![]() |
Cytat:
|
Na serio to napisałeś czy sobie jaja robisz? Bo z jednej strony wygląda to komicznie ale z drugiej gdzieś trzeba było usadzić tych zacnych VIPów :D
Swoją drogą po drabinie tam wchodzili? |
Cytat:
niech mnie jakiś Poznaniak poprawi:) |
Sa to stanowiska dziennikarzy, czyli loza prasowa. VIPy siedza w gornej czesci dolnego poziomu IV trybuny.
|
czyli się w sumie nie pomyliłem:) ale zadam pytanie jak kolega wyżej?? po drabinie oni tam wychodzą;)
|
ma ktoś aktualne zdjęcia z Lubina? jak to wyglada po dokończeniu i jak wygląda otoczenie bo pierwotnie mieli zostawić ten wał z ziemi dookoła
ok juz znalazłem coś nowego http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=6261 |
http://forum.igol.pl/index.php?showt...=220&start=220 tutaj masz troszke bardziej aktualne fotki
|
Cennik biletów na nowy stadion Legii:
Karnety: 1) sektor czerwony: karnet normalny 1125 zl, studencki - 900 zl, kobiety 788 zl, seniorzy 563 zl 2) sektor pomarańczowy: norm. 900, stud. 720, kobiety 630, sen. 450 zl 3) sektor żółty: norm. 788 zl, stud. 630, kob. 552, sen. 394 4) sektor jasny fiolet: norm. 563, stud. 450 zl, kob. 394 zl, sen. 282 5) sektor zielony: norm. 420, stud. 336, kob. 294, sen. 210 6) sektor ciemny fiolet (rodzinny): normalny 249 zl Bilety jednorazowe: 1) kategoria I: norm. 130 zl ucz/stud. 104 zl kob. 91 zl sen. 75 zl kategoria II: norm. 100 zl stud. 80 zl kob. 70 zl sen. 50 zl 2) kategoria I: norm. 110 zl ucz/stud. 88 zl kob. 77 zl sen. 55 zl kategoria II: norm. 80 zl stud. 64 zl kob. 56 zl sen. 40 zl 3) kategoria I: norm. 90 zl ucz/stud. 72 zl kob. 63 zl sen. 45 zl kategoria II: norm. 70 zl stud. 56 zl kob. 49 zl sen. 35 zl 4) kategoria I: norm. 70 zl ucz/stud. 56 zl kob. 49 zl sen. 35 zl kategoria II: norm. 55 zl stud. 44 zl kob. 39 zl sen. 28 zl 5) kategoria I: norm. 50 zl ucz/stud. 40 zl kob. 35 zl sen. 25 zl kategoria II: norm. 35 zl stud. 28 zl kob. 25 zl sen. 18 zl 6) kategoria I - 27 zl; kategoria II 22 zl No i chyba dla Was najwazniejsze: 7) sektor gosci: cena biletu kategoria I - 50 zł, II - 35 zł Doszlismy do wniosku, ze kategoria I i kategoria II, to sa kategorie spotkań: np na Wisłe czy Lecha to kat. I, na Odre czy Piasta kat. II |
Dobre! Biorę karnet na ten droższy sektor gości! :lol: Zupełnie wyjęci z rzeczywistości. No ****a tak wyjęci, że bardziej się już nie da. :lol:
|
Już widzę te tłumy. Pomijając inne aspekty, z takimi cenami...
I ten sektor gości według kategorii :lol: |
ALe przecierz było ustalane że bilety na sektor gosci są po 15 zł ewentualnie 20 ;/
No chyba że jak będą nowe stadiony to bilety na sektor gosci bedą tak drogie. PS: http://www.legia.com/www/pliki/folder_cennik.pdf jak by ktos chciał gdzie bedą dane sektory. |
Cytat:
No cóz szału nie ma z biletami, choc w sumie mozna bylo sie po tych durniach tego spodziewać Juz wyobrazam sobie te tłumy na meczach :D |
Patrząc na te ceny karnetów na Legię, aż się boję ile w Poznaniu zawołają za karnety przy środkowej części trójki. 1000 pln za sezon.. Strach się bać normalnie..
|
Chcieliśta stadionów europodobnych w postkomunistycznej zalewie, to teraz płaćta i nie narzekajta !
|
|
po tych cenach karnetów można już stwierdzić, że to będzie stadion rodzinny:))
kategorie dla kibiców gości to chyba jakaś nowość mam nadzieję, że zaprezentują miasta z owym podziałem |
A co do tego podziału na kategorie w sektorze gosci, to jak to bedzie
np: My i Lech płacimy 50 zł za bilet a np taka Odra 30 ?? :-/ |
Te ceny na Legii to jakiś kosmos, ale może mi się tylko tak wydaje bo pochodzę z biednego Podkarpacia, gdzie znaczna część ludzi musiałaby przeznaczyć całą pensje na karnet w czerwonym sektorze :|
PORAŻKA!!! |
i oni liczą, że przy takich cenach taki duży stadion się wypełni ?
|
Cytat:
|
Cytat:
w Warszawie moze i podobnie ale ceny mimo to dziwne i te dla przyjezdnych to juz w ogole cyrk inaczej mowimy? ubieramy sie? jemy co innego? od tych z Odry, Bytomia, Gliwic czy innych Białystoków? |
Ale nie ma zadnego problemu, jak zobacza ze przychodzi tylko polowa stadionu to na natepny sezon bedzie taniej. Metodą prob i bledow w koncu dojda do optymalnych cen biletow.
|
Cytat:
|
Na Legii ma być jakiś wzór ułożony z krzesełek? bo widziałem zdjęcia że zaczęli monotować już.
|
Na górze majteczki w kropeczki, a na dole wszytskie krzeselka zielone, i na przeciwko krytej biały napis "LEGIA".
http://www.mmwarszawa.pl/rep/newsph/4284/15535.3.jpg |
Halo halo
Ale ceny karnetów na Legii to cena za CAŁY sezon, a nie rundę. To nie jest wiele drożej niż u nas. |
Cytat:
|
Zapraszam na fotorelacje z dnia otwartego na stadionie Gdańsku
http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...en-2010,9.html |
|
Ceny na Legii to jakies science-fiction,przy takich cenach o stadion odwiedzalbym okazjonalnie..
Adekwatne do zarobków Polaków ceny są w Kielcach,przenoszac je na nasz stadion wygladoby to tak(ceny dla posiadaczy kart kibica: srdkowe C,AB na dole 23zł na gorze 35,nie ma ulgowych skrajne C,Ab na dole 18 na gorze 30,ulgowe 11 i 18!!!!!!! narozniki na dole 16 na gorze 24,ulgowe 9 i 15!!!!A tam narozniki sa "w boisku".. DiE na dole12 na gorze 22 srednio 17,ulgowe 8 i 10!!!! Do tego dziecieci od 4 do 9 zloty,karnety w sumie na to samo wychodza co pojedyncze,chyba ze w przesprzedazy to 10% znizki+ do karnetow młoda ekstraklasa i Puchar Polski gratis...Ceny z: http://korona-kielce.pl/index.php?menu=38&xmenu=7 Niby miasto mniejsze(205 tyś),ale u nas sa 2 kluby w ekstraklasie i jeszcze Hutnik który w miare dobrze kibicowsko sie trzyma,niby poziom sportowy u nas wyzszy,ale ostatnio nas ogolili ,a i sam poziom widowiska zbytnio u nas sie nie rozni..A i tak u nich nie ma kompletu,a u nas dodakowo bedzie trudniej bo stadion dwa razy wiekszy,i murawa dalej..itd Wiec nie wiem jak klub wyobraza sobie zapelnienie stadionu po cenach wyzszych niz te na Koronie..Chyba podesle mejla(tylko do kogo?) do klubu z linkiem do cen na Koronie,moze pojda po rozum do glowy... |
Tak patrze na to zadaszenie na Kolejorzu i mam pytanie do jakiegos zorientowanego kolegi :P z Pyrlandii. Jak jest rozwiązany system odporowadzania wody z tego dachu? Pomiędzy pasami tych membran będa swego rodzaju rynny? Bo tak patrze i odnosze wrażenie że przy bardziej obfitych opadach przynajmniej z połowy tego dachu to woda poleci chyba ścianą na dół ;)
|
W Gdańsku też pięknie rośnie - http://www.bieg2012.pl/page/pl/aktua...stalowej_.html
|
|
coraz bardziej imponujący. kształt tego dachu to chyba wisienka na torcie.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Jak się wezmą to do czerwca 2012 może i skończą, tylko tyle że stadiony na Euro 2012 oddane muszą być chyba do Lipca 2011....
|
Cytat:
http://kamera2012.eu/wroclaw1/ |
ale mimo wszystko tam sie cokolwiek dzieje a we Lwowie te deski chyba juz tak od roku leża..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl