![]() |
Czy Najman nie wytrzymał dłużej z Pudzianem ? :D
Według mnie ustawka..;) |
Cytat:
Khalidov bez sensu, żeby marnował czas w KSW to już sie nudne robi po tej gali brakuje mi tej jeszcze 1 rundy Materla - Silva napewno by sie działo :) |
Cytat:
Ten, co tak skakał obok kobiety Mameda, miał tak pedalską stylówę, że szkoda słów. |
tego sie nawet nie da nazwać stylówą ...
PS. z walki Pudziana Śmiechłem xD |
Cytat:
"to" coś masz na myśli ? powinni kastrować ustawowo dosłownie :cenzura: http://i50.tinypic.com/2s8l4r5.jpg |
Dzisiejsza walka Pudziana pokazała jak mniej więcej będzie wyglądać starcie Szpilki z tym argentyńcem za pare tygodni. Szkoda, bo pomimo wygranej ludzie z Mariusza się będą śmiać, że miał takiego rywala co po kase tylko przyjechał. Podobnie Szpila będzie miał, wygra w pierwszych 3 rundach (o ile nie w 1) i będzie duży niedosyt...
|
Dokładnie to coś miałem na myśli.
O tempora, o mores. |
Ale zajebiste wrażenie zrobił na mnei pudzian jak podniosł tego goscia. Mimo wszystko ma jednak siłe :)
|
Hahaha..Zajebisty Pudzian? Dziewczyny, które walczyły wcześniej więcej przyjęły ciosów i nikt nie przerywał im walki..Beka..Najnormalniej w świecie ustawiona walka, przynajmniej nieadekwatne do sytuacji jej zakończenie.
Mamed mistrzostwo, gośc za każdym razem robi inne "fatality' :) |
Cytat:
E: a poziom samej gali mnie pozytywnie zaskoczył, podobały mi się te walki |
Gratulacje dla Mameda,ale troche to niesmacznie wygląda jak przed walką mówi coś o najlepszej gali(KSW),że czuje się tu dobrze,nie chce do USA bo by za dużo chciał,a tuż po walce wali prosto z mostu do mikrofonu że jego marzeniem jest UFC...
|
Cytat:
|
To gówno obok Egucośtam faktycznie bardziej obrzydliwe.
Mamed niech idzie wreszcie do UFC - zobaczę sobie jego walki nie będąc zmuszonym oglądać tych prostaczych ryjów Kawulskiego i spółki. Gwiazdą na miarę KSW jest Pudzian, Najman i parę innych sterydów. Sportowcy niech walczą w zawodach sportowych a nie w cyrku osobliwości. PS chociaż dla Pudzianowskiego na swój sposób szacunek za konsekwencję bo widać, że ostro trenuje. Nie zmienia to faktu, że póki co jego walki nadają się na przerywnik między występem kobiety z brodą i połykacza metalowych elementów. I tak mi się przypomniało - czy nie warto zmienić temat na "Inni i Pudzian"? Przecież to ci "inni" pokazują prawdziwą walkę a nie Pudzian. |
Khalidov - klasa. Poukładane w głowie, chłopak w tym UFC daleko zajdzie.
Natomiast co do Pudziana, to nie wydaje mi się, że gość, który 13 lat siedzi w tych walkach dostały tak szybki oklep od Pudziana. Szybciej chyba poszło niż z najmanem, który dostanie wpier(d)ol od każdego, kto będzie chciał tylko z nim walczyć. "el estrogen" najman załatwia podobno walkę z Khalidovem - super, wreszcie obejrzę, jak zostanie zmasakrowany tak, że już więcej nie skompromituje się na ringu :) |
Postępy Pudziana to jak na razie widzę tylko w utracie masy... Polecam zobaczyć powtórkę walki Pudzianowskiego. W zwolnionym tempie widać w jaki sposób On wyprowadza ciosy - dramat. Szczerze mówiąc chciałbym, żeby mu wreszcie dali porządnego fightera, który wybije mu z głowy walki.
|
Cytat:
Taka walka jest możliwa tylko w jednym przypadku - Mamed ma tak chu... umowę z KSW, że będzie zmuszony uczestniczyć w tym cyrku przed walkami w UFC. Tylko czy ktoś normalny będzie chciał to oglądać? |
Cytat:
Cytat:
|
ten Khalidov nie stoczył powaznej walki od dawna rzucają mu słabych średniaków (którzy walczyli w UFC przez 2 minuty) i emerytów z nazwiskiem Irvin Littland co jak Sapp Thompson których tak krytyjujecie czekaja na wypłatę i do domu. Khalidov chyba sam zaczyna to zauważać, że ksw nie znajdzie mu dobrego przeciwnika i to robi sie cyrk powoli.
|
Cytat:
Ale nie... niech dostanei w....... i wybiją mu to z głowy, tak? |
Łódzka Wybiórcza nie śpi ...
Skandal na gali KSW w Łodzi. Kibole ŁKS: "Śmierć, śmierć żydzewskiej k...!", "Złam mu kręgosłup...!" - Złam mu kręgosłup, hej Horwich złam mu kręgosłup! - krzyczało kilkudziesięciu kiboli ŁKS podczas walki Antoniego Chmielewskiego z Amerykaniniem Mattem Horwichem na 19. gali KSW w łódzkiej Atlas Arenie. ZOBACZ TAKŻE "ŁKS, klubem Łodzi jest!" - krzyknęła grupa kiboli klubu z al. Unii jeszcze przed rozpoczęciem 19. edycji KSW w Łodzi. Kolejny raz dali o sobie znać podczas czwartej walki, między Antonim Chmielewskim a Amerykaninem Mattem Horwichem. Po pierwszym gongu, ryknęli "Chmielewski, ch... ci na imię!". Ale kilkunastu tysięczna publiczność gali była zmuszona do wysłuchiwania jeszcze bardziej chamskich okrzyków m.in. "Śmierć, śmierć żydzewskiej k...!" oraz takich, które były skierowane do polskiego zawodnika. "Złam mu kręgosłup, hej Horwich, złam mu kręgosłup!" - wyli. Kiedy Chmielewski bronił się przed kolejnymi ciosami Amerykanina, wtedy kibole najgłośniej krzyczęli "Dobij go, dobij go!". Okrzyki pseudokibiców nie podobały się reszcie widzów, którzy próbowali je zagłuszyć głośnymi gwizdami. Ostatecznie 30-letni zawodnik Gwardii Warszawa przegrał walkę w dogrywce. Kibole ŁKS byli szczęśliwi. |
Cytat:
|
Skąd słowa nienawiści u ełkaesiaków ?
Podobno Antoni Chmielewski (już jako zwycięzca dwóch turniejów KSW) 2 lata przesiedział w zakładzie karnym za włamanie, podczas którego zabity został człowiek. Według plotek, dostał tylko 2 lata więzienia, bo współpracował z Policją. Są to jednak informacje nieoficjalne. wg gówna |
Cytat:
|
Cytat:
|
do usunięcia
|
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Kalidov przegrał.[/QUOTE]
Pablo84 nie filozofuj bo czeczen by go zjadł pojutrze Czekam na walkę Materli z Kułakiem bo trenowałem w Adlenalina Fight Częstochowa i wiem że się nienawidzą to będzie walka w dwa ognie może dojdzie do skutku |
Pablo ma rację Khalidov nie sprawdził sie znikim dobrym od dawna nie powalczył nic jak dla mnie robią znim show jak z Pudzianem
Materla - Kułak nienawiśc ? czyli swego rodzaju freakfight tylko z przeciętnymi prawdziwymi zawodnikami ? |
Khalidow w polsce nie ma równego sobie dlatego to tak wygląda nawet Materla nie chce się z nim bić
Mamed mówił że jest 12 w rankingu a jedenastka jest w UFC więc z kim miał się sprawdzać? Mówisz o Drwalu ale to Soszyński "The Polish Experiment"( którego wzieli nawet do gry na konsole) jest najbardziej rozpoznawalnym polakiem w UFC i mówił po gali że Mamed od 2 lat jest gotowy na UFC więc Pablo 84 .......i głupoty wyskakując Drwalem prawda że polsat robi widowisko dla polaków a nie wąskiej grupki "internetowych ekspertów" $$$ Widowisko dla oglądalności dla reklam dla sponsorów więc występują ogórki ale tylko Mamed ich niszczy a reszta polaków ma z nimi problemy tak jak Materla z Silvą Chmielewski z Horwitchem ruszyć dupy z przed komputera i na trening krytykować każdy potrafi |
Cytat:
|
Cytat:
|
napewno Khalidov zasłużył na szansę walk w USA ale czy jest najlepszy w PL ? tak twierdzi KSW które pompuje go na gwiazdę od dawna równolegle z Pudzianem, Soszyński nie wypowiada się o Drwalu bo nie walczy na KSW i nie było ku temu okazji
Materla ? ten wspominany Soszyński jasno dał do zrozumienia, że jest mocno przeciętny a walkę zrobił razem z Silvą całkiem fajną, jednak ja tam dalej widzę remis i dogrywkę :) jeszcze o Khalidovie i UFC to, że on chce to jeszcze nie wszystko UFC w tym momencie ma jego wagę bardzo bardzo mocno obsadzoną, zaraz debiutować będzie Hector Lombard z Bellatora do tego KSW nie będzie chciało łatwo wypuścić z rąk największej gwiazdy a walcząć dla UFC niemożna walczyć gdzie indziej |
Dokładnie.Nic dodać nic ująć.
|
Cytat:
Miał walczyć z Lombardem lub Santiago a przyjechał ten trzeci ogór i tak to wyglądało Dlatego nie ma już z kim w Polsce walczyć same Najmany Zostaje UFC, Striceforce lub Belator tam są kozaki tam sa $$$ |
jak wogule Dana jest nim zainteresowany to obstawiałbym początek w Strikeforce i po paru walkach jak się sprawdzi dopiero UFC to by była dobra droga w UFC w obecnym momencie nie widzę dla niego miejsca. Do tego brakuje mu obycia z klatką i ... językiem angielskim oraz całą otoczką walk w USA
|
Najman zamawia drinka w knajpie
http://www.youtube.com/watch?v=OiqXG...layer_embedded |
Cain Velasquez - Antonio Bigfoot Silva
http://www.youtube.com/watch?v=PB-c6PdhoDg Takiej rzeźni nie było od lat chyba - k..wa krwi więcej niż w najlepszych horrorach :) ps. zmieńcie ten tytuł tematu faktycznie :/ |
Wow, faktycznie kozak walka. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem :)
Szkoda tylko, że już usunęli z yt... jakby ktoś złapał mirror, to niech się podzieli jeszcze raz. |
|
http://www.fight4free.com/2012/05/ve...o-ufc-146.html walka w dobrej jakości, Cain wraca do gry :)
|
wg mnie to troche szczescia mechiko, łuk poleciał i w bardzo znaczynm stopniu zamieszał w przebiegu walki, Bigfoot to nie jest koles co by sie w parterze normalnie dał aż tak obić wg mnie
w każdym razie zwycięstwo jest zwycięstwem |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl