Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

tomekk81 17.08.2009 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 780074)
Biernik: solch gute Kind ?


tak ma być w Akkusativie. Poza tym jest ok.

Mateuusz 17.08.2009 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 780043)
nie mozesz posiadac broni typu : pistolet,karabin,bazuka
ale mozesz miec: noz,meczete,pałkę teleskopową,kij bejsbolowy ..itd.

noz musi miec okreslona wielkosc ostrza. nie jestem pewien jaka to sie nie bede wypoowiadal. co do teleskopa mozesz za niego beknac. pare latek. to jest bron biala i nie mozesz miec jej przy sobie. maczete mozesz nosic jezeli jestes kolekcjonerem takich przedmiotow i masz na to jakis papier. wtedy idzie sciema ze teraz ja kupiles i wracasz do domku:D

MatMario 17.08.2009 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 780037)
Nie ma głupich pytań wiec :) Do czego są lusterka (tzn każde z nich) w samochodzie?I czym się one różnią?Do czego każde jest przeznaczone?

W lewym patrzysz co cię wyprzedziło,w prawym co ty wyprzedziłeś, w środkowym sprawdzasz czy się nie ujebałeś jedzeniem w mcdrivie.

pysio 17.08.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 780089)
W lewym patrzysz co cię wyprzedziło,w prawym co ty wyprzedziłeś, w środkowym sprawdzasz czy się nie ujebałeś jedzeniem w mcdrivie.

nie do końca jest tak jak piszesz...

w lewym lusterku oglądasz sytuację z tyłu po lewej stronie Twojego samochodu, w prawym lusterku oglądasz sytuację z tyłu po prawej stronie Twojego samochodu, a w tylnym lusterku oglądasz sytuację z tyłu Twojego samochodu..

mic 17.08.2009 11:21

Nie chce nic mowic ,ale jest jeszcze lusterko pod oslona przeciwloneczna... powod dla ktorego kobiety powinny siedziec po prawej stronie samochodu :>

pysio 17.08.2009 11:28

był ktoś z Was na koncercie Madonny?

jak się podobała scena (sam rozkładałem :D:D)

brylant17 17.08.2009 11:42

Może mi ktoś przypomnieć jak się wypłenia Potwierdzenie nadania? Dokładnie mi chodzi gdzie wpisuje swoje dane a gdzie gościa,dawno nic nie wysyłałem i nie pamiętam o.O

Chodzi mi o coś takiego wzięte z google.

http://www.kzp.pl/ilustracje/inf/pt-dru-polep01.gif

kisiel92 17.08.2009 11:51

Ty jesteś nadawcą, a gość adresatem

brylant17 17.08.2009 11:58

kisiel92 Dzięki :D

Szymek_R22 17.08.2009 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 780087)
noz musi miec okreslona wielkosc ostrza. nie jestem pewien jaka to sie nie bede wypoowiadal. co do teleskopa mozesz za niego beknac. pare latek. to jest bron biala i nie mozesz miec jej przy sobie. maczete mozesz nosic jezeli jestes kolekcjonerem takich przedmiotow i masz na to jakis papier. wtedy idzie sciema ze teraz ja kupiles i wracasz do domku:D

A mi nauczyciel od PO mówił, że nie można mieć przy sobie kija bejsbolowego, ani niczego co kształtem go przypomina, o batonie(teleskopie) mówił, że nie jest zakazany byleby nie miał ciężkiej metalowej końcówki i wkładki z metalowego prętu.Co do noży to nie wiem.

Mistel 17.08.2009 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Erich Zann (Post 779956)
U mnie było to odjęte od ceny tatuażu.
P.S. A jak masz problem z kasą, to kombinuj jak wymyślony wzór zrobić szybciej, żeby autor spędził nad nim mniej czasu i wziął taniej.

Nie tyle problem z kasą, tylko kiedy ta kasa będzie :P

Dzięki za pomoc

R33 17.08.2009 15:56

Gdzie znajdę terminarze lig piłkarskich do wydruku (oprócz strony wytypuj.pl) najlepiej na jak najmniejszą ilość stron

Vinci 17.08.2009 16:35

Hej

Pytanie do starszych użytkowników - gdzie dawniej w Krakowie była ulica Świerczewskiego? Chodzi mi jeszcze o czasy PRL-owskie, wie ktoś?

Dzięki za odpowiedź.

TSW Fanatyk 17.08.2009 16:58

Jaką polecacie zmywarkę do ok 1400 zł?

PS Dzięki za odpowiedzi odnośnie lusterek :)

19dafi06 17.08.2009 17:02

Pytanie troche przedwczesne:)
Kiedy otwierajągięlde narciarska?

yogul 17.08.2009 17:12

Ilu kibiców Lecha było we Wronkach ??

SONNE 17.08.2009 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 780275)
Hej

Pytanie do starszych użytkowników - gdzie dawniej w Krakowie była ulica Świerczewskiego? Chodzi mi jeszcze o czasy PRL-owskie, wie ktoś?

Dzięki za odpowiedź.

Teraz to jest Studencka.

wroobel88 17.08.2009 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 780291)
Ilu kibiców Lecha było we Wronkach ??

Lech Poznań 2-4 Polonia Warszawa
widzów: 5000

na 90minut i na onecie taką liczbę podają

dostuffca 17.08.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 780045)
przysiągłbym że bylo takie pytanie ale nie chce mi sie grzebac. Gdzie w Zakopcu obejrze Wisłe ??

Było, sam zadawałem, ale konkretna odpowiedź z tego co pamiętam nie padła. Ja oglądałem na Krupówkach, idąc w stronę Gubałówki, niedaleko Stek Chaupy.

pio 17.08.2009 18:22

czym najsprawniej i najszybciej dojadę z Kocierza do Sosnowca?
http://www.kocierz.pl/files/mapa_kocierz.jpg
informacja będzie mi niezbędna na 29.08 :>

nero 17.08.2009 18:27

Panowie jak nazywa sie hotel ktory jest 2 km od Krakowa jadac z Rzeszowa. Ja wyczytałem coś w stylu "Pałacyk wiedeński", ale nic takiego w google nie znajduje. Jest wstanie ktoś pomóc ? Hotel/zajazd jadąc z Rzeszowa jest po prawej stronie i widać go z drogi.

MatMario 17.08.2009 18:53

http://www.palacyk-wielicki.pl/ wielicki jeżeli dobrze kojarzę to o co pytasz.

Krzysiek 17.08.2009 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 780045)
przysiągłbym że bylo takie pytanie ale nie chce mi sie grzebac. Gdzie w Zakopcu obejrze Wisłe ??

Ja zawsze oglądam w Adamo, ale wcześniej lepiej się subtelnie zapytać, czy leci meczyk. Ostatnio, jak Wisła grała z Piastem w maju, zapytałem kelnera, to coś tam poburczał pod nosem, ale puścił;)

nero 17.08.2009 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 780337)
http://www.palacyk-wielicki.pl/ wielicki jeżeli dobrze kojarzę to o co pytasz.

tak o to mi chodzilo. dzieki.

4fan_player 17.08.2009 19:29

9zł/h brutto to ile to będzie na rękę?

West 17.08.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 780359)
9zł/h brutto to ile to będzie na rękę?

7,02 zl/h | chyba:) |

kuba-wisla 17.08.2009 23:24

Witam! Pytanie z gatunku pilnych i banalnych. Wyjeżdzam do czech mam telefon w sieci Heyah. Wie ktoś jakie są koszty połączeń i smsów do Polski, czy trzeba uruchomić jakiś roaming albo coś?

w0lno. 17.08.2009 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba-wisla (Post 780463)
Witam! Pytanie z gatunku pilnych i banalnych. Wyjeżdzam do czech mam telefon w sieci Heyah. Wie ktoś jakie są koszty połączeń i smsów do Polski, czy trzeba uruchomić jakiś roaming albo coś?

Kilka kilometrów po przekroczeniu granicy prawdopodobnie samo zmieni Ci sieć na zagraniczną lub będziesz musiał sam wybrać jedną z kilku.
Cennik itd. http://www.heyah.pl/o-heyah_roaming

19dafi06 17.08.2009 23:37

Pomocy! Pytanie do Komputerowców!
Mój problrm polega na tym ze mam notebooka hp presario cq61 z vista home premium i jak cos zgram na dysk a pozniej usune to nawet po restarcie nie odzyskuje Pojemnosci dysku ktorą powinienem miec:/ W ciagu tygodnia stracilem ponad 35GB a na dysku mam 26GB to z 222 GB Calego dysku pownno mi zostac niecale 200 GB a nie 160:/ Wie ktoś o co w tym chodzi, kojarzy ktoś coś takiego i może pomóc bardzo prosze!! Z góry dziękuje!

1q2 18.08.2009 00:15

A opróżnij kosz nie pomaga:>?

19dafi06 18.08.2009 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19dafi06 (Post 780467)
Pomocy! Pytanie do Komputerowców!
Mój problrm polega na tym ze mam notebooka hp presario cq61 z vista home premium i jak cos zgram na dysk a pozniej usune to nawet po restarcie nie odzyskuje Pojemnosci dysku ktorą powinienem miec:/ W ciagu tygodnia stracilem ponad 35GB a na dysku mam 26GB to z 222 GB Calego dysku pownno mi zostac niecale 200 GB a nie 160:/ Wie ktoś o co w tym chodzi, kojarzy ktoś coś takiego i może pomóc bardzo prosze!! Z góry dziękuje!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 780474)
A opróżnij kosz nie pomaga:>?

niestety w koszu nic nie ma:/ jakieś jeszcze pomysły?

PotiWisla 18.08.2009 11:45

http://www.instalki.pl/programy/down...e/CCleaner.php Ja korzystam z takiego programu do usuwania śmieci zajmujących miejsce na dysku.

Mistel 18.08.2009 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19dafi06 (Post 780467)
Pomocy! Pytanie do Komputerowców!
Mój problrm polega na tym ze mam notebooka hp presario cq61 z vista home premium i jak cos zgram na dysk a pozniej usune to nawet po restarcie nie odzyskuje Pojemnosci dysku ktorą powinienem miec:/ W ciagu tygodnia stracilem ponad 35GB a na dysku mam 26GB to z 222 GB Calego dysku pownno mi zostac niecale 200 GB a nie 160:/ Wie ktoś o co w tym chodzi, kojarzy ktoś coś takiego i może pomóc bardzo prosze!! Z góry dziękuje!

Może spróbuj wyłączyć Przywracanie Systemu. W XP wyłącza się -> Mój Komputer -> właściwości -> przywracanie systemu -> wyłącz

nosu 18.08.2009 13:05

co zrobic jeśli podczas wyszukiwania stron za pomoca google wychodzi mi strona ze jest zabronione wyszukiwanie i zeby kontynuowac wyszukiwanie musze za kazdym razem wpisac literki z obrazka?

kacap 18.08.2009 13:08

HP DESKJET F735 - skaner,ksero i drukarka w jednym, takie małe czarne gówno... nie działa mi skaner....

wciskam skan...miga się guzik on/off i nic...

nie skanuje ;-/

co mogę zrobić żeby działało ?

oczywiście resetowałem, przypinałem od nowa etc..

klusek106 18.08.2009 13:10

a drukuje normalnie ?

kacap 18.08.2009 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 780586)
a drukuje normalnie ?


tak drukuje i....kseruje normalnie !

TYLKO NIE SKANUJE ;-/

wroobel88 18.08.2009 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19dafi06 (Post 780559)
niestety w koszu nic nie ma:/ jakieś jeszcze pomysły?

ukryte foldery ??

klusek106 18.08.2009 13:15

Mialem dokladnie ten sam problem z moim Canonem mp210.

W zestawie nie mialem kabla usb... wiec kupilem byle jaki (najtanszy) ... wszystko smigalo tylko nie skanowalo... poszedlem i kupilem kabel hama... i wszystko smiga pieknie cacy. Wiec moze w tym problem... ? no chyba ze masz wszystko orginalne ?

1q2 18.08.2009 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19dafi06 (Post 780559)
niestety w koszu nic nie ma:/ jakieś jeszcze pomysły?

Wyłącz sobie monitorowanie dysków.
Właściwości komputera/przywracanie systemu.
C nie da się wyłączyć więc ustaw na minimum, resztę wyłącz i daj znać.

ps ja korzystam z XP więc na Viście może to trochę inaczej wyglądać choć nie sądzę.

ps a w sumie da się wszystkie wyłączyć, zresztą Mistel już o tym napisał - powinno pomóc.



ps2 wie kto co to dokładnie jest - spotkałem to nad morzem północnym:)

http://i29.tinypic.com/zxwt44.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl