![]() |
Cytat:
tak ma być w Akkusativie. Poza tym jest ok. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
w lewym lusterku oglądasz sytuację z tyłu po lewej stronie Twojego samochodu, w prawym lusterku oglądasz sytuację z tyłu po prawej stronie Twojego samochodu, a w tylnym lusterku oglądasz sytuację z tyłu Twojego samochodu.. |
Nie chce nic mowic ,ale jest jeszcze lusterko pod oslona przeciwloneczna... powod dla ktorego kobiety powinny siedziec po prawej stronie samochodu :>
|
był ktoś z Was na koncercie Madonny?
jak się podobała scena (sam rozkładałem :D:D) |
Może mi ktoś przypomnieć jak się wypłenia Potwierdzenie nadania? Dokładnie mi chodzi gdzie wpisuje swoje dane a gdzie gościa,dawno nic nie wysyłałem i nie pamiętam o.O
Chodzi mi o coś takiego wzięte z google. http://www.kzp.pl/ilustracje/inf/pt-dru-polep01.gif |
Ty jesteś nadawcą, a gość adresatem
|
kisiel92 Dzięki :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki za pomoc |
Gdzie znajdę terminarze lig piłkarskich do wydruku (oprócz strony wytypuj.pl) najlepiej na jak najmniejszą ilość stron
|
Hej
Pytanie do starszych użytkowników - gdzie dawniej w Krakowie była ulica Świerczewskiego? Chodzi mi jeszcze o czasy PRL-owskie, wie ktoś? Dzięki za odpowiedź. |
Jaką polecacie zmywarkę do ok 1400 zł?
PS Dzięki za odpowiedzi odnośnie lusterek :) |
Pytanie troche przedwczesne:)
Kiedy otwierajągięlde narciarska? |
Ilu kibiców Lecha było we Wronkach ??
|
Cytat:
|
Cytat:
widzów: 5000 na 90minut i na onecie taką liczbę podają |
Cytat:
|
czym najsprawniej i najszybciej dojadę z Kocierza do Sosnowca?
http://www.kocierz.pl/files/mapa_kocierz.jpg informacja będzie mi niezbędna na 29.08 :> |
Panowie jak nazywa sie hotel ktory jest 2 km od Krakowa jadac z Rzeszowa. Ja wyczytałem coś w stylu "Pałacyk wiedeński", ale nic takiego w google nie znajduje. Jest wstanie ktoś pomóc ? Hotel/zajazd jadąc z Rzeszowa jest po prawej stronie i widać go z drogi.
|
http://www.palacyk-wielicki.pl/ wielicki jeżeli dobrze kojarzę to o co pytasz.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
9zł/h brutto to ile to będzie na rękę?
|
Cytat:
|
Witam! Pytanie z gatunku pilnych i banalnych. Wyjeżdzam do czech mam telefon w sieci Heyah. Wie ktoś jakie są koszty połączeń i smsów do Polski, czy trzeba uruchomić jakiś roaming albo coś?
|
Cytat:
Cennik itd. http://www.heyah.pl/o-heyah_roaming |
Pomocy! Pytanie do Komputerowców!
Mój problrm polega na tym ze mam notebooka hp presario cq61 z vista home premium i jak cos zgram na dysk a pozniej usune to nawet po restarcie nie odzyskuje Pojemnosci dysku ktorą powinienem miec:/ W ciagu tygodnia stracilem ponad 35GB a na dysku mam 26GB to z 222 GB Calego dysku pownno mi zostac niecale 200 GB a nie 160:/ Wie ktoś o co w tym chodzi, kojarzy ktoś coś takiego i może pomóc bardzo prosze!! Z góry dziękuje! |
A opróżnij kosz nie pomaga:>?
|
Cytat:
Cytat:
|
http://www.instalki.pl/programy/down...e/CCleaner.php Ja korzystam z takiego programu do usuwania śmieci zajmujących miejsce na dysku.
|
Cytat:
|
co zrobic jeśli podczas wyszukiwania stron za pomoca google wychodzi mi strona ze jest zabronione wyszukiwanie i zeby kontynuowac wyszukiwanie musze za kazdym razem wpisac literki z obrazka?
|
HP DESKJET F735 - skaner,ksero i drukarka w jednym, takie małe czarne gówno... nie działa mi skaner....
wciskam skan...miga się guzik on/off i nic... nie skanuje ;-/ co mogę zrobić żeby działało ? oczywiście resetowałem, przypinałem od nowa etc.. |
a drukuje normalnie ?
|
Cytat:
tak drukuje i....kseruje normalnie ! TYLKO NIE SKANUJE ;-/ |
Cytat:
|
Mialem dokladnie ten sam problem z moim Canonem mp210.
W zestawie nie mialem kabla usb... wiec kupilem byle jaki (najtanszy) ... wszystko smigalo tylko nie skanowalo... poszedlem i kupilem kabel hama... i wszystko smiga pieknie cacy. Wiec moze w tym problem... ? no chyba ze masz wszystko orginalne ? |
Cytat:
Właściwości komputera/przywracanie systemu. C nie da się wyłączyć więc ustaw na minimum, resztę wyłącz i daj znać. ps ja korzystam z XP więc na Viście może to trochę inaczej wyglądać choć nie sądzę. ps a w sumie da się wszystkie wyłączyć, zresztą Mistel już o tym napisał - powinno pomóc. ps2 wie kto co to dokładnie jest - spotkałem to nad morzem północnym:) http://i29.tinypic.com/zxwt44.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl