Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Arkas 20.11.2011 13:06

Genoa - Novara 1
Anderlecht - Sint-Truiden 1
AS Roma - Lecce 1

:]


Arkas 21.11.2011 12:24

Rapid Bucharest - Gaz Metan Medias 1
Podbeskidzie Bielsko - Lech Poznan x2
Tottenham - Aston Villa 1

:-)

LeszekABG 21.11.2011 13:13

Na dziś u naziemnego buka:
PBB - Lech 2
Tottenham strzeli bramkę

Za równą dychę do wyjęcia równe dwie ;)

JAN ZEMBRZYCKI 22.11.2011 17:59

O.L - Ajax 1
Napoli - M.C over 1,5...2,16

M.U - Benfica X(3,7)

Alba Berlin - Budocnost X(17)

Arkas 22.11.2011 18:50

Lyon - Ajax 1
Manchester Utd - Benfica 1

antekkw 24.11.2011 13:09

Fiorentina - Empoli 1
Genoa - Bari 1
Espoo - Lukko 1 (hokej Finlandia)

Glazik 25.11.2011 13:48

Standard - KV Mechelen
Handicap 0:1
AGOVV Apeldoorn - Telstar
Handicap 1:0
Pisa - Viareggio 1

ako 10.59

kms 25.11.2011 16:43

Standard L. - KV Mechelen 1 1.45
Sparta Praga - Dukla Praga 1 1.28
Alkmaar - Utrecht 1 1.30
Polonia - Podbeskidzie 1/2 0 2.10
Genclerbirligi - Fenerbahce 2 2.00
Udinese - AS Roma 02 1.50
Koln - Monchengladbach LB 2.5 2 1.75
WKS - TSW LB 2.5 2 2.00

AKO 53.20 10zl - 468.20
taki wariat po LM :D

Arkas 25.11.2011 23:58

Chelsea - Wolves Handicap 1 (-1.0)
Nancy - Dijon 1x
Saint Étienne - Ajaccio 1
Lille - Brest 1

Maxior 26.11.2011 14:29

Rayo Vallecano - Valencia x2

ako 1.35

Borussia Dortmund - Schalke 04 X
FC Augsburg - VfL Wolfsburg X
Norwich - QPR X
Bolton - Everton X


ako 129.15 system 3/4

AC Siena - Inter Drużyna gospodarzy poniżej 1.5

ako 1.40

Powód: wyniki

Kibic_1906 27.11.2011 13:27

Lech - Widzew 1
Liverpool - M.City 2
Cesena - Genoa 2
Werder - Stuttgart 1
Cracovia - GKS 1/2 0
Kilmanrock - Rangers 2
Palermo - Fiorentina 1
Levante - Gijon 2

_gilardino_ 27.11.2011 15:33

Wszędzie lepiej niż w ziemniaku :) Ale na początek bet365 albo bwin

Quenalconee 28.11.2011 12:45

Hello Everyone
 
Greetings - new around here Just registered and wanted to say hello, i will update a little more as a post. i also update my website on a regular basis , check it out: http://ctsrcrew.co.za/wp-content/upl...go-300x150.jpg car blog

LeszekABG 28.11.2011 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Slaby1985nh (Post 1196276)
panowie komu Arsenal wtopil dobre kupony:D mi nawet 2 sztuki;/
siadlo
Korona 1X lEgia
lille aek valencia rapid dnipro czyste zwyciestwa:D

Polecam na przyszłość NIGDY nie dawać tego samego zdarzenia na więcej niż jeden kupon. Ja się już wyleczyłem z tych "pewniaków".

JAN ZEMBRZYCKI 02.12.2011 13:20

Na dzisiejsze losowanie:

Polska - Anglia

Ukraina - Francja

Holandia - Szwecja

Hiszpania - Rosja
kursy w bwin po 3,75.

single:
Cean - O.M 2 (2,05)

LeszekABG 02.12.2011 15:01

Wisła - Widzew 1
Lech - ŁKS 1
City - Norwich 1

Schalke - Augsburg 1


Newcastle - Chelsea 1x
Korona - judovia 1

Inter - Udine x2

Maxior 04.12.2011 12:01

Wisla Krakow - Widzew Lodz 1

ako 1.60

Powód: Wygrana Wisełki:)

FrankDrebinTSW 07.12.2011 09:21

city-bayern 1 lub -1,5 1,6 lub 2,5

bayern jedynie o prestiż, cit o wszystko,gospodarze w najmocniejszym skladzie.bawarczycy bez robbena i kroosa, pewnie nie zagrają muller,gomez i van buyten, ribery tez pewnee nie bedzie dużo harował. jak sie przycisnie obrone bayernu to robi ona jaja a dzisiaj ak musi być.w interesie city jest kontrolowanie wyniku i sluchanie wiesci z hiszpanii.

benfca-otelul -1,5 1,4

wygrana pieczetuje 1miejsce benfiki w grupiie bez oglądania sie na bazylee. kluczowi gracze do dyspozycji więc jazda

basel-mu x2 1,12

nikt nie wyobraza sobie basel zamiast mu w 1/8, nie ma opcji

inter-cska x2 1,42

inter gra kaszane. w kazdej innej grupie mialby problemy.dzisiaj w kadrze jest tylko kilku doswiadczonych i znanych graczy.kibice chca zobaczyc młodych i tak powinno byc.cska musi wygrac i liczyc na remis w lille co jest bardzo mozliwe.nie mają dobrego okresu ale awans wszystko by wynagrodził.beda gryzc trawe a inter kontrolować.


wisła-spartak under 138,5
1,9

wyniki w hali wisły sa przewaznie niziutkie.na wyjazdach inaczej ale enndencje widac.sama wisła tez rzuca mało. z pewnościa nasza hala,bliskośc kibiców sprawiają, ze sie tu cięzko rzuca i trafia.spartak to bardzo dobra ofensywa jednak w meczach deff vs off to przewaznie wygrywa ta pierwsza.


żalgiris-panathinaikos 2 1,45

panata wiadomo, obronca tytulu. sa trzecią siła europy po barcelonie oraz cska. w zalgirisie nie dzieje sie najlepiej, troche żal patrzec co zrobiono z tym teamem. panata musi przyjechac po swoje, leku na diamantidisa gospodarze raczej nie znajdą.

prokom-olimpia -7,5 do połowy
1,85

spotkanie outsiderów grupy.prokom walczy zeby miec honorowa wygraną.byłoby wstydem jako jedyni zakonczyc rozgrywki bez wygranej.u słoweńców dramat.koszykarze 2miesiące nie mają wyplat, najlepsi odchodzą, dzisiaj zagraja w połowie juniorami.w weekend masakra od sirok 78-50. trenują tylko raz dziennie bez motywacji.prokom musi dzisiaj cos pokazac

LeszekABG 07.12.2011 14:47

Villarreal - Napoli 2
Basel - Man Utd 2
Ajax - Real over 2,5
Benfica - Otelul over 2,5
Inter SN1

Za drobne co by zdobyć kapitał na weekend.

Maxior 10.12.2011 13:47

Liverpool - QPR 1
Manchester Utd - Wolves 1

ako 1.63

Powód: wyniki

blanco 10.12.2011 14:17

System 3/5


FC Lorient - Olympique Lyon 1X2 Olympique Lyon ? 2.50

Real Madryt - FC Barcelona 1X2 Real Madryt ? 2.35

Espanyol - Atletico Madryt 1X2 Atletico Madryt ? 2.45

1. FC Köln - SC Freiburg 1X2 1. FC Köln ? 2.15

Valenciennes FC - Montpellier HSC 1X2 Montpellier HSC ? 2.70

Stawka: 20zł
Ewentualna wygrana : 285,80 zł

Tabor1906 10.12.2011 17:51

Palermo - Cesena 1 @ 1,60
Lecce - Lazio DNB 2 @ 1,36
Betis - Valencia x2 @ 1,40 :shock:
Udinese - Chievo 1 @ 1,48 (mecz w nd)
AKO: 4,51

DeadOrAlive 10.12.2011 18:22

Okej, a ja tak z innej beczki.

Chciałbym zagrać systemem na przykład 4/5.

No i obstawiam mecze i zauważyłem, że dołożenie do tego jeszcze PEWNIAKA znacznie podwyższa wygraną, na jakiej zasadzie to działa ?

Tabor1906 10.12.2011 18:27

pewniak jest jakby poza tym systemem. Z jednej strony podbije Ci ako, z drugiej system ładnie Ci wejdzie, a ... pewniak zawali.
Ja zazwyczaj nie grałem pewniaków, a do systemu dawałem wyższe kursy ok. 2,50 i wzwyż np. remisy.

fialo 11.12.2011 00:12

Valencia osiągnęła dzisiaj szczyt frajerstwa, wyżej się już nie da...

http://imageshack.us/f/140/jajebe.png/

Tak to jest jak sobie człowiek chce AKO podbić ..

yarow 11.12.2011 01:17

Gdybym miał zagrać to zagrałbym tak. Z tym, że 4 mecze z poniższych wybrałbym aby AKO przekroczyło 2:

Włochy Serie A

Cagliari Calcio - FC Parma TYP: 1X (1,26) TRAFIONY

Hiszpania Primera Division

Rayo Vallecano - Sporting Gijón TYP: 1X (1,24) ŹLE

Szwajcaria Super League

FC Luzern - Servette FC TYP: 1X (1,13) ŹLE

Turcja Süper Lig

Mersin Idman Yurdu - Samsunspor TYP: 1X (1,20) TRAFIONY

Turcja 1. Lig

Boluspor - Karsiyaka TYP: 1X (1,25) TRAFIONY

tedi100 11.12.2011 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1200649)
Valencia osiągnęła dzisiaj szczyt frajerstwa, wyżej się już nie da...

http://imageshack.us/f/140/jajebe.png/

Tak to jest jak sobie człowiek chce AKO podbić ..

I to jest piękno zakładów przegrać mecz w 3 minuty ...

Ika 13.12.2011 15:59

WWW.INSIDERY365.HOME.PL ciekawa i darmowa strona z typami, warto przynajmniej zajrzeć :)

A jak się spodoba to dobrze jest polubić stronę na FB bo niektóre typy będą podawane tylko tam :-P

[Koszykówka]Galatasaray – Union Olimpija 14.12.2011 godzina 18:15
Typ: under 140,5
Kurs: 1,87
Buk:
Stawka: 3/10
... Analiza: O sytuacji jaka panuje w Union Olimpija pewnie większość z was dużo słyszała przy okazji meczu ostatniej kolejki euroleague w zeszłym tygodniu kiedy zespół ten przyjechał na spotkanie z mistrzem Polski. Ogólnie chodzi o to że sytuacja w tym klubie nie wygląda na tą chwilę zbyt optymistycznie. Odeszło kilku zawodników, z tego co czytałem ostatnio Aleksandar Capin (śr pkt 7,1) poleciał do Turcji gdzie ma zamiar próbować swoich sił w zespole Türk Telekom. Galatasaray po tym spotkaniu może zapewnić sobie udział w TOP 16 ale czy tak się stanie zobaczymy w środę. Zwycięstwo gospodarzy wydaje się bardzo pewne , ich dwa ostatnie spotkania kończyły się niską linią punktową. Olimpija to najsłabsza ekipa pod tym względem, natomiast Turcy są tuż nad nimi. Wystarczy zobaczyć na mecz z Prokomem w którym suma pkt wynosiła zaledwie 119, w środę wątpię żeby goście rzucili więcej ponieważ Galata ma dość solidną defensywę i raczej należy spodziewać się niskiego tempa gry. W 6/8 spotkaniach Unionu linia w/w nie została przekroczona i w środę liczę na podobny przebieg spotkań jak to miało miejsce w poprzednich meczach. Powodzenia :)

huher89 15.12.2011 02:06

Mój kupon !:-p

http://www.bankfotek.pl/view/1141240

Maxior 15.12.2011 16:15

AZ - Metalist 1

ako 1.45

Sevilla - Real Madrid 2
Wigan - Chelsea 2

ako 1,98

Blackburn - West Brom X
Nice - Valenciennes X
SK Rapid Wien - FC Trenkwalder Admira X
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart X
Fulham - Bolton X

ako 421 system 4/5

Powód: niestety nie wyszło, a miałem co innego dać za pierwszym razem Birmingham

banasik 17.12.2011 16:36

Rapid - Admira 1 2:1
Wigan - Chelsea 2 1:1
Marsylia - Lorient 1 2:1
Wolfsburg - Stuttgart 1x 1:0
Fiorentina - Atalanta 1 2:2
Milan - Siena 1 2:0
Sevilla - Real 2 2:6


ako: 16.28

sawko 21.12.2011 17:25

Arsenal @ 1.72
Man Utd @ 1.80
Sochaux @ 1.66
Evian Thonon Gaillard lub remis @ 1.53
Lille @ 1.44
Napoli @ 1.53
Lazio @ 1.57
Atalanta @ 1.85
Trebles

a to moje typy na dziś pusciłem to wszystko w TREBLACH

w0lno. 02.01.2012 17:48

Co obstawiacie na jutro?

Karamazow 07.01.2012 12:57

Aston Villa 2
Stoke 2
Fulham 1


Asteras DNB 1
Lazio DNB 2
Levante DNB 1
St Etienne DNB 1

Keczup 07.01.2012 13:59

mnie w nocy hantuhova czy jak jest jej mnie wkur.........

BieżanówStary 07.01.2012 20:30

Chicago Bulls -6

Karamazow 07.01.2012 23:52

Lyon 2
Udinese 1
Juventus 2

PSG(-2) 2
Man City(-1) 1
Celtic(-2) 2

bysiek 08.01.2012 12:34

Palermo - Napoli 2
ManC - ManU 1
Espanyol - Barca 2

Karamazow 10.01.2012 15:54

Cardiff DNB 2
Santander DNB 1
Malaga(+2) 1

Skimciol 14.01.2012 22:53

nie wiem czy ten temat ale tu prędzej zajrzycie

nie dawno zacząłem obstawiać w sts i mam problem mianowicie mam taki kupon:
Man unt - Bolton 1
Chelsea - Sunderland 1
Catania - Roma 2
St Johnstone - Rangers 2
Borussia monch - Bayern 2 (tak wiem że na przyszły weekend ale to przez przypadek wpisane niestety za późno sie zorientowałem)

i wracając do meritum mecz Romy został przełożony przy stanie 1:1 i teraz nie wiem czy on mi sie wlicza normalnie tak jakby sie zakończył remisem i czy wypadł z mojego kuponu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl