Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

wolfy 03.11.2019 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1545194)
Jak dla mnie to wszystko kupy się nie trzyma. Po co Jagiellonii Stolarczyk?

Żeby zaczęli grać w piłkę? Mają sporo dobrych piłkarzy a za Mamrota grają strasznie prymitywnie. W lidze jeszcze obleci, ale w pucharach ich zaorają.
Nie twierdzę że te plotki mają sens, sam w nie nie wierzę ale to jedyny powód jaki mi przychodzi do głowy. Coraz częściej widzę że w klubach zaczyna się zwracać uwagę czy drużyna próbuje grać piłką, może to być pokłosie tego że pieniędzy jest coraz więcej a leją nas kluby ze Słowacji i Luksemburga, jakby Watykan miał ligę to też by nas pewnie w europucharach przeczołgali... Co mądrzejsi prezesi zauważają że jeśli to się nie zmieni to nie ma szans na dalszy wzrost, raczej spadek zainteresowania a co za tym idzie pieniędzy. Ekstraklasa jest dramatycznie przepłacona, balon napompowany do granic a słuchanie lukrowanego konentarza w C+ działa na nerwy. Złapałem się na tym że wolę posłuchać Strejlała w TVP bo nie dość że więcej rozumie to jeszcze jak trzeba to skrytykuje, a nie "dobra decyzja" po strzale trzy metry nad poprzeczką i dwa metry w bok...

pepe72 03.11.2019 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1545211)
... Ekstraklasa jest dramatycznie przepłacona, balon napompowany do granic a słuchanie lukrowanego konentarza w C+ działa na nerwy. Złapałem się na tym że wolę posłuchać Strejlała w TVP bo nie dość że więcej rozumie to jeszcze jak trzeba to skrytykuje, a nie "dobra decyzja" po strzale trzy metry nad poprzeczką i dwa metry w bok...

Posłuchaj sobie komentarza z weszlo.fm. Jak oglądasz na kompie to da się zsynchronizować radio z obrazem.

konrad123 04.11.2019 00:17

@pepe72 jak to zrobić? Jest jakiś sposób?

bridgeburner 04.11.2019 22:31

Gorszym trenerem od Stolara był chyba tylko Pawlowski
Skompromitowal się kurva doszczętnie tym wystąpieniem
Okuka/Licka/Engel/Kiko wróć!

Elefant 04.11.2019 22:37

Mam bardzo dużo szacunku dla Stolarczyka za to co zrobił w zeszłym sezonie.
Ale w tej chwili może stać się grabarzem Wisły.
Spadek do I ligi to (zakładając, że nie pojawi się sponsor na białym koniu) bankructwo klubu, prawdopodobna utrata stadionu na Reymonta (już Majchrowski się o to postara), być może nie będzie też kasy na bazę w Myślenicach.

Przegrane derby, 0:4, 0:7 to wystarczający powód by chociaż oddać się do dyspozycji Zarządu. To tak lekko powiedziane.

Fatalne okno transferowe (nawet za darmo można było lepszych graczy sprowadzić), braki kondycyjne i szybkościowe, spadek formy u wszystkich bez wyjątku piłkarzy. To wszystko obciąża Stolarczyka.

Ale najgorsze jest to, że nie widać żadnych racjonalnych przesłanek by był w stanie ten pożar ugasić.
Dlatego, mimo całego szacunku, musi odejść i to natychmiast. Każdy dzień z nim to strata czasu.

Brozinho_23 04.11.2019 22:37

A co takiego złego było w Engelu? Z nim prawie awans do LM zrobiliśmy, jak odchodził Wisła była liderem w tabeli z 5-cio punktową przewagą (po 11 kolejkach)?


Pamiętam porażkę, z Vitorią ale wtedy już miał mocno rozbitą drużynę zarówno psychicznie (zabrany awans do LM) oraz kadrowo (odejście Frankowskiego i Uche).

Cycu 04.11.2019 22:41

Jeżeli w następnym meczu Stolarczyk poprowadzi drużynę to będzie to celowy sabotaż i działanie na szkodę klubu ze strony władz.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...SjbY0ny59a.jpg

pepe72 04.11.2019 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad123 (Post 1545237)
@pepe72 jak to zrobić? Jest jakiś sposób?

Na ucho. Obraz idzie z jednej aplikacji, dźwięk z ... ja używam MusicBee.

pepe72 04.11.2019 22:43

W temacie Stolara to pierwszy celny strzał na bramkę Rakowa oddaliśmy w 90 minucie.
Nie jest to dobra rekomendacja dla nikogo. W tym dla trenera.

wściekłe pięści węża 04.11.2019 22:45

Kto by pomyślał, że taktyka, która doprowadziła nas do 6 porażek doprowadzi nas do 7?

Maciek, dzięki, ale naprawdę już wystarczy. Daj sobie spokój.

masada 04.11.2019 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1545309)
Jeżeli w następnym meczu Stolarczyk poprowadzi drużynę to będzie to celowy sabotaż i działanie na szkodę klubu ze strony władz.

Taaaaaa i Piłsudski by na to nie pozwolił, gdyby żył :p

Wasiu 04.11.2019 22:55

Szacunek za jesień 2018, gdzie tak naprawdę bardziej niż trenera potrzebowaliśmy motywatora.
Ale już najwyższa pora kończyć tę maskaradę. Każdy meczy w plecy, w każdym meczu brak celnych strzałów, w każdym meczu mniej przebiegniętych kilometrów, w każdym meczu kontuzje. Wszędzie gdzie Stolarczyk pracował, szybciutko go zwalniali. Niestety, piłkarzem był solidnym, ale dalszą ścieżkę kariery wybrał fatalnie bo na trenerce nie zna się kompletnie. Każdy mecz z nim na ławce do milowy krok do 1 ligi. Od meczu z Arką musi nas już ktoś inny trenować.

JacekFan 04.11.2019 23:09

Co powiedział trenejro po meczu?

Cycu 04.11.2019 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacekFan (Post 1545330)
Co powiedział trenejro po meczu?

Humor go nie odpuszcza...

https://images92.fotosik.pl/276/919b9e0dac821123gen.png

ramzes190 04.11.2019 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1545332)

To jest Dyzma, a nie treneiro. Myśli chyba, że śmiesznymi żarcikami i poklepywaniem się po plecach z dziennikarzykami się wygrywa mecze. Zero taktyki, pomysłu na grę, pierwszy strzał na bramkę w 90 minucie.
A ten dyletant mówi, że niesłusznie "przegraliśmy" bo faulu nie było.

Problem jest w tym, że my w ogóle nie graliśmy. Grał Raków, my im przeszkadzaliśmy. Przynajmniej próbowaliśmy to robić.

https://i.imgur.com/OAm0vXP.png

Ogryzek 04.11.2019 23:49

Na sawannach afryki dominują stada lwów. Jedynymi zwierzętami które rywalizują z nimi na w miarę równych warunkach, są klany hien. Hieny, wbrew stereotypom są sprawniejszymi łowcami od lwów, mimo że sporo mniejsze. To lwy więcej jedza padliny niz hieny. Często dochodzi do potyczek o łup między klanem hien a stadem lwów. Jedyna szansa hien, to w grupie pod przywództwem odważnego lidera zastraszyć lwy. Niestety. Nasz lider Maciej 07 Stolarczyk śmierdzi strachem. Strachem, który wyczuwają inni członkowie klanu. W efekcie cały klan sie boi i nie jest pewny swoich umiejetności, jakie by one nie były. To musi sie skończyć przegraną.

Potrzebujemy nowego przywódcę naszego klanu! Odważnego i z pomysłem na grę tym co mamy.

https://www.youtube.com/watch?v=ueHJShSI4_8


* za czasów Cupiała to Wisła była jak stado lwów, nie mająca sobie równych. Teraz w lidze to inni to lwy. My tylko sprytem i odwagą możemy coś zdzialać. Jak pzrebiegłe i odwazne hieny.

Karherop 05.11.2019 00:07

Drogi Zarządzie, pora się pogodzić z tym że coś się skończyło. Pan Stolarczyk nie podniesie nas z kryzysu. Tak bywa w piłce. Po co ciągnąć ten związek na siłę?

Z szacunku dla trenera? Z szacunku dla niego to nie powinniśmy mu dawać kolejnych okazji aby dołowac kibiców...

Ajax 05.11.2019 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1545368)
Drogi Zarządzie, pora się pogodzić z tym że coś się skończyło. Pan Stolarczyk nie podniesie nas z kryzysu. Tak bywa w piłce. Po co ciągnąć ten związek na siłę?

Z szacunku dla trenera? Z szacunku dla niego to nie powinniśmy mu dawać kolejnych okazji aby dołowac kibiców...

Zakładam że z szacunku do stanu konta klubowego niestety. Jakby nam Sobola nie podprowadzili pewnie już by prowadził drużynę.

wolfy 05.11.2019 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1545368)
Drogi Zarządzie, pora się pogodzić z tym że coś się skończyło. Pan Stolarczyk nie podniesie nas z kryzysu. Tak bywa w piłce. Po co ciągnąć ten związek na siłę?

Z szacunku dla trenera? Z szacunku dla niego to nie powinniśmy mu dawać kolejnych okazji aby dołowac kibiców...

Kochane Bravo Gi... Tfu! Karheropie.

Zarząd dziękuje za Twoją opinie. Na pewno ją rozważy.
Na przyszłość wszelką korespondencję kieruj bezpośrednio do klubu, mniejsza szansa że ją przeoczą.

Franeklowcabramek 05.11.2019 00:38

Niestety , ale prawda jest taka, że trener ma zawodników jakich ma - słabych. Nie można porównywać ich do kadry jak biła Legię 4:0, bo nawet jeśli większość piłkarzy tych samych to drużyna zupełnie inna. Ta kadra jest za wąska, a niektórzy tutaj wymieniają Okukę, Engela czy Kiko. Oni też by nic nie zdziałali z tymi zawodnikami. Przygotowania do sezonu i "Wzmocnienia" okazały się osłabieniem. Po odejściu bramkostrzelnego Kolara czy Zdenka Wisła sprowadziła Zdybowicza. Po odejściu Pietrzaka - Niepsuja, a po odejściu Arsenica - Klemenza. No tak się nie da, Nie da się bez pieniędzy i odpowiedniego dyrektora sportowego, który wraz z prezesem nakreśli kierunek tej drużynie. Prezesa nie ma (wiceprezes się nie liczy), dyrektora sportowego też chyba nie ma i tamtej drużyny z charakterem też już nie ma. Żaden trener tu moim zdaniem nie pomoże z obecną kadrą.

leszekpw 05.11.2019 00:41

Heh, znow sie zaczyna, obrona Stolarczyka...... Brak słów.

Franeklowcabramek 05.11.2019 00:46

A gdzie napisałem, że go bronię? Twierdzę, że zmiana trenera nic nie da z obecną kadrą. Jest słabsza niż w poprzednich sezonach.

leszekpw 05.11.2019 01:03

Jestes pewien? ze nic nie da? Nikt tego nie moze byc pewien. A moze warto sprobowac a nie czekac az spadniemy? Tak, bo taki Raków ma mocniejszą kadrę. Taki ŁKS również. Arka także.... wszyscy.... no po prostu szok. Tu nie ma chemii na linii zawodnicy- trener jak było za Sobolewskiego i tu jest przyczyna, a nie słabej kadry

Franeklowcabramek 05.11.2019 02:03

Tak jak napisałem kadra jest słabsza niż sezon temu. Sam sobie odpowiedź na pytanie czy lepszy jest Kolar czy Dybowicz, czy lepszy Pietrzak czy Niepsuj, czy lepszy był Arsenić czy lepszy jest Klemenz?

wiertar 05.11.2019 02:21

Zaraz ale czy to nie Stolar akceptował takie tuzy jak Janicki, Niepsuj, chuca czy Brazylijczyk z Realu? Stolar chciał jednego z najbardziej utalentowanych obrońców młodego pokolenia, to go dostał( a teraz nawet nie bierze go do szerokiej kadry) chciał Wasyla który zarabia bardzo duże pieniądze jak na nasze warunki? Dostał go. Więc bez jaj .

Smyrgu 05.11.2019 06:44

"W mojej ocenie zespół dzisiaj nie wykreował klarownych sytuacji, ale po takim rezultacie, jaki padł w Warszawie, jest to naturalne" - Maciej Stolarczyk

Tzn. Że co? Dobrze że dostaliśmy tylko 1:0 ? Z Rakowem...
Póki czas, póki możemy zostać w tej "eksraklasie" trzeba zaangażować kogoś kto się zna na trenowania piłkarzy...
I jest poważny bo Stolar zaczyna kpić, blaznować i gada herezje

Karherop 05.11.2019 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1545375)
Kochane Bravo Gi... Tfu! Karheropie.

Zarząd dziękuje za Twoją opinie. Na pewno ją rozważy.
Na przyszłość wszelką korespondencję kieruj bezpośrednio do klubu, mniejsza szansa że ją przeoczą.

W mojej opinii zarząd nie ma już co rozważać, a decyzja może być jedna. I to dla dobra wszystkich.

Ps. Abstrahując od tego że malo mnie obchodzi czy ktoś z.klubu przeczyta ten post, to nie od dzisiaj wiadomo że ludzie z klubu wchodzą na forum.

Chorynatrzykolory 05.11.2019 08:03

Dawno już się nie wypowiadam na tym forum, czasem napisze jak jest jakiś kryzys.. W tej sytuacji nie wiem co napisać, nie podoba mi się styl gry Wisły o ile to można nazwać stylem, to jest podawanie na swojej połowie cały mecz, a jak już za bardzo podejdzie Przeciwnik to albo głupia strata albo wypiee dolenie piłki do przodu i strata..pytanie czy to wina trenera czy tych patalachòw. Za Stolarczyka nasza drużyna sezon temu potrafiła dobrze grać i miała swój styl (więc myślę, że stolar może jednak coś umie). Z drugiej strony mam do niego żal i do innych osób w Wiśle, że od je ba Li szopke W lecie z transferami,nasciagali szrotu i teraz grają sobie jakies wynalazki niechciane w innych klubach i młodzi piłkarze. TYLKO CI MŁODZI PIŁKARZE JAK SZOT, PAWŁOWSKI, BUKSA, ZDYBOWICZ NIE DADZĄ NAM UTRZYMANIA. Nie można na młodych pilkarzach budować gry. Oni nie znają jeszcze ekstraklasy być może nie radzą sobie z taką presją, a być może są jeszcze zaslabi. Trzeba było za te pieniądze nasciagac obcokrajowców takich jak za Kiko i 3 by nie wypaliło, 3 by od kopa weszło do składu i by było więcej pożytku jak z tych polskich zaciągòw. Klemenz, Janicki, Niepsuj to nie jest poziom eklasy, Zdybowicz, Drzazga, Pawłowski też. Pytanie czemu też przed sezonem wypożyczylismy Plewke, jak dla mnie dużo lepiej grał od takiego choćby Pawłowskiego. Więc to są największe grzechy Stolarczyka taka kadra, nie ten styl bo wydaje mi się, że jakby miał kim grać to by to jakoś szło..

nieznajomy 05.11.2019 08:17

Pisałem to poście pod meczem z Rakowem. 15 latkowie mają nam honor ratować... to pokazuje jaką drużynę teraz mamy...

sandomingo 05.11.2019 09:04

Wiem że kruchutko z kasą ale ..... z całym szacunkiem dla Stolarczyka - z nim na ławce ugramy 0 punktów do końca roku a to już całkowicie pogrzebie możliwości utrzymania.
I tak jesteśmy już jedną nogą nad przepaścią a drugą na skórce od banana - ale dopóki jest szansa trzeba walczyć!
Materiał ludzki jaki jest taki jest ale mimo wszystko nowy trener tchnie w nich jakiegoś nowego ducha - Stolarczyk już tego nie zrobi.

Zmiana trenera jak najszybciej - bo mecz z Arką już w sobotę. Ze Stolarczykiem na ławce zwycięstwo Arki jest więcej niż pewne.

szprotson 05.11.2019 09:12

chcialbym, ale jakos ciezko mi wierzyć ze :
a) za Macka przyjdzie jakikolwiek trener inny niz Mario Jop
b) jesli MS nie rozwiaze obustronnie to bez sensu placic odszkodowanie w sytuacji gdy my nie mamy kasy, lepiej ta kase na nowego trenera przeznaczyc na kontrakt 1 sensownego pilkarza.
c) jesli przyjdzie nawet Mourinho, jakos ciezko mi uwierzyc ze nagle Drzazga rozegra swoj trzeci dobry mecz w zyciu. Ci pilkarze ktorych mamy, sa, ....a mac w dupe jabana, slabi jak siki pająka.

Armin 05.11.2019 09:20

Stolarczyk jeśli sam nie odejdzie klub go nie zwolni bo tzreba by mu płacić nadal kasę - taka sytuacja byłą już przerabiana. Nie stać klubu na to.
Z Arka obawiam się ze zagrają na zwolnienie trenera i zwyciestwa nie będzie, co najwyżej remis po słabym meczu. Kibice Arki będą czy mają zakaz wyjazdowy jakiś?

wolfy 05.11.2019 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1545398)
chcialbym, ale jakos ciezko mi wierzyć ze :
a) za Macka przyjdzie jakikolwiek trener inny niz Mario Jop
b) jesli MS nie rozwiaze obustronnie to bez sensu placic odszkodowanie w sytuacji gdy my nie mamy kasy, lepiej ta kase na nowego trenera przeznaczyc na kontrakt 1 sensownego pilkarza.
c) jesli przyjdzie nawet Mourinho, jakos ciezko mi uwierzyc ze nagle Drzazga rozegra swoj trzeci dobry mecz w zyciu. Ci pilkarze ktorych mamy, sa, ....a mac w dupe jabana, slabi jak siki pająka.

Ja też tak mam. Nie ma chyba trenera który sprawi że grając z Pawłowskim nie będziemy mieli dziury w środku pola, bo on wszystkie pojedynki przegrywa, ew. się chowa. Bramki nie ma kto strzelić poza Brożkiem, reszta naszych "napastników" znika w trakcie meczu. Nie ma im zresztą kto dograć poza jednym Makiem.

Albo będą sensowne transfery albo nie widzę szans na utrzymanie.

FraMat 05.11.2019 09:34

Dlaczego by piłkarze mieli grać na zwolnienie trenera, skoro i tak jak na razie wiadomo, że zarząd nie chce trenera zwalniać i nie ma na to pieniędzy? A w sytuacji piłkarzy niczego to nie zmieni?
Sugerujecie, że piłkarze mają w sobie więcej miłości i przywiązania do Wisły niż Stolarczyk?
I że z tej miłości chcą teraz żeby zatrudniono Kovacsa?

Kamson 05.11.2019 09:35

Stolarczyk, który nie podał się do dymisji po Warszawie stał się niestety dla mnie człowiekiem bez honoru. To, że nie zrobił tego po wczorajszym meczu tylko to potwierdza.

sandomingo 05.11.2019 09:38

Transfery są możliwe dopiero w przerwie "zimowej".

Jeżeli do tego momentu nie ugramy 5-6 punktów to nie będzie już sensu ich robić. Z resztą przy 11-12 punktach przed Bożym Narodzeniem to i trio naszych ratowników da sobie spokój, zażądają po prostu zwrotu pożyczki. A wtedy można gasić światło.

Jeżeli jesteśmy w beznadziejnej sytuacji - a jesteśmy - to pozostaje liczyć na tzw. efekt nowej miotły. Taktyka na udo.
Ale gorzej na pewno nie będzie.
Zawodnicy indywidualnie są słabi - ale jako drużyna mogliby być lepsi. Przy Stolarczyku nie będą. Już nie.

FraMat 05.11.2019 09:46

Moim skromnym zdaniem to ostatnie mecze obnażają słabość naszej kadry i jej braki indywidualne, a nie słabość warsztatu Stolarczyka.
Zgadzam się (znowu!) z wolfym:
Cytat:

Nie ma chyba trenera który sprawi że grając z Pawłowskim nie będziemy mieli dziury w środku pola, bo on wszystkie pojedynki przegrywa, ew. się chowa. Bramki nie ma kto strzelić poza Brożkiem, reszta naszych "napastników" znika w trakcie meczu
Żaden trener nie sprawi, że wszyscy nasi piłkarze naraz, w ciągu kilku dni osiągną taką sportową formę życia, w której wszystko wychodzi wbrew warunkom fizycznym i umiejętnościom technicznym.

mr_kwolf 05.11.2019 09:47

Po kilku ostatnich meczach na forum domagano się cofnięcia, zamurowania bramki i próby utrzymania zera z tyłu.

Dokładnie to zrobił Stolarczyk. O co macie do niego pretensje?

Tak poważniej to dla mnie wczorajszą taktyką, "sprzedaniem" swojej filozofii Stolarczyk pogrążył się totalnie. Końcówka pokazała, że Raków był słabiutki i jakbyśmy od początku postanowili grać na 2-3 a nie na 0-0 to mogliśmy stamtąd wyciągnąć punkty. Tak to nie ma ani punktów, ani stylu, ani jakiegokolwiek odbudowania mentalnego.

Myślę, że oczywistym jest, że Stolarczyk po Arce poleci, pytanie tylko kto za niego.

wolfy 05.11.2019 09:51

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...lo,nId,3318530

Do wyżej - a kto miał strzelić te trzy bramki? Zdybowicz, Drzazga, Wojtkowski, Savicević, Boguski? Ile oni mają w sumie strzelonych bramek w tym sezonie? Dwie? Jedną? I nagle z Rakowem strzelą trzy?

Jest bardzo źle, nam już nikt nie został do ofensywnej gry.

sevenheaven 05.11.2019 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1545406)
Moim skromnym zdaniem to ostatnie mecze obnażają słabość naszej kadry i jej braki indywidualne, a nie słabość warsztatu Stolarczyka.
Zgadzam się (znowu!) z wolfym:

Żaden trener nie sprawi, że wszyscy nasi piłkarze naraz, w ciągu kilku dni osiągną taką sportową formę życia, w której wszystko wychodzi wbrew warunkom fizycznym i umiejętnościom technicznym.

Na litość boską.. odnoszenie się do Wolfy, który by pałę Stolarczykowi zrobił, serio nie jest obiektywne.

powiedz mi kto ściągnął Pawłowskiego, Niepsuja, Janickiego, Szote ? przecież są to autorskie pomysły naszego trenera ! jesli do tego dodamy Silve i Chuce to mamy obraz jaki mamy

kto odpowiada za przygotowanie fizyczne ? w każdym meczu przebiegamy mniej km od drużyny przeciwnej !!

czego oczekuje od druzyny która przegrała 07 ? że wyjdzie na pełnej kur.. na spotkanie.. efekt ?
Nasi z rakowem po 1 połowie:
0 celnych strzałów
0 strzałów !!
baa ! przez cały mecz oddali 2 strzały - 1 celny jakiś farfocel w 91 minucie
0 rzutów rożnych..
kto ich tak zmotywował jak nie Stolarczyk ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl