Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

ABGwislakABG 23.07.2014 12:30

ja stawiam, ze wszystkie dostana wpier*dol i odpadną

emj10 23.07.2014 13:23

Europucharowe katharsis czas zacząć.

Mój typ to awans jednej polskiej drużyny :)

wolfy 23.07.2014 15:01

Byłyby jaja, jakby wszystkie zakończyły na tym etapie, ale też stawiam, że jedna przejdzie do następnej rundy eliminacji. I na niej udział zakończy.

Zero złośliwości, po prostu nie ma się co oszukiwać - nasza piłka sięgnęła dna.

szprotson 23.07.2014 15:05

wiadomo ze zyczymy jak najgorzej :)
Przegrywac nawet z inwalidami i odpadać odpadać

no ale puszcze na warszawską z handi. kurs ponad 3.
a jak sie nie uda to co to jest 100 złotych za rok radości :)
tylko wynik 1-0 dla wojska byłby niemiły ;/

Blaszczu16 23.07.2014 15:10

Obstawiam awans wszystkich zespołów w el. LE, a porażkę klubu grającego w el. LM.

PhantomRanger 23.07.2014 15:21

" Kompromitujący start sezonu piłkarzy Legii Warszawa może odbić im się czkawką. Prezes Bogusław Leśnodorski (39 l.) proponuje wprowadzenie w Ekstraklasie tzw. salary cap, czyli odgórnie narzuconego limitu na pensje zawodników. „Salary cap” jest stosowane głównie w amerykańskich ligach zawodowych (NBA, NFL, NHL), aby wyrównać szanse zespołów oraz ograniczyć ryzyko przepłacania zawodników i bankructw klubów. – To, co wydawaliśmy na pensje, trzeba zacząć przeznaczać na szkolenie. Przyszedł do nas latem Arek Piech, który w Legii, mistrzu Polski, będzie zarabiał tyle, ile dostawał w Zagłębiu Lubin – klubie, który spadł z ligi. To pokazuje skalę problemu – powiedział Leśnodorski na antenie Radia TOK FM. Sprawę mogłyby załatwić specjalne przepisy, ustalające górną granicę zarobków w ligowych klubach. Kluby, które przekroczyłyby ustalony limit, musiałyby płacić podatek na szkolenie młodzieży. Leśnodorski twierdzi, że najlepszym rozwiązaniem byłoby porozumienie pomiędzy klubami i wspólne obniżenie pensji. "

Utwierdza mnie to w przekonaniu, że Leśniodorski to idiota i hipokryta. Wpierw daje kontrakty na poziomie 70 000 zł miesięcznie, a teraz płacz, że są przepłacani. Sam napędza machinę, którą teraz krytykuje. Jeżeli jednak Leśniodorski tak bardzo chce salary cap nie od następnego sezonu zacznie grać w MLS.

arth_ur 23.07.2014 15:37

Mam nadzieję że stracę postawione pieniądze a jak nie to gorzkie piwo biedronkowe na osłodę :-( https://www.dropbox.com/s/ktij9l04dz...2016.29.59.jpg

arti 23.07.2014 16:53

niech wszyscy odpadną i będzie spokój.

wolfy 23.07.2014 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1369248)
niech wszyscy odpadną i będzie spokój.

W sumie...
Po co przeciągać agonię?

Kocur 23.07.2014 19:52

Oglądanie tego meczu powoduje raka i choroby serca ... a to dopiero 5 minut

shaggy 23.07.2014 21:30

(L)osersi olsnili, jutro w prasie bedzie mozna przeczytac o odrodzeniu mistrzow a pilkarze powiedza a nie mowilismy...
Egzekucja LM odlozona o 2 tygodnie
Przynajmniej (L)osersi dali dzisiaj zarobic...

Zobaczymy jak reszta jutro się pokaże.

emj10 23.07.2014 22:32

No to ekipę na III rundę mamy już w komplecie ;)

krwawy 23.07.2014 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1369263)
(L)osersi olsnili, jutro w prasie bedzie mozna przeczytac o odrodzeniu mistrzow a

Zobaczymy jak reszta jutro się pokaże.

Dupa boli nadal i tak ma być :)

wolfy 23.07.2014 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369268)
Dupa boli nadal i tak ma być :)

Aż nam gul skacze. Taką firmę piątką pojechać...

:mysli:

Janusz 23.07.2014 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369268)
Dupa boli nadal i tak ma być :)

Ja się nie dziwie że dupa was boli,bo w końcu dostać wciery od Zawiszy, potem fuksem zremisować u siebie z St Patrick's i dostać w....... od beniaminka- ma prawo boleć. I w sumie nie dziwi że kibic Legi chce żeby nadal bolała, w końcu nie bez powodu nazywają was Tęcza. Przyjemnej nocy.

kreseq 24.07.2014 04:10

Fuksiarski awans.... na wyjeździe z amatorami tylko 5:0. Wstyd.

shaggy 24.07.2014 06:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369268)
Dupa boli nadal i tak ma być


Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1369271)
Fuksiarski awans.... na wyjeździe z amatorami tylko 5:0. Wstyd.

Widzę, że warszawskie myszki powychodziły z dziurek, w których były pozaszywane po ostatnich popisach swoich przepłaconych pupili. Ale co tam pyknęli wuefistów i kelnerów 5-0 więc można znów prężyć muskuły…:)
A co do bólu 4 liter to ten u (L)osersów jest duży skoro po wygranym meczu piłkarze byli spowiadani pod trybuną… tylko internetowi kibole zza klawiatury sądzą że ta Legia zdobędzie Mistrzostwo Świata czyli awansuje do…kolejnej rundy LM…będzie znowu boleć przed klawiaturą...


A teraz zajmijmy się czymś przyjemniejszym:

Z dzisiejszych potyczek najlepiej życzę Zawiszy, która pokonując Belgów w kolejnej rundzie powinna mieć lżej…
No i myśle pojechać u buka dość grubo na porażkę Ruchu...

silver03 24.07.2014 06:57

Legia stronk :lol:

Krav 24.07.2014 07:25

miałem pisać wcześniej, że lipa że Legia pojechała Patryków piątką, ale nie, bardzo dobrze, że ich tak pojechała. Będzie tak jak ktoś wcześniej pisał - "wielkie odrodzenie", "mistrz na miarę oczekiwań po lekkim zawahaniu formy", piłkarzyki też będą piały z zachwytu nad sobą, z resztą warszawska buta, już powoli zaczyna wychodzić z co poniektórych userów. Bardzo dobrze - a później gładziutkie 3:0 w Szkocji i będzie po staremu.
Abstrahując - wynik przyznam imponujący, co by nie mówić, bo niecodziennie się wbija na wyjeździe pięć bramek, ale ....a, to co Irlandczycy odjebali w drugiej II połowie to jest tragedia, a piąta bramka pięknie spina to klamrą i podsumowuje ich wyczyny

Kocur 24.07.2014 07:35

Niech będzie i 10 zero ale o czym w ogóle dyskusja jak dzisiaj 8 zawodników siedzi w pracy - to tak jakbym się z kumplami umówił że gramy w pucharach, dostalibyśmy 5 ucho i ktoś by się nad tym spuszczał.

Sam mecz tragiczny.

Mario Nh 24.07.2014 07:54

Wynik zawsze determinuje grę zespołu.
Przy 0-2 wyspiarze już pogodzili się z odpadnięciem.

krwawy 24.07.2014 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1369272)
Widzę, że warszawskie myszki powychodziły z dziurek, w których były pozaszywane po ostatnich popisach swoich przepłaconych pupili. Ale co tam pyknęli wuefistów i kelnerów 5-0 więc można znów prężyć muskuły…:)

Nikt muskuł nie pręży to raczej śmiech z kogoś kto mocno przeżywa i komentuje działania Legii a zwłaszcza Leśnego.
Nie jest niespodzianką że daliśmy radę półamatorom, tak samo jak to że nie mamy dużych szans z Celticiem. Będziesz mógł jeszcze poprzerywać jaka Legia słaba, jaka przepłacona i co zrobi/ł Leśny, jakie te media wszystkie są złe i wszystkie za Legia, razem z sędziami, PZPN, ekspertami itd...
Już się ( L)osersi doczekać twojego płaczu nie mogą :)

emj10 24.07.2014 09:00

Ważne, że jeszcze minimum 4 mecze przed nami, bo inaczej wątek umarłby śmiercią naturalną, a tak pozostają 4 tygodnie forumowych wrażeń ;)

brylant17 24.07.2014 09:14

Widzę,że kibice Legii tańczą z radości :lol: wygrywając 5:0 za amatorami,było wygrać u siebie też 5:0 Ja bym się tak nie cieszył Celtic wam pokaże gdzie wasze miejsce w szarej Ekstraklasie Legia jest słaba

silver03 24.07.2014 09:28

Zawsze mnie bawi jak po "sukcesie" Legii wyrastają tutaj jak grzybki po deszczu jej kibice :D Na razie ostrożnie pojawiło się paru, ale co będzie się działo jak np. zremisują z Celtic'em, strach pomyśleć :D

krwawy 24.07.2014 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1369296)
Widzę,że kibice Legii tańczą z radości :lol: wygrywając 5:0 za amatorami,było wygrać u siebie też 5:0 Ja bym się tak nie cieszył Celtic wam pokaże gdzie wasze miejsce w szarej Ekstraklasie Legia jest słaba

5:0 z amatorami to wygrywamy u siebie ale z tymi z Krakowa :D

Leh71 24.07.2014 10:48

Ale w Krakowie z tymi samymi amatorami jakoś kiepsko idzie.

shaggy 24.07.2014 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369291)
Nikt muskuł nie pręży to raczej śmiech z kogoś kto mocno przeżywa i komentuje działania Legii a zwłaszcza Leśnego.
Nie jest niespodzianką że daliśmy radę półamatorom, tak samo jak to że nie mamy dużych szans z Celticiem. Będziesz mógł jeszcze poprzerywać jaka Legia słaba, jaka przepłacona i co zrobi/ł Leśny, jakie te media wszystkie są złe i wszystkie za Legia, razem z sędziami, PZPN, ekspertami itd...
Już się ( L)osersi doczekać twojego płaczu nie mogą :)

To nie jest przeżywanie a opis sytuacji. Postawię taka tezę, że ani Wisła (kibice, władze, prezesi, trenerzy) za czasów absolutnej dominacji w lidze ani Lech po wygraniu ligi parę lat temu nie prezentował takiej arogancji i buty w stosunku do reszty ligi jaką uprawiają słoiki z kosmatym słoiczkiem w koralikach na czele. Jeszcze wczoraj Obleśny zżymał się że w PL za dużo się płaci kopaczom i chciałby wprowadzenia ograniczeń zapominając jednocześnie że sam licytował się z Lechem o Ojamee windując za tego piłkarze absurdalną cenę. Pamięć mu nie dopisuje bo sam jeszcze niedawno takiemu piłkarzynie jak Kosecki zaproponował 55 tysięcy miesięcznie…
Jeszcze niedawno był płacz nad stylem i grą kopaczy, przeprosiny na Tweeterze rwanie włosów z głowy, wystarczyło ograć zespół który sam był w szoku że w warszawie tak fajnie im się grało i miałby problem z utrzymaniem w naszej lidze a już (L)osersi są tak naładowani, że z tej energii można by było rozświetlić połowę stolicy. Nawet prezio zaczyna dowcipkować ćwierkając: „I po co nam te nerwy były... Teraz już mam z górki;) ”
Hipokryzja i o tej hipokryzji często pisze… (L)osersi - wbrew temu co piszesz - jak widać np. na Twoim przykładzie analizują to co piszę…



Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369300)
5:0 z amatorami to wygrywamy u siebie ale z tymi z Krakowa :D

I o tej arogancji pisałem powyżej, wchodzi tu taki i nie pamięta o tym jak to Wisła poniewierała jego klub spod znaku nauki jazdy i spuszczała mu łomot tylko sieje napinkę i pręży muskuły jaki on to jest najsilniejszy wśród najsłabszych. Wychyla nosa poza Ekstraklase i mina rzednie…

emj10 24.07.2014 10:58

Jakoś nikt inny nie analizuje tak twittów Leśnego, jego wypowiedzi w mediach, czy komentarzy dziennikarzy, bądź wycinków prasowych o Legii jak to właśnie uczyniłeś. Jakiś kompleks?

Jeśli ta arogancja i buta jest dostrzegana jedynie przez czytelników Twittera, bądź osoby analizujące wszystkie medialne informacje o Leśnym to jestem spokojny, bo to bardzo wąskie grono.

Gdzie w takim razie jest ta hipokryzja? Sądzę, że musisz spojrzeć w lustro ;)

krwawy 24.07.2014 11:05

Ach przepraszam za tą arogancje, to Wisła poniewiera nas strasznie, a w pucharach to Wisła prawie w LM była ale oczywiście sędziowie znowu Wisłę przekręcili i się nie udało. Ach ta arogancka Legia i ile za tych piłkarzy płaci. Czemu oni do Wisły nie chcą za uścisk dłoni Bednarza przyjść to nikt nie wie :-/ ale to też wina Legii bo Bednarz to Legionista z Warszawy.
Czekam na dalsze płacze shaguś :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl