Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Viper 09.06.2015 15:29

^^ chłopak pochodzi z Jaworzna a to dalsze przedmieścia Krakowa, ma tu rodzinę, we Włoszech sezon się skończył. Więc to może nic nie znaczyć.

63.5 Kg 09.06.2015 17:47

Był tez na meczu ze Śląskiem...normalka..

siemstein 09.06.2015 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1403894)
Ciekawe ,czy jest cos na rzeczy z Chrapkiem,bo znajomy mówi,że własnie jest w Bonarce....

Podobno Tramwaj chce go wypożyczyć

wolfu 10.06.2015 14:00

Trener Tomasz Muchiński żegna się z klubem. Jego miejsce zastąpi Paweł Primel.

Smyrgu 10.06.2015 14:14

kto byl I trenerem jak byl Primel ?

Babba 10.06.2015 14:19

Latający Holender

wolfu 10.06.2015 14:19

Maaskant bodajże, tak?

siemstein 10.06.2015 14:21

Maaskant. Wraca! ;)

Smyrgu 10.06.2015 14:22

a przed Maaskantem ?

wściekłe pięści węża 10.06.2015 14:26

Wow. Czy to znaczy, że teraz nasi bramkarze będą bronić jak Jovanić? :/

Reserve 10.06.2015 14:35

Małe pytanie, bo skleroza u mnie postępuje:
Primel to ten trener, który Pareikę wyciągnął że miał najlepszy okres życia, a media się rozgłaszały że to jest Wiślacki Van Der Saar, czy to ten, który ściągnął go do "normalnego" poziomu?

master17 10.06.2015 16:15

Kurdziel chyba wtedy był trenerem gdy Pareiko był u szczytu możliwości u nas ;)

fresh.cie 10.06.2015 21:33

To ten, który ściągnął :)

arti 11.06.2015 05:03

Primel był u nas w okresie czerwiec 2011-czerwiec 2013 czyli słabnący Pareiko z Jovanicem, a potem Miśkiem w tle

wolfu 11.06.2015 09:56

Stilić i Vranjes zwolnieni ze zgrupowania kadry.
Pomocnik Wisły Kraków Semir Štilić oraz pomocnik Lechii Gdańsk Stojan Vranješ zostali zwolnieni ze zgrupowania kadry Bośni i Hercegowiny przed meczem eliminacji mistrzostw Europy z Izraelem.
Zawodnicy dojechali na zgrupowanie dopiero w poniedziałek i w związku z tym selekcjoner Mehmed Baždarević postanowił nie brać ich pod uwagę w kadrze na mecz z Izraelem.

nie wiem jaka była logika powoływania ich, skoro ostatnia kolejka była w niedzielę...

tomasz_19 12.06.2015 10:11

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...iery,id,t.html Garguła o pożegnaniu z Wisłą

Babba 12.06.2015 10:53

"
- Nazw klubów na razie nie podam, bo na to za wcześnie. Mogę zdradzić tylko tyle, że nie chciałbym ruszać się zbyt daleko od Krakowa...
"

Czyżby Nieciecza :D ?

KrzychooR 12.06.2015 11:21

Słoniki się wzmacniają...

wolfu 13.06.2015 11:26

http://i.imgur.com/Mw5yJaA.png

szprotson 13.06.2015 18:54

Semir Stilic w Apoelu Nikozja

wolfu 13.06.2015 18:57

http://www.kerkida.net/sites/default...?itok=GXYjMD_S

brylant17 13.06.2015 19:17

Za rok wróci z podkulonym ogonem.Nie szło mu za granicą to jeszcze raz wojuje źle się skończy

szprotson 13.06.2015 19:59

może i wróci.
Lecz nie do Wisły

_ukoL 14.06.2015 09:43

W takim razie... Smuda do APOEL-u. :D

Grisza1 15.06.2015 21:46

https://pbs.twimg.com/media/CHkPkRmWoAE8pTg.jpg:large Dudka w Lechu

picasso 15.06.2015 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1404717)

i bardzo dobrze...nawet fazy grupowej LE nie zlapią

brylant17 16.06.2015 15:29

Jago strzeż się Irtysz się wzmacnia! Tomas Jirsak podpisał umowę na zasadzie wolnego transferu

BiałaGwiazda 17.06.2015 08:27

Wywiad z Darkiem Dudką:

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...717,2,720.html

wściekłe pięści węża 17.06.2015 12:20

Michał Pazdan, chłopak z Krakowa, który był u nas na testach za kadencji trenera Skorży i te testy "oblał", zdobył właśnie najwięcej głosów w konkursie c+ na obrońcę w "11 na plus". W reprezentacji też sobie radzi. Byłemu trenerowi wypada pogratulować "nosa".

szprotson 17.06.2015 14:15

Oblał u Nas testy?
Hmmm skad takie info, mozesz uchylić rąbka tajemnicy?

Ja posiadałem wiedzę ze MP był u Nas na testach, wypadły one pozytywnie niemniej jednak nałożyły się na bardzo niechlubne wydarzenie po ktorym boss zakazał robić transferów. Minusem tego wszystkiego była tez cena która trzeba by było za MP zapłacić. Gdy MP był wolny również złożyliśmy mu ofertę jednak to już nie były Nasze złote lata dlatego podpisał w Jadźce.

adzem44 17.06.2015 14:21

Zgadza się on był u nas na testach to było w 2009 roku. skorża był na tak ale Górnik zażyczył sobie za niego milion zł więc się nie dogadali.

wolfy 17.06.2015 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adzem44 (Post 1404892)
Zgadza się on był u nas na testach to było w 2009 roku. skorża był na tak ale Górnik zażyczył sobie za niego milion zł więc się nie dogadali.

Też pamiętam, że poszło o sumę odstępnego.

szprotson 17.06.2015 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1404903)
Też pamiętam, że poszło o sumę odstępnego.

jakbysmy w dupe z Levadia nie dostali, to nie byłoby problemu z sumą odstępnego!

63.5 Kg 17.06.2015 19:45

Chiacu podpisał wczoraj kontrakt 1+1 z Concordią Chiajna - 12. ekipą rumuńskiej ekstraklasy( za TT Rafal Olejnik)

wściekłe pięści węża 17.06.2015 20:26

Odnośnie Pazdana, to sprawy raczej poza "słyszałem" nikt z nas nie zna. Ja nie przypominam sobie problemów z kasą wtedy (czy to nie to samo okienko, w którym sprowadzaliśmy Kirma?), z tym, że rzeczywiście kompromitacja z Levadią mogła mieć znaczenie. ;)

No i jeszcze kwestia "drugiego podejścia" do Pazdana i wybranie Jagi jako bardziej atrakcyjnego kierunku. No jakoś nie mogę uwierzyć, że zamiast iść do drużyny z Meliksonem, Genkovem, Ilievem czy Sobolewskim (ci zawodnicy grali u nas na początku sezonu 12/13), która na koniec poprzedniego sezonu była wyżej od Jagi, poszedł do tych drugich. Ale oczywiście niczego Wam nie zarzucam - piszę jakie jest moje subiektywne zdanie.

Mario Nh 17.06.2015 20:27

Cytat:

Miesiąc temu dostałem zaproszenie na rozmowy. Przyjechałem, porozmawiałem z prezesem, który wytłumaczył mi, jak wszystko tutaj funkcjonuje, i zdecydowałem się przystać na warunki i współpracę z trenerem – dodaje.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-lech-po...ampaign=chrome
Miesiąc temu kilku piłkarzy było już myślami gdzie indziej. Wyniki temu nie przeczą.

arti 17.06.2015 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1404920)
Odnośnie Pazdana, to sprawy raczej poza "słyszałem" nikt z nas nie zna. Ja nie przypominam sobie problemów z kasą wtedy (czy to nie to samo okienko, w którym sprowadzaliśmy Kirma?), z tym, że rzeczywiście kompromitacja z Levadią mogła mieć znaczenie. ;)

No i jeszcze kwestia "drugiego podejścia" do Pazdana i wybranie Jagi jako bardziej atrakcyjnego kierunku. No jakoś nie mogę uwierzyć, że zamiast iść do drużyny z Meliksonem, Genkovem, Ilievem czy Sobolewskim (ci zawodnicy grali u nas na początku sezonu 12/13), która na koniec poprzedniego sezonu była wyżej od Jagi, poszedł do tych drugich. Ale oczywiście niczego Wam nie zarzucam - piszę jakie jest moje subiektywne zdanie.

Którym to asom już nie płacono więc robili co chcieli, a do tego przemówienia Bednarza o fatalnej sytuacji finansowej. Wisła była tak atrakcyjna dla kopaczy, że zdołała ściągnąć Fredka, Sikorskiego i Quioto. Za progiem był wtedy szczyt kryzysu - 13 miejsce (kto wie czy nie jesteśmy w przededniu drugiej jego fali...).

wolfy 18.06.2015 00:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1404921)
Miesiąc temu kilku piłkarzy było już myślami gdzie indziej. Wyniki temu nie przeczą.

Jakby nie patrzeć - wina burdelu w klubie.

EDIT: Nie trzeba było tej szui Dudki zatrudniać, kiedy nikt nie chciał go nawet za darmo...

Grisza1 20.06.2015 10:27

Z fejsowego profilu salonu kosmetycznego Glamour Vectus:

Nowoczesny mężczyzna to mężczyzna zadbany.
Panowie coraz chętniej odwiedzają salony kosmetyczne.
Naszym stałym gościem jest znany i lubiany piłkarz
Dariusz Dudka.
Dziękujemy za udzieloną rekomendację i zapraszamy innych Panów.
‪#‎znanygosc‬ ‪#‎vip‬ ‪#‎glamourvectus‬ ‪#‎rekomendacja‬ ‪#‎dariuszdudka‬

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...96&oe=55EFACDE

https://www.facebook.com/GlamourVectus?fref=nf

Matejas_ 20.06.2015 11:51

Cantoro ma pomóc w utrzymaniu...

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...l#TRrel_nc_SST


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl