Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

7 kotów 16.06.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 746316)
W Polsce nie ma ani jednego glabie :D

Dziwne.
Pamietam, ze w Jakuzie sie rozplywales nad architektura Tomaszowa Mazowieckiego. A Bytom nazywales "polska Bruggia". : (


A wracajac do temat,
Ja chcialbym sie tylko jednej rzeczy dowiedziec, ale tk absolutnie szczerze i od serca (moze byc na ucho :D ), co kibice poznanscy tak naprawde czuja po tej fuzji. Bez .......enia kocopolow z ktorych sie smieje cal Polska.

ewcia 16.06.2009 13:11

Jedni straszą banem inni je dają.
Nie wiem czy u siebie już go masz, ale podejrzewam, że nawet za to że tu się tak chętnie wypowiadasz możesz go "gratis" dostać.

darotsok73 16.06.2009 14:03

orzeu...

To nie wiesz ? Po zjedzeniu przez wronke była na ich forum chwila konsternacji.. i zadumy :D po czym ogłosili "urbi et orbi" ..Lech jest tam gdzie.. Wiara Lecha.... i temat zakończyli bo tak wygodniej , a właściwie to nic się nie stało , rzecz nieistotna , przecież mistrzami są w każdej dziedzinie - frekwencja , klimat , ultraska , i nawet sportowo Majstra honoris causa mają :D bo to przecież oni nam go dali a nie my obroniliśmy.

Malvivente 16.06.2009 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 746249)
Na wstepie musze Was pochwalic - tak zabawnie dawno tu nie bylo.

Wlasnie chodzilo mi o te bardziej zorganizowane akcje (pierwsze oprawy/sektorowki) w latach 90, dlatego uznaje je jako poczatek sceny ultras. Idac Twoim tokiem myslenia mozna napisac, ze pierwszy doping zanotowano w Anglii w polowie XIX w., bo ktos po bramce klasnal w dlonie z radosci :)
Zdefiniuj "teraz" i "kiedys", bo z tego co pamietam dyskutowalismy juz o frekwencji na Bulgarskiej i po starciu z liczbami Wasi bojownicy o "prawde" odpuscili. Przejrzyj historie, albo napisz mi prosze o jaki konkretnie okres chodzi. Pamietaj, ze wszystko mozna porownac do frekwencji innych klubow, co moze skutkowac podobnym wnioskiem - wszedzie sa kibice sukcesu :)
Opraw nie wrzucalem po to, by sie przypodobac (bo wiem, ze wiekszosc z nich jest srednia) tylko po to, by odpowiedziec TTJ, ktory "zarzucil" ;) nam raczkowanie w tamtym okresie.
Co do historii. Owszem, wczesniej kibicom Lecha daleko bylo do topowych ekip w kraju, ale tez mielismy swoje przygody i wyjazdy, o czym zreszta mozna przeczytac na naszym forum (cos jak wspomnienia RWD, tylko nieco starsze). Potem wszystko udalo sie zorganizowac, a nie byla to latwa sprawa, bowiem w Wielkopolsce istnialo wtedy kilka FC wrogich druzyn, a i pilka nozna nie byla tak popularna jak teraz. Po kilku latach udalo sie w miare oczyscic teren, zorganizowac fanatykow i efekty tego mozemy zobaczyc dzis. Stalo sie to przed 2006 i nie "samo z siebie", jak to lubicie nam wypominac (Wielkopolska duzy teren + wejscie Amiki, nic dziwnego, ze tak dobrze im sie ulozylo), tylko bylo to wynikiem ciezkiej, kilkuletniej pracy.
Dlatego jesli dla kogos zaczelismy liczyc sie (ogolnie kibicowsko) w Polsce ok.1998-2005, to wypada mi tylko usmiechnac sie na te dziwna teze :)

Orzeu - czekac tylko, az pojedziesz do Poznania i policzysz zuli na dworcu, potem wrocisz do najlepszego miasta na swiecie i co sie okaze? Poznan jest bardziej zzulony, niz Krakow. Znowu triumfujesz!
Co potem? Proponuje policzyc ptasie gowna na m^2 Starego Rynku i Rynku Glownego, nie znam wynikow, ale jestem dziwnie spokojny o to, ze Krakow jest mniej zasranym miastem od Poznania. I ponownie punkty zgrania zajebisty Orzeu i jego zajebiste miasto :D Gratuluje :)

uwierz mi, że nie mam czasu szukać.
W skrócie - Wisła jako jeden z pierwszych klubów miała wkład w rozwój kibicowski w Polsce, już od lat 70.
Lata 80, początek lat 90 Wisła to prawdziwa kibicowska potęga, a Lech dopiero raczkuje. Od tamtego czasu z lekkimi wzlotami i upadkami jesteśmy w czołówce. Lech natomiast powoli zaczyna coś znaczyć, ale wcale nie jesteście jeszcze poważaną ekipą. Jeśli chodzi o liczby, to bodajże była jedna liczba 27 u nas, jakoś po koniec lat 90... Potem nagle u Was wielki boom - nikt nie twierdzi, że sobie na to nie zapracowaliście, ale zapominacie, że w przeszłości byliście chłopcami do bicia, wymyślacie sobie piosenkę 'Za Lechem przemierzamy cały świat... ludzie nagle zaczęli tłumnie jedzic na wyjazdy i się we łbach po.......iło, takie moje zdanie.
I wynalazki typu kalvi i remi chyba z szalikiem Lecha, w jakiejś piosence ktoś śpiewa o wiosce, że wszyscy sa za kolejorzem, polski mega ultra hiper, ciota, raper liber, którego bym roz****ił, gdybym spotkał za niszczenie polskiego HH - nagrywa elo hit o Lechu.

Gdzie onie byli, gdzie oni wszyscy byli i co robili, gdy Lech grał piach?

I zauważ, że ni wspomniałem o Waszych problemach z tożsamością, ale tu już inna bajka.

Aha, no i jeszcze jedno, miałem okazję we Włoszech poznać podobnego typu ludzi z Legii o z Lecha - czyli ludzi z wycieczek wakacyjnych. Ci z Legii wiedzieli o co kaman, nie jacyś super kumaci, ale vlepki i te sprawy, pogadasz o kibicowaniu bez problemu. Ci z Lecha ni chuja - tylko o piłce nożnej, że 'Rejsik pcha się do wszystkiego' itp.

I to wszystko sprawia, że zdanie mam o Was, jakie mam.

Ktoś tu napisał o Rejsie, to, że kibice wciąż z nim są tylko dobrze może o nich świadczyć.

I żeby nie było - też drażni mnie już na siłę śmianie się z Lecha, które pachnie kompleksami.

SkMk 16.06.2009 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 746422)
orzeu...

To nie wiesz ? Po zjedzeniu przez wronke była na ich forum chwila konsternacji.. i zadumy :D po czym ogłosili "urbi et orbi" ..Lech jest tam gdzie.. Wiara Lecha.... i temat zakończyli bo tak wygodniej , a właściwie to nic się nie stało , rzecz nieistotna , przecież mistrzami są w każdej dziedzinie - frekwencja , klimat , ultraska , i nawet sportowo Majstra honoris causa mają :D bo to przecież oni nam go dali a nie my obroniliśmy.

Ja właśnie w to wątpię, że tak bez niczego dali się przerobić na Amicę. I to jest w sumie najśmieszniejsze. Że np. taki sq zażarcie broni Lecha a pewnie nie ma wrażenia, że stało się coś za jego plecami i został wydymany przez zarząd i być może przez "braci po szalu"

TSNH 16.06.2009 14:45

Były czasy że Wisła wygoniła Lecha ze swojego stadionu:)

Proud 16.06.2009 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 746440)
Były czasy że Wisła wygoniła Lecha ze swojego stadionu:)

możesz rozwinąć?

bbbnba 16.06.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 746436)
W skrócie - Wisła jako jeden z pierwszych klubów miała wkład w rozwój kibicowski w Polsce, już od lat 70.
Lata 80, początek lat 90 Wisła to prawdziwa kibicowska potęga, a Lech dopiero raczkuje. Od tamtego czasu z lekkimi wzlotami i upadkami jesteśmy w czołówce.

Dzieki za to streszczenie historii kibicowania, ale nie musisz pisac takich rzeczy. Kojarze gdzie wszystko sie zaczynalo, a takze kto przodowal pod tym wzgledem w Polsce. Wiem tez, ze Wisla miala spory wklad w te cala zabawe, ale czy to upowaznia Twoich kolegow do takiego bucowatego zachowania? :) Przeciez oni domagaja sie, zeby bic im poklony, bo xx lat temu Wiselka rzadzila, a Lecha wtedy nie bylo. Absurd :)
Cytat:

Lech natomiast powoli zaczyna coś znaczyć, ale wcale nie jesteście jeszcze poważaną ekipą. Jeśli chodzi o liczby, to bodajże była jedna liczba 27 u nas, jakoś po koniec lat 90... Potem nagle u Was wielki boom - nikt nie twierdzi, że sobie na to nie zapracowaliście, ale zapominacie, że w przeszłości byliście chłopcami do bicia, wymyślacie sobie piosenkę 'Za Lechem przemierzamy cały świat... ludzie nagle zaczęli tłumnie jedzic na wyjazdy i się we łbach po.......iło, takie moje zdanie.
Jesli mozesz wyslij mi pm w dniu, kiedy juz staniemy sie powazna ekipa. Bardzo na to czekam, wiec nie zapomnij!
Cytat:

Gdzie onie byli, gdzie oni wszyscy byli i co robili, gdy Lech grał piach?
W tym samym miejscu, gdzie byly dzieci cupialowej epoki sukcesow. W dupie.
Po prostu nie interesowala ich pilka (no moze z wyjatkiem Grabarza,ktory zaliczal mecze Lecha w latach 90), bo nie bylo sukcesu. Nie uwierzysz, ale takie same mechanizmy rzadza np. w Krakowie i Warszawie.
I tak samo, jak wszedzie w kraju, w momentach kryzysu na trybunach pozostali jedynie najwierniejsi.
Cytat:

I zauważ, że ni wspomniałem o Waszych problemach z tożsamością, ale tu już inna bajka.
Alez napisz, nie krepuj sie. Czym byloby to forum bez tygodnia z "tym tematem"?
Cytat:

Aha, no i jeszcze jedno, miałem okazję we Włoszech poznać podobnego typu ludzi z Legii o z Lecha - czyli ludzi z wycieczek wakacyjnych. Ci z Legii wiedzieli o co kaman, nie jacyś super kumaci, ale vlepki i te sprawy, pogadasz o kibicowaniu bez problemu. Ci z Lecha ni chuja - tylko o piłce nożnej, że 'Rejsik pcha się do wszystkiego' itp.
I to wszystko sprawia, że zdanie mam o Was, jakie mam.
Mam nadzieje, ze to zart?:lol: Wez to przeczytaj jeszcze raz, moze zauwazysz jak zabawnie brzmi ocenianie kogoś pod względem kibicowskim, na podstawie składu wycieczki zagranicznej do Włoch. To prawie tak samo smieszne, jak sugerowanie sie postami na forum onetu, co tez juz tutaj przerabialismy.

pirat.z.karaibow 16.06.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 746440)
Były czasy że Wisła wygoniła Lecha ze swojego stadionu:)

Były były. A teraz jeszcze mają tupet się tutaj kłócić :lol:

Ja tego nie rozumiem. Osobiście po tym wszystkim zabrałbym się w****u i poszedł z tego forum. No ale cóż. Nie moje zoo, nie moje małpy.

spartan 16.06.2009 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 746465)
Wiem tez, ze Wisla miala spory wklad w te cala zabawe, ale czy to upowaznia Twoich kolegow do takiego bucowatego zachowania? :)

W tym samym miejscu, gdzie byly dzieci cupialowej epoki sukcesow. W dupie.

Jak tak kolegę mierzi "bucowate" zachowanie i "dzieci cupiałowej epoki sukcesów" to może czas zmienić otoczenie?
To nie wielkopolski klub (obojętne czy z Poznania czy z Wronek) nam solą w oku tylko wasze rozrośnięte do granic możliwości ego. A jak coś jest nienaturalnie wielkie to zwykle jest żałośnie śmieszne...

TSNH 16.06.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 746448)
możesz rozwinąć?

To musi Ci ktoś potwierdzić starej daty albo musiałbyś poszukać w starych zinach. Ja to czytałem i o ile dobrze pamiętam to przełom lat 80/90 kiedy Wisła ich przegoniła ze stadionu w Poznaniu

Oczywiście wtedy były inne klimaty, Lecha nikt nie znał i nijak to się ma do obecnej rzeczywistości ale takie są fakty....

Malvivente 16.06.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 746465)
Dzieki za to streszczenie historii kibicowania, ale nie musisz pisac takich rzeczy. Kojarze gdzie wszystko sie zaczynalo, a takze kto przodowal pod tym wzgledem w Polsce. Wiem tez, ze Wisla miala spory wklad w te cala zabawe, ale czy to upowaznia Twoich kolegow do takiego bucowatego zachowania? :) Przeciez oni domagaja sie, zeby bic im poklony, bo xx lat temu Wiselka rzadzila, a Lecha wtedy nie bylo. Absurd :)
Jesli mozesz wyslij mi pm w dniu, kiedy juz staniemy sie powazna ekipa. Bardzo na to czekam, wiec nie zapomnij!
W tym samym miejscu, gdzie byly dzieci cupialowej epoki sukcesow. W dupie.
Po prostu nie interesowala ich pilka (no moze z wyjatkiem Grabarza,ktory zaliczal mecze Lecha w latach 90), bo nie bylo sukcesu. Nie uwierzysz, ale takie same mechanizmy rzadza np. w Krakowie i Warszawie.
I tak samo, jak wszedzie w kraju, w momentach kryzysu na trybunach pozostali jedynie najwierniejsi.
Alez napisz, nie krepuj sie. Czym byloby to forum bez tygodnia z "tym tematem"?
Mam nadzieje, ze to zart?:lol: Wez to przeczytaj jeszcze raz, moze zauwazysz jak zabawnie brzmi ocenianie kogoś pod względem kibicowskim, na podstawie składu wycieczki zagranicznej do Włoch. To prawie tak samo smieszne, jak sugerowanie sie postami na forum onetu, co tez juz tutaj przerabialismy.

1. Bucowate zachowanie? Może troszkę swoim brakiem pokory prowokujecie? To fakt, że u nas niektórym na prawdę wydaje się, że jesteśmy Bogami Trybun:)

2. Napisałem poważaną, nie poważną. Czyli, kiedy kluby z czołówki zaczęły czuc respekt przed spotkaniem z Wami.

3. Raczej się mylisz, bo u nas ten proceder nie był na taka skalę - w drugiej lidze kibicowsko byliśmy nieźli, a tak sporej zmiany po przyjściu Cupiała na pewno nie było. Wiadomo, przybyło kibiców lubiących dobra piłkę - to normalne.

4. W tej kwestii wszystko już zostało napisane.

5. Gościu, napisałem to wszystko - chodziło mi o te wszystkie fakty, nie o tamta sytuację. Dla Twojej wiadomości na zawodach w pewnej sztuce walki poznałem chłopaczka z pod Poznania, który twiedził, że jego marzeniem jest wstąpić do bojówki Lecha - własnie w tym czasie, co zaczał się ten wielki boom. Też bekę z niego miałem porządną. WIęcej kibiców Lecha nie pamiętam:)

Pan Jotka 16.06.2009 22:02

Ja mysle ze...Za kilka mscy sie spotkamy przy okazji meczu piłkikopanej i wykrzyczymy sobie całe to śmierdzące zło :D
A kto będzie krzyczałmocniej to sie okaze hehehe I tyle w dziedzinie ultras "tanie leszki ".

donPedro23 16.06.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 746690)
Ja mysle ze...Za kilka mscy sie spotkamy przy okazji meczu piłkikopanej i wykrzyczymy sobie całe to śmierdzące zło :D
A kto będzie krzyczałmocniej to sie okaze hehehe I tyle w dziedzinie ultras "tanie leszki ".

Najbliższa okazja na Superpucharze:>

Pan Jotka 16.06.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 746696)
Najbliższa okazja na Superpucharze:>


Bedzie w Tczewie czy Zakliczynie??? Bo pewnie nikt nie wie "czy" i "kiedy" :>

OpEnTaNy 16.06.2009 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SkMk (Post 745624)
Czytając temat zastanawiałem się czemu Lech jako ekipa liczna, świetnie zorganizowana i mająca siłę przebicia pozwoliła działaczom na fuzję z Amicą. Wszędzie, gdzie takie praktyki wchodziły w życie kibice sprzeciwiali się temu bardzo stanowczo (Zawisza, Śląsk, Pogoń). Osoby decyzyjne w Lechu zaakceptowały coś co oznaczało w praktyce wymazanie ich klubu z piłkarskiej mapy Polski. Moim zdaniem zwykli kibice Kolejorza zostali wydymani przez tych rządzących trybunami, którzy poszli z klubem na układ. Przyzwolenie na fuzję w zamian za korzyści finansowe i wolną rękę w organizacji ruchu kibicowskiego na Lechu/Amice. Nie twierdzę, że tak jest na 100% , ale bierność kibiców Lecha w tej kwestii jest naprawdę dziwna...

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :D

OpEnTaNy 17.06.2009 06:29

jakbyśmy to my np mieli fuzje z cracovia to tez bysmy byli dalej Wisłą dla Ciebie?

ewcia 17.06.2009 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 746715)
Bedzie w Tczewie czy Zakliczynie??? Bo pewnie nikt nie wie "czy" i "kiedy" :>

Będzie tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych.
A miejsce pewnie znowu jakieś "atrakcyjne" ;)

Gramzino 17.06.2009 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 746436)
uwierz mi, że nie mam czasu szukać.
Ktoś tu napisał o Rejsie, to, że kibice wciąż z nim są tylko dobrze może o nich świadczyć.

I żeby nie było - też drażni mnie już na siłę śmianie się z Lecha, które pachnie kompleksami.

No, no muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony.

Zdarzają się tu jednak jednostki, które co nieco rozumieją. Szkoda że tak nieliczne.

PS. Jak już tak żyjecie w internecie, to wejdźcie sobie na forum Wiary Lecha i spójrzcie, czy w analogicznych tematach toczą się 10-stonnicowe jałowe dyskusje o Wiśle. A tutaj wszędzie ten Lech. Zmieńcie płyte:)

A ten temat chwilami przypomina krucjatę pod tytułem: "Nienawiść do wszystkiego co poznańskie". Co to ma na celu i jaki to ma sens? Nie wiem.

Żeby nie było (bo to nie moje forum), to idę i raczej nie będe się już udzielał. Bo trzeba przyznać, że od Was mało osób się udziela na forum WL. Bynajmniej nikogo nie przypominam sobie.

orzeu 17.06.2009 09:25

heheh
w tym temacie jest o Lechu duzo bo sami to prowokujecie swoimi tekstami. nie ma tu nikogo z innych klubow poza paroma osobami z Legii. widzisz to co chcesz i tyle moge ci powiedziec.
a Malvi pewnie ci podziekuje za pochwale :lol:

aha, w porownaniu z wami i kompleksem Legii to u nas nikt nie ma zadnych kompleksow :lol:

Kamson 17.06.2009 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gramzino (Post 746769)
PS. Jak już tak żyjecie w internecie, to wejdźcie sobie na forum Wiary Lecha i spójrzcie, czy w analogicznych tematach toczą się 10-stonnicowe jałowe dyskusje o Wiśle. A tutaj wszędzie ten Lech. Zmieńcie płyte:)

A ten temat chwilami przypomina krucjatę pod tytułem: "Nienawiść do wszystkiego co poznańskie". Co to ma na celu i jaki to ma sens? Nie wiem.

Żeby nie było (bo to nie moje forum), to idę i raczej nie będe się już udzielał. Bo trzeba przyznać, że od Was mało osób się udziela na forum WL. Bynajmniej nikogo nie przypominam sobie.

Ano właśnie! Bo jak u nas sie coś napisze o Lechu to wpada odrazu wielkopolska eskorta żeby wszystko naprostować i dopiąć tego, że to oni mają racje (a tak jest przecież zawsze) i temat się ciągnie i ciągnie, a nasi też się niepotrzebnie nakręcają i kopią sie z koniem.

A u was, ktoś coś napisze o Wiśle, drugi napisze że też uważa że "ch*jowo Wisła to zrobiła" i koniec tematu bo nikt od nas tam nie przybiega z płaczem żebyście napisali o nas coś pozytywnego.

bbbnba 17.06.2009 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 746779)
Ano właśnie! Bo jak u nas sie coś napisze o Lechu to wpada odrazu wielkopolska eskorta żeby wszystko naprostować i dopiąć tego, że to oni mają racje (a tak jest przecież zawsze) i temat się ciągnie i ciągnie, a nasi też się niepotrzebnie nakręcają i kopią sie z koniem.

A u was, ktoś coś napisze o Wiśle, drugi napisze że też uważa że "ch*jowo Wisła to zrobiła" i koniec tematu bo nikt od nas tam nie przybiega z płaczem żebyście napisali o nas coś pozytywnego.

Roznica polega na tym, ze to my odpowiadamy na prowokacje tutejszych goebbelsow prostujac nagiete przez nich fakty. Nie widzialem na naszym forum, by ktos klamal na temat Wisly. Sa opinie, czesto niepochlebne o oprawach, ale jakos nikomu nie przyszlo do glowy, by lzec jak pies na Wasz temat :)
Kolejny raz proponuje przesledzic przebieg i geneze tych wszystkich prowokacji, bo moze sie okazac, ze "Twoja" prowokowana strona, byla strona prowokujaca.

7 kotów 17.06.2009 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 746788)
Roznica polega na tym, ze to my odpowiadamy na prowokacje tutejszych goebbelsow prostujac nagiete przez nich fakty

Radio Erewan odpowiada na prowokacje Zachodu. Odpowiada bardzo szybko. Jeszcze przed prowokacja.


N'est-ce pas ?

orzeu 17.06.2009 10:00

I tak oto doszlismy do sedna.
Na forum Lecha kibice Lecha mowia sama oswiecona prawde o gts-ach, sytuacji w Krakowie, o rozkminkach kibicowskich i sportowych (np. o tym jak to zla i wstretna Wisla nie chciala puscic pilkarzy na sparing kadry a rok pozniej juz wspanialy i genialny Lech w takiej samej sytuacji nie puscil pilkarzy bo to tylko sparing i reszta musi to zrozumiec :lol: ) i wiele innych. O wyzwiskach juz nie wspomne.
Na forum Wisly kibice Wisly tylko klamia, manipuluja i oszukuja. Do tego stek wyzwisk! Oswieceni Lechici wyjasniaja. Nie zwazaja na miliony bluzgow bo maja misje niesienia prawdy do ciemnogrodu.

Ot i cala prawda.

Wypada na koniec sobie odpowiedziec kto czyja opinie ma w dupie a kto sie czyja opinia niezwykle przejmuje.

orzeu 17.06.2009 13:07

Fajna gdyby nie to ze ten koles wyglada jakby wlasnie sadzil kloca :D
Jak dla mnie nr 1 to wyjazd do Wroclawia, miazga :lol:
Do Wisly nie porownuje bo nie jestem obiektywny choc mi nasza sie podobala.

Znowu tak jakby na potwierdzenie w mojej subiektywnej opinii Lexh zrobil oprawe dobra ale niczym sie nie wyrozniajaca i podobnych rzeczy kazdy z nas widzial jiz wiele, a ww. Legia oryginalna i bardzo dobra i moge sie zalozyc o skrzynke whisky ze za rok wszyscy lepiej beda pamietac ta legijna.

7 kotów 17.06.2009 13:17

Przeboje Ricky'ego Martina to wlasnie poziom poznanski.

Bomba to dla mnie Wyjazd do Wroclawia.
Kibic w krawacie smieszne, ale malo oryginalne.


Najbardziej idiotyczna - Zaglebie. Parchy tez cudownie odwrotnie.

Arturo Qr2nów 17.06.2009 13:38

Jak dla mnie numero uno "Wyjazd do Wrocławia", a następnie "Przyłapani na dopingu" jest przekaz, jest satyra na obecną sytuację i niezłe wykonanie. Podoba mi się też "autobus" Stomilu, jest jakiś taki... sympatyczny :D

Malvivente 17.06.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gramzino (Post 746769)
No, no muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony.

Zdarzają się tu jednak jednostki, które co nieco rozumieją. Szkoda że tak nieliczne.

PS. Jak już tak żyjecie w internecie, to wejdźcie sobie na forum Wiary Lecha i spójrzcie, czy w analogicznych tematach toczą się 10-stonnicowe jałowe dyskusje o Wiśle. A tutaj wszędzie ten Lech. Zmieńcie płyte:)

A ten temat chwilami przypomina krucjatę pod tytułem: "Nienawiść do wszystkiego co poznańskie". Co to ma na celu i jaki to ma sens? Nie wiem.

Żeby nie było (bo to nie moje forum), to idę i raczej nie będe się już udzielał. Bo trzeba przyznać, że od Was mało osób się udziela na forum WL. Bynajmniej nikogo nie przypominam sobie.

Rzeczowa beka z Lecha, poparta merytorycznymi i trafnymi argumentami - TAK.
Śmianie się na siłę i szukanie, czego, by tu jeszcze Lechowi nie dowalić, wklejanie sobie avatarów 'amica poznań', czy jakoś tak - zdecydowane NIE.


Mi się podobała oprawa Korony, mimo, że tego klubu nienawidzę bardziej, niż sąsiadki zza błoń.

Lysy 17.06.2009 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gramzino (Post 746769)
A tutaj wszędzie ten Lech. Zmieńcie płyte:)

Niektórzy po prostu mają kompleks Lecha , nic na to nie poradzisz ;-) Złe stopnie w szkole, czy też niepowodzenia w pracy rekompensują sob ie na tym forum.

sq 17.06.2009 14:27

heh.. wolę oprawy malowane niż drukowane
top1 to Olsztyn :)
"Wyjazd do Wrocławia" śmieszny
reszta ok

Kamson 17.06.2009 14:27

Jak dla mnie to zasłużone zwycięstwo Lecha na choreo maja. Sami wiecie jak u nas wychodzą pocięte sektorówki, a tam na dodatek to oprawa była chyba na trybunie piknikowej.

btw. ma ktoś może fote naszej Plaudite Civies jak już wszystkie szarfy zasłaniające schody doszły do końca?

kONwalia 17.06.2009 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 746901)
heh.. wolę oprawy malowane niż drukowane
top1 to Olsztyn :)
"Wyjazd do Wrocławia" śmieszny
reszta ok

Ależ Was boli ten Reiss na oprawie Legii. No jak oni mogli tak potraktować tego wielkiego piłkarza, który został bezczelnie pomówiony!!!
zero obiektywizmu:-P

orzeu 17.06.2009 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 746897)
Niektórzy po prostu mają kompleks Lecha , nic na to nie poradzisz ;-) Złe stopnie w szkole, czy też niepowodzenia w pracy rekompensują sob ie na tym forum.

Zapomniales dodac ze na pewno jeszcze maja male penisy i brak powodzenia u plci przeciwnej.

sq 17.06.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kONwalia (Post 746911)
Ależ Was boli ten Reiss na oprawie Legii. No jak oni mogli tak potraktować tego wielkiego piłkarza, który został bezczelnie pomówiony!!!
zero obiektywizmu:-P

:D
Jak mam inaczej napisać? Może bardziej zrozumiale.
Śmieszny, znaczy że mnie śmieszy, że jest zabawny. Wymieniłem jako nr 2.

Mario Nh 17.06.2009 21:03

Bądźmy obiektywni ! Numer 1 to wyjazd do Wrocławia. Za pomysł i wykonanie. Jednym zdaniem oprawa z jajem. i już

mb_1906 17.06.2009 21:48

Z wyżej wymienionych poza czołówką podoba mi się Tequilla ŁKSu (choć nie rozumiem zachwytów nad oprawami tego klubu), oprawa Korony i w sumie fajny pomysł miała Cracovia z Leonidasem, choć zniszczyli efekt oklepanym hasłem.

Kris54 17.06.2009 22:09

"Śmieszny" to pejoratywne określenie, deprecjonujące wartość opisywanej rzeczy/osoby. "Zabawny" to co innego.

Mi w szczególności podpasił styl i wykonanie opraw ŁKSu Łódź, naprawde najwyższa półka. Jeśli chodzi o pomysły do "Wyjazd do Wroclawia" i nasze, nie umieszczone w rankingu "Lepiej kraść niż robić oprawy(...)". No i oczywiście w podsumowaniu nie mogło znowu zabraknąć oprawy Stomilu Olsztyn, jak zwykle zresztą ostatnio. "Przyłapani na dopingu" jak dla mnie też bardzo w porządku, świetny pomysł i bardzo staranne (zresztą do tego Legia przyzwyczaiła) wykonanie. Ogólnie polscy ultras to europejska czołówka.

WRzŚ 17.06.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 747095)
"" i nasze, nie umieszczone w rankingu "Lepiej kraść niż robić oprawy.

umieszczone, ale w kwietniowym (na 5 miejscu)

orzeu 22.06.2009 11:21

Megaakcja hehehe.
Wiadomo jak to sie skonczylo i ilu ich bylo?
Wrzuccie do "na luziku" :D

(F) 22.06.2009 11:58

Cytat z innego forum:
Cytat:

Dodac wypada, ze sektorowke wnosi i daje Gorzowianom do rozciagniecia 3 chlopakow z FhZG przebranych za"Januszy"w barwach Stali, po calej akcji nie niepokojeni przez nikogo wracaja na sektor gosci http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_smile.gif


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl