Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Ni_Ma 08.12.2008 20:21

a to już inna kwestia :D

dj_ibutti 08.12.2008 20:27

Jak tam moje wino?

Kobieta_Wislak 08.12.2008 20:37

Ni_Ma :-P:D

Gucio25 08.12.2008 20:43

podbij Szymku na gadu to może dostaniesz.. :)
nie moge uwierzyć, że Ci Kamil jeszcze nie podesłał.. :lol:

Ni_Ma 08.12.2008 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 640113)
Jak tam moje wino?


hmmm no troszku zostało na dnie ...:-D

SZYMEK_TSW 08.12.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 640120)
podbij Szymku na gadu to może dostaniesz.. :)
nie moge uwierzyć, że Ci Kamil jeszcze nie podesłał.. :lol:

nie siedze calymi dniami na kompie jak ty :P

nie chce nic mówić ale ta migotka okazała się rączką ;)

Gucio25 08.12.2008 21:10

no trudnego zadania nie miałeś.. ;)

dj_ibutti 08.12.2008 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 640131)
hmmm no troszku zostało na dnie ...:-D

Nie wpadam.....:foch: Świąt też nie będzie! A co!

zuraw9 08.12.2008 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 640139)
Świąt też nie będzie! A co!

To co z Kevinem? :foch:

Ni_Ma 08.12.2008 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 640139)
Nie wpadam.....:foch: Świąt też nie będzie! A co!

nie, nie, nie!!!..... absolutnie nie wpadaj!! takie rzeczy trzeba świadomie .. :lol:

przerzuciłam się na grzane piwo z miodem - bo mnie jakieś chorubsko łapie... brrr...

dj_ibutti 08.12.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 640142)
To co z Kevinem? :foch:

Wsadzili mu w d... GPSa i cały film stracił sens. :rotfl:

Ni_Ma... ojjj kobietom to jedno w głowie... seks i alkohol... alkohol i seks... W pierwszym przypadku żeby zapomnieć, w drugim żeby nie pamiętać tak? ;)

Ni_Ma 08.12.2008 21:43

e tam upraszczasz ;)

pio 08.12.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 640155)
e tam upraszczasz ;)

a po co gmatwać i utrudniać, jeśli coś jest oczywiste? :)

Ni_Ma 08.12.2008 21:51

bo gmatwanie i utrudnianie jest wpisane w nasza kobiecą naturę :)

emsi 08.12.2008 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 639830)
kurcze choróbsko mnie łapie... jeden dzień abstynencji i organizm nie odkarzony łapie różne wirusyz urugwaju.


A parabole tańczą na stole:D

Tak to jest się znaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, żeby to zobaczyć, troszeczkę porządziliśmy no i zachowanie lekko odbiegało od przyjętych norm sawułar bimbru :rotfl:

Chyba mamy już spaloną tą knajpę szefowa nas nie lubi :foch:

dj_ibutti 08.12.2008 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 640162)
bo gmatwanie i utrudnianie jest wpisane w nasza kobiecą naturę :)

No właśnie... w waszą ;D

pio 08.12.2008 21:57

A później tylko gubicie się w zeznaniach :D

btw:
który z wirusów jest na wyższym stipniu wtajemniczenia: filipiński czy urugwajski?

Ni_Ma 08.12.2008 22:16

o proszę, Ci co się nie gubią! :)

pio 08.12.2008 22:28

No, no, tylko nie mów, że Kopernik była kobietą :D

Ni_Ma 08.12.2008 22:32

daleko mi do takich nieracjonalnych wniosków! :)

Kamil 08.12.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 640184)
No, no, tylko nie mów, że Kopernik była kobietą :D

kopernik byl kobietą :rotfl:
a tak na serio to wiekszosc kobit to .....


:D

gigant 08.12.2008 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 640188)
kopernik byl kobietą :rotfl:
a tak na serio to wiekszosc kobit to .....


:D

Koperniki?

ByQ 08.12.2008 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 640187)
daleko mi do takich nieracjonalnych wniosków! :)

No popatrz, a ja to bym powiedział że to też macie wpisane w kobiecą naturę... ;-]

fcz1985 08.12.2008 22:41

kobiałki są fajne, takie mięciutkie i ładnie pachną:)


:F



emsi, a te dłogo włose babo chłopy to tez Wasi znajomi??:D
Ja tam byłem dopiero 5 raz... coraz ciekawiej jest:D

Gucio25 08.12.2008 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 640188)
kopernik byl kobietą :rotfl:
a tak na serio to wiekszosc kobit to .....


:D

ostatnio mówiłeś, że wszystkie to... :)

Kamil 08.12.2008 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 640193)
ostatnio mówiłeś, że wszystkie to... :)

i dalej to podtrzymuje....:>
tyyyy panie migotku :D


Cytat:

Koperniki?
prosteeeee ****aaaaaaaaaa
skad wiedziales?

SZYMEK_TSW 08.12.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 640194)
i dalej to podtrzymuje....:>
tyyyy panie migotku :D

najnowsza fotka: Gucio vel. Bolec vel. Migotek i Panna Migotka
http://www.moomintrove.com/images/91...68-0-large.jpg

Ciekawe kiedy buka cię odwiedzi :D:D::D

Ni_Ma 08.12.2008 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ByQ (Post 640191)
No popatrz, a ja to bym powiedział że to też macie wpisane w kobiecą naturę... ;-]

jak tak się dobrze zastanowić to czego my w tę swą przecudną naturę nie mamy wpisane... ale to nie ma co się chyba wglebiac w temat bo on zawiły mocno :)

Gucio25 08.12.2008 23:06

dzięki Szymku za fote, przyda się! :D

Lukasyno 09.12.2008 00:53

Kamil ta Pani z Twojego avataru nie wygląda jak Kopernik:D :lol:

pio 09.12.2008 17:16

może na nazwisko ma Kopernik, wtedy nie miałoby znaczenia, czy wygląda jak on... znaczy Kopernik :P

Kamil 09.12.2008 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 640416)
może na nazwisko ma Kopernik, wtedy nie miałoby znaczenia, czy wygląda jak on... znaczy Kopernik :P

]
skąd wiedziales?
tyllko cichoszaaaaaa bo zaraz pol forum bedzie jej szukalo na naszej klasie....:-/:lol:

pio 09.12.2008 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 640429)
]
skąd wiedziales?
tyllko cichoszaaaaaa bo zaraz pol forum bedzie jej szukalo na naszej klasie....:-/:lol:

bo tak ją znalazłem :lol:

_ukoL 09.12.2008 18:46

Zdecydowanie nie lubię zimy! Śniegu by mogło dla mnie nie być jak na Bahamach! Natomiast skoro
już mamy zimę w Polsce i wszędzie choinki wraz z tymi grubasami w czerwonych czapkach to mógł
wreszcie spaść ten biały łupież z chmur! Bałwana by się ulepiło z nosem i nie tylko z marchewki.

janko04 09.12.2008 20:03

na TVN mówili ze od jutra do Soboty będzie sypać :D wiec uwazaj bo cie zasypie:)

_ukoL 09.12.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 640511)
na TVN mówili ze od jutra do Soboty będzie sypać :D wiec uwazaj bo cie zasypie:)

Tylko na to czekam. Nie dam satysfakcji tym ze Straży Miejskiej wlepienia mandatu za nieodśnieżony chodnik. Specjalnie wyskoczę jeszcze przed świtem i do asfaltu na gotowo. :lol:

janko04 09.12.2008 20:12

Boże Narodzenie bez śniegu to nie Boże Narodzenie... W ogóle tej atmosfery czuć nie bedzie sie....

vote-for-mikey 09.12.2008 20:17

i nie czuć jej od co najmniej 2(?) lat ^^

janko04 09.12.2008 20:21

jak ja siegam pamięcią to rok temu na święta śnieg był :) a nie mogę jednej rzeczy pojąć :) Ide przez Wieś w nocy drzewka poozdabiane światełkami a śniegu brak :) a dzis była pogoda taka jakby Wiosna miała juz być..

vote-for-mikey 09.12.2008 20:22

zależy gdzie kto świętuje ;d

może w za siemdmiogórogrodzie, i owszem, padało :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl