![]() |
Sedzia ostro leci w kulki w meczu Ruch - Arka. 30 min i 3 powazne bledy :shock:
|
mic -> i to nawet ostro sobie pogrywają sędziowie ;] Niedzielan przy pierwszym chyba na minimalnym spalonym byl, a przy drugiej sytuacji na na 100% nie.
|
Cytat:
|
Cytat:
A co dmeczu Ruch -Arka to jakas tragedia...Poziom jest zenujacy. |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Nie oglądałem tamtego meczu więc sie nie spieram :P |
Poziom jest tragiczny, zenujacy...brakuje nawet slow zeby okreslic to dziadostwo :-/
Ci pilkarze naprawde powinni zarabiac mniej niz zarabia sie w Estonii, a lige z miejsca zredukowalbym o polowe, bo 50 % zespolow - z calym szacunkiem do nich - po prostu ja sporotwo "zasmieca" w tym momencie. |
Klaruje nam sie "czołowka": Piast, Cracovia i Arka :D
Gdyby sie zgodzic z Eustachym to musielibysmy sie polaczyc z liga Ukrainy. Bo w 4ery zespoly nie daloby sie grac ;-) |
W cztery sie nie da, ale w osiem juz tak :)
Do 4 czolowych druzyn wystarczy dokopotowac Jage, Slask i Belchatow, ktore mimo wszystko w miare poprawnie graja. Nad osma druzyna trzebaby sie zastanowic. Moze Lechia ? Na koniec pozabierac tym osmiu "odrzuconym" ze wzgledu na poziom sportowy najlepszych pilkarzy i moze jakos by to bylo. Bo tak jak teraz jest nedznie. |
http://sport.wp.pl/kat,1719,title,WD...l?ticaid=1890c
Lechem nie chcą być. Amicą też... Może się zdecydują na Pcimiankę albo Izolator Boguchwała.:) |
http://slasknet.com/live/152.html po bramce Szewczuka nasi bracia z Wrocławia remisują 1-1 z Bytomiem
Widzów 7 000 |
kuriozum bramka dla Bytomia
bywaja bramkarze porównywalni z Mariuszem i to nie tylko Cabaje |
Cytat:
Prawda jest taka, że jak długo będziemy mieli w lidze burdel pod wezwaniem dziadków z PZPN-u, tak długo liczba drużyn profanujących w niej ukochany sport pozostanie czystą kosmetyką. Nie szkolimy profesjonalnych piłkarzy, to nie ma się potem sensu dziwić, że w "ekstraklasie" grają drewniaki. Bo niby kto ma grać? I jeszcze słychać czasem narzekania, jak któryś z umiejących prosto kopnąć piłkę pójdzie gdzieś na ławkę do profesjonalnego klubu, że to "osłabianie ligi":lol: Dziwnym trafem przepływ zawodników nikomu nie szkodzi, tylko nam. Brak u nas pomysłu na piłkę - i dotyczy to nie właścicieli klubów, bo bez nich to w ogóle stadiony można by zaorać, ale polityków i tzw. "działaczy". Tu leży problem, a nie w Bytomiu, Wodzisławiu czy Gliwicach. |
Mecz we Wroclawiu w porownaniu z meczem w Chorzowie, to jak niebo a ziemia.
Wreszcie mozna cos obejrzec bez wyraznego grymasu rozgoryczenia na twarzy. |
Slask juz 2-1 :)
Czy mi sie wydaje czy Wegrzyn znowu opowiada jakies science-fiction nie zwiazane z wydarzeniami na boisku ? |
Cytat:
|
trzeba przyznać że Bytom prowadził gre, i może z sytuacji nie był to mecz na remis, ale z samej gry tak.
|
Panowie troche obiektywizmu.... Ślask jak dla mnie zagral bardzo slabo i wygral bardzo przypadkowo. Polonia naprawde pod wzgledem pilkarskim byla lepsza, albo przynajmniej tak samo dobra jak Sląsk... Mnie osobiscie gra Śląska bardzo zaskoczyla - negatywnie..zwlaszcza ze mieli odzyskac"błysk" po ciezkich treningach. Ale co nie zmienia faktu ze ciesze sie ze wygrali nasi barcia...ale obiektywnie Polonia była lepsza.
|
Co wy się tak tego Węgrzyna uczepiliście? Co mecz to samo. Śląsk grał toporną piłke, gra Polonii długimi momentami była ładniejsza dla oka, więc zasługiwali na taki komentarz. Chcielibyście aby Kazek w każdym meczu słodził Wiśle i zgodom, nawet kiedy na to nie zasługują...
|
Cytat:
hahahaha sami udowadniaja ze Lech Poznan nie istnieje "niezmoznosc " karania sp Lecha Poznan bo tego jako tako nie ma ,wobec polaczenia z Amika Wronki ,dzis mowią ze Amiki tez karac nie mozna :lol: I jak tu nie spiewac ze sprzedali sie za kuchenke :lol: Co za ludzie bez krzty honoru |
Ja tam nic nie mowie ale Slask jak dla mnie gra naprawde kichę. I to od dawna. Pan Ryszard Tarasiewicz nie ma wg mnie wizji tego zespołu i to sie mści. Gratuluje wygranej , ale niedlugo powazne mecze i lepiej by bylo zacząc coś kopać na poważnie. Dzisiaj WISŁA!!!!!
|
Cytat:
|
Jak nie zaczniemy szkolic młodziezy to ja czarno widze ten nasz fotbol za 10 lat , obecnie liga to jest syf i sam sie zastanawiam jakim cudem ci goscie kopia w ekstraklasie , kopia bo gra tego nie mozna nazwac . za moich czasów to wielu moich kolegów miało lepszą technikę użytkową niz obecni kopacze . Trzeba było zostac piłkarzem , luzik pokopac piłeczke , kaske wziasc i miec wszystko w d.....
|
a ten Baggio z Bytomia, nawet niezły.
Technike ma, ograny jest, ciekawey chłopek. A co wy sie dziwicie że Śląsk nie gra super, jak oni graja takim samym praktycznie składem.Ciężko bez wzmocnień szaleć, a WKS na ławce ma tylko Bilińskiego. W sumei podobnie jak my, maja kłopot z napastnikami. Na szczescie Szewczuk zaskakuje. Naprawde niezle sobie pogrywa |
Cytat:
|
Cytat:
Jak już to Masiota (w porozumieniu z zarządem) nie mają honoru, składając takie wnioski. Z prokuratury nie wyjechała jeszcze w kierunku WD, ciężarówka dowodów w sprawie Lecha (co więcej jest mało prawdopodobne by był to materiał na skale o której co niektórzy tu marzą :-p ), a mecze o których się mówi nie dotyczą czasu od 2005, więc np o degradacji nie może być mowy, co najwyżej punkty ujemne (Jagiellonia). edycja no i jak zwykle pismaki wiedzą o czym piszą :P bo na WP już nie ma cytatu który cytuje weszło, i nie chodzi o żaden nowy wniosek o niekaranie za korupcje w Amice. |
http://www.weszlo.com/news/3477 jakże trafny artykuł ;d gdyby jeszcze wszystkie strony były tak bezpośrednie jak weszło.
I tak najepsze stwierdzenie jakie słyszałem to " Lech po połączeniu z Amicą jest nowym klubem z kilkudziesięcioletnią historia" hahh |
Nowy klub , ktory nie zaczynal od najnizszej klasy rozgrywkowej bo ? Nie wiem....;)
W ogole to ja nic nie mowie bo ulubiony kontratak kazdego kibica Lecha to wytykanie nam CWKS'u ;) |
Jak dotąd ich nazywałem Amiką, tak teraz - przyznam szczerze - pogubiłem się. Poczekam na wykładnię kumatych Pyr tego forum, do tego czasu będę ich chyba tytułował Marsjanami. Nie z tej ligi, "Galacticos":lol:
|
No widzisz misiu...a wystarczy trochę pomyśleć zamiast wstawiać rubaszne, trendy, cool emotikony
|
Wyobraźcie sobie co by było gdyby na pchlim targu szefowie Amiki kupili nazwę i herb np. Barcelony, a nie nieboszczyka Lecha :)
|
Cytat:
Poznansko-wroniecka logika :lol: |
Podobnie jak Wolfy jestem całkowicie zdezorientowany. Jeśli to już nie jest Lech, ani Amica - to co to za klub?
Dziwię się tylko poznańskim kibicom, którym najwyraźniej ta szopka w niczym nie przeszkadza. |
Zawodnik ,który był za słaby na Legię (tak przynajmniej twierdził J.Urban ze swoją zgrają) oraz zawodnik który pokonał Wisłę w eliminacjach LM, podpisał ... 7-mio letni kontrakt z Almerią ,zespołem Primera Division ... chodzi oczywiście o Nikite Andriejew'a ...
|
Cytat:
Cóż, już kiedyś napisałem, że o to powstał w naszym kraju pierwszy klub prawdziwie mieszczański - furda tradycja, liczą się tylko i wyłącznie zysk, wyniki. Tym bardziej chwała kibicom Śląska i Pogoni, że zablokowali śmieszną fuzję z Groclinem. Szczególnie tym ostatnim ta decyzja musiała przyjść z trudem. Do Piotra R - będziesz trollował, to wylecisz z tego forum lotem koszącym. Mam gdzieś współczesne wzorce "równouprawnienia", żaden "trans", "homo" tudzież inny dewiant nie będzie się do mnie zwracał per "misiu". Nawet w internecie. |
wolfi misiaczku nie irytuj się
Powołując przykład Śląska i Pogoni pokazałeś jakim jesteś hipokrytą. Dobrze wiesz ze gdyby dogadali sie na górze ( Miasto z Drzymałą) kibice mieliby gówno do powiedzenia. Teraz mogą robić się na ludzi zasad i dziękować Bogu za zbieg okoliczności który ich wykreował. Żegnam |
Cytat:
Kwestii hipokryzji nie będę poruszał, w końcu jesteście tu ekspertami. |
Warszawiacy jakos potrafia 'byc' tutaj na forum, kibice innych klubow tez. Jak zwykle tylko poznansko-wronieccy net hólsi wpadaja, rzucaja jakimis pedalskimi misiaczkami i zawsze najlepsi, najwazniejsi a wszyscy inni to maja kompleksy... Miejscie jakis honor, a przynajmniej zachowujcie sie, bo jak narazie to przykro was czytac.
I proponuje dowiedziec sie czemu jednak Slask nie polaczyl sie z Dyskopolo, bo narazie sie kompromitujesz, szukajac 'argumentow' na sile |
Wracajac na stare smieci ,to jak sie oglada mecz na stadionie Piasta ,gdzie w tle rosnie żywopłot ,to sie zastanawiam ,co zlego było ze stadionem ŁKS'u,ze sie nei nadawal do gry ??
|
Sląsk nie połączył się z Grodziskiem bo Dutkiewicz nie chciał zapłacić tyle ile chciał Drzymała. Kibice Śląska jedyne co wynegocjowali to rezygnacja z gry w pucharach.
Pogoń? Hehe pamięć wybiórcza. Najpierw wydymał ich Ptak z Piotrcovią, później Godnor. Idąc waszym tokiem myślenia Pogoni już od dawna nie ma. Podobnie jak Lechii zresztą. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl