Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

przemo 12.05.2012 22:50

Czy Najman nie wytrzymał dłużej z Pudzianem ? :D

Według mnie ustawka..;)

Sialalalala 12.05.2012 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1249084)
Czy Najman nie wytrzymał dłużej z Pudzianem ? :D

Według mnie ustawka..;)

co by nie mówić do obecnego pudziana najman by nawet nie zaryzykował wyjścia do ringu


Khalidov bez sensu, żeby marnował czas w KSW to już sie nudne robi


po tej gali brakuje mi tej jeszcze 1 rundy Materla - Silva napewno by sie działo :)

murray 12.05.2012 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1249083)
PS sadzanie ciot w pierwszych rzędach publiczności obrzydza mnie (a nie brakuje ich tam). Czy tylko jak tak mam?

Nie, nie tylko Ty.
Ten, co tak skakał obok kobiety Mameda, miał tak pedalską stylówę, że szkoda słów.

szlaQ 12.05.2012 23:00

tego sie nawet nie da nazwać stylówą ...

PS. z walki Pudziana Śmiechłem xD

Kocur 12.05.2012 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1249086)
Nie, nie tylko Ty.
Ten, co tak skakał obok kobiety Mameda, miał tak pedalską stylówę, że szkoda słów.



"to" coś masz na myśli ? powinni kastrować ustawowo dosłownie :cenzura:

http://i50.tinypic.com/2s8l4r5.jpg

iwan149 12.05.2012 23:13

Dzisiejsza walka Pudziana pokazała jak mniej więcej będzie wyglądać starcie Szpilki z tym argentyńcem za pare tygodni. Szkoda, bo pomimo wygranej ludzie z Mariusza się będą śmiać, że miał takiego rywala co po kase tylko przyjechał. Podobnie Szpila będzie miał, wygra w pierwszych 3 rundach (o ile nie w 1) i będzie duży niedosyt...

murray 12.05.2012 23:22

Dokładnie to coś miałem na myśli.
O tempora, o mores.

LanceTS 13.05.2012 00:03

Ale zajebiste wrażenie zrobił na mnei pudzian jak podniosł tego goscia. Mimo wszystko ma jednak siłe :)

Belzebub 13.05.2012 00:44

Hahaha..Zajebisty Pudzian? Dziewczyny, które walczyły wcześniej więcej przyjęły ciosów i nikt nie przerywał im walki..Beka..Najnormalniej w świecie ustawiona walka, przynajmniej nieadekwatne do sytuacji jej zakończenie.

Mamed mistrzostwo, gośc za każdym razem robi inne "fatality' :)

thomasson 13.05.2012 06:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1249089)
"to" coś masz na myśli ? powinni kastrować ustawowo dosłownie :cenzura:

Ten gość którego pokazałeś to wydaje mi się uosobieniem męskości w porównaniu z "panem" który siedział obok Egurroli (przepraszam że go kojarzę, raz w życiu obejrzałem You can dance) :neutral: na filmiku jest kilka sekund później niż ten ten co pokazałeś
E: a poziom samej gali mnie pozytywnie zaskoczył, podobały mi się te walki

Zbychu 13.05.2012 07:27

Gratulacje dla Mameda,ale troche to niesmacznie wygląda jak przed walką mówi coś o najlepszej gali(KSW),że czuje się tu dobrze,nie chce do USA bo by za dużo chciał,a tuż po walce wali prosto z mostu do mikrofonu że jego marzeniem jest UFC...

mitmichael 13.05.2012 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1249080)
No powiedział chce walczyć w UFC widać, że KSW mu się znudziło :P

Najwyzsza pora - w KSW osiagnal juz wszystko co mogł, jest najlepszym zawodnikiem Europy w swojej wadze i ma ambicje na nowe doznania. Ma wielki talent i bardzo duza szanse na odniesienie sukcesu w UFC. Ten nokaut to było cos niesamowitego - przeciwnik pewny siebie po tym jak go rzucił a tutaj strzal i nie wie co sie dzieje - dlatego Mamed tak jest uwielbiany.

rafkur 13.05.2012 07:55

To gówno obok Egucośtam faktycznie bardziej obrzydliwe.

Mamed niech idzie wreszcie do UFC - zobaczę sobie jego walki nie będąc zmuszonym oglądać tych prostaczych ryjów Kawulskiego i spółki. Gwiazdą na miarę KSW jest Pudzian, Najman i parę innych sterydów. Sportowcy niech walczą w zawodach sportowych a nie w cyrku osobliwości.

PS chociaż dla Pudzianowskiego na swój sposób szacunek za konsekwencję bo widać, że ostro trenuje. Nie zmienia to faktu, że póki co jego walki nadają się na przerywnik między występem kobiety z brodą i połykacza metalowych elementów.

I tak mi się przypomniało - czy nie warto zmienić temat na "Inni i Pudzian"? Przecież to ci "inni" pokazują prawdziwą walkę a nie Pudzian.

WiślakMyślenice 13.05.2012 09:18

Khalidov - klasa. Poukładane w głowie, chłopak w tym UFC daleko zajdzie.

Natomiast co do Pudziana, to nie wydaje mi się, że gość, który 13 lat siedzi w tych walkach dostały tak szybki oklep od Pudziana. Szybciej chyba poszło niż z najmanem, który dostanie wpier(d)ol od każdego, kto będzie chciał tylko z nim walczyć.

"el estrogen" najman załatwia podobno walkę z Khalidovem - super, wreszcie obejrzę, jak zostanie zmasakrowany tak, że już więcej nie skompromituje się na ringu :)

serek.c2 13.05.2012 09:38

Postępy Pudziana to jak na razie widzę tylko w utracie masy... Polecam zobaczyć powtórkę walki Pudzianowskiego. W zwolnionym tempie widać w jaki sposób On wyprowadza ciosy - dramat. Szczerze mówiąc chciałbym, żeby mu wreszcie dali porządnego fightera, który wybije mu z głowy walki.

rafkur 13.05.2012 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1249128)

"el estrogen" najman załatwia podobno walkę z Khalidovem - super, wreszcie obejrzę, jak zostanie zmasakrowany tak, że już więcej nie skompromituje się na ringu :)

Bądźmy poważni. Jak koniecznie chce kogoś z Kaukazu to proponowałbym Borata....

Taka walka jest możliwa tylko w jednym przypadku - Mamed ma tak chu... umowę z KSW, że będzie zmuszony uczestniczyć w tym cyrku przed walkami w UFC. Tylko czy ktoś normalny będzie chciał to oglądać?

Luu... 13.05.2012 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1249128)

Natomiast co do Pudziana, to nie wydaje mi się, że gość, który 13 lat siedzi w tych walkach dostały tak szybki oklep od Pudziana. Szybciej chyba poszło niż z najmanem, który dostanie wpier(d)ol od każdego, kto będzie chciał tylko z nim walczyć.

Cytat:

- Była taka sytuacja, ponieważ na Słowenii Amerykanin padł bez żadnego ciosu i powiedzieliśmy mu, że nie chcemy w Łodzi żadnych cyrków, że to jest MMA. Mówiliśmy, że jeżeli się na to nie godzi, to możemy zerwać kontrakt. Ostatecznie jednak podszedł do walki na sportowo - powiedział Lewandowski.
http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/...wiadomosc.html
zwykły cyrk, a nie walka

Sialalalala 13.05.2012 10:41

ten Khalidov nie stoczył powaznej walki od dawna rzucają mu słabych średniaków (którzy walczyli w UFC przez 2 minuty) i emerytów z nazwiskiem Irvin Littland co jak Sapp Thompson których tak krytyjujecie czekaja na wypłatę i do domu. Khalidov chyba sam zaczyna to zauważać, że ksw nie znajdzie mu dobrego przeciwnika i to robi sie cyrk powoli.

LanceTS 13.05.2012 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1249133)
Postępy Pudziana to jak na razie widzę tylko w utracie masy... Polecam zobaczyć powtórkę walki Pudzianowskiego. W zwolnionym tempie widać w jaki sposób On wyprowadza ciosy - dramat. Szczerze mówiąc chciałbym, żeby mu wreszcie dali porządnego fightera, który wybije mu z głowy walki.

Czemu chcesz zeby Pudzian przestał walczyć? Boli Cię, że on coś robi dla siebie? Sam powiedział, ze był 5 razy mistrzem świata, a to że poszedł walczyć to zrobił tylko dla siebie, żeby samemu sobie coś udowodnić. Gość jest dla mnie naprawdę zajebisty, że po 10 latach noszenia ciężarów, pchania cieżarów itd zdecydował się, że straci kilkadziesią kilo na wadze i pójdzie walczyć. Zrobił świetne rezultaty, aczkolwiek wiadomo że nigdy nie będzie miał techniki jak goście którzy ćwiczą to nawet 6 lat. W 2 lata nei da rady się tego nauczyć, ale należy mu się szacunek że próbuje.

Ale nie... niech dostanei w....... i wybiją mu to z głowy, tak?

Glazik 13.05.2012 13:04

Łódzka Wybiórcza nie śpi ...


Skandal na gali KSW w Łodzi. Kibole ŁKS: "Śmierć, śmierć żydzewskiej k...!", "Złam mu kręgosłup...!"


- Złam mu kręgosłup, hej Horwich złam mu kręgosłup! - krzyczało kilkudziesięciu kiboli ŁKS podczas walki Antoniego Chmielewskiego z Amerykaniniem Mattem Horwichem na 19. gali KSW w łódzkiej Atlas Arenie.
ZOBACZ TAKŻE

"ŁKS, klubem Łodzi jest!" - krzyknęła grupa kiboli klubu z al. Unii jeszcze przed rozpoczęciem 19. edycji KSW w Łodzi. Kolejny raz dali o sobie znać podczas czwartej walki, między Antonim Chmielewskim a Amerykaninem Mattem Horwichem. Po pierwszym gongu, ryknęli "Chmielewski, ch... ci na imię!". Ale kilkunastu tysięczna publiczność gali była zmuszona do wysłuchiwania jeszcze bardziej chamskich okrzyków m.in. "Śmierć, śmierć żydzewskiej k...!" oraz takich, które były skierowane do polskiego zawodnika. "Złam mu kręgosłup, hej Horwich, złam mu kręgosłup!" - wyli. Kiedy Chmielewski bronił się przed kolejnymi ciosami Amerykanina, wtedy kibole najgłośniej krzyczęli "Dobij go, dobij go!". Okrzyki pseudokibiców nie podobały się reszcie widzów, którzy próbowali je zagłuszyć głośnymi gwizdami. Ostatecznie 30-letni zawodnik Gwardii Warszawa przegrał walkę w dogrywce. Kibole ŁKS byli szczęśliwi.

ciacho 13.05.2012 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1249182)
Łódzka Wybiórcza nie śpi ...


Skandal na gali KSW w Łodzi. Kibole ŁKS: "Śmierć, śmierć żydzewskiej k...!", "Złam mu kręgosłup...!"


- Złam mu kręgosłup, hej Horwich złam mu kręgosłup! - krzyczało kilkudziesięciu kiboli ŁKS podczas walki Antoniego Chmielewskiego z Amerykaniniem Mattem Horwichem na 19. gali KSW w łódzkiej Atlas Arenie.
ZOBACZ TAKŻE

"ŁKS, klubem Łodzi jest!" - krzyknęła grupa kiboli klubu z al. Unii jeszcze przed rozpoczęciem 19. edycji KSW w Łodzi. Kolejny raz dali o sobie znać podczas czwartej walki, między Antonim Chmielewskim a Amerykaninem Mattem Horwichem. Po pierwszym gongu, ryknęli "Chmielewski, ch... ci na imię!". Ale kilkunastu tysięczna publiczność gali była zmuszona do wysłuchiwania jeszcze bardziej chamskich okrzyków m.in. "Śmierć, śmierć żydzewskiej k...!" oraz takich, które były skierowane do polskiego zawodnika. "Złam mu kręgosłup, hej Horwich, złam mu kręgosłup!" - wyli. Kiedy Chmielewski bronił się przed kolejnymi ciosami Amerykanina, wtedy kibole najgłośniej krzyczęli "Dobij go, dobij go!". Okrzyki pseudokibiców nie podobały się reszcie widzów, którzy próbowali je zagłuszyć głośnymi gwizdami. Ostatecznie 30-letni zawodnik Gwardii Warszawa przegrał walkę w dogrywce. Kibole ŁKS byli szczęśliwi.

Co on im zrobił?

Taylor 13.05.2012 13:38

Skąd słowa nienawiści u ełkaesiaków ?

Podobno Antoni Chmielewski (już jako zwycięzca dwóch turniejów KSW) 2 lata przesiedział w zakładzie karnym za włamanie, podczas którego zabity został człowiek. Według plotek, dostał tylko 2 lata więzienia, bo współpracował z Policją. Są to jednak informacje nieoficjalne.

wg gówna

Pablo84 13.05.2012 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1249121)
Najwyzsza pora - w KSW osiagnal juz wszystko co mogł, jest najlepszym zawodnikiem Europy w swojej wadze i ma ambicje na nowe doznania. Ma wielki talent i bardzo duza szanse na odniesienie sukcesu w UFC. Ten nokaut to było cos niesamowitego - przeciwnik pewny siebie po tym jak go rzucił a tutaj strzal i nie wie co sie dzieje - dlatego Mamed tak jest uwielbiany.

Odważna teza.Ja bym bardzo chciał zobaczyć pojedynek Drwala z Mamedem.Jestem ogromnie ciekawy, jak by się zaprezentował na tle zawodnika, który walczył przez pewien czas w UFC i to nie byle z kim.Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Kalidov przegrał.

wolfy 13.05.2012 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil17ABG (Post 1249070)
To co zrobił Materla... Wielki szacunek! To na jego walkę a nie Pudziana powinno się czekać cały czas...
Naprawdę świetna walka ,a charakter "Cipka" to już w ogóle... W takiej sytuacji się nie poddać i wygrać , oby tylko z kolanem nie było nic poważnego :-)

Myślę, że z całej gali wszyscy zapamiętają tę właśnie walkę. Jak nie lubię MMA i uważam ją bardziej za cyrk niż sport (oglądałem w towarzystwie), tak tu naprawdę widać było ambicję i charakter. Przy czym Silva to nie był jakiś lamus, jak przeciwnicy obu gwiazd gali.

grzybson87 13.05.2012 14:25

do usunięcia

grzybson87 13.05.2012 14:34

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Kalidov przegrał.[/QUOTE]

Pablo84 nie filozofuj bo czeczen by go zjadł pojutrze

Czekam na walkę Materli z Kułakiem bo trenowałem w Adlenalina Fight Częstochowa i wiem że się nienawidzą

to będzie walka w dwa ognie może dojdzie do skutku

Sialalalala 13.05.2012 16:19

Pablo ma rację Khalidov nie sprawdził sie znikim dobrym od dawna nie powalczył nic jak dla mnie robią znim show jak z Pudzianem

Materla - Kułak nienawiśc ?
czyli swego rodzaju freakfight tylko z przeciętnymi prawdziwymi zawodnikami ?

grzybson87 13.05.2012 17:29

Khalidow w polsce nie ma równego sobie dlatego to tak wygląda nawet Materla nie chce się z nim bić

Mamed mówił że jest 12 w rankingu a jedenastka jest w UFC więc z kim miał się sprawdzać?

Mówisz o Drwalu ale to Soszyński "The Polish Experiment"( którego wzieli nawet do gry na konsole) jest najbardziej rozpoznawalnym polakiem w UFC i mówił po gali że Mamed od 2 lat jest gotowy na UFC

więc Pablo 84 .......i głupoty wyskakując Drwalem

prawda że polsat robi widowisko dla polaków a nie wąskiej grupki "internetowych ekspertów"

$$$ Widowisko dla oglądalności dla reklam dla sponsorów więc
występują ogórki ale tylko Mamed ich niszczy a reszta polaków ma z nimi problemy tak jak Materla z Silvą
Chmielewski z Horwitchem


ruszyć dupy z przed komputera i na trening

krytykować każdy potrafi

mitmichael 13.05.2012 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1249198)
Odważna teza.Ja bym bardzo chciał zobaczyć pojedynek Drwala z Mamedem.Jestem ogromnie ciekawy, jak by się zaprezentował na tle zawodnika, który walczył przez pewien czas w UFC i to nie byle z kim.Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Kalidov przegrał.

Jak nie sprobuje to nie bedzie wiedzial czy sobie poradzi - dla mnie sobie poradzi, ma technike a to jest bardzo wazne.

Pablo84 13.05.2012 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzybson87 (Post 1249248)
Khalidow w polsce nie ma równego sobie dlatego to tak wygląda nawet Materla nie chce się z nim bić

Mamed mówił że jest 12 w rankingu a jedenastka jest w UFC więc z kim miał się sprawdzać?

Mówisz o Drwalu ale to Soszyński "The Polish Experiment"( którego wzieli nawet do gry na konsole) jest najbardziej rozpoznawalnym polakiem w UFC i mówił po gali że Mamed od 2 lat jest gotowy na UFC

więc Pablo 84 .......i głupoty wyskakując Drwalem

prawda że polsat robi widowisko dla polaków a nie wąskiej grupki "internetowych ekspertów"

$$$ Widowisko dla oglądalności dla reklam dla sponsorów więc
występują ogórki ale tylko Mamed ich niszczy a reszta polaków ma z nimi problemy tak jak Materla z Silvą
Chmielewski z Horwitchem


ruszyć dupy z przed komputera i na trening

krytykować każdy potrafi

Chłopie, nie interesuje mnie to i na jakim miejcu jest Mamed , który narobił sobie punktów przez śmieszne ksw.Ja po prostu jestem ciekawy jak by sobie z człowiekiem, który jest w jego wadze,ma doświadczenie a który zmierzył się wcześnie w UFCj z takimi zawodnikami jak Thiago Silva,Palharez (nietety z nimi akurat przegrał, ale to nie byle kto, jeśli się interesujesz UFC).Tymczasem zagraniczna kariera Mameda delikatnie mówiąc nie była zbyt udana. :lol:

Sialalalala 13.05.2012 19:29

napewno Khalidov zasłużył na szansę walk w USA ale czy jest najlepszy w PL ? tak twierdzi KSW które pompuje go na gwiazdę od dawna równolegle z Pudzianem, Soszyński nie wypowiada się o Drwalu bo nie walczy na KSW i nie było ku temu okazji

Materla ? ten wspominany Soszyński jasno dał do zrozumienia, że jest mocno przeciętny a walkę zrobił razem z Silvą całkiem fajną, jednak ja tam dalej widzę remis i dogrywkę :)


jeszcze o Khalidovie i UFC to, że on chce to jeszcze nie wszystko UFC w tym momencie ma jego wagę bardzo bardzo mocno obsadzoną, zaraz debiutować będzie Hector Lombard z Bellatora do tego KSW nie będzie chciało łatwo wypuścić z rąk największej gwiazdy a walcząć dla UFC niemożna walczyć gdzie indziej

Pablo84 13.05.2012 19:56

Dokładnie.Nic dodać nic ująć.

grzybson87 13.05.2012 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1249263)

jeszcze o Khalidovie i UFC to, że on chce to jeszcze nie wszystko UFC w tym momencie ma jego wagę bardzo bardzo mocno obsadzoną, zaraz debiutować będzie Hector Lombard z Bellatora do tego KSW nie będzie chciało łatwo wypuścić z rąk największej gwiazdy a walcząć dla UFC niemożna walczyć gdzie indziej

I właśnie od początku roku wszyscy kumaci w MMA liczyli na walke z Hectorem Lombardem na KSW 19 nawet w Olsztyńskiej gazecie było o tym mówione ale on wybrał UFC co nie jest zaskoczeniem. Właściciele KSW dali dupy że nie posmarowali za Hectora dlatego Mamed się w....ił jebnoł ogórka i powiedział że teraz UFC- taka kolej rzeczy.

Miał walczyć z Lombardem lub Santiago a przyjechał ten trzeci ogór i tak to wyglądało

Dlatego nie ma już z kim w Polsce walczyć same Najmany

Zostaje UFC, Striceforce lub Belator tam są kozaki tam sa $$$

Sialalalala 13.05.2012 20:27

jak wogule Dana jest nim zainteresowany to obstawiałbym początek w Strikeforce i po paru walkach jak się sprawdzi dopiero UFC to by była dobra droga w UFC w obecnym momencie nie widzę dla niego miejsca. Do tego brakuje mu obycia z klatką i ... językiem angielskim oraz całą otoczką walk w USA

szczebrzeszcz 17.05.2012 17:35

Najman zamawia drinka w knajpie
http://www.youtube.com/watch?v=OiqXG...layer_embedded

Kocur 27.05.2012 10:57

Cain Velasquez - Antonio Bigfoot Silva

http://www.youtube.com/watch?v=PB-c6PdhoDg

Takiej rzeźni nie było od lat chyba - k..wa krwi więcej niż w najlepszych horrorach :)


ps. zmieńcie ten tytuł tematu faktycznie :/

Wizard 27.05.2012 12:22

Wow, faktycznie kozak walka. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem :)

Szkoda tylko, że już usunęli z yt... jakby ktoś złapał mirror, to niech się podzieli jeszcze raz.

Kocur 27.05.2012 13:05

tutaj jeszcze jest :)

gorsza jakość ale krew widać :D

http://www.youtube.com/watch?v=fqa8NuFNpBM

TSW Fanatyk 27.05.2012 20:41

http://www.fight4free.com/2012/05/ve...o-ufc-146.html walka w dobrej jakości, Cain wraca do gry :)

Kolumbus 27.05.2012 21:05

wg mnie to troche szczescia mechiko, łuk poleciał i w bardzo znaczynm stopniu zamieszał w przebiegu walki, Bigfoot to nie jest koles co by sie w parterze normalnie dał aż tak obić wg mnie

w każdym razie zwycięstwo jest zwycięstwem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl