![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
@igortsw To jest mały i sprytny program: http://www.irfanview.com/
Tutaj opisany cały proces: http://przetwarzanie-wsadowe.kwako.info/ |
Cytat:
|
jakiej jeszcze druzyny oprucz naszej sponsoruje bah?
|
"You want to download the following file: http://rapidshare.com/files/27498046/ ...
The download cannot be provided. Please check, if your browser supports Javascript." czy RS coś pokombinował z kontami free że się takie cuda dzieją? nic z ff nie zmieniałem, a tu nagle zonk. i drugie pytanie: macie ograniczenie prędkości na JDownloader? Tam link działa, ale górny limit ściągania (sic!) ustawiony jest automatycznie na 10kb/s (kreska/ granica na tym wykresie prędkości na w prawym górnym rogu) z góry dzięki |
Cytat:
|
Czołem,
Polecicie jakieś fajne miejsca na bilard? gdzie jest więcej niż jeden stół. Co by z chłopakami przy piwku pograć rekreacyjnie..żaden z nas nie jest prosem :) <wislak88> ja płaciłem przez neta, dodaj info typu Imię i Nazwisko oraz "na poczet mandatu karnego nr xxxxxx" |
Czy mandat(od drogówki) moge zapłacic przelewem przez internet? Czy musze skoczyć na poczte i zaplacić 3zł?
|
Cytat:
Na Mogilskiej jest tez dobre miejsce (http://www.cuebar.pl/) - Polecam, dobre stoły, mało ludzi ;] |
Cytat:
|
Czy ktoś wie jakiej czcionki używa się na znakach drogowych z nazwami miejscowości?
|
Orientujecie się może czym jeździł Kiler?
(1:35 http://www.youtube.com/watch?v=bhHoX...eature=related) |
jak odroznic na allegro czy nokia n95 jest oryginalna czy po prostu chinska podróbka, o ile sie da tak po zdjeciach ?
|
Cytat:
|
Cytat:
sie przypominam |
jaki jest adres stronki z ktorej sie sciaga pliki z wrzuty? bo zwrzuta.eu mi nie wchodzi;|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Da sie w Win7 ustawic na belce tak jak w XP/Viscie: pasek skrotow (chyba szybiego uruchamiania sie nazywal) a potem otwarte programy ?
|
jest jakis serwer do wrzucania plikow, bo chce wrabac całe 360mb a rozdzielac na czesci nie bardzo mi na reke to jest
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale potem odejmą te 50 zł, czy to jest tylko takie zabezpieczenie terminu, a za tatuaż muszę zapłacić normalnie. |
Cytat:
Piłka nożna ŁKS Łódź Bułgarska Drużyna Narodowa SK Austria Kärnten Obóz piłkarski w starostwie Salzburga Tenis [Mercedes Cup Stuttgart PBZ Zagreb indoors[ Generali Ladies Linz Hokej Sinupret Ice Tigers HC Sparta Prag EC VSV[IMG EHC Liwest Black Wings Linz Piłka ręczna 21 Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej Panów Skoki narciarskie FIS Puchar Świata w Skokach 2008/2009 |
Pytanie o pociągi :)
W sumie to pierwszy raz jadę na wakacje pociagiem i chciałbym się zorientować czego mogę się spodziewać po pociągu Kraków ->Władysławowo w tym tygodniu? Raczej luzy w przedziałach? Czy nastawić się na stanie bo tłumy? Tak mniej więcej, orientacyjnie jak ktoś ma rozeznanie bo moze jechał niedawno albo w poprzednich latach w tym terminie. I powrót na początku września. I jeszcze: ile się dopłaca za kuszetki? Bo jakoś nie mogę się doszukać porządnego cennika na stronie pkp. Dzięki za odpowiedzi :) |
jakie cisnienei powinno byc w dętce rowerowej ? bo szukam i szukam i sa rozne informacje ... [ile atmosf.]
|
Cytat:
P.S. A jak masz problem z kasą, to kombinuj jak wymyślony wzór zrobić szybciej, żeby autor spędził nad nim mniej czasu i wziął taniej. |
Cytat:
Nie pamiętam po ile jest bilard ale na pewno o wieeeeele taniej niż w Plazie. Kręgle tam na Kamiennej teraz w wakacje w piątek wieczorem płaciłem chyba 18 zł/1h to bilard na pewno taniej |
Bilard za 8zł do 18 i kręgle w cenie 18zł też do 18. Chyba, że coś się zmieniło.
|
Cytat:
Co do kuszetki to jesli dany pociąg ma tzw. "tania kuszetkę" to możesz za 25zł kupic miejsce w przedziale 6os, bez pościeli. Jak nie ma taniej, to masz za 50zł w 6os. 40zł ze zniżką studencką - możesz musiec się pokłócić o to, bo wiele pań w kasach uważą że tak owej zniżki nie ma ... To chyba tyle :) Miłego wypoczynku ;-) P.S. Swoją droga gdzieś Ty się chował, jak nie jechałes na wakacje pociągiem nigdy :shock: :-p |
Cytat:
http://www.bilardstudio.pl/index.php?menu=glowna Najlepiej zadzwonić i zarezerwować wcześniej. ps. cena jak mnie pamięć nie myli to 12 zeta/h. |
Cytat:
|
Cytat:
``zadaj pytanie sprzedajacemu`` ;) szukaj takiej ktora jest ``made in finland`` wtedy masz gwarancje ze to nokia ;) |
pytanie do znających sie na prawie ....
jaką legalna 'broń' można nosić przy sobie (gdy w trakcie np. spisywania nie zgarną mnie za to ) ? |
Nie ma głupich pytań wiec :) Do czego są lusterka (tzn każde z nich) w samochodzie?I czym się one różnią?Do czego każde jest przeznaczone?
|
Różnią się widokiem. A do czego, no chyba do tego, żebyś nie musiał się obracać i patrzeć nie wiadomo gdzie, za każdym razem jak chcesz pas zmienić!
|
Cytat:
ale mozesz miec: noz,meczete,pałkę teleskopową,kij bejsbolowy ..itd. |
przysiągłbym że bylo takie pytanie ale nie chce mi sie grzebac. Gdzie w Zakopcu obejrze Wisłe ??
|
Cytat:
W prawym lusterku widzisz to co jest za Tobą po prawej stronie. W górnym lusterku widzisz co jest za Tobą. Oczywiście widzisz tylko wtedy, gdy je sobie dobrze ustawisz. Patrząc w nie, nie musisz obracać się do tyłu i możesz kontrolować to co jest przed Tobą. Chyba nie wyobrażasz sobie jechać 100 km/h i odwracać się by coś zobaczyć? :) |
Pytanie do osób, które łapią dobrze niemiecki:
Czy w odmianie przymiotnika bez rodzajnika poprawnie odmienia się: Mianownik: solch gutes Kind Dopełniacz: solches guten Kindes Celownik: solchem gutem Kind Biernik: solch gutes Kind ? Czy jakoś inaczej? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl