![]() |
Na bank nie jak remis.W totomixie sie chyba 3 dni czeka a jak nie rozstrzygniete to po kursie 1.00 liczone.Ja btw tego meczu sie chcialem spytać czy miał ktoś sytuacje że obstawił live(bet at home) i przerwany mecz był?(zakład na końcowy wynik).Nie moge znaleźć sensownej odpowiedzi nigdzie.Ostatnio jak mecz był jakiś przełożony to dawali od kopa prawie kurs 1,ale czy przy live tez tak jest?
z góry dzieki za info |
Cytat:
|
Compiegne-Lille
2 P 1.30 St.Mirren-Celtic 2 P 1.37 Atalanta-Juventus podwójna szansa 2 P 1.42 Middlesbrough SN1 1 P 1.24 Novara-AC Milan 2 P 1.42 Lucon-Lyon 2 P 1.32 Stawka:50zł Wygrana:258.60 zł |
Po wysokich kursach proponuje złapać Manchester City (tak, wiem, że Tottenham) oraz Espanyol. Do tego dołożyć Arsenal Manchester over 1,5 i można grubiej.
|
Almeria zniszczyla mi kupon, na którym miałem wygraną Borussi M. z Bayernem :( a mogłem puścić solo....
|
Jak stawiacie dzisiaj Polaków w ręczna ?
|
Roma 1
Betis DNB 1 West Ham 1 |
Kursy przykładowe.
22.01.2012 r. Vitesse Arnheim - NEC Nijmegen 1X (1,13) ŹLE UD Levante - Real Zaragoza 1X (1,18) OK Bayer 04 Leverkusen - FSV Mainz 05 1X (1,19) OK Udinese Calcio - Calcio Catania 1X (1,11) OK Brescia Calcio - ASG Nocerina 1X (1,12) OK Eskisehirspor - Galatasaray X2 (1,18) OK Anagennisi Giannitson - Panachaiki 2005 1X (1,30) OK FC Volendam - FC Den Bosch X2 (1,45) OK Sporting Covilha - Estoril Praia X2 (1,27) OK CD Aves - Uniao Madeira 1X (1,12) OK FC Penafiel - CD Trofense 1X (1,21) OK 23.01.2012 r. Southampton FC - Leicester City 1X (1,20) ŻLE __________________ |
jak myślicie taki kupon postawić :
Polska – Macedonia 1 Dania – Niemcy 2 Serbia – Szwecja 1 Villarreal – Gijon 1 Detroit – St Louis 1 stawka 10 zakładana wygrana 184 |
Ja stawiam jutro na Polskę, Serbię, Villarreal, Southampton, Gabon, Sporting i Veendam. Za 10 mogę 350 wyrwać. Liczę, że fartem wejdzie ;)
|
nie stawiał bym na sporting nie wygrali meczu od nie pamiętam kiedy
|
Mi dzisiaj oba Manchestery siadły w kombinacyjnym.Ale było nerwowo
|
...
Buyuksehyr-Fenerbahce 2 1.75
Standard L.-Mons 1 1.50 Club Brugge-Lokeren 1 1.55 Trabzonspor-Eskisehirspor 1 1.55 PAOK-Atromitos Athens 1 1.65 stawka 20 do wygrania 183 co myślicie Panowie ? |
Standard ost. gra słabo, zaliczyli remis. Liga grecka bardzo niepewna. W dodatku teraz tam odżyły układy, ja bym nie grał.
|
|
co myślicie ?
Liverpool - Man City - 1 Barcelona - Real - pierwsza połowa X Libia - Zambia - pierwsza połowa X |
miałem się już nie chwalić, ale jest okazja bo choć nieliczni się na nich odkuli ;)
http://img28.imageshack.us/img28/296/kupon2n.jpg Ps. maTyS. mam nadzieje, że sobie odpuściłeś ten Liverpool, bo przy ich hossie remisów to dość odważny typ wybrałeś. |
Co Panowie sądzicie o tym :
Dania vs Hiszpania 2 PSV Eindhoven - Vitesse H (0-1,5) 1 Bursaspor-Galatasaray LB 2,5 2 Kartalspor-Kasimpasa LB 2,5 2 |
Hiszpania za 1.65 singiel a reszta w ako. Za duzo w kuponow na jeden raz.
|
Panowie co sądzicie o Azarence z Sharapovą?
Kupon na dzisiaj i jutro, to: Serbia - Chorwacja 2x Dania - Hiszpania 2x Azarenka Miami Heat - New York Knicks 1 Bryan.Bryan. - Paes. Stepanek 1 finał debla AO |
Mysle ze Azarenka sobie poradzi ;)
Co do dzis to Chorwacja 2.0 i na luzno ciarko sanok -2.5 hc. Typy weekendu to dla mnie Djokovic i Bayern -2 hc (wolfsburg dostanie tam czworke jak nie piatke wdg mnie) ZWROT Novaka mecze ogladałem i jak dla mnie finał zdecydowanie dla niego. edit A i oczywiscie Anwil. http://www.anwil.wloclawek.pl/chcemy...y,6,d1737.html :D 1.3 można jeszcze złapać |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co poradzić :( , już hiszpanie dogonili ich i w ostatniej akcji stracili piłkę, wygrywali 3 bramkami, potem przegrywali 5 ma i dogonili, by na końcu dać ciała .
A przed posłaniem kuponu non stop właśnie o tej hiszpani myślałem :( |
pierwszy raz tu podaje swoje typy ale kiedyś to musiałem zrobić
na weekend Aberdeen - Dunfermline 1 1.5 Herenveen - Utrecht 1 1.5 ako 2.25 Twente - Groningen 1 1.4 Betis - Granada 1 1.6 ako 2.24 Reading - Bristol City 1 1.65 Genk - Oud Heverlee 1 1.35 ako 2.22 Heracles -Excelsior 1 1.3 Atromitos - Asteras 1 1.75 ako 2.27 Lecce - Inter 2 1.55 Beerschot - Anderlecht 2 1.6 ako 2.48 oraz Sheffield Utd - Birmingham 1 2.55 Auxerre - Nancy 1 2.05 Stuttgart - Borussia MG 1 2.5 Espanyol - Mallorca 1 1.95 ako 25.48 ale też każdy z osobna kursy z sts-a wiem że kosmiki ale ostatnio takie gram i jakoś wychodzę na swoje chociaż dowodów w tym momencie nie mam ;-) |
Cytat:
|
Inter 2
Sunderland 1 |
Widzę,że ostatnio sporo sie dyskutuje o bukmacherce, szczególnie na SB więc i ja dorzucę swoje 3 grosze a kto chce to niech korzysta:
1. Obstawiam tylko rzuty rożne w bet365 i tylko POLSKĄ LIGĘ (kiedyś opłacało się grać niemiecką ale to już przeszłość, w angielskiej pułapy są zbyt wygórowane). 2. Obstawiam tylko te mecze, które oglądam 3. Nie gram sumy rzutów rożnych przed meczem bo to loteria. Typuję NA ŻYWO. W okolicach 78-80 minuty bukmacher proponuje zdarzenie czy padną jeszcze co najmniej 2 rzuty rożne (np. w 80 minucie padło dotąd 7 rzutów roznych to gram powyżej 8). Nie warto się podpalać i grać w przerwie czy w okolicach 60 min. na wyższe pułapy gdyż to się nie opłaca. Trzeba być cierpliwym i czekać n końcówkę. 4. Nie obstawiam jeśli mecz już jest rozstrzygnięty tzn. gdy jakaś drużyna wysoko przegrywa lub gdy mecz jest o pietruszkę. 5. Obstawiam wówczas gdy gospodarz bądź faworyt remisuje lub przegrywa a musi wygrać. (w polskiej lidze jest z reguły tak, że piłka idzie na skrzydło, następuje wrzutka a nasi drewniani obrońcy nie patyczkując się wybijają ją na róg itp.) 6. W okolicach 78-80 minuty bukmacher daje kurs 2.0 (z upływem czasu kurs szybko rośnie, np. w 85 min wynosi już 6.0 i warto wtedy czasami zagrać za dyszkę bo wiadomo, że sędzia coś tam doliczy) i wtedy gram za 50-100 zł (chociaż zdarzyło się zagrać za 500 na pucharowym meczu Wisły w Bielsku-Białej i weszło dzięki Małemu:D). Przeważnie wchodzi. 7. Wystarczy nie ulegać emocjom tylko czekać na końcówkę i spokojnie parę stówek na czysto można miesięcznie wyciągnąć w zależności od stawek a i zabawa przy tym przednia. Kiedyś grałem na wyniki ale powiedziałem dość kiedy samobój Ivana Ramiro Cordoby w 93 min w domowym meczu Interu bodajże z Udinese (1-1) zabrał mi 4 tysiące z pieknego systemu (Inter miałem oczywiście w pewnieckach, to był ostatni mecz na kuponie grany w piekne, niedzielne popołudnie...). Najbardziej bałem się właśnie tego meczu, do tej pory zachodze w głowę co mnie podkusiło no ale trudno. 10 lat temu jak człowiekowi został Real, Manchester, Celtic i jakiś jeszcze faworyt na kuponie to już przepijał wygraną a teraz... szkoda słów. Wyższe kursy tez trudno trafić, może 1-2 mecze ale wtedy strach grubo grać. Dlatego właśnie polecam rzuty rożne. |
Karus sprawdze ten Twoj sposob jak sie liga zacznie ;)
towarzysko na dzis Szahtar - Alesund 1 Tromso-Anzi 2 DNB w copa del sol max 5 zmian,w Anzi kluczowa sprawa czy będzie grał Eto |
To ja napiszę od siebie. Gram w bukmacherkę już dobrych kilkanaście lat. Próbowałem wielu systemów ale ten uważam za jeden z najlepszych. Obstawiam tylko ligę polską, rosyjską i francuską, ale głównie naszą ligę.Stawki stosuję w każdym przypadku jednakowe 5-10zł i zawsze gram 4 zdarzenia dokładnego wyniku i tylko na gospodarzy: 1-0 ; 2-0 ; 2-1 ; 1-1 chyba, że uznam iż gospodarz jest na tyle pewnym zespołem do zwycięstwa i pomijam wynik 1-1 lub jeśli uważam, że goście nie powinni przegrać swojego mecz. Remis zwykle jest na zwrot poniesionego wkładu. Kursy na DW są zawsze w granicach ako 6,7,8.. Najbardziej opłaca się brać kurs 7 lub 8.
Teraz napisze obrazowo jak to wychodzi: 1-0 kurs np. 7 stawka 5 zł = 35 zł 2-0 kurs np. 7 stawka 5 zł = 35 zł 2-1 kurs np. 8 stawka 5 zł = 40 zł 1-1 kurs np. 7 stawka 5 zł = 35 zł łącznie koszt obstawienia 4 kuponów 20 zł a w każdym przypadku przy trafieniu DW mamy minimum 15 zł zysku. Oczywiście kursy mogą być wyższe i wtedy mamy lepszy zysk. Poniżej ako 6 nie warto wykładać kasy. Swoje typy podaję również na www.typy-vip.com |
no to wrzucaj jak już porozkminiasz typy
zawsze chętnie coś ukradne i prze.......e heheh |
a nie lepiej poświęcić trochę czasu i poprzeglądać statystyki,tabele i podrzucić propozycje a nie tylko czekać na gotowe. Tak nigdy nie zrozumiesz bukmacherki i będziesz sponsorować buki a powinno być odwrotnie.
|
Swensea - Chelsea 1x
Everton - Man City 2 Blackpool - Coventry 1 Mirandes - Athletic Bilbao 2 |
Postanowiłem dorzucić swoje trzy grosze.
Kiedyś typowałem zwycięzcę meczu,od dłuższego czasu gram tylko overy i to z powodzeniem.Lepiej jest zagrać za więcej tylko singla max dubla.Gram tylko live.Nie gram całej oferty,zazwyczaj ligę angielska,hiszpańska i niemiecka bo tam pada dużo bramek.Jak ktoś przykładowo wygra codziennie 30 zl,daje nam to 30x30=900 zl miesięcznie. |
Ja przyłączam się do kamylskiego i odradzam granie dzis Chelsea.
Jadą do Swansea bez Lamparda,Terrye'ego,Ramiresa,Drogby i Kalou. A punkty juz tam tracili Tottenham i Man Utd. Swansea 1x 1.82 unibet edit chodzilo o totenham i arsenal oczywiscie ;) |
Cytat:
|
Cytat:
jak grasz live to jak co kiedy gdzie u jakiego buka w ktorej minucie po ilu roznych etc ;) |
Cytat:
Zazwyczaj oglądam mecz i widzę co się dzieje.Przeglądam statystyki meczu,i stawiam np 0,5 do polowy,albo 2,5 do końca.Gram tylko kursy minimum 1.5.Zazwyczaj za 50-200 zl.odstępstwem od reguły są mecze Barcy i Realu gdzie zazwyczaj na chybił trafił gram 1.5 ht i 3,5 f.t.zazwyczaj wchodzi.Gram tez np takie mecze jak wczoraj Brage po kursie 2.8 przy wyniki 1-1 i czerwonej kartce dla gospodarzy.Gram na bet 365 i bahu. |
Gram kupon kamylskiego , choć mam pewne obawy co do Swansea , bo jednak Chelsea 3 pkt potrzebuje jak tlenu.
Dołożyłem jeszcze United - Stoke 1 . Łączny kurs 10,69. Może ktoś ma jakąś inną opcję ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl