Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

tofik 04.08.2009 21:45

Sparta chyba od początku grała na 0:0. Może jeszcze w 1 połowie starała się nawiązac walkę, ale w 2 to już popis PAO. Jedynie szkoda tej sytuacji co miał Kalouda sam na sam przy stanie 2:0. Nie wykorzystał poszła akcja na 3:0. Ale takie sytuacje to Grecy mają we krwi.:> Dodatkowo bramka na 3:0 bramkarz zaatakowany przez przeciwnika wyprostowanymi nogami. Zatrzymał się i przestał bronić, bo myślał, że faul jest...troche kuriozalna sprawa.

A Sporting wyrównanie i to chyba samobójcza bramka była ? A jednak nie :) Felipe Caicedo

spartan 04.08.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 773747)
Sparta 3-0 w plecki ;)

Bardzo zabawne.. :evil: :evil: A Mann schudnie....

el Nuero 04.08.2009 21:57

Nie tylko my sprawiliśmy niespodziankę
 
Ciekawe wyniki. Sporting w ostatniej chwili uciekł spod topora, strzelając na 1:1 w samej końcówce. Panathinaikos - wygrywa 3:0 i szkoda mi Czechów, stracili taką samą zaliczkę jak kiedyś Wisełka. Salzburg wykopał Dinamo Zagrzeb, i w ten sposób nie jesteśmy już najwyżej rozstawioną drużyną która odpadła (Zagrzeb ma 16.466 pkt).

Jutro "szansę na odpadnięcie" będą mieć: Partizan Belgrad (0:2 "w plecy" na Cyprze - i my mamy ich gonić?), Celtic (0:1 u siebie z Ruskimi), FC Zurich, znajomy Legii (2:3 u siebie z Mariborem), nie wiadomo też, czy Szachtar wygra na wyjeździe z nieobliczalnymi Rumunami. Niespodzianek może być bez liku. :shock:

Ja osobiście bardzo bym chciał, aby awansowali Estończycy. Co prawda Levadia jest w trudnej sytuacji po 0:1 u siebie, ale w 1. meczu mieli takie antyszczęście jak my w Sosnowcu (słupek po ładnej akcji). Zobaczymy, jak spisze się ich Rusek w ataku. A poza tym, byłby mniejszy wstyd - przegrać z uczestnikiem fazy grupowej, wszystko jedno którego pucharu...

sessegnon 04.08.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 773756)
Sparta chyba od początku grała na 0:0. Może jeszcze w 1 połowie starała się nawiązac walkę, ale w 2 to już popis PAO. Jedynie szkoda tej sytuacji co miał Kalouda sam na sam przy stanie 2:0. Nie wykorzystał poszła akcja na 3:0. Ale takie sytuacje to Grecy mają we krwi.:> Dodatkowo bramka na 3:0 bramkarz zaatakowany przez przeciwnika wyprostowanymi nogami. Zatrzymał się i przestał bronić, bo myślał, że faul jest...troche kuriozalna sprawa.

Bramka chyba jednak nieprawidlowo zdobyta, ale wyniku dwumeczu nie zmienila.I ie przesadzaj, bo jednak nie byl to az tak brutalny atak, widzialem juz gorsze faule na bramkarzach :P

WILU TS 04.08.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 773759)
Bardzo zabawne.. :evil: :evil: A Mann schudnie....

Spokojnie...wcale się nie ciesze,identyczny przykład jak Wisła grała z Panathinaikosem,takiego przeciwnika się nie lekceważy,i legenda nawet bez formy może rozgromić ;)

sessegnon 05.08.2009 11:09

Fani greckiego futbolu dzis znowu beda mogli obejrzec mecz :D Olympiakos-Slovan Bratyslava rowniez na ERT World o 19.45

LAW 05.08.2009 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt (Post 755036)
Tylko że różnica jest taka, że TVP jest finansowana z naszych podatków. TVP jest jak sama nazwa wskazuje telewizją publiczną. I ma coś takiego jak misja. W część tej misji wchodzi pokazywanie Polaków podczas ważnych wydarzeń sportowych. Bezsprzecznie Piłka Nożna jest sportem nr 1 w Polsce, to czy start polskich drużyn w europejskich pucharach nie jest tym ważnym wydarzeniem? Nie wierzę, że im koszty meczu Levadia - Wisła się nie zwrócą albo Wisła - Levadia to są eliminacje Ligi Mistrzów. Wisłę, Legie, Lecha ma kto oglądać, może z Polonią tak nie jest, ale nie pokazywanie meczów wyżej wymienionej trójki można nazwać kpiną.

Zamiast tego transmitują fantastyczne pływanie i skoki do wody, a polskich zawodników tam jak na lekarstwo. Brawo!

maciek5656 05.08.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 773940)
Fani greckiego futbolu dzis znowu beda mogli obejrzec mecz :D Olympiakos-Slovan Bratyslava rowniez na ERT World o 19.45

Mecz o 20.45, a o tej samej godzinie na również niekodowanym RTS Sat o wiele ciekawszy mecz Partizan-APOEL. W pierwszym meczu Cypryjczycy wygrali 2-0, a zawodnikami tej drużyny są Żewłakow i Kosowski.

sessegnon 05.08.2009 14:02

Ooo Maciek mnie uprzedzil.Mialem napisac o tym meczu.Jest o wiele ciekawszy i pewnie jednak zdecyduje sie obejrzec Partizana.Zobaczymy ja sie Zewlakow, Kosowski i Paulista prezentuja :D

Pan Jotka 05.08.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 773747)
Sparta 3-0 w plecki ;)

Jak zobaczylem wynik po pierwszym meczu to pomyslalem ze PAO powtorzy wynik z WIsla i Sparta wyleci. I moze wynik sie nie powtorzyla ale PAO pokazalo jak nazely wykorzytsac bramke strzelona na wyjezdzie.

A co do bramiki Sportingu....No ten mecz zapamietaja kibice w Lizbonie na dlugo. Sporting awansuje do nastepnej rundy i uzyskuje gwarantowana kwote 2.3 mln euro.

tofik 05.08.2009 14:51

Trzeba jednak powiedzieć, że droga wicemistrzów do LM jest dużo trudniejsza niż poprzednio. Z resztą, co się odwlecze...
Sporting i Anderlecht jak dalej będą grać słabo, to odpadną w następnej rundzie.

LAB 05.08.2009 15:06

ten RTS SAt na cyfrze który ma numer?

midu 05.08.2009 15:19

341 RTS serbski

!!IRIVER!! 05.08.2009 15:54

sessegnon - na którym kanale na cyfrze jest ten mecz Olympiakosu ze Slovanem?

sessegnon 05.08.2009 15:59

Kanal 323.

szprotson 05.08.2009 16:07

te sesenią

a psg to mozna zobaczyc gdzies na C+ w ten weekend?

god damned, je**ny Orange Sport, znowu nie zapłaciłem

sessegnon 05.08.2009 16:14

Jesli posiadasz Orange Sport to jak najbardziej tak.Ale na kanalach FTA ligi francuskiej nie znajdziesz.No chyba, ze pokrecilbys swoja antena i ustawil na innego satelite :P
Nie robmy off topu bo to temat o Lidze Mistrzow :D

!!IRIVER!! 05.08.2009 17:36

BATE przegrało pierwszy mecz na Łotwie z Ventspilsem 0:1, teraz przegrywa u siebie również 0:1. Są w mega trudnej sytuacji. Potrzebne do awansu trzy gole!

Celtic na razie 0-0. Oby udało im się awansować :-)

el Nuero 05.08.2009 17:46

No i sypnęło golami w końcówce. BATE wyrównało na 1:1 (czyli do awansu potrzebuje jeszcze 2 bramek), a Celtic strzelił na wyjeździe i w dwumeczu jest remis. Zapowiada się ciekawa 2. połowa!

sessegnon 05.08.2009 17:49

No jak Ventspils awansuje to bedzie mial pewna faze grupowa czy to LM czy LE.Ale BATE wzielo sie za odrabianie strat i juz jest 1:1.
Celtic prowadzi z Dynamem Moskwa 1:0 po bramce glowa McDonalda.Celtic lekko przewaza i chyba zasluzyli na ta bramke.

Wojtas 05.08.2009 18:11

Znacie jakas nieplatna stronke typu ADTHE NEt ,oprocz Sopcasta ,bo co wejde to sa odnosciki do Justina a placici nie bede :)

Darmowa jakas polećcie ,bo bym sobie Celtic chcial zobaczyc :)

sessegnon 05.08.2009 18:24

Dla firefoxa: narzedzia-->opcje-->zaawansowane-->ustawienia
Server proxy HTTP: 174.142.24.201
Port: 3128
I za nic nie trzeba placic.

grzesiek632 05.08.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 774129)
Dla firefoxa: narzedzia-->opcje-->zaawansowane-->ustawienia
Server proxy HTTP: 174.142.24.201
Port: 3128
I za nic nie trzeba placic.

w operce tez to działa?

dawidex44 05.08.2009 18:39

A dla Lecha lepiej, żeby niespodzianki były? Jeśli tak, to ja tym słabszym kibicuje:)

sessegnon 05.08.2009 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 774143)
A dla Lecha lepiej, żeby niespodzianki były? Jeśli tak, to ja tym słabszym kibicuje:)

W LM kibicowac lepszym, w LE slabszym.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 774131)
w operce tez to działa?

Watpie, musialbys poszukac w necie dla Opery, bo nie mam.

dawidex44 05.08.2009 18:45

Znaczy się ja słabszym chciałem kibicować w LM, bo tak dla Lecha gorzej, tylko się wyraz pomylił (lepiej/gorzej) Po co mi Leszek znowu w UEFA? Mało się w tamtym sezonie nasmuciłem jego fuksiarska grą?!

!!IRIVER!! 05.08.2009 18:49

W każdym temacie musisz swoje trzy grosze dodać odnośnie nienawiści do Lecha? Monotematyczny się robisz. Zmień płytę czy coś.

Celtic za sprawą Samarasa prowadzi 2:0 i już chyba nic nie zabierze mu awansu :-)
BATE w 90.minucie prowadzi 2:1, ciekawe, czy wycisną jeszcze coś. ;)

Zaczęły się także mecze w Bułgarii i Rumunii ale tam widnieje 0:0.


Edit:
Ps. Dynamo ma gorszy współczynnik :-)

dawidex44 05.08.2009 18:50

Celtic już 2-0. Kuchenkorz jak zwykle ma farta:/ Dynamo Moskwa ma lepszy, czy gorszy współczynnik od ziemniaków?

Shizuke 05.08.2009 18:50

Dynamo Moscow0 - 2CelticGrali znacznie lepiej

GemHZR 05.08.2009 18:53

Celtic 0-2 (90' Samaras ) BRAVO

For_FuN_ 05.08.2009 18:55

Dynamo zupelnie bez ambicji, zasluzony awans Celticu.

dawidex44 05.08.2009 18:55

I tak wolę ruskich od Celticu. Jakoś nigdy nie darzyłem sympatią klubu "Borubara"

w0lno. 05.08.2009 19:04

Celtic wygrywając 0-2 z Dynamem przełamał złą passę porażek na obcym terenie. Jak widać odejście Gordona Strachana wyszło Celtom na dobre. Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie zdołają pokonać wyżej rozstawionego przeciwnika i awansują do Ligi Mistrzów.

hoffek77 05.08.2009 19:08

Na kanale FTA ogólnodostępny Pro TV International leci mecz Timiosoara - Shaktar. Na razie 0 do 0..

Donki 05.08.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoffek77 (Post 774175)
Na kanale FTA ogólnodostępny Pro TV International leci mecz Timiosoara - Shaktar. Na razie 0 do 0..

Jest ten kanał na Cyfrze +??

sessegnon 05.08.2009 19:14

Kanaly FTA mozna odbierac posiadajac kazda platforme.O nr kanalu mnie nie pytaj bo mam CP :P

dawidex44 05.08.2009 19:20

Timisoara-Szachtar 0-0 (jak na razie Szachtar poza burtą:))
Levski-FK Baku 0-0 (jak na razie dogrywka)

el Nuero 05.08.2009 19:23

Spokojnie, to dopiero 1. połowa się skończyła. Jeszcze 45 minut na sensację.
PS. Jak widać, podświadomie brakuje nam pewnej drużyny. Niech to kurczę pieczone...

Edit: Levadia remisuje do przerwy, ale z gry to Węgrzy mają więcej. Przynajmniej tak wygląda na justinie tv. Oczywiście, w tle Węgrzy i Rumuni wymieniają sobie "uprzejmości". Zobaczymy, czy Timisoara stanie na wysokości zadania (po godzinie gry z Szachtarem utrzymują zwycięskie dla nich 0:0).

!!IRIVER!! 05.08.2009 19:54

Oj mocno się męczy Levski Sofia. W końcu objęli prowadzenie 1:0. Tym większy żal, bo przecież jeśli awansują to okaże się, że mogliśmy na nich trafić.
Zdobywca Pucharu UEFA Szachtar również w mocno trudnej sytuacji. Nadal 0:0.
Nasz pogromca - Levadia, dzielnie stawia czoła kolejnemu rywalowi. Debrecen w tym dwumeczu na stan rozegrania 3/4 owej batalii prowadzi tylko 1:0 i wszystko się jeszcze może zdarzyć. To tylko potwierdza jak zaciekłe mogły być boje Wisły z Węgrami.
Partizan odrobił już jedną bramkę straty z Cypru. A grają dopiero 7 minut... :lol:
No i Zurich przed szansą jeszcze. W końcówce 1.połowy prowadzą 1:0 z Mariborem. Jeden gol jeszcze i mają awans.

Donki 05.08.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 774184)
Spokojnie, to dopiero 1. połowa się skończyła. Jeszcze 45 minut na sensację.
PS. Jak widać, podświadomie brakuje nam pewnej drużyny. Niech to kurczę pieczone...

Edit: Levadia remisuje do przerwy, ale z gry to Węgrzy mają więcej. Przynajmniej tak wygląda na justinie tv. Oczywiście, w tle Węgrzy i Rumuni wymieniają sobie "uprzejmości". Zobaczymy, czy Timisoara stanie na wysokości zadania (po godzinie gry z Szachtarem utrzymują zwycięskie dla nich 0:0).

Mógłbys dać link do meczu Levadi ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl