Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

wiertar 12.04.2010 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 883527)
http://legialive.pl/zdjecia/10ns29_lech.jpg

co to jest za jakiś balkon po lewej stronie ?

Tymczasowa Loża VIP, o ile się nie myle

Zwierze 12.04.2010 18:06

Na serio to napisałeś czy sobie jaja robisz? Bo z jednej strony wygląda to komicznie ale z drugiej gdzieś trzeba było usadzić tych zacnych VIPów :D

Swoją drogą po drabinie tam wchodzili?

wiertar 12.04.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 883589)
Na serio to napisałeś czy sobie jaja robisz? Bo z jednej strony wygląda to komicznie ale z drugiej gdzieś trzeba było usadzić tych zacnych VIPów :D

Swoją drogą po drabinie tam wchodzili?

tak jak napisalem, mogę się mylić. ale kiedyś mi się obiło o uszy żę albo tam jest loża VIP, albo prasowa.

niech mnie jakiś Poznaniak poprawi:)

bbbnba 12.04.2010 22:31

Sa to stanowiska dziennikarzy, czyli loza prasowa. VIPy siedza w gornej czesci dolnego poziomu IV trybuny.

wiertar 13.04.2010 09:31

czyli się w sumie nie pomyliłem:) ale zadam pytanie jak kolega wyżej?? po drabinie oni tam wychodzą;)

medyk 15.04.2010 11:32

ma ktoś aktualne zdjęcia z Lubina? jak to wyglada po dokończeniu i jak wygląda otoczenie bo pierwotnie mieli zostawić ten wał z ziemi dookoła

ok juz znalazłem coś nowego http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=6261

wiertar 15.04.2010 13:06

http://forum.igol.pl/index.php?showt...=220&start=220 tutaj masz troszke bardziej aktualne fotki

killzone 19.04.2010 15:35

Cennik biletów na nowy stadion Legii:


Karnety:

1) sektor czerwony: karnet normalny 1125 zl, studencki - 900 zl, kobiety 788 zl, seniorzy 563 zl

2) sektor pomarańczowy: norm. 900, stud. 720, kobiety 630, sen. 450 zl

3) sektor żółty: norm. 788 zl, stud. 630, kob. 552, sen. 394

4) sektor jasny fiolet: norm. 563, stud. 450 zl, kob. 394 zl, sen. 282

5) sektor zielony: norm. 420, stud. 336, kob. 294, sen. 210

6) sektor ciemny fiolet (rodzinny): normalny 249 zl



Bilety jednorazowe:


1) kategoria I: norm. 130 zl
ucz/stud. 104 zl
kob. 91 zl
sen. 75 zl
kategoria II: norm. 100 zl
stud. 80 zl
kob. 70 zl
sen. 50 zl

2) kategoria I: norm. 110 zl
ucz/stud. 88 zl
kob. 77 zl
sen. 55 zl
kategoria II: norm. 80 zl
stud. 64 zl
kob. 56 zl
sen. 40 zl

3) kategoria I: norm. 90 zl
ucz/stud. 72 zl
kob. 63 zl
sen. 45 zl
kategoria II: norm. 70 zl
stud. 56 zl
kob. 49 zl
sen. 35 zl

4) kategoria I: norm. 70 zl
ucz/stud. 56 zl
kob. 49 zl
sen. 35 zl
kategoria II: norm. 55 zl
stud. 44 zl
kob. 39 zl
sen. 28 zl

5) kategoria I: norm. 50 zl
ucz/stud. 40 zl
kob. 35 zl
sen. 25 zl
kategoria II: norm. 35 zl
stud. 28 zl
kob. 25 zl
sen. 18 zl

6) kategoria I - 27 zl; kategoria II 22 zl

No i chyba dla Was najwazniejsze:

7) sektor gosci: cena biletu kategoria I - 50 zł, II - 35 zł

Doszlismy do wniosku, ze kategoria I i kategoria II, to sa kategorie spotkań: np na Wisłe czy Lecha to kat. I, na Odre czy Piasta kat. II

pan Dudi 19.04.2010 15:41

Dobre! Biorę karnet na ten droższy sektor gości! :lol: Zupełnie wyjęci z rzeczywistości. No ****a tak wyjęci, że bardziej się już nie da. :lol:

Mario Nh 19.04.2010 15:45

Już widzę te tłumy. Pomijając inne aspekty, z takimi cenami...
I ten sektor gości według kategorii :lol:

Donki 19.04.2010 15:51

ALe przecierz było ustalane że bilety na sektor gosci są po 15 zł ewentualnie 20 ;/
No chyba że jak będą nowe stadiony to bilety na sektor gosci bedą tak drogie.

PS: http://www.legia.com/www/pliki/folder_cennik.pdf jak by ktos chciał gdzie bedą dane sektory.

killzone 19.04.2010 15:58

Cytat:

ALe przecierz było ustalane że bilety na sektor gosci są po 15 zł ewentualnie 20 ;/
Ceny biletów dla gosci musza być w cenie najtanszej wejsciówki dla kibiców gospodarzy.

No cóz szału nie ma z biletami, choc w sumie mozna bylo sie po tych durniach tego spodziewać

Juz wyobrazam sobie te tłumy na meczach :D

skttrbrain 19.04.2010 16:08

Patrząc na te ceny karnetów na Legię, aż się boję ile w Poznaniu zawołają za karnety przy środkowej części trójki. 1000 pln za sezon.. Strach się bać normalnie..

Gwiaździsty 19.04.2010 16:12

Chcieliśta stadionów europodobnych w postkomunistycznej zalewie, to teraz płaćta i nie narzekajta !

LAB 19.04.2010 16:14

http://www.onet.tv/Legia-zaprasza-na...3,relacja.html

:lol:

Hudy 19.04.2010 16:34

po tych cenach karnetów można już stwierdzić, że to będzie stadion rodzinny:))

kategorie dla kibiców gości to chyba jakaś nowość
mam nadzieję, że zaprezentują miasta z owym podziałem

Donki 19.04.2010 16:43

A co do tego podziału na kategorie w sektorze gosci, to jak to bedzie
np: My i Lech płacimy 50 zł za bilet a np taka Odra 30 ?? :-/

buczo1985 19.04.2010 16:58

Te ceny na Legii to jakiś kosmos, ale może mi się tylko tak wydaje bo pochodzę z biednego Podkarpacia, gdzie znaczna część ludzi musiałaby przeznaczyć całą pensje na karnet w czerwonym sektorze :|
PORAŻKA!!!

zim zum 19.04.2010 17:03

i oni liczą, że przy takich cenach taki duży stadion się wypełni ?

Acima 19.04.2010 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 886109)
Te ceny na Legii to jakiś kosmos, ale może mi się tylko tak wydaje bo pochodzę z biednego Podkarpacia, gdzie znaczna część ludzi musiałaby przeznaczyć całą pensje na karnet w czerwonym sektorze :|
PORAŻKA!!!

Czy ja wiem czy taki kosmos. Na Lecha ceny karnetu od 2-óch lat wynoszą 550-650 zł za sezon.

SpoXsteR 19.04.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 886112)
Czy ja wiem czy taki kosmos. Na Lecha ceny karnetu od 2-óch lat wynoszą 550-650 zł za sezon.

Tyle ze tam jest jeden klub na cala Wielkopolskę..
w Warszawie moze i podobnie ale ceny mimo to dziwne i te dla przyjezdnych to juz w ogole cyrk
inaczej mowimy? ubieramy sie? jemy co innego? od tych z Odry, Bytomia, Gliwic czy innych Białystoków?

Maciuś 19.04.2010 17:21

Ale nie ma zadnego problemu, jak zobacza ze przychodzi tylko polowa stadionu to na natepny sezon bedzie taniej. Metodą prob i bledow w koncu dojda do optymalnych cen biletow.

kadziolek1906 19.04.2010 17:34

Cytat:

Czy ja wiem czy taki kosmos. Na Lecha ceny karnetu od 2-óch lat wynoszą 550-650 zł za sezon.
Dobrze tylko na Lechu jest z reguły komplet, a na Legii frekwencje są marne i zamiast przyciągnąć kibiców na Łazienkowską to się od tego celu oddalają niestety ...

Tuman 19.04.2010 17:35

Na Legii ma być jakiś wzór ułożony z krzesełek? bo widziałem zdjęcia że zaczęli monotować już.

killzone 19.04.2010 17:41

Na górze majteczki w kropeczki, a na dole wszytskie krzeselka zielone, i na przeciwko krytej biały napis "LEGIA".
http://www.mmwarszawa.pl/rep/newsph/4284/15535.3.jpg

sandbender 20.04.2010 14:18

Halo halo
Ale ceny karnetów na Legii to cena za CAŁY sezon, a nie rundę.
To nie jest wiele drożej niż u nas.

pan Dudi 20.04.2010 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 886394)
Halo halo
Ale ceny karnetów na Legii to cena za CAŁY sezon, a nie rundę.
To nie jest wiele drożej niż u nas.

Zgadza się. Ja się śmieję tylko z cen dla kibiców gości. U nas na D pewnie ceny będą wyglądały podobnie jak i na ich tej nowej "żylecie", a jak będzie na nowych sektorach ABC, to nikt nie wie, ale przeczucia mam baaaardzo złe. Liczę, że jednak do takich absurdów jak na Legii (ok 600 za rundę) nie posuną się nasi działacze, ale pewnie drogo będzie.:-/

OstryLG 02.05.2010 23:01

Zapraszam na fotorelacje z dnia otwartego na stadionie Gdańsku

http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...en-2010,9.html

skttrbrain 05.05.2010 21:51

http://img210.imageshack.us/img210/7996/img9656g.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/4318/img9650u.jpg

Carte

Belzebub 06.05.2010 01:14

Ceny na Legii to jakies science-fiction,przy takich cenach o stadion odwiedzalbym okazjonalnie..

Adekwatne do zarobków Polaków ceny są w Kielcach,przenoszac je na nasz stadion wygladoby to tak(ceny dla posiadaczy kart kibica:
srdkowe C,AB na dole 23zł na gorze 35,nie ma ulgowych
skrajne C,Ab na dole 18 na gorze 30,ulgowe 11 i 18!!!!!!!
narozniki na dole 16 na gorze 24,ulgowe 9 i 15!!!!A tam narozniki sa "w boisku"..
DiE na dole12 na gorze 22 srednio 17,ulgowe 8 i 10!!!!

Do tego dziecieci od 4 do 9 zloty,karnety w sumie na to samo wychodza co pojedyncze,chyba ze w przesprzedazy to 10% znizki+ do karnetow młoda ekstraklasa i Puchar Polski gratis...Ceny z:
http://korona-kielce.pl/index.php?menu=38&xmenu=7

Niby miasto mniejsze(205 tyś),ale u nas sa 2 kluby w ekstraklasie i jeszcze Hutnik który w miare dobrze kibicowsko sie trzyma,niby poziom sportowy u nas wyzszy,ale ostatnio nas ogolili ,a i sam poziom widowiska zbytnio u nas sie nie rozni..A i tak u nich nie ma kompletu,a u nas dodakowo bedzie trudniej bo stadion dwa razy wiekszy,i murawa dalej..itd Wiec nie wiem jak klub wyobraza sobie zapelnienie stadionu po cenach wyzszych niz te na Koronie..Chyba podesle mejla(tylko do kogo?) do klubu z linkiem do cen na Koronie,moze pojda po rozum do glowy...

Mako 06.05.2010 15:50

Tak patrze na to zadaszenie na Kolejorzu i mam pytanie do jakiegos zorientowanego kolegi :P z Pyrlandii. Jak jest rozwiązany system odporowadzania wody z tego dachu? Pomiędzy pasami tych membran będa swego rodzaju rynny? Bo tak patrze i odnosze wrażenie że przy bardziej obfitych opadach przynajmniej z połowy tego dachu to woda poleci chyba ścianą na dół ;)

massoud 14.05.2010 15:50

W Gdańsku też pięknie rośnie - http://www.bieg2012.pl/page/pl/aktua...stalowej_.html

OstryLG 14.05.2010 20:08

Gdańsk dzisiaj :)

http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...dansku,10.html

sq 14.05.2010 20:34

coraz bardziej imponujący. kształt tego dachu to chyba wisienka na torcie.

skttrbrain 14.05.2010 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako (Post 893811)
Tak patrze na to zadaszenie na Kolejorzu i mam pytanie do jakiegos zorientowanego kolegi :P z Pyrlandii. Jak jest rozwiązany system odporowadzania wody z tego dachu? Pomiędzy pasami tych membran będa swego rodzaju rynny? Bo tak patrze i odnosze wrażenie że przy bardziej obfitych opadach przynajmniej z połowy tego dachu to woda poleci chyba ścianą na dół ;)

Jak spojrzysz na dół membran, są tam zakładki kierujące spływającą wodę ku ich krawędziom, gdzie są 'zbieraki' a wyżej rynny z zakładek między poszczególnymi pasami membrany. Teoretycznie ma więc to jakoś działać, ale jak będzie w praktyce to pewnie się przekonamy na końcu ;-)

OstryLG 19.05.2010 17:49

Gdańsk dzisiaj :

http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...ykatow,12.html

medyk 19.05.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OstryLG (Post 901908)

a dla porównania popatrzcie na http://www.kamera2012.eu/lwow1/ i oni chcą zdążyć ??!!

OstryLG 19.05.2010 18:26

Jak się wezmą to do czerwca 2012 może i skończą, tylko tyle że stadiony na Euro 2012 oddane muszą być chyba do Lipca 2011....

crazykaro 19.05.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 901921)
a dla porównania popatrzcie na http://www.kamera2012.eu/lwow1/ i oni chcą zdążyć ??!!

nie musisz szukać tak daleko wystarczy zaglądnąć do Wrocławia
http://kamera2012.eu/wroclaw1/

medyk 20.05.2010 11:06

ale mimo wszystko tam sie cokolwiek dzieje a we Lwowie te deski chyba juz tak od roku leża..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl