Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

lukiskor 12.11.2010 23:24

Wisła Kraków - Legia Warszawa

skrót meczu
Kod:

http://www.fileserve.com/file/3Gx5vB8
Kod:

http://hotfile.com/dl/82191171/3df4592/Wisla_-_Legia_skrot.avi.html

nero 13.11.2010 00:47


Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

Lacrima 13.11.2010 11:56

Posiada ktoś albo widział w jakiejś galerii zdjęcie wczorajszej oprawy w wysokiej rozdzielczości?
Prosiłabym o link. :)

nero 13.11.2010 14:41


Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

Bramki i skrót do ściągnięcia TUTAJ

Naszaliga 13.11.2010 15:11

Wisła zdemolowała Legię

http://i56.tinypic.com/2n9zsw9.jpg

yeti777 13.11.2010 16:42

Wisła - Legia Warszawa

http://gfx.mmkrakow.pl/rep/newsph/11064/53623.3.jpg

http://gfx.mmkrakow.pl/rep/newsph/11064/53635.3.jpg

Krzysztof 13.11.2010 21:44

60 zdjęć z meczu Wisła-Legia
http://img818.imageshack.us/img818/1552/17770.jpg

farben 13.11.2010 21:59

Wisła demoluje Legię (zdjęcia)

http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...eczu,id,t.html

lukiskor 13.11.2010 23:14

Materiał wyciety z Ligi+ poświecony meczowi Wisły z Legia (jest to skrót meczu z wywiadami - taki mix)


Kod:

http://www.fileserve.com/file/hjgXmmm
lub
Kod:

http://hotfile.com/dl/82410843/700d4f9/Wisla_-_Legia_skrot_LigaPlus.avi.html
Liga+ 13 kolejka Ekstraklasy


http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/2aea7706.png




info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1100 Kbps
czas trwania: ~ 01:22:19
rozmiar: 730 MB
stacja: CANAL+ SPORT


FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/nk3Qkb4
http://www.fileserve.com/file/WCDEfD7
http://www.fileserve.com/file/DnHU2NJ

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/82411627/d3bf60e/Liga_13kolejka.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/82415965/44ecfec/Liga_13kolejka.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/82417201/1560202/Liga_13kolejka.part3.rar.html


Całość w jednym pliku

Kod:

http://www.fileserve.com/file/XvZrrWr


nero 14.11.2010 16:41


Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

CAŁY MECZ i BRAMKI do ściągnięcia TUTAJ

lukiskor 15.11.2010 00:21

Liga+ Extra 13 kolejka

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/b73f3c7c.png




info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1000 Kbps
czas trwania: ~ 01:23:55
rozmiar: 680 MB
stacja: CANAL+ SPORT


FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/8gcfpNJ
http://www.fileserve.com/file/KX3U9x6
http://www.fileserve.com/file/ZX5yS9W

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/82599950/aeb6cf2/Liga_Extra_13_kolejka.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/82605724/951eaea/Liga_Extra_13_kolejka.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/82606910/37a97cf/Liga_Extra_13_kolejka.part3.rar.html

Całość w jednym pliku
Kod:

http://www.fileserve.com/file/pPtas6d

lukiskor 15.11.2010 07:32

Nasza piłka

Kod:

Szczegółowe podsumowanie każdej kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Prowadzący i goście w studiu analizują wydarzenia na boiskach.
Wywiady z zawodnikami i trenerami.
stacja: nSport

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/3ab4172f.jpg

Gość odcinka: Patryk Małecki i Konstantyn Machnowski

FILESERVE:
Kod:

http://www.fileserve.com/file/eesGGmQ
http://www.fileserve.com/file/qJ5jfJY

HOTFILE:
Kod:

http://hotfile.com/dl/82615743/edf0859/Nasza_pilka_14.11.2010.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/82614174/29e795b/Nasza_pilka_14.11.2010.part2.rar.html

Linki są wymienne

Lacrima 17.11.2010 15:12

Orientuje się ktoś, czy można gdzieś w internecie znaleźć i obejrzeć studio pomeczowe po Wisła - Legia?
Chodzi o to ze "studia" na murawie stadionu, prowadził je Cezary Olbrycht.
Pilne!



Bartoch3tsw, dzięki wielkie. :)

Bartoch3tsw 17.11.2010 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1012745)
Orientuje się ktoś, czy można gdzieś w internecie znaleźć i obejrzeć studio pomeczowe po Wisła - Legia?
Chodzi o to ze "studia" na murawie stadionu, prowadził je Cezary Olbrycht.
Pilne!

Musisz pobrać drugą połowę meczu ze strony http://www.speedway-video.com wtedy będziesz miał studio

SZYMEK_TSW 20.11.2010 22:41

Skrót filmu przedstawiającego ponad stuletnią historię Wisły Kraków. Film przygotowany przez Discovery Historia swoją premierę na antenie tej stacji będzie miał 23 listopada

http://www.youtube.com/watch?v=H6ow9...ayer_embedded#!

julo 21.11.2010 08:14

Dzięki za info !

http://www.discoveryhistoria.pl/1290...0,ramowka.html

dokładnie o 22:50
Wcześniej o Cracovii.
Nie wiem czy to jest ten sam kanał na cyfrze+ na kanale 80. o nazwie History ?

http://www.cyfraplus.pl/images/logo-ico/HIS.gif
Chyba jednak inny bo ma inne logo....


Powinno być takie:
http://www.discoveryhistoria.pl/multimedia/default.jpg

Prawdopodobnie cyfra+ nie ma tego kanału... Jest Discovery chanell, Discovery Science, Discovery World i osobny kanał History. Niestety sobie nie obejrze :/

EDIT:
Ten kanał jest na N-ce.

Do tego mają konkurs :)

http://discoveryhistoria.pl/multimed...sowa-pilka.jpg

lukiskor 21.11.2010 10:04

Liga+ 14 kolejka Ekstraklasy

info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1100 Kbps
czas trwania: ~ 01:22:04
rozmiar: 720 MB
stacja: CANAL+ SPORT


FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/q5UanMX
http://www.fileserve.com/file/NP5NhPq
http://www.fileserve.com/file/7NnCMFY

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/83892261/9e1af97/LigaPlus_14kolejka.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/83895527/60d064d/LigaPlus_14kolejka.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/83898735/0c2ba1e/LigaPlus_14kolejka.part3.rar.html

Całość w jednym pliku
Kod:

http://www.fileserve.com/file/CKbH6XT

lukiskor 21.11.2010 19:37

Cafe Futbol DVBRip PL

Data emisji: 21.11.2010

Gospodarz programu, Mateusz Borek , przy porannej kawie w Hotelu Hilton rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Stałymi ekspertami są Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk. W każdym programie zobaczymy wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najbardziej atrakcyjne gole, zapowiedzi najważniejszych wydarzeń oraz stały felieton Bożydara Iwanowa.

W dzisiejszym programie gościem będzie Marcin Sasal.


info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1000 Kbps
czas trwania: ~ 01:32:24
rozmiar: 759 MB
stacja: Polsat Sport

FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/xXgyXeT
http://www.fileserve.com/file/gXvjkgB
http://www.fileserve.com/file/QYURdHz

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/84026349/efda3e2/Cafe_Futbol_21.11.2010.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/84032917/8c2e57c/Cafe_Futbol_21.11.2010.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/84027077/0333741/Cafe_Futbol_21.11.2010.part3.rar.html

Cały magazyn w jednym pliku
Kod:

http://www.fileserve.com/file/hs4kcBW

Naszaliga 21.11.2010 20:09

Zagłębie pokonane. Wisła wiceliderem (FOTO)

http://i56.tinypic.com/t05gg8.jpg

farben 21.11.2010 20:22

Wisła Kraków - Zagłebie Lubin. Galeria zdjęć

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...djec,id,t.html

Roger_biezanow 21.11.2010 20:49

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin -> ZDJĘCIA

lukiskor 21.11.2010 21:50

http://i52.tinypic.com/9rnnkw.png http://i53.tinypic.com/2zz1d6r.png
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin

skrót wyciety z Ligi+ Extra


Kod:

http://www.fileserve.com/file/3R4bYQB

lukiskor 22.11.2010 07:23

Liga+ Extra 14 kolejka

info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1000 Kbps
czas trwania: ~ 01:51:04
rozmiar: 900 MB
stacja: CANAL+ SPORT


FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/H3dxJZj
http://www.fileserve.com/file/epCwvCV
http://www.fileserve.com/file/VAB6MSB
http://www.fileserve.com/file/bRDRnNV

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/84101027/6ab17b1/LigaPlus_Extra_14kolejka.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/84101018/3dd16a1/LigaPlus_Extra_14kolejka.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/84100175/4287a1e/LigaPlus_Extra_14kolejka.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/84098469/ccbc56c/LigaPlus_Extra_14kolejka.part4.rar.html

Całość w jednym pliku
Kod:

http://www.fileserve.com/file/hdJGzEF

nero 22.11.2010 10:19



Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

KoPer 22.11.2010 10:35


WISŁA 1:0 ZAGŁĘBIE
http://tsw.com.pl/upload/gallery/UtXNJCjgPn.jpg
http://tsw.com.pl/upload/gallery/9EgIaHjH7G.jpg


LukL 22.11.2010 16:53

http://libuszewski.pl/img/whitestar.jpg

tomek6693 22.11.2010 17:34

ma ktoś link do filmiku gdzie jest "Tylko jeden klub..." jak jechaliśmy na dwie strony na G ? bo wyszlo zajebiscie, a ciekawie jak to wygladalo z zewnatrz

Krzysztof 22.11.2010 17:51

Wisła - Zagłębie (55 zdjęć):
http://porebski.blogspot.com/2010/11...bie-lubin.html
http://img155.imageshack.us/img155/5920/zaglebie.jpg

KoPer 23.11.2010 00:01


Discovery Historia i film o Wiśle
http://tsw.com.pl/upload/gallery/F95xBGZXpb.jpg


medyk 24.11.2010 00:12

nagrał ktoś może ten film?

laska_prokocim 24.11.2010 08:15

no właśnie, jak ktoś nagrał to bardzo bym prosił o wrzucenie na serwer :)

aNouc 24.11.2010 14:05

Dla zainteresowanych

Cytat:

Mamy dobrą informację dla tych, którzy nie maja możliwości obejrzenia filmu o historii Wisły w Discovery Historia:
Film najprawdopodobniej będzie do kupienia w Wiślackim Świecie. Trwają ostatnie rozmowy na ten temat
http://www.facebook.com/pages/Wisla-Krakow/185885066281

Syn Kangura z 1984 24.11.2010 14:32

http://www.youtube.com/watch?v=hGFIWOCTCGI

lukiskor 26.11.2010 11:41

Ekstraklasa raport
Zapowiedź 15 kolejki

info o nagraniu:
rozdzielczosc: 624x352
codec: H264
bitrate: ~1000 Kbps
czas trwania: ~ 01:35:45
rozmiar: 750 MB
stacja: ORANGE SPORT


Czesc 1

FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/68JU3wD/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/pcdkY4d/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part2.rar

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/85081696/aabefbb/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/85081696/aabefbb/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part2.rar.html

FILESONIC
Kod:

http://www.filesonic.com/file/35799989
http://www.filesonic.com/file/35789169

Czesc 2

http://img641.imageshack.us/img641/3108/ercz2.jpg

FILESERVE
Kod:

http://www.fileserve.com/file/BQnJMUV
http://www.fileserve.com/file/cvAWKD9

HOTFILE
Kod:

http://hotfile.com/dl/84978144/c0e844e/Ekstraklasa_raport25.11cz2.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/84978901/c0223d3/Ekstraklasa_raport25.11cz2.part2.rar.html

FILESONIC
Kod:

http://www.filesonic.com/file/35649181
http://www.filesonic.com/file/35654863

Linki sa wymienne

westersyl 26.11.2010 16:32

REYMONTA 22 Welcome home / Witaj w domu

http://img528.imageshack.us/img528/4343/111111111oo.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/8281/2222222222h.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=y2IHHNxc7nc
Jeśli się podoba roześlijcie gdziem możecie. Wysłać na gg, wklejać na facebook etc.

Mango 26.11.2010 16:43

westersyl świetna robota z tym filmem :)

Ja podbiję również prośbę o film HISTORIA WISŁY KRAKÓW by Discovey

michu-k 26.11.2010 16:50

Film prze wspaniały!

Co to za nutka?

Damian1241 26.11.2010 17:17

Jak juz ktos napisal w komentarzu pod filmem. Film godny oficjanlnej strony Wisly a nawet na telebimy na stadionie:)

Wisła & Unia 27.11.2010 17:59

Wrzuciłby ktoś na YouTube lub w wersji do pobrania film o historii Wisły który był emitowany na Discovery Historia??

Nie wierzę, że nikt tego nie nagrywał :-)

wojtala8 27.11.2010 18:09

niema co oglądać...Wisła w tym filmie pokazana jako komunistyczny twór.. 80% filmu zajmują czasy komuny i gwardii a o prawdziwej Historii bardzo mało..nawet piłkarze wypowiadający się np Nawałka wypowiadali się tak jakby gwardia im była obojętna.. ogólnie Wisła została przedstawiona w bardzo hu.owym świetle. Natomiast wcześnie pokazano odcinek o Historii Cracovii i bylo tylko i wyłącznie o zasługach, pięknej historii itd... Po prostu propaganda nadal trwa:/

Niestety nie mam go;/ ale chciałem wam powiedzieć to po prostu żebyście się tym filmem o Historii nie podniecali. Bo to jedno wielkie bagno co wyemitowali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl