![]() |
Kiedyś kolega, doskonale zorientowany w tym co dzieje się w klubie POWIEDZIAŁ TAK niema takiej możliwości ze CUPIAŁ klub sprzeda tu wystarcz marnej księgowej spojrzy w papiery a ludzie pójdą siedzieć a jak oni pójdą to szew z nimi . Wtedy a był rok 2004 zabrzmiało to jak herezja, ale zdaje się ze to prawda.POZOSTAJE WIZJA LIKWIDACJI KLUBU
|
Czemu nie wzieli Smudy do końca sezonu, i w tym czasie mogli ny kpgoś poszukać, już nie mówie żeby zagranicy.
|
Ponoć kontrakt uwarunkowany jest pozostaniem w ekstraklapie,a ja w Jego przypadku uwarunkowałbym wejściem do pierwszej ósemki...i ch..
|
Niech idzie w piździec.
|
Pod względem sportowym gorzej nie będzie...a pewnie lepiej. Chwyci towarzystwo za pyski, warsztatowo od wesołego Tadzika też jest o jakieś piętro wyżej.
Natomiast pod innym względami :cenzura: |
Cytat:
ciesze sie ze trafilo i jest logiczne wdowczyk :) |
1 Załącznik(ów)
Małecki już sie cieszy.....
|
Cytat:
Cytat:
|
Jurcic wstepnie dogadany z FK Sarajevo wiec raczej grali na 2 fronty
Co nie zmienia faktu ze nasz zarzad to paralachy |
Jesli słowa prezesa są prawdziwe, to dobrze, że Jurica nie podpisaliśmy.
|
Cytat:
W każdym razie było tyle bidolić i wymyślać różne teorie spiskowe? |
Cytat:
Ja tam jakoś wierzę Sulinowi. Byli zdeterminowani na Jurcicia i wiele wskazywało, że słowa prezesa pokrywały się z rzeczywistością. A to że Jurcić dostał ofertę z Bośni zostało już zresztą potwierdzone. |
Ale Pawłowski miał.pełne popracie zarządu... co się zmieniło po w.......u od ogórów. Nie musiał kłamać. Dostał telefon "tego gościa już tu nie ma" i tyle.
|
Widomo kto więc zmykam temat
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl