01.2012 11:25

co myślicie ?

Liverpool - Man City - 1
Barcelona - Real - pierwsza połowa X
Libia - Zambia - pierwsza połowa X

888 26.01.2012 00:56

miałem się już nie chwalić, ale jest okazja bo choć nieliczni się na nich odkuli ;)
http://img28.imageshack.us/img28/296/kupon2n.jpg
Ps. maTyS. mam nadzieje, że sobie odpuściłeś ten Liverpool, bo przy ich hossie remisów to dość odważny typ wybrałeś.

PrezeS_KrK_ 26.01.2012 22:46

Co Panowie sądzicie o tym :
Dania vs Hiszpania 2
PSV Eindhoven - Vitesse H (0-1,5) 1
Bursaspor-Galatasaray LB 2,5 2
Kartalspor-Kasimpasa LB 2,5 2

KLEPARZ 27.01.2012 05:18

Hiszpania za 1.65 singiel a reszta w ako. Za duzo w kuponow na jeden raz.

Gargamel 27.01.2012 09:39

Panowie co sądzicie o Azarence z Sharapovą?

Kupon na dzisiaj i jutro, to:

Serbia - Chorwacja 2x
Dania - Hiszpania 2x
Azarenka
Miami Heat - New York Knicks 1
Bryan.Bryan. - Paes. Stepanek 1 finał debla AO

El'kabat 27.01.2012 17:23

Mysle ze Azarenka sobie poradzi ;)

Co do dzis to Chorwacja 2.0 i na luzno ciarko sanok -2.5 hc.

Typy weekendu to dla mnie Djokovic i Bayern -2 hc (wolfsburg dostanie tam czworke jak nie piatke wdg mnie) ZWROT

Novaka mecze ogladałem i jak dla mnie finał zdecydowanie dla niego.

edit

A i oczywiscie Anwil.

http://www.anwil.wloclawek.pl/chcemy...y,6,d1737.html :D
1.3 można jeszcze złapać

BieżanówStary 27.01.2012 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gargamel (Post 1212973)
Panowie co sądzicie o Azarence z Sharapovą?

Kupon na dzisiaj i jutro, to:

Serbia - Chorwacja 2x
Dania - Hiszpania 2x
Azarenka
Miami Heat - New York Knicks 1
Bryan.Bryan. - Paes. Stepanek 1 finał debla AO

Bałbym się Hiszpani

Glazik 27.01.2012 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 888 (Post 1212669)
miałem się już nie chwalić, ale jest okazja bo choć nieliczni się na nich odkuli ;)
http://img28.imageshack.us/img28/296/kupon2n.jpg
Ps. maTyS. mam nadzieje, że sobie odpuściłeś ten Liverpool, bo przy ich hossie remisów to dość odważny typ wybrałeś.

Wystawiaj te typy przed wyslaniem ;)

19sebawro06 27.01.2012 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gargamel (Post 1212973)
Panowie co sądzicie o Azarence z Sharapovą?

Kupon na dzisiaj i jutro, to:

Serbia - Chorwacja 2x
Dania - Hiszpania 2x
Azarenka
Miami Heat - New York Knicks 1
Bryan.Bryan. - Paes. Stepanek 1 finał debla AO

i ch.j po kuponie :D

Gargamel 27.01.2012 19:47

Co poradzić :( , już hiszpanie dogonili ich i w ostatniej akcji stracili piłkę, wygrywali 3 bramkami, potem przegrywali 5 ma i dogonili, by na końcu dać ciała .

A przed posłaniem kuponu non stop właśnie o tej hiszpani myślałem :(

gaudi10 27.01.2012 20:39

pierwszy raz tu podaje swoje typy ale kiedyś to musiałem zrobić
na weekend

Aberdeen - Dunfermline 1 1.5
Herenveen - Utrecht 1 1.5
ako 2.25

Twente - Groningen 1 1.4
Betis - Granada 1 1.6
ako 2.24

Reading - Bristol City 1 1.65
Genk - Oud Heverlee 1 1.35
ako 2.22

Heracles -Excelsior 1 1.3
Atromitos - Asteras 1 1.75
ako 2.27

Lecce - Inter 2 1.55
Beerschot - Anderlecht 2 1.6
ako 2.48

oraz

Sheffield Utd - Birmingham 1 2.55
Auxerre - Nancy 1 2.05
Stuttgart - Borussia MG 1 2.5
Espanyol - Mallorca 1 1.95
ako 25.48 ale też każdy z osobna

kursy z sts-a

wiem że kosmiki ale ostatnio takie gram i jakoś wychodzę na swoje chociaż dowodów w tym momencie nie mam ;-)

888 28.01.2012 01:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1213100)
Wystawiaj te typy przed wyslaniem ;)

Jak się poprawi skuteczność i aktywność w temacie, to i ja coś na pewno dorzucę :)

Karamazow 29.01.2012 11:04

Inter 2
Sunderland 1

karas1983 30.01.2012 15:38

Widzę,że ostatnio sporo sie dyskutuje o bukmacherce, szczególnie na SB więc i ja dorzucę swoje 3 grosze a kto chce to niech korzysta:

1. Obstawiam tylko rzuty rożne w bet365 i tylko POLSKĄ LIGĘ (kiedyś opłacało się grać niemiecką ale to już przeszłość, w angielskiej pułapy są zbyt wygórowane).

2. Obstawiam tylko te mecze, które oglądam

3. Nie gram sumy rzutów rożnych przed meczem bo to loteria. Typuję NA ŻYWO. W okolicach 78-80 minuty bukmacher proponuje zdarzenie czy padną jeszcze co najmniej 2 rzuty rożne (np. w 80 minucie padło dotąd 7 rzutów roznych to gram powyżej 8). Nie warto się podpalać i grać w przerwie czy w okolicach 60 min. na wyższe pułapy gdyż to się nie opłaca. Trzeba być cierpliwym i czekać n końcówkę.

4. Nie obstawiam jeśli mecz już jest rozstrzygnięty tzn. gdy jakaś drużyna wysoko przegrywa lub gdy mecz jest o pietruszkę.

5. Obstawiam wówczas gdy gospodarz bądź faworyt remisuje lub przegrywa a musi wygrać. (w polskiej lidze jest z reguły tak, że piłka idzie na skrzydło, następuje wrzutka a nasi drewniani obrońcy nie patyczkując się wybijają ją na róg itp.)

6. W okolicach 78-80 minuty bukmacher daje kurs 2.0 (z upływem czasu kurs szybko rośnie, np. w 85 min wynosi już 6.0 i warto wtedy czasami zagrać za dyszkę bo wiadomo, że sędzia coś tam doliczy) i wtedy gram za 50-100 zł (chociaż zdarzyło się zagrać za 500 na pucharowym meczu Wisły w Bielsku-Białej i weszło dzięki Małemu:D). Przeważnie wchodzi.

7. Wystarczy nie ulegać emocjom tylko czekać na końcówkę i spokojnie parę stówek na czysto można miesięcznie wyciągnąć w zależności od stawek a i zabawa przy tym przednia.

Kiedyś grałem na wyniki ale powiedziałem dość kiedy samobój Ivana Ramiro Cordoby w 93 min w domowym meczu Interu bodajże z Udinese (1-1) zabrał mi 4 tysiące z pieknego systemu (Inter miałem oczywiście w pewnieckach, to był ostatni mecz na kuponie grany w piekne, niedzielne popołudnie...). Najbardziej bałem się właśnie tego meczu, do tej pory zachodze w głowę co mnie podkusiło no ale trudno.

10 lat temu jak człowiekowi został Real, Manchester, Celtic i jakiś jeszcze faworyt na kuponie to już przepijał wygraną a teraz... szkoda słów. Wyższe kursy tez trudno trafić, może 1-2 mecze ale wtedy strach grubo grać.

Dlatego właśnie polecam rzuty rożne.

El'kabat 30.01.2012 15:53

Karus sprawdze ten Twoj sposob jak sie liga zacznie ;)

towarzysko na dzis

Szahtar - Alesund 1
Tromso-Anzi 2 DNB

w copa del sol max 5 zmian,w Anzi kluczowa sprawa czy będzie grał Eto

KLEPARZ 30.01.2012 18:55

To ja napiszę od siebie. Gram w bukmacherkę już dobrych kilkanaście lat. Próbowałem wielu systemów ale ten uważam za jeden z najlepszych. Obstawiam tylko ligę polską, rosyjską i francuską, ale głównie naszą ligę.Stawki stosuję w każdym przypadku jednakowe 5-10zł i zawsze gram 4 zdarzenia dokładnego wyniku i tylko na gospodarzy: 1-0 ; 2-0 ; 2-1 ; 1-1 chyba, że uznam iż gospodarz jest na tyle pewnym zespołem do zwycięstwa i pomijam wynik 1-1 lub jeśli uważam, że goście nie powinni przegrać swojego mecz. Remis zwykle jest na zwrot poniesionego wkładu. Kursy na DW są zawsze w granicach ako 6,7,8.. Najbardziej opłaca się brać kurs 7 lub 8.
Teraz napisze obrazowo jak to wychodzi:
1-0 kurs np. 7 stawka 5 zł = 35 zł
2-0 kurs np. 7 stawka 5 zł = 35 zł
2-1 kurs np. 8 stawka 5 zł = 40 zł
1-1 kurs np. 7 stawka 5 zł = 35 zł

łącznie koszt obstawienia 4 kuponów 20 zł a w każdym przypadku przy trafieniu DW mamy minimum 15 zł zysku. Oczywiście kursy mogą być wyższe i wtedy mamy lepszy zysk. Poniżej ako 6 nie warto wykładać kasy.
Swoje typy podaję również na www.typy-vip.com

szprotson 30.01.2012 19:01

no to wrzucaj jak już porozkminiasz typy
zawsze chętnie coś ukradne i prze.......e heheh

KLEPARZ 30.01.2012 19:15

a nie lepiej poświęcić trochę czasu i poprzeglądać statystyki,tabele i podrzucić propozycje a nie tylko czekać na gotowe. Tak nigdy nie zrozumiesz bukmacherki i będziesz sponsorować buki a powinno być odwrotnie.

kamylsky 31.01.2012 12:17

Swensea - Chelsea 1x
Everton - Man City 2
Blackpool - Coventry 1
Mirandes - Athletic Bilbao 2

archi33 31.01.2012 13:02

Postanowiłem dorzucić swoje trzy grosze.
Kiedyś typowałem zwycięzcę meczu,od dłuższego czasu gram tylko overy i to z powodzeniem.Lepiej jest zagrać za więcej tylko singla max dubla.Gram tylko live.Nie gram całej oferty,zazwyczaj ligę angielska,hiszpańska i niemiecka bo tam pada dużo bramek.Jak ktoś przykładowo wygra codziennie 30 zl,daje nam to 30x30=900 zl miesięcznie.

El'kabat 31.01.2012 14:17

Ja przyłączam się do kamylskiego i odradzam granie dzis Chelsea.
Jadą do Swansea bez Lamparda,Terrye'ego,Ramiresa,Drogby i Kalou. A punkty juz tam tracili Tottenham i Man Utd.
Swansea 1x 1.82 unibet

edit

chodzilo o totenham i arsenal oczywiscie ;)

kamylsky 31.01.2012 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1214013)
Ja przyłączam się do kamylskiego i odradzam granie dzis Chelsea.
Jadą do Swansea bez Lamparda,Terrye'ego,Ramiresa,Drogby i Kalou. A punkty juz tam tracili Tottenham i Man Utd.
Swansea 1x 1.82 unibet

Akurat Man Utd. to jedyna drużyna która tam wygrała:-), poległ natomiast Arsenal w nienajlepszym stylu. Generalnie Swensea u siebie 5 zw, 5 rem. i tak jak wspomniałem jedna porażka z United.

szprotson 31.01.2012 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 1213999)
Postanowiłem dorzucić swoje trzy grosze.
Kiedyś typowałem zwycięzcę meczu,od dłuższego czasu gram tylko overy i to z powodzeniem.Lepiej jest zagrać za więcej tylko singla max dubla.Gram tylko live.Nie gram całej oferty,zazwyczaj ligę angielska,hiszpańska i niemiecka bo tam pada dużo bramek.Jak ktoś przykładowo wygra codziennie 30 zl,daje nam to 30x30=900 zl miesięcznie.

mozesz cos wiecej napisac o twoim systemie?

jak grasz live to jak co kiedy gdzie u jakiego buka w ktorej minucie po ilu roznych etc ;)

archi33 31.01.2012 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1214031)
mozesz cos wiecej napisac o twoim systemie?

jak grasz live to jak co kiedy gdzie u jakiego buka w ktorej minucie po ilu roznych etc ;)


Zazwyczaj oglądam mecz i widzę co się dzieje.Przeglądam statystyki meczu,i stawiam np 0,5 do polowy,albo 2,5 do końca.Gram tylko kursy minimum 1.5.Zazwyczaj za 50-200 zl.odstępstwem od reguły są mecze Barcy i Realu gdzie zazwyczaj na chybił trafił gram 1.5 ht i 3,5 f.t.zazwyczaj wchodzi.Gram tez np takie mecze jak wczoraj Brage po kursie 2.8 przy wyniki 1-1 i czerwonej kartce dla gospodarzy.Gram na bet 365 i bahu.

blanco 31.01.2012 15:54

Gram kupon kamylskiego , choć mam pewne obawy co do Swansea , bo jednak Chelsea 3 pkt potrzebuje jak tlenu.
Dołożyłem jeszcze United - Stoke 1 . Łączny kurs 10,69.
Może ktoś ma jakąś inną opcję ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl