![]() |
ja stawiam, ze wszystkie dostana wpier*dol i odpadną
|
Europucharowe katharsis czas zacząć.
Mój typ to awans jednej polskiej drużyny :) |
Byłyby jaja, jakby wszystkie zakończyły na tym etapie, ale też stawiam, że jedna przejdzie do następnej rundy eliminacji. I na niej udział zakończy.
Zero złośliwości, po prostu nie ma się co oszukiwać - nasza piłka sięgnęła dna. |
wiadomo ze zyczymy jak najgorzej :)
Przegrywac nawet z inwalidami i odpadać odpadać no ale puszcze na warszawską z handi. kurs ponad 3. a jak sie nie uda to co to jest 100 złotych za rok radości :) tylko wynik 1-0 dla wojska byłby niemiły ;/ |
Obstawiam awans wszystkich zespołów w el. LE, a porażkę klubu grającego w el. LM.
|
" Kompromitujący start sezonu piłkarzy Legii Warszawa może odbić im się czkawką. Prezes Bogusław Leśnodorski (39 l.) proponuje wprowadzenie w Ekstraklasie tzw. salary cap, czyli odgórnie narzuconego limitu na pensje zawodników. „Salary cap” jest stosowane głównie w amerykańskich ligach zawodowych (NBA, NFL, NHL), aby wyrównać szanse zespołów oraz ograniczyć ryzyko przepłacania zawodników i bankructw klubów. – To, co wydawaliśmy na pensje, trzeba zacząć przeznaczać na szkolenie. Przyszedł do nas latem Arek Piech, który w Legii, mistrzu Polski, będzie zarabiał tyle, ile dostawał w Zagłębiu Lubin – klubie, który spadł z ligi. To pokazuje skalę problemu – powiedział Leśnodorski na antenie Radia TOK FM. Sprawę mogłyby załatwić specjalne przepisy, ustalające górną granicę zarobków w ligowych klubach. Kluby, które przekroczyłyby ustalony limit, musiałyby płacić podatek na szkolenie młodzieży. Leśnodorski twierdzi, że najlepszym rozwiązaniem byłoby porozumienie pomiędzy klubami i wspólne obniżenie pensji. "
Utwierdza mnie to w przekonaniu, że Leśniodorski to idiota i hipokryta. Wpierw daje kontrakty na poziomie 70 000 zł miesięcznie, a teraz płacz, że są przepłacani. Sam napędza machinę, którą teraz krytykuje. Jeżeli jednak Leśniodorski tak bardzo chce salary cap nie od następnego sezonu zacznie grać w MLS. |
Mam nadzieję że stracę postawione pieniądze a jak nie to gorzkie piwo biedronkowe na osłodę :-( https://www.dropbox.com/s/ktij9l04dz...2016.29.59.jpg
|
niech wszyscy odpadną i będzie spokój.
|
Cytat:
Po co przeciągać agonię? |
Oglądanie tego meczu powoduje raka i choroby serca ... a to dopiero 5 minut
|
(L)osersi olsnili, jutro w prasie bedzie mozna przeczytac o odrodzeniu mistrzow a pilkarze powiedza a nie mowilismy...
Egzekucja LM odlozona o 2 tygodnie Przynajmniej (L)osersi dali dzisiaj zarobic... Zobaczymy jak reszta jutro się pokaże. |
No to ekipę na III rundę mamy już w komplecie ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
:mysli: |
Cytat:
|
Fuksiarski awans.... na wyjeździe z amatorami tylko 5:0. Wstyd.
|
Cytat:
Cytat:
A co do bólu 4 liter to ten u (L)osersów jest duży skoro po wygranym meczu piłkarze byli spowiadani pod trybuną… tylko internetowi kibole zza klawiatury sądzą że ta Legia zdobędzie Mistrzostwo Świata czyli awansuje do…kolejnej rundy LM…będzie znowu boleć przed klawiaturą... A teraz zajmijmy się czymś przyjemniejszym: Z dzisiejszych potyczek najlepiej życzę Zawiszy, która pokonując Belgów w kolejnej rundzie powinna mieć lżej… No i myśle pojechać u buka dość grubo na porażkę Ruchu... |
Legia stronk :lol:
|
miałem pisać wcześniej, że lipa że Legia pojechała Patryków piątką, ale nie, bardzo dobrze, że ich tak pojechała. Będzie tak jak ktoś wcześniej pisał - "wielkie odrodzenie", "mistrz na miarę oczekiwań po lekkim zawahaniu formy", piłkarzyki też będą piały z zachwytu nad sobą, z resztą warszawska buta, już powoli zaczyna wychodzić z co poniektórych userów. Bardzo dobrze - a później gładziutkie 3:0 w Szkocji i będzie po staremu.
Abstrahując - wynik przyznam imponujący, co by nie mówić, bo niecodziennie się wbija na wyjeździe pięć bramek, ale ....a, to co Irlandczycy odjebali w drugiej II połowie to jest tragedia, a piąta bramka pięknie spina to klamrą i podsumowuje ich wyczyny |
Niech będzie i 10 zero ale o czym w ogóle dyskusja jak dzisiaj 8 zawodników siedzi w pracy - to tak jakbym się z kumplami umówił że gramy w pucharach, dostalibyśmy 5 ucho i ktoś by się nad tym spuszczał.
Sam mecz tragiczny. |
Wynik zawsze determinuje grę zespołu.
Przy 0-2 wyspiarze już pogodzili się z odpadnięciem. |
Cytat:
Nie jest niespodzianką że daliśmy radę półamatorom, tak samo jak to że nie mamy dużych szans z Celticiem. Będziesz mógł jeszcze poprzerywać jaka Legia słaba, jaka przepłacona i co zrobi/ł Leśny, jakie te media wszystkie są złe i wszystkie za Legia, razem z sędziami, PZPN, ekspertami itd... Już się ( L)osersi doczekać twojego płaczu nie mogą :) |
Ważne, że jeszcze minimum 4 mecze przed nami, bo inaczej wątek umarłby śmiercią naturalną, a tak pozostają 4 tygodnie forumowych wrażeń ;)
|
Widzę,że kibice Legii tańczą z radości :lol: wygrywając 5:0 za amatorami,było wygrać u siebie też 5:0 Ja bym się tak nie cieszył Celtic wam pokaże gdzie wasze miejsce w szarej Ekstraklasie Legia jest słaba
|
Zawsze mnie bawi jak po "sukcesie" Legii wyrastają tutaj jak grzybki po deszczu jej kibice :D Na razie ostrożnie pojawiło się paru, ale co będzie się działo jak np. zremisują z Celtic'em, strach pomyśleć :D
|
Cytat:
|
Ale w Krakowie z tymi samymi amatorami jakoś kiepsko idzie.
|
Cytat:
Jeszcze niedawno był płacz nad stylem i grą kopaczy, przeprosiny na Tweeterze rwanie włosów z głowy, wystarczyło ograć zespół który sam był w szoku że w warszawie tak fajnie im się grało i miałby problem z utrzymaniem w naszej lidze a już (L)osersi są tak naładowani, że z tej energii można by było rozświetlić połowę stolicy. Nawet prezio zaczyna dowcipkować ćwierkając: „I po co nam te nerwy były... Teraz już mam z górki;) ” Hipokryzja i o tej hipokryzji często pisze… (L)osersi - wbrew temu co piszesz - jak widać np. na Twoim przykładzie analizują to co piszę… Cytat:
|
Jakoś nikt inny nie analizuje tak twittów Leśnego, jego wypowiedzi w mediach, czy komentarzy dziennikarzy, bądź wycinków prasowych o Legii jak to właśnie uczyniłeś. Jakiś kompleks?
Jeśli ta arogancja i buta jest dostrzegana jedynie przez czytelników Twittera, bądź osoby analizujące wszystkie medialne informacje o Leśnym to jestem spokojny, bo to bardzo wąskie grono. Gdzie w takim razie jest ta hipokryzja? Sądzę, że musisz spojrzeć w lustro ;) |
Ach przepraszam za tą arogancje, to Wisła poniewiera nas strasznie, a w pucharach to Wisła prawie w LM była ale oczywiście sędziowie znowu Wisłę przekręcili i się nie udało. Ach ta arogancka Legia i ile za tych piłkarzy płaci. Czemu oni do Wisły nie chcą za uścisk dłoni Bednarza przyjść to nikt nie wie :-/ ale to też wina Legii bo Bednarz to Legionista z Warszawy.
Czekam na dalsze płacze shaguś :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl