Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

Wiślak709 22.07.2010 11:21

wynik pierwszego meczu trafiłem wiec moze i teraz trafie :D 4-0 dla Wisełki:)

63.5 Kg 22.07.2010 11:22

Ale z tego co widzialemto Qarabaq w tym sezonie wcale nie rozpieszcza w lidze.
Obecnie zajmuje 3 miejsce z 6 porazkami na 20 meczow.

Tam podobno dosc mocno sie zmienil sklad w porownaniu z poprzednim sezonem..

Kryniu 22.07.2010 12:36

Poczekajmy, jeszcze nie wiemy z kim zagramy. Osobiście wolę Irlandię( chłodniej i bliżej) ale mają mniejsze szanse

pcpcpc 22.07.2010 12:38

Też wole Irlandie ale chcialbym by w konicu Wiselka odzyskala dawny blask

Dean 22.07.2010 14:04

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lety_w_kasach/

SpoXsteR 22.07.2010 14:23

KONKURS: Pierwsza osoba, która napisze w komentarzu, dlaczego chce bilet na dzisiejszy mecz, dostanie go ;-) Czas START!


http://www.facebook.com/#!/pages/Wisla-Krakow/185885066281 :D

crazykaro 22.07.2010 14:23

Niby taki głupi meczyk z Suaili a dziennikarzy akredytowanych aż 76 i to bez tych z Polsatu!

lorddavy 22.07.2010 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 941009)
Hej, a czy ci Azerowie, to ci sami co po pracy grają w piłkę, kilku malarzy, jacyś prawnicy, jak pamiętam, jeden był tylko zawodowym piłkarzem, jeżeli chodzi o reprezentację! No to jak oni nas złoją... to zabieramy naszym kopaczom wszystkie pieniądze i oddajemy biednym :idea:


Ci Azerowie to zarabiają rocznie po 50-250k Euro także nie myl ich z amatorami z San Marino czy Andory. Inna sprawa, że są wg. mnie przepłacani.(trochę jak niektórzy kopacze u nas...) To dobra drużyna ale jak najbardziej do przejścia. Nie można tylko ich zlekceważyć.

katiusza 22.07.2010 14:30

Hm ciekawe czemu na głównej nie ma praktycznie nic nt dzisiejszego meczu.. Na fejsbuku zajawiają jakieś optymistyczne newsy na dziś.. czyżby kolejny transfer? http://www.facebook.com/home.php?#!/...w/185885066281

JOSE 841 22.07.2010 14:53

Ruch od następnej rundy gra w Sosnowcu o ile awansuje to znaczy chyba że Wisła będzie chyba skazana na stadion Hutnika chyba że w Europejskich pucharach stadion w Sosnowcu będzie pełnił podobną role jak San Siro a mianowice dwie drużyny(w tym przypadku grające w LE) rozgrywają mecze na tym samym stadionie istnieje taki scenariusz????

JOSE 841 22.07.2010 14:53

Ruch od następnej rundy gra w Sosnowcu o ile awansuje to znaczy chyba że Wisła będzie chyba skazana na stadion Hutnika chyba że w Europejskich pucharach stadion w Sosnowcu będzie pełnił podobną role jak San Siro a mianowice dwie drużyny(w tym przypadku grające w LE) rozgrywają mecze na tym samym stadionie istnieje taki scenariusz???? a co do flagi na narodowej na koszulkach piłkarzy to żadna nowość tak np grają Włosi(charakterystyczne trójkolorowe kółko w barwach ich flagi) i Hiszpanie i przepraszam że wyskoczyły mi 2a posty jeden pod drugim

crazykaro 22.07.2010 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 941228)
Ruch od następnej rundy gra w Sosnowcu o ile awansuje to znaczy chyba że Wisła będzie chyba skazana na stadion Hutnika chyba że w Europejskich pucharach stadion w Sosnowcu będzie pełnił podobną role jak San Siro a mianowice dwie drużyny(w tym przypadku grające w LE) rozgrywają mecze na tym samym stadionie istnieje taki scenariusz???? a co do flagi na narodowej na koszulkach piłkarzy to żadna nowość tak np grają Włosi(charakterystyczne trójkolorowe kółko w barwach ich flagi) i Hiszpanie i przepraszam że wyskoczyły mi 2a posty jeden pod drugim

Pop pierwsze posty można sobie usuwac więc nie ma za co przepraszac tylko trzeba usunąc.

A wracając do meritum sprawy w przypadku Włochów i Hiszpanów to mozna się chwalić flagą narodową (chociaż zbyt wielu Hiszpanów w Realu nie gra) ale w przypadku drezyniarza to tylko przynoszą wstyd Polsce. Niech lepiej odprują tą flagę i niech marketingu sobie w ten sposób nie polepszają

JOSE 841 22.07.2010 15:11

crazykaro a co ze stadionem istniej taki scenariusz podobny do San Siro(dwie drużyny grają na tym samym stadionie nawet w pucharach) w przypadku Wisły i Ruchu prawdopodobnie od kolejnych rund będzie stadion w Sosnowcu jest taka możliwość??

crazykaro 22.07.2010 15:24

Wiem że w Czarnogórze tak grają ale myśle że jeśli Sosnowiec się nadaje to Hutnik penie też. A i tak największy nacisk bedzie na grę na naszym stadionie chociaż w przypadku 4. rundy UEFA może się nie zgodzić na grę o 17 naszego czasu

AZS_Lublin 22.07.2010 15:26

A ja gdzieś czytałem, że stadion Wisły będzie dopuszczony do rozgrywek IV rundy LE, jeśli oczywiście nasi się nie skompromitują wcześniej.

arsfan90 22.07.2010 15:31

Mam pytanie z innej beczki a potrzebuję szybkiej odpowiedzi...
W okolicach stadionu Hutnika jest jakiś strzeżony parking?

crazykaro 22.07.2010 15:41

Jakieś żule kolo stadionu może się znajdą żeby strzec samochód :lol:

A co do parkingu strzeżonego to wątpie ale nie wiem. Jak tam przejeżdzałem to nie wiedziałem. Jednak ten stadion na rubieżach Krakowa się znajduje

!!IRIVER!! 22.07.2010 16:08

Idzie burza, szykują się warunki z Levadii w Sosnowcu... :lol:

Oby wynik był lepszy :P

Hej Wisła! :D

AZS_Lublin 22.07.2010 16:17

Rios będzie potwierdzony na Azerbejdzan czy jednak nie zdąrzą?

pablo92TSW 22.07.2010 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AZS_Lublin (Post 941346)
Rios będzie potwierdzony na Azerbejdzan czy jednak nie zdąrzą?

Nie zdążą załatwić wszystkich papierów niestety

papiwislak 22.07.2010 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 941310)
Jakieś żule kolo stadionu może się znajdą żeby strzec samochód :lol:

A co do parkingu strzeżonego to wątpie ale nie wiem. Jak tam przejeżdzałem to nie wiedziałem. Jednak ten stadion na rubieżach Krakowa się znajduje

bedzie tylu niebieskich ze nic sie nie stanie z samochodem...

mitmichael 22.07.2010 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AZS_Lublin (Post 941346)
Rios będzie potwierdzony na Azerbejdzan czy jednak nie zdąrzą?

Rios i Chavez na pewno nie zagraja. Inaczej ma sie sprawa z Wilkiem bo nie bedzie problemow by go zgłosic :)

krytyk 22.07.2010 17:12

rozpoczął się mecz dwójki, która zagra z Wisłą w następnej fazie

Snow 22.07.2010 17:20

Wiem, że to średnio związane z aspektem sportowym meczu, ale:

Dowiedziałem się od osoby będącej już w pobliżu stadionu, że na bramach 2 i 3 są rozstawione alkomaty więc ostrzegam niektórych by nie przesadzali z alkoholem.

lorddavy 22.07.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krytyk (Post 941426)
rozpoczął się mecz dwójki, która zagra z Wisłą w następnej fazie

Da się to gdzieś na necie obejrzeć??

sportnh 22.07.2010 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 941466)
Da się to gdzieś na necie obejrzeć??

http://cdn1.ustream.tv/swf/4/viewer2...7&password=123

niestety mi nie dziala ani pod mozilla ani pod google chrome

sportnh 22.07.2010 17:43

blagam, chce Zurawia w pierwszym skladzie!!! a Malecki lawa ;)

mitmichael 22.07.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 941480)
blagam, chce Zurawia w pierwszym skladzie!!! a Malecki lawa ;)

Jak to zrobiłes :P Na oficjalnej stronie klubu zaraz podadza pełny skład. Przed chwila w komentarzu napisali: Za chwilę podamy skład Wisły, ale już możemy zdradzić, że w podstawowym składzie wystąpi Maciej Żurawski :D wiec mamy Zurawia od 1 minuty ;) od dzisiaj mozesz nazywac Siebie wyrocznia ;

Wisła Kraków

Jovanić - Cikos, Cleber, Kowalski, Diaz - Boguski, Sobolewski, Garguła, Piotr Brożek - Żurawski, Paweł Brożek ;)

Rezerwowi:

Pawełek, Łobodziński, Jirsak, Kirm, Małecki, Singlar, Mączyński

sportnh 22.07.2010 18:04

hahaha podziekowal ;D;D;D

pieknie :D

sessegnon 22.07.2010 18:07

Basałaj w "studio" Polsat Futbol przed meczem.Może zdradzi jakieś plany klubu:D

sportnh 22.07.2010 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 941527)
Basałaj w "studio" Polsat Futbol przed meczem.Może zdradzi jakieś plany klubu:D

to pisz jak cos ;)

mozna gdziies wlaczyc studio na necie?

tofik 22.07.2010 18:10

Taaa. Zaraz odczyta z kartki plany klubu do roku 2015.

sessegnon 22.07.2010 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 941532)
to pisz jak cos ;)

mozna gdziies wlaczyc studio na necie?

Musisz poszukać, bo ja oglądam w TV.

sessegnon 22.07.2010 18:16

Zakontraktują środkowego obrońce przed I meczem III rundy, i mało prawdopodobne, że będzie to Chavez.-niemal cytat:P
Sorry za 2 posty pod sobą.

qchar90 22.07.2010 18:17

no to mają czas do jutra :)
to może nas mile zaskocza i dwoch stoperow zakontraktuja :)

AZS_Lublin 22.07.2010 18:17

Basałaj potwierdził, że napewno kogoś do obrony na Azerbejdzan ściagną. Więc chyba ktoś z Polski?
Pozatym mówił o celach, stwierdził, że nadrzędnym celem w tym momencie jest LE.

sportnh 22.07.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 941541)
no to mają czas do jutra :)
to może nas mile zaskocza i dwoch stoperow zakontraktuja :)

Zglosic zawodnikow do 3 rundy trzeba do jutra do polnocy? tj polnoc z piatku na sobote?

sessegnon 22.07.2010 18:25

Do połowy sierpnia ma być dyrektor sportowy - jeżeli się nie przesłyszałem:P

martin_6 22.07.2010 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 941549)
Do połowy sierpnia ma być dyrektor sportowy - jeżeli się nie przesłyszałem:P

To już wiadomo było :P

sportnh 22.07.2010 18:44

Kołtoń baaardzo wyraznie nie lubi Wisly :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl