Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

wikink1 13.03.2016 13:38

Kiedyś kolega, doskonale zorientowany w tym co dzieje się w klubie POWIEDZIAŁ TAK niema takiej możliwości ze CUPIAŁ klub sprzeda tu wystarcz marnej księgowej spojrzy w papiery a ludzie pójdą siedzieć a jak oni pójdą to szew z nimi . Wtedy a był rok 2004 zabrzmiało to jak herezja, ale zdaje się ze to prawda.POZOSTAJE WIZJA LIKWIDACJI KLUBU

Patrvk 13.03.2016 13:56

Czemu nie wzieli Smudy do końca sezonu, i w tym czasie mogli ny kpgoś poszukać, już nie mówie żeby zagranicy.

Griszka30KR 13.03.2016 14:01

Ponoć kontrakt uwarunkowany jest pozostaniem w ekstraklapie,a ja w Jego przypadku uwarunkowałbym wejściem do pierwszej ósemki...i ch..

_ukoL 13.03.2016 14:03

Niech idzie w piździec.

rast 13.03.2016 14:07

Pod względem sportowym gorzej nie będzie...a pewnie lepiej. Chwyci towarzystwo za pyski, warsztatowo od wesołego Tadzika też jest o jakieś piętro wyżej.

Natomiast pod innym względami :cenzura:

radek2323 13.03.2016 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1433859)
Prowadziłeś w życiu jakieś negocjacje? Masz choć blade pojęcie o HR? Może CIę zaskoczę, ale to nie jest tak: chcemy Cię, a ten wybrany szczęśliwiec leci z wywieszonym jęzorem i podpisuje od razu. Obie strony mają swoje pryncypia i czasem jest tak, że się nie dogadują. Dla mnie argument o nierobieniu rewolucji w takim momencie jest logiczny i do mnie trafia.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że towarszysza Kapkę należy wy.......ić przy pierwszej lepszej okazji.

dla mnie to logiczne nie jest
ciesze sie ze trafilo i jest logiczne wdowczyk :)

Griszka30KR 13.03.2016 14:32

1 Załącznik(ów)
Małecki już sie cieszy.....

czaro 13.03.2016 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1433966)
To chyba była decyzja chwili...

!!! - Trudno mi sobie wyobrazić, że Wisła nagle się podniesie - Dariusz Wdowczyk, 11 marca 2016, „Sport”.!!!

....ale przecież "Smuda łapy precz od Wisły"...

Co za wstyd.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1433907)
Może gdyby ten cyrk i nieudolność potraktować bardziej dosłownie i np. dyrektor sportowy chodziłby po boisku i co chwilę wpadał na skórkę od banana i się przewracał, a prezes pomalowany na biało i w peruce chodziłby po linie, to wtedy ktoś by się pofatygował? Bo na razie to cyrk jest w gabinetach, a na boisku pogrzeb.


stary zgred 13.03.2016 16:17

Jurcic wstepnie dogadany z FK Sarajevo wiec raczej grali na 2 fronty

Co nie zmienia faktu ze nasz zarzad to paralachy

Fugiel 13.03.2016 18:43

Jesli słowa prezesa są prawdziwe, to dobrze, że Jurica nie podpisaliśmy.

LucjuszWielki 13.03.2016 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1434179)
Jesli słowa prezesa są prawdziwe, to dobrze, że Jurica nie podpisaliśmy.

No właśnie... JEŚLI. Cięzko wierzyć teraz Prezesowi, który dwa 3 dni przed wywaleniem Teda mówił o "pełnym poparciu zarządu".

W każdym razie było tyle bidolić i wymyślać różne teorie spiskowe?

Karherop 13.03.2016 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1434236)
No właśnie... JEŚLI. Cięzko wierzyć teraz Prezesowi, który dwa 3 dni przed wywaleniem Teda mówił o "pełnym poparciu zarządu".

W każdym razie było tyle bidolić i wymyślać różne teorie spiskowe?

Poparcie zarządu to jedno, ale wola Bossa to drugie, w końcu on nie jest w zarządzie :>

Ja tam jakoś wierzę Sulinowi. Byli zdeterminowani na Jurcicia i wiele wskazywało, że słowa prezesa pokrywały się z rzeczywistością. A to że Jurcić dostał ofertę z Bośni zostało już zresztą potwierdzone.

dj_ibutti 13.03.2016 22:12

Ale Pawłowski miał.pełne popracie zarządu... co się zmieniło po w.......u od ogórów. Nie musiał kłamać. Dostał telefon "tego gościa już tu nie ma" i tyle.

KOMINEK 13.03.2016 22:41

Widomo kto więc zmykam temat


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl