Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9595)

kicur 11.09.2016 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1453178)



I tak, wiem, nie mamy szans na lepszego trenera...


Jeśli nie stać nas na lepszego trenera, to chyba nie ma sensu nic pisać. Jesteśmy w dupie i tak już zostaniemy

wester 11.09.2016 20:08

Mam nadzieję, że trener Wdowczyk przejrzy na oczy. Ta drużyna nie wstanie grać w piłkę w obecnej sytuacji, nie jest wstanie prowadzić gry. Trzeba zacząć od solidności w defensywie i goli z kontrataku. Pierwszym błędem trenera Wdowczyka była próba przejścia na system z trójką obrońców, nie winie go za pomysł bo było to ciekawe natomiast sytuacja kadrowa, sytuacja zdrowotna piłkarzy, euro2016 spowodowały że ten pomysł nie miał kompletnie racji bytu. Na początku przygotowań uważałem że aby zacząć grać tym system potrzeba co najmniej 2 środkowych obrońców. Kolejny błąd to wiara w to, że tymi piłkarzami ugra co kol wiek w ataku pozycyjnym.

s1mone 11.09.2016 20:14

Ja po sankach Sadloka w końcówce na karnego zacząłem wierzyć, że część piłkarzy gra na zwolnienie Wdowczyka.

Nie widziałem tak idiotycznej interwencji od bardzo dawna - sytuacja nie była super groźna, a Sadlok nie miał żadnych szans na czyste wejście.

Zibi77 11.09.2016 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wester (Post 1453184)
Mam nadzieję, że trener Wdowczyk przejrzy na oczy. Ta drużyna nie wstanie grać w piłkę w obecnej sytuacji, nie jest wstanie prowadzić gry. Trzeba zacząć od solidności w defensywie i goli z kontrataku.

I tak miałem nadzieje że ten mecz będzie wyglądał.Nam teraz nie potrzeba widowiska ale punktów.Przetrzymać,pomęczyć nawet jak bruk-bet wczoraj ale swoje przywieźć do Krakowa.

kicur 11.09.2016 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1453186)
Ja po sankach Sadloka w końcówce na karnego zacząłem wierzyć, że część piłkarzy gra na zwolnienie Wdowczyka.

Nie widziałem tak idiotycznej interwencji od bardzo dawna - sytuacja nie była super groźna, a Sadlok nie miał żadnych szans na czyste wejście.

Zgadzam się w 100%. To co od.......ił Sadlok, to jest kryminał. Chociaż może chciał dać Miśkiewiczowi szansę na rehabilitacje? :haha:

MaLk 11.09.2016 20:30

Sadlok drugi sezon z rzędu gra ta, jakby chciał odejść. Albo chciał się zemścić za niepuszczenie do Legii. Z tego punktu widzenia dla niego im gorzej, tym lepiej.

pomeran 11.09.2016 20:39

W żadnym klubie z w miarę zdrowa sytuacja Wdowczyk nie byłby juz trenerem. Nawet w biednym klubie. Tym bardziej ze sam chciał odejść. Nie bardzo rozumiem czym go zatrzymali a przede wszystkim po co. Tyle samo co on, zdziałał by i Kmiecik. Moze jutro z rana pojawi sie komunikat o jego dymisji.. Bo zwolnić niestety go nie zamierzają.

czaro 11.09.2016 20:55

Ciekawe, czemu gramy aż tak źle. Mijają tygodnie, a nikt nie przyniósł jeszcze żadnej plotki od piłkarzy/z klubu. Trudno mi uwierzyć, że piłkarze grają przeciw Wdowczykowi - na wiosnę grali dla niego, a teraz przeciw? To, co im zrobił w przerwie wakacyjnej? Zwyzywał im matki ma obozie przygotowawczym? Trener mógł natomiast sknocić przygotowania, popsuć taktykę, odpalić nie tych, co trzeba z klubu - wyniki były fatalne już w lecie. Ale wciąż nie były to chyba takie błędy, których nie dałoby się załatać w ciągu dwóch miesięcy. Przecież widzą, co się dzieje; Wdowczyk nie został trenerem wczoraj. Przedziwne.

Niezależnie od przyczyn tego kryzysu, drużyna potrzebuje impulsu. Zawodnicy raczej nie przegrywają tych meczów celowo, ale fakt faktem, że Wdowczyk nie ma pomysłu, jak poprawić wyniki, albo ma pomysły słabe. Uważam, że w przypadku kolejnej porażki należy poświęcić trenera i rozwiązać kontrakty z kilkoma zawodnikami. W to miejsce juniorów. Trudno, najwyżej będą ogrywać się na I ligę. A może zaskoczy i wymęczą utrzymanie. Na pewno nie ma sensu już dłużej czekać.

AYALA 11.09.2016 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1453165)
Fakty są następujące, że to mimo wszystko nie jest skład personalny na 7 porażek z rzędu.

Dokładnie.Korona i Arka nie mają lepszych zawodników, a są znacznie wyżej w tabeli.

gdsmk 11.09.2016 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1453186)
Ja po sankach Sadloka w końcówce na karnego zacząłem wierzyć, że część piłkarzy gra na zwolnienie Wdowczyka.

Nie widziałem tak idiotycznej interwencji od bardzo dawna - sytuacja nie była super groźna, a Sadlok nie miał żadnych szans na czyste wejście.

http://ekstraklasa.tv/bramki/lech-wi...ownacki/kwwnyt

KOMINEK 11.09.2016 21:56

Paradoksalnie te sanki mało co by dały nam remis. Misiek wybronił i wielka szansa na strzelenie wyrównującego gola

bonawentura 11.09.2016 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1453211)
Dokładnie.Korona i Arka nie mają lepszych zawodników, a są znacznie wyżej w tabeli.

Mają lepszych zawodników. Panowie, pogódźmy się z tym, że jeżeli nikt do nas nie przyjdzie na OfPoma, raczej będziemy musieli spaść z ligi. Jakoś wydaje mi się to nieuchronne. Wisła będzie się odbudowywać w I lidze. Chyba że stanie się jakiś cud w najbliższych dniach, ktoś przyjdzie, pojawi się sponsor etc. Inaczej tego nie widzę.

Wdowczyk powinien szukać jakiegoś kandydata na ofensywnego pomocnika, jeśli nie ma szans na zatrudnienie nikogo. Np. takiego Jovicia bym widział na OfPomie. On jest przebojowy, myślę, że warto zaryzykować. Po prostu trzeba spróbować znaleźć takiego do kreowania gry, bo takiego nie mamy.

Gothic 11.09.2016 23:19

Pytanie brzmi czy czasem zawodnicy nie grają przeciwko trenerowi, nie widać między nimi chemii:)

czaro 12.09.2016 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1453221)
Wdowczyk powinien szukać jakiegoś kandydata na ofensywnego pomocnika, jeśli nie ma szans na zatrudnienie nikogo. Np. takiego Jovicia bym widział na OfPomie. On jest przebojowy, myślę, że warto zaryzykować. Po prostu trzeba spróbować znaleźć takiego do kreowania gry, bo takiego nie mamy.

Fajny pomysł. Serio.

Pero 12.09.2016 07:59

^^
ja też temu przyklaskuje. W Szymkiem kiedyś się powiodło. Może będzie analogia.

s1mone 12.09.2016 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1453215)

Mimo wszystko różnica jest znacząca - w linku, który dałeś przeciwnik szedł centralnie sam na sam, a wczoraj wypuścił się gość na ostry kąt za bardzo w bok idąc, gdyby Sadlok do końca przeszkadzał na stojąco nic by z tego pewnie nie było.

Bartuk1906 12.09.2016 09:58

Szczerze powiedziawszy myślałem, że jak wejdę koło 11 na forum to ten temat będzie miał nazwę
"Dariusz Wdowczyk były trener Wisły"

Trzeba być gościem bez honoru aby po 7 porażkach z rzędu nie podać się do dymisji.

ABGwislakABG 12.09.2016 10:08

Podał się po meczu ze Śląskiem, ale z racji katastrofalnej sytuacji finansowej i prośbach pani prezes został.

To też niestety nie pomaga grajkom. 2x zmiana właściciela, dekompletowanie kadry trenerskiej, wyjebanie nawet magazyniera.

Grajki nawet u trenera nie czuja wsparcia. Wdowiec natomiast wie, że z gowna bicza nie ukreci. Błędne koło.

Bartuk1906 12.09.2016 10:25

Okej to w takim razie mea culpa, musiało mi to gdzieś umknąć.

Zdaję sobie doskonalę sprawę, że nie stać nas na klasowego szkoleniowca, ale wydaję mi się, że Wdowczykowi skończyły się pomysły a i piłkarze przestali wierzyć w niego Dlatego też dymisja powinna zostać przyjęta.

Nowa miotła to zawsze jakaś świeżość w szatni i całkiem inne podejście piłkarzy.
Może Mandrysz? Może Skorża(tfuu)? Kocian? Ojrzyński?


Chociaż jak patrzę na te nazwiska to przestaje wierzyć w to co pisze..



@ABGwislakABG

Wywiad z naszą Panią Prezes:

Sporo kontrowersji ostatnio pojawiło się wokół Dariusza Wdowczyka. Po pierwsze czy prawdą jest, że trener chciał podać się do dymisji? Po drugie czy rozmawiała Pani na temat tych zawirowań, jak i wyników z naszym szkoleniowcem?

Rozmawiałam z nim i jestem pewna, że to wszystko poukłada, natomiast nie mogłam rozmawiać na temat dymisji, bo takiej nie było. Nie było takiego tematu - zarząd Wisły Kraków i Dariusz Wdowczyk dowiedzieli się o tym z mediów. Tutaj niestety mieliśmy do czynienia z pewnego rodzaju niekompetencją niektórych dziennikarzy i gonieniem za sensacją za wszelką cenę. Tempo publikowania zdecydowanie wyprzedziło rzetelność. Podkreślam nie chodzi o formalne pismo złożone przez trenera, czy o jakieś zapytanie w tej sprawie. Po prostu nie było nawet takiej rozmowy. Nigdy.


Czyli dymisji nie było.

wester 12.09.2016 11:06

Cytat:

Może Mandrysz? Może Skorża(tfuu)? Kocian? Ojrzyński?
Skorża zdobył mistrzostwo polski z bardzo słabym zespołem Lecha Poznań, potem padł ofiarą własnego sukcesu. Bardzo wątpliwie aby podjął się tej misji ratunkowej oraz czy byliśmy wstanie spełnić jego oczekiwania finansowe bo to wciąż jeden z najlepszych trenerów w tym kraju. Jestem pewien, że ten człowiek potrafiłby ocenić racjonalnie sytuacje czyli przestalibyśmy udawać, że potrafimy grać w piłkę tylko zagrali kilka dłuższych piłek i może coś by z tego było

kicur 12.09.2016 11:10

Można prosić o linka do tego wywiadu?

ABGwislakABG 12.09.2016 11:10

Skorza? Ten pan odpada ze względów finansowych. Mnie to bardzo cieszy, gdyż Maciuś nie uczy się na błędach vide casus Terzottiego, co owocowało Levadiami itp.

silver03 12.09.2016 11:17

No tak, bo pani Prezes na pewno samą prawdę będzie mówić jakiemuś pismakowi. Sytuacja była bardzo gorąca, nie w interesie było mówienie, że faktycznie trener miał dość i chciał spierd.alać.

Kryniu 12.09.2016 11:19

Lenczyk jeszcze żyje? On mógłby pomóc. Ma charyzmę i nie pozwoli wejść sobie na głowę tym ofiarom losu/

Pero 12.09.2016 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1453244)
Podał się po meczu ze Śląskiem, ale z racji katastrofalnej sytuacji finansowej i prośbach pani prezes został.

To też niestety nie pomaga grajkom. 2x zmiana właściciela, dekompletowanie kadry trenerskiej, wyjebanie nawet magazyniera.

Grajki nawet u trenera nie czuja wsparcia. Wdowiec natomiast wie, że z gowna bicza nie ukreci. Błędne koło.

Ale przy tym maraźmie co grają spróbował by jakiś zmian.

Np. Jovic albo Mójta w środku pola zamiast pingwina Denisa.

ewentualnie Patryk na prawe skrzydło, Mójta na lewą pomoc, Boguś na środek.

W obronie jesteśmy słabi. Ale z przodu jakości nie mamy żadnej. Tam musi być rewolucja bo na indywidualnych akcjach patryka to sporo punktów nie zdobędziemy....

Raffaello89 12.09.2016 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1453252)
Można prosić o linka do tego wywiadu?

http://skwk.pl/pilkanozna/12-wazne-p...obowiazek.html

kicur 12.09.2016 11:27

Wielkie Dzięki :)

momo 12.09.2016 11:56

Niestety kadrowo jesteśmy nieprzygotowani do sezonu. Zapewne zmiany taktyki były robione pod 'planowane' transfery. Co wyszło wszyscy wiemy. Obecnie mamy 1 skrzydłowego (Małecki) i 0 ofensywnie usposobionych pomocników, no może 1/2 jak liczyć Boguskiego. Obrona co mecz inna...
Cofnięcie się i ganie z kontry - wszystko fajnie tylko kto będzie do tej kontry biegał? Jedyny szybki piłkarz to Małecki. Nie mamy składu na kontry, nie mamy na atak pozycyjny (brak rozgrywającego). Obecny skład nadaje się tylko do wysokiego pressingu, co w tej rundzie będzie praktycznie nie do zrealizowania przez kontuzje, euro i zamieszanie w klubie. Zawodnicy musieliby być przygotowani fizycznie na 120%, a przez całe zamieszanie są na 80%. I raczej to siedzi w ich głowach niż w nogach, o czym świadczą niezliczone indywidualne błędy.

Ogólnie drużynie potrzeba pozytywnego impulsu, zmiana trenera - nie stać nas, nowy zawodnik - nie stać nas. Więc trzeba liczyć na szczęście w najbliższym meczu.

Bartuk1906 12.09.2016 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1453253)
Skorza? Ten pan odpada ze względów finansowych. Mnie to bardzo cieszy, gdyż Maciuś nie uczy się na błędach vide casus Terzottiego, co owocowało Levadiami itp.


Gdyby Wdowczyk podał się do dymisji to po nim na pewno została by nie mała pensja do wzięcia, dodatkowo Maciuś się już zarobił po przygodzie w Arabii. Pytanie czy miałby ambicję i odwagę stanąć przed takim wyzwaniem. Wątpie.

Drugie pytanie czy chcemy kogoś takiego kto mówił, że legia to jego spełnienie marzeń.. Czy chcemy budować drużynę i jej PR na takich właśnie osobach. Trochę jakbyśmy sobie splunęli w twarz chociaż Wdowiec jeszcze gorszy..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1453254)
No tak, bo pani Prezes na pewno samą prawdę będzie mówić jakiemuś pismakowi. Sytuacja była bardzo gorąca, nie w interesie było mówienie, że faktycznie trener miał dość i chciał spierd.alać.


Zgodzę się z tym, że nie było by to w interesie drużyny ani klubu. Zgodzę się również z tym iż ten artykuł jest typowo po to aby podnieść morale na trybunach i aby zmotywować kibiców do przyjścia na mecz.

Natomiast nie mogę się zgodzić z teorią "Wdowczyk na pewno złożył dymisję a ona to chce zatuszować" bo do takiej teorii nie mamy żadnych podstaw. Dodatkowo wywiad jest dla SKWK a nie "jakiegoś pismaka" myślę, że Pani Prezes jednak chce współdziałać ze stowarzyszeniem i traktuję je poważanie.

gdsmk 12.09.2016 12:15

A ja bym był za tym, żeby Wdowczyk został do końca rundy. Już o tym pisałem kiedyś, że Cupiał był krytykowany za ciągłe zmiany trenerów, a mimo to sytuacje w kółko chcemy powtarzać.

Wahania formy są wpisane w ten sport. Tak uważam. I nie widzę powodu, dla którego np. mamy nie wygrać z Piastem a potem osiągnąć dobry wynik z Legią. Nie jest to wcale niemożliwe. I nie będzie do tego wcale potrzebna zmiana szkoleniowca.

Seria porażek jest pechowa, na pewno Wdowczyk ma za uszami sporo i to jego błędne decyzje się do tego przyczyniły, ale ciągłe zwalnianie trenerów powoduje chorą sytuację pozbawienia piłkarzy jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Jeszcze niedawno wychwalany był za świetne wyniki na wiosnę, tylko jedna bramka z Lubinem dzieliła nas od górnej ósemki i być może Pucharów (!). Obecnie jest złem wcielonym i wielu się chce przepraszać ze Smudą (aaa!).

Ja mówię - poczekajmy do zimy. Niech Sarapata (Szymański) zbierze piłkarzy, zakomunikuje im, że DW zostaje i ma pełne poparcie, a wyniki są w ich nogach.

Jeśli kogoś to nie przekonuje, to:
a) i tak nie ma kasy na nowego trenera
b) wszyscy inni potencjalni byliby zbliżeni poziomem do Wdowczyka. Przecież to jest tama sama sytuacja od 20 lat. [nowy trener-> lepsze wyniki -> jakiś sukces -> słaba forma, porażka -> zwolnienie -> nowy trener -> lepsze wyniki... etc]
c) to tylko sport. W lidze jest 15 innych zespołów, w tym załóżmy że połowa bogatsza od nas, i wszystkie chcą wygrywać. Jesteśmy w potwornej dupie po siedmiu porażkach, cała Polska się niby śmieje, ale tylko 6 pkt dzieli nas od tej przenajwiększej Legii, wspaniale ustawionej Cracovii i bogatej Pogoni (tak jak to kreują media).


PS. BVB za Kloppa przerżnęło kiedyś 5 meczów z rzędu i po 10 kolejkach miało 7 pkt. Znacie tę historię? 4 zwycięstwo w 19 meczach. TA Borussia. Myślicie, że zwolnili Kloppa?
https://en.wikipedia.org/wiki/2014%E...sults_by_round
Zajął siódme miejsce i wszedł do pucharów.

msn 12.09.2016 12:35

Zgadzam się z przedmówcą. Trener powinien mieć poparcie zarządu i pracować przynajmniej do końca rundy lub najlepiej kontraktu. Ciągłe zmiany trenerów nic nie dają i powinniśmy się nauczyć, że wybór trenera to decyzja co najmniej średnioterminowa.

W każdym wątku personalnym (dotyczącym trenerów czy piłkarzy) jest płacz, wylewanie frustracji i budowanie naprawdę niedobrej atmosfery. Później trener zostaje zmieniony, a klub ma kolejne zaległości do spłacenia.

A jeżeli chcielibyśmy, żeby budować coś na przyszłość i odejść od dotychczasowego modelu, w którym było tylko gaszenie pożarów bez żadnej racjonalnej strategii działania, to powinniśmy zapomnieć o zmianie trenerów N razy w trakcie sezonu i pomysłach z trenerami-strażakami...

suikoden 12.09.2016 12:38

Na lini Wdowczyk piłkarze się Wypaliło.
Pan Darek się miota i szarpie i nie ma pomysłu na grę po prostu potrzeba kogoś kto ustawi to od zera może tak zwany efekt nowej miotły

xanti1906 12.09.2016 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1453274)
Na lini Wdowczyk piłkarze się Wypaliło.
Pan Darek się miota i szarpie i nie ma pomysłu na grę po prostu potrzeba kogoś kto ustawi to od zera może tak zwany efekt nowej miotły

Efekt nowej miotły, o ile w ogóle, będzie trwał góra dwa mecze. Problem zostaje ten sam - źle złożona kadra z marnymi piłkarzami. Jak słusznie ktoś zauważył na górze - mamy jednego skrzydłowego i na tym kończy się nasz ofensywny arsenał. 33 letni Brożek to niestety piłkarz po drugiej stronie rzeki. Ondrasek ze swoją charakterystyką potrzebuje obok siebie szybkiego i sprytnego gracza. Być może takim jest Zachara, ale jeszcze tego nie pokazał. Popović/Brlek/Mączyński to raczej cofnięci rozgrywający, mający za zadanie odebrać piłkę od obrońców i podania jej dalej. O obrońcach to już w ogóle żal pisać, bo niby mamy po dwóch zawodników na każdą pozycję, ale każdy jest żałosny. Mójta jest chyba gorszy niż Frederiksen, a to już wyczyn. Jović widzi co się dzieje i stara się być wszędzie, wychodzi więc na to, że nie ma go nigdzie. Bramkarze nie pomagają. Co z tego, że Miśkiewicz broni karnego i kilka mocnych sytuacji, skoro na początku meczu daje liderowi na jego boisku handicap?
Osobiście ustawiłbym Boguskiego centralnie za napastnikiem. W najlepszych swoich czasach grał właśnie tam. Skoro gra to niech gra tam, gdzie jego zalety będą najbardziej widoczne.

bonawentura 12.09.2016 16:13

Pan Wdowczyk powinien sobie przypomnieć, że jest takie ustawienie, jak 4-5-1. I do tego chyba ustawienia jedynie mamy piłkarzy. Brożka powinien posadzić na ławie, podobnie jak Głowackiego. Powinni grać inni piłkarze. Harujący po boisku i chociażby zdolni do zremisowania spotkania.

Revenge 12.09.2016 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1453298)
Pan Wdowczyk powinien sobie przypomnieć, że jest takie ustawienie, jak 4-5-1. I do tego chyba ustawienia jedynie mamy piłkarzy. Brożka powinien posadzić na ławie, podobnie jak Głowackiego. Powinni grać inni piłkarze. Harujący po boisku i chociażby zdolni do zremisowania spotkania.

Jakiś przykłąd takich piłkarzy po za Małeckim?

siemstein 12.09.2016 16:55

Ja znowu nie jestem przekonany do Wdowczyka. Jak to możliwe, że piłkarze którzy grali bardzo dobrze w pod koniec ubiegłego sezonu, po 2 miesiącach oduczyli się grać? Wiadomo, odszedł Wolski, ale sam Wolski nie grał. Gdzieś popełniono błąd. Czy zwalniać Wdowczyka? Nie stać nas na to i kto wie czy w przyszłości nie będziemy za to dziękować. Każdy z nas narzekał na Cupiała, że zmienia trenerów jak rękawiczki. Tak długo narzekalismy, że aż sami zmieniliśmy się w Cupiałów, tracąc cierpliwość do trenerów po paru porażkach.

Jak pisałem wyżej, do Wdowczyka przekonany nie jestem, gdzieś popełnił błąd. Ale fakt że nas nie stać na nowego, dobrego trenera może spowodować, że Wdowczyk ten błąd naprawi. Za to trzeba trzymać kciuki :)

For_FuN_ 12.09.2016 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartuk1906 (Post 1453246)
Czyli dymisji nie było.

Nie opowiadaj głupot. Wdowczyk pożegnał się z piłkarzami i pracownikami klubu, i poinformował o tym dziennikarzy(w nocy były już artykuły, że zrezygnował). Natomiast co się działo właśnie przez tą noc na linii nowi właściciele - trener, to można się domyślić. Panie Darku, nie mam pieniędzy na nowego szkoleniowca i na jego sztab, proszę zostać. To co opowiada pani prezes, czy tam rzecznik, to sobie można włożyć...

I "najlepsze", że to trener chciał uciekać, bo wie jaka jest sytuacja w klubie. Nikt nie myślał o jego zwolnieniu.

Lemoniadowy Joe 12.09.2016 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1453303)
Nie opowiadaj głupot. Wdowczyk pożegnał się z piłkarzami i pracownikami klubu, i poinformował o tym dziennikarzy(w nocy były już artykuły, że zrezygnował). Natomiast co się działo właśnie przez tą noc na linii nowi właściciele - trener, to można się domyślić. Panie Darku, nie mam pieniędzy na nowego szkoleniowca i na jego sztab, proszę zostać. To co opowiada pani prezes, czy tam rzecznik, to sobie można włożyć...

I "najlepsze", że to trener chciał uciekać, bo wie jaka jest sytuacja w klubie. Nikt nie myślał o jego zwolnieniu.

Myślę ze na koniec jak sie jakoś uda utrzymać Wisłe w lidze to będzie trzeba postawić pomnik trenerowi tak sie poświęca .

Tylko 5 czy 10 metrowy .

serek.c2 12.09.2016 18:02

For Fun jak zwykle świetnie poinformowany :D informacje prosto z szatni!

Bartuk1906 12.09.2016 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1453303)
Nie opowiadaj głupot. Wdowczyk pożegnał się z piłkarzami i pracownikami klubu, i poinformował o tym dziennikarzy(w nocy były już artykuły, że zrezygnował). Natomiast co się działo właśnie przez tą noc na linii nowi właściciele - trener, to można się domyślić. Panie Darku, nie mam pieniędzy na nowego szkoleniowca i na jego sztab, proszę zostać. To co opowiada pani prezes, czy tam rzecznik, to sobie można włożyć...

I "najlepsze", że to trener chciał uciekać, bo wie jaka jest sytuacja w klubie. Nikt nie myślał o jego zwolnieniu.


A na lotnisku był Jimenez a razem z nim Van Nistelrooy i Kluivert.

To co piszą dziennikarze możemy sobie włożyć głęboko w d... Bo pewno pierwsze o swojej decyzji trener poinformował dziennikarzy nie ustalając nic z pracodawcą.
Pisząc artykuł po 6 porażkach z rzędu, że trener prawdopodobnie się poda do dymisji i nie podpisując się pod nim jest typowo robiony pod "kliknięcia". Szansa na to, że tak się stanie jest na tyle spora, że warto podać sensację a potem jeden portal od drugiego "kopiuj wklej".

Nie możemy ufać wszystkiemu co pojawia się w mediach, musimy zaufać obecnemu zarządowi. Jeżeli Pani Prezes mówi, że nie było dymisji to jej nie było.

No chyba, że opierasz swoją wypowiedź o coś więcej niż doniesienia prasowe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl