![]() |
Wisła Kraków - Legia Warszawa
skrót meczu Kod:
http://www.fileserve.com/file/3Gx5vB8Kod:
http://hotfile.com/dl/82191171/3df4592/Wisla_-_Legia_skrot.avi.html |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 4 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/legia.gif Wszystkie bramki + skrót http://www.fileserve.com/file/Ds4VgnW Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) |
Posiada ktoś albo widział w jakiejś galerii zdjęcie wczorajszej oprawy w wysokiej rozdzielczości?
Prosiłabym o link. :) |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 4 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/legia.gif 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/TWATyFX part 2 - http://www.fileserve.com/file/rC6pRHW 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/6VZkfFr part 2 - http://www.fileserve.com/file/GP7jADT Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Bramki i skrót do ściągnięcia TUTAJ |
|
|
|
|
Materiał wyciety z Ligi+ poświecony meczowi Wisły z Legia (jest to skrót meczu z wywiadami - taki mix)
Kod:
http://www.fileserve.com/file/hjgXmmmKod:
http://hotfile.com/dl/82410843/700d4f9/Wisla_-_Legia_skrot_LigaPlus.avi.htmlLiga+ 13 kolejka Ekstraklasy http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/2aea7706.png info o nagraniu: rozdzielczosc: 624x352 codec: H264 bitrate: ~1100 Kbps czas trwania: ~ 01:22:19 rozmiar: 730 MB stacja: CANAL+ SPORT FILESERVE Kod:
http://www.fileserve.com/file/nk3Qkb4Kod:
http://hotfile.com/dl/82411627/d3bf60e/Liga_13kolejka.part1.rar.htmlCałość w jednym pliku Kod:
http://www.fileserve.com/file/XvZrrWr |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 4 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/legia.gif "W przerwie meczu" i "po meczu" http://www.fileserve.com/file/uBCGn9e Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) CAŁY MECZ i BRAMKI do ściągnięcia TUTAJ |
Liga+ Extra 13 kolejka http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/b73f3c7c.png info o nagraniu: rozdzielczosc: 624x352 codec: H264 bitrate: ~1000 Kbps czas trwania: ~ 01:23:55 rozmiar: 680 MB stacja: CANAL+ SPORT FILESERVE Kod:
http://www.fileserve.com/file/8gcfpNJKod:
http://hotfile.com/dl/82599950/aeb6cf2/Liga_Extra_13_kolejka.part1.rar.htmlKod:
http://www.fileserve.com/file/pPtas6d |
Nasza piłka Kod:
Szczegółowe podsumowanie każdej kolejki piłkarskiej ekstraklasy.Gość odcinka: Patryk Małecki i Konstantyn Machnowski FILESERVE: Kod:
http://www.fileserve.com/file/eesGGmQKod:
http://hotfile.com/dl/82615743/edf0859/Nasza_pilka_14.11.2010.part1.rar.html |
Orientuje się ktoś, czy można gdzieś w internecie znaleźć i obejrzeć studio pomeczowe po Wisła - Legia?
Chodzi o to ze "studia" na murawie stadionu, prowadził je Cezary Olbrycht. Pilne! Bartoch3tsw, dzięki wielkie. :) |
Cytat:
|
Skrót filmu przedstawiającego ponad stuletnią historię Wisły Kraków. Film przygotowany przez Discovery Historia swoją premierę na antenie tej stacji będzie miał 23 listopada
http://www.youtube.com/watch?v=H6ow9...ayer_embedded#! |
Dzięki za info !
http://www.discoveryhistoria.pl/1290...0,ramowka.html dokładnie o 22:50 Wcześniej o Cracovii. Nie wiem czy to jest ten sam kanał na cyfrze+ na kanale 80. o nazwie History ? http://www.cyfraplus.pl/images/logo-ico/HIS.gif Chyba jednak inny bo ma inne logo.... Powinno być takie: http://www.discoveryhistoria.pl/multimedia/default.jpg Prawdopodobnie cyfra+ nie ma tego kanału... Jest Discovery chanell, Discovery Science, Discovery World i osobny kanał History. Niestety sobie nie obejrze :/ EDIT: Ten kanał jest na N-ce. Do tego mają konkurs :) http://discoveryhistoria.pl/multimed...sowa-pilka.jpg |
Liga+ 14 kolejka Ekstraklasy info o nagraniu: rozdzielczosc: 624x352 codec: H264 bitrate: ~1100 Kbps czas trwania: ~ 01:22:04 rozmiar: 720 MB stacja: CANAL+ SPORT FILESERVE Kod:
http://www.fileserve.com/file/q5UanMXKod:
http://hotfile.com/dl/83892261/9e1af97/LigaPlus_14kolejka.part1.rar.htmlKod:
http://www.fileserve.com/file/CKbH6XT |
Cafe Futbol DVBRip PL Data emisji: 21.11.2010 Gospodarz programu, Mateusz Borek , przy porannej kawie w Hotelu Hilton rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Stałymi ekspertami są Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk. W każdym programie zobaczymy wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najbardziej atrakcyjne gole, zapowiedzi najważniejszych wydarzeń oraz stały felieton Bożydara Iwanowa. W dzisiejszym programie gościem będzie Marcin Sasal. info o nagraniu: rozdzielczosc: 624x352 codec: H264 bitrate: ~1000 Kbps czas trwania: ~ 01:32:24 rozmiar: 759 MB stacja: Polsat Sport FILESERVE Kod:
http://www.fileserve.com/file/xXgyXeTKod:
http://hotfile.com/dl/84026349/efda3e2/Cafe_Futbol_21.11.2010.part1.rar.htmlKod:
http://www.fileserve.com/file/hs4kcBW |
|
|
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin -> ZDJĘCIA
|
http://i52.tinypic.com/9rnnkw.png http://i53.tinypic.com/2zz1d6r.png Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin skrót wyciety z Ligi+ Extra Kod:
http://www.fileserve.com/file/3R4bYQB |
Liga+ Extra 14 kolejka info o nagraniu: rozdzielczosc: 624x352 codec: H264 bitrate: ~1000 Kbps czas trwania: ~ 01:51:04 rozmiar: 900 MB stacja: CANAL+ SPORT FILESERVE Kod:
http://www.fileserve.com/file/H3dxJZjKod:
http://hotfile.com/dl/84101027/6ab17b1/LigaPlus_Extra_14kolejka.part1.rar.htmlKod:
http://www.fileserve.com/file/hdJGzEF |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 1 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/zaglebie_lubin.gif Bramka http://www.fileserve.com/file/p2uhnXD 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/MvVHrQm part 2 - http://www.fileserve.com/file/jqWHzQV 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/rk7Jky3 part 2 - http://www.fileserve.com/file/dyySteW Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) |
|
|
ma ktoś link do filmiku gdzie jest "Tylko jeden klub..." jak jechaliśmy na dwie strony na G ? bo wyszlo zajebiscie, a ciekawie jak to wygladalo z zewnatrz
|
|
|
nagrał ktoś może ten film?
|
no właśnie, jak ktoś nagrał to bardzo bym prosił o wrzucenie na serwer :)
|
Dla zainteresowanych
Cytat:
|
|
Ekstraklasa raport Zapowiedź 15 kolejki info o nagraniu: rozdzielczosc: 624x352 codec: H264 bitrate: ~1000 Kbps czas trwania: ~ 01:35:45 rozmiar: 750 MB stacja: ORANGE SPORT Czesc 1 FILESERVE Kod:
http://www.fileserve.com/file/68JU3wD/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part1.rarKod:
http://hotfile.com/dl/85081696/aabefbb/Ekstraklasa_raport25.11cz1.part2.rar.htmlKod:
http://www.filesonic.com/file/35799989http://img641.imageshack.us/img641/3108/ercz2.jpg FILESERVE Kod:
http://www.fileserve.com/file/BQnJMUVKod:
http://hotfile.com/dl/84978144/c0e844e/Ekstraklasa_raport25.11cz2.part1.rar.htmlKod:
http://www.filesonic.com/file/35649181 |
REYMONTA 22 Welcome home / Witaj w domu
http://img528.imageshack.us/img528/4343/111111111oo.jpg http://img826.imageshack.us/img826/8281/2222222222h.jpg http://www.youtube.com/watch?v=y2IHHNxc7nc Jeśli się podoba roześlijcie gdziem możecie. Wysłać na gg, wklejać na facebook etc. |
westersyl świetna robota z tym filmem :)
Ja podbiję również prośbę o film HISTORIA WISŁY KRAKÓW by Discovey |
Film prze wspaniały!
Co to za nutka? |
Jak juz ktos napisal w komentarzu pod filmem. Film godny oficjanlnej strony Wisly a nawet na telebimy na stadionie:)
|
Wrzuciłby ktoś na YouTube lub w wersji do pobrania film o historii Wisły który był emitowany na Discovery Historia??
Nie wierzę, że nikt tego nie nagrywał :-) |
niema co oglądać...Wisła w tym filmie pokazana jako komunistyczny twór.. 80% filmu zajmują czasy komuny i gwardii a o prawdziwej Historii bardzo mało..nawet piłkarze wypowiadający się np Nawałka wypowiadali się tak jakby gwardia im była obojętna.. ogólnie Wisła została przedstawiona w bardzo hu.owym świetle. Natomiast wcześnie pokazano odcinek o Historii Cracovii i bylo tylko i wyłącznie o zasługach, pięknej historii itd... Po prostu propaganda nadal trwa:/
Niestety nie mam go;/ ale chciałem wam powiedzieć to po prostu żebyście się tym filmem o Historii nie podniecali. Bo to jedno wielkie bagno co wyemitowali. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl