Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

kristos 17.07.2009 14:53

A na koniec przypomnę ,że już jeden taki "świety' był w Wiśle, co nie można było na niego złego słowa powiedzieć. Jakim był fachowcem przekonali się w Zabrzu....

7 kotów 17.07.2009 15:00

Skorza gra jednym systemem: "11". Czasem w meczu sie to zmienia w "10" czy "9", jak zarobimy podpaske albo dwie.
Przeciez to jest absolutnie drugorzedne czy wyjdziemy na przeciwnika 442, 352, 433, 451, czy jeszcze innymi cyferkami. Podstawa jest to, zeby pilakrzom sie chcialo.
jesli chce sie 8-11 - jest zajebiscie
Jesli chce sie 4-7 - jest niezle
jesli 1-3 jest kiepsko.

Czasem sie nie chce zadnemu i wtedy jest katastrofa typu 0:4 u siebie z Grodziskiem czy 5:1 w Warszawie.

W srode chcialo sie 3 i dlatego nie wygralismy z Estonczykami.

Za tydzien bedzie sie chcialo pewnie wszystkim bo latka ".......y sezonu" dla obecnego Mistrza Polski jest kiepska latka.
Tyle ze Skorza nie ma nic do tego.
"Bo w tym caly jest ambaras, zeby Skorza i 11 innych chcialo na raz".

Arapaho 17.07.2009 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 763599)
To już nawet nie jest śmieszne ,ale żałosne.
A na koniec przypomnę ,że już jeden taki "świety' był w Wiśle, co nie można było na niego złego słowa powiedzieć. Jakim był fachowcem przekonali się w Zabrzu....

No z takim składem to Murinho by mistrza pewnie zdobył.Same gwiazdy...:D Niby Kasperczak mial wejść na boisko za nich i grać ...:lol: co za gość.....ja pi.....leCiekawe czy na fecie stałeś tyłem do piłkarzy i z założonymi rękami twierdziłeś : "Za chuja nie zaśpiewam Maciek Skorża- bo jest cienias.Z takim grajkami to każdy LM ma w kieszeni nie mówiąc o Orange Premiersh...upsss Ekstraklasie"

1q2 17.07.2009 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 763451)
A po co Skorży ofensywni zawodnicy ,jak jego ulubiony system ,to gra jednym napastnikiem i koniecznie żeby miał ponad 190cm.

Zazwyczaj się nie zgadzam z tym co piszesz ale tu to chyba przebiłeś samego siebie i oceniam to wyżej niż wiarę płynącą chyba z samego nieba że Łobo to dobry gracz i powróci jeszcze w wielkim stylu.

Odwróćmy to trochę - jakim systemem do jasnej cholery może być ulubiony system Skorży gdy od ponad 2 lat mamy 1 napastnika z prawdziwego zdarzenia.Przecież nie kto inny jak Skorża błaga o drugiego, a że wysokiego to chyba naturalne.Jasne jest tez to że gdyby był niski a dobry to też by go wziął.
Boguski nie jest typowym napastnikiem, Ćwielong przynajmniej na razie też a i tak zazwyczaj obaj grają.

Wytłumacz mi zatem jak można grac dwoma napastnikami, mając tylko jednego?
Rozumiem wszystko ale jak można tak kota ogonem odwrócić(sory kocie:) )to już nie bardzo.
Taktyka Skorży jest w 90% uzależniona od stanu kadry a stan ten jest jaki jest i to nie jest tak że złego słowa o trenerze nie można powiedzieć.Ja też mam różne 'ale' ,choćby bezsensowne próby swego czasu promowania Łobo czy irracjonalną wprost chęć grania właśnie 2 napastnikami, gdzie jednym z nich był Beto.

szczebrzeszcz 17.07.2009 15:07

Ok tylko znajdz lepszego na finanse Wisły

PS. Czarodziej z Afryki miał przynajmniej zawodników, ba nawet wpływ na politykę kadrową miał większy

kangurekm 17.07.2009 15:55

Nigdy nie miałem obiekcji do ustawień czy taktyki jakie serwował nam pan Maciek jednak w spotkaniu troszeczkę przekobinował niestety . Pierwszy błąd to ustawienie z Pawłem na szpicy : każdy rywal Wisły wie że Brożek to jej 50% ( jak nie wiecej) i jest najlepiej krytym piłkarzem na boisku. Drugi : ustawienie Łoba na prawej obronie : wierzyłem w niego i nadal mam troszeczkę wiary ale to co pokazuje w pomocy to padaka , a co dopiero na obronie! Trzeci : Tomek Jirsak powinien być ustawiany głębiej tzn. na swojej nominalnej pozycji - środkowy pomocnik , jak miał konstruować akcje jeśli każda piłka przelatywała nad nim lub obok gdyż każda była zagrywana do Brozia z nadzieją że cudu dokona =/ Obok Sobola Tomkowi byłoby lepiej konstruować akcje , pod warunkiem oczywiscie że ma przed osbą 2 napastników co daje mu większe pole manewru. Czwarty : Od początku spotkania Pietia powinien grać na prawej stroie defensywy a Junior na lewej - w takim meczu potrzebujemy szczelnej obrony i ofensywnie usposobionej linii pomocy - Diaz tego nie zapewnia grając w środku razem z Radkiem.
Sorka za tak długi post ale muszę się gdzieś wyżalić ;-) moim zdaniem nie tyle umiejętnosći i przygotowanie przesądziły o tak marnym meczu w wykonaniu Wiślaków ale przede wszystkim taktyka no i brak szczęścia - 2 poprzeczki , strzały Sobola czy Jirsaka. Jeśli pan maciek wyciągnie wnioski tzn. zmieni ustawienie i taktykę a także zmobilizuje naszych kopaczy to o wynik w Tallinie jestem spokojny.

jova 17.07.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 763599)
A na koniec przypomnę ,że już jeden taki "świety' był w Wiśle, co nie można było na niego złego słowa powiedzieć. Jakim był fachowcem przekonali się w Zabrzu....

Taaa, Kasperczakowi powinno się odebrać tytuły zdobyte z Wisłą. To, że po jego zwolnieniu w ciągu 2,5 roku klub prowadziło siedmiu trenerów też świadczy o tym, że Heńka można było bardzo łatwo zastąpić.

FredzIo 17.07.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 763636)
Nigdy nie miałem obiekcji do ustawień czy taktyki jakie serwował nam pan Maciek jednak w spotkaniu troszeczkę przekobinował niestety . Pierwszy błąd to ustawienie z Pawłem na szpicy : każdy rywal Wisły wie że Brożek to jej 50% ( jak nie wiecej) i jest najlepiej krytym piłkarzem na boisku. Drugi : ustawienie Łoba na prawej obronie : wierzyłem w niego i nadal mam troszeczkę wiary ale to co pokazuje w pomocy to padaka , a co dopiero na obronie! Trzeci : Tomek Jirsak powinien być ustawiany głębiej tzn. na swojej nominalnej pozycji - środkowy pomocnik , jak miał konstruować akcje jeśli każda piłka przelatywała nad nim lub obok gdyż każda była zagrywana do Brozia z nadzieją że cudu dokona =/ Obok Sobola Tomkowi byłoby lepiej konstruować akcje , pod warunkiem oczywiscie że ma przed osbą 2 napastników co daje mu większe pole manewru. Czwarty : Od początku spotkania Pietia powinien grać na prawej stroie defensywy a Junior na lewej - w takim meczu potrzebujemy szczelnej obrony i ofensywnie usposobionej linii pomocy - Diaz tego nie zapewnia grając w środku razem z Radkiem.
Sorka za tak długi post ale muszę się gdzieś wyżalić ;-) moim zdaniem nie tyle umiejętnosći i przygotowanie przesądziły o tak marnym meczu w wykonaniu Wiślaków ale przede wszystkim taktyka no i brak szczęścia - 2 poprzeczki , strzały Sobola czy Jirsaka. Jeśli pan maciek wyciągnie wnioski tzn. zmieni ustawienie i taktykę a także zmobilizuje naszych kopaczy to o wynik w Tallinie jestem spokojny.

A ja uwielbiam, jak na forum pojawia sie ktoś, kto pewnie z pracą trenera nie miał żadnej styczności i wytyka błędy najlepszemu trenerowi w lidze. A w ostatnim zdaniu wspaniałomyślnie dodaję, że jeśli tylko "pan maciej" (ozesz ****a) poprawi swoje błędy i pozmienia wszystko tak jak wcześniej napisał, to sukces murowany.

Skrzat 17.07.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 763609)
Ok tylko znajdz lepszego na finanse Wisły

PS. Czarodziej z Afryki miał przynajmniej zawodników, ba nawet wpływ na politykę kadrową miał większy

Dudu,Franek,Nowak,Chrapek,Mitsanski,Robak i wiele innych.

7 kotów 17.07.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 763649)
Taaa, Kasperczakowi powinno się odebrać tytuły zdobyte z Wisłą. To, że po jego zwolnieniu w ciągu 2,5 roku klub prowadziło siedmiu trenerów też świadczy o tym, że Heńka można było bardzo łatwo zastąpić.

Jakich 7 trenerow ?!

Trenerow bylo 2.
Liczka i Petrescu.

Dwie niedojdy:
Engel i Okuka

Dwoch "na chwile":
Kulawik i Moskal

i jedno pogotowie - Nawalka.


O ile zatrudnienie swini czy Dragomira to nic innego jak zwykly zamach i dywersja, zatrudnienie ekswislakow to tylko na czas poszukwian - bo ktos w koncu pilkarzy musi prowadzic, oto Liczka i Dan byli dobrymi strzalami, ktorzy sie niesttey rozbili o beton polskiego ligowca.

Arapaho 17.07.2009 17:00

co za róznica ilu było trenerów - jak wszyscy do dupy ...( no może poza Petrescu - ale to moje prywatne zdanie)

WislaFan123 17.07.2009 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 763655)
A ja uwielbiam, jak na forum pojawia sie ktoś, kto pewnie z pracą trenera nie miał żadnej styczności i wytyka błędy najlepszemu trenerowi w lidze. A w ostatnim zdaniu wspaniałomyślnie dodaję, że jeśli tylko "pan maciej" (ozesz ****a) poprawi swoje błędy i pozmienia wszystko tak jak wcześniej napisał, to sukces murowany.

a co to juz nie wolno napisac ze trener popelnil blad? czyli uwazasz ze dobrze zrobil co odzwierciedla wynik? sam sie poczesci przyznal do bledu szybko zmieniajac ustawienie na 4-4-2. Akurat on napisal wszystkie bledy jakie popelnik w tym meczu, kazdy sie myli, i nie trzeba byc trener zeby to zauwazyc, i to nie krytyka w zwrocenie faktu...

emjot 17.07.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 763451)
A po co Skorży ofensywni zawodnicy ,jak jego ulubiony system ,to gra jednym napastnikiem i koniecznie żeby miał ponad 190cm.

Twój ulubiony Smuda pokazał w leszku że lewego pomocnika należy wystawić jako napastnika a potem schować głęboko na trybunach
wszak się nie nadaje :lol:

kristos 17.07.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 763703)
Twój ulubiony Smuda pokazał w leszku że lewego pomocnika należy wystawić jako napastnika a potem schować głęboko na trybunach
wszak się nie nadaje :lol:

To czy się nadaje dopiero się okaze ,na razie zagrał w sparingu.
Okaże się także co ugra Lech w tym sezonie.

emjot 17.07.2009 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 763794)
To czy się nadaje dopiero się okaze ,na razie zagrał w sparingu.
Okaże się także co ugra Lech w tym sezonie.

nie chodzi o to co Lech ugra w tym sezonie
lecz o to czego nie ugrał ze Smudą w zeszłym

kangurekm 17.07.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 763655)
A ja uwielbiam, jak na forum pojawia sie ktoś, kto pewnie z pracą trenera nie miał żadnej styczności i wytyka błędy najlepszemu trenerowi w lidze. A w ostatnim zdaniu wspaniałomyślnie dodaję, że jeśli tylko "pan maciej" (ozesz ****a) poprawi swoje błędy i pozmienia wszystko tak jak wcześniej napisał, to sukces murowany.

Kolego z pracą trenera styczności nie miałem to fakt , można powiedzieć że jestem trenerem amatorem , który ma zboczenie i analizuje każdy mecz od podszewki ;) Ngdzie nie napisałem że "moje ustawienie" okaże się murowanym sukcesu , są to wnioski wyciągnięte nie tylko na podstawie tego jednego meczu ale przez pryzmat całego poprzedniego sezonu gdzie materiał dydaktyczny był bardzo obszerny , gdyż Wisła potrafiła zagrać totalną padake vide z Polonią Bytom lub bardzo dobry mecz jak w Gdańsku.
Jeśli zaś chodzi o wytykanie błędów - jeśli by ich nie bło to by ich nikt nie wytykał ;)

Pozdrawiam serdecznie =)

mt_kielce 17.07.2009 22:12

Może i popełnił 2 czy 3 błędy, ale kto by się nie pomylił, mając tyle problemów na głowie. Nie ma w tym momencie lepszego trenera dla nas, Maciek musi zostać!!!!!

Lysy 17.07.2009 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 763812)
nie chodzi o to co Lech ugra w tym sezonie
lecz o to czego nie ugrał ze Smudą w zeszłym

A czym Ci znowu ten Smuda zawinił? To dobry trener, choć i tak uważam Skorżę za lepszego znawcę (rzekłbym nawet cudotwórcę, bo wyczarował nam dwa tytuły praktycznie z niczego) O Smudzie spokojnie można rozmawiać w temacie "Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły" :-)

3rider 17.07.2009 22:29

Powiem tak, jestesmy o krok od kompromitacji porownywalnej do Tbilisi. Plusem jest to, ze to my bedziemy musieli atakowac i grac agresywnie, a nie spac jak w Gruzji i bronic jakiegos tam iluzorycznego prowadzenia. Mam nadzieje, ze zagramy ostro do przodu od poczatku, bo potem z bywa i tak, ze kontuzja, ze czerwona kartka (Tbilisi), przypadkowy karny (Lechia na 1-2 w koncowce meczu) i moze byc ciezko odrabiac straty.

Skorza jest dla mnie Napoleonem taktyki jesli chodzi o utylizacje zawodnikow na nietypowych dla siebie pozycjach, ale Lobo na prawej obronie? Z gory bylo wiadomo, ze to bedzie katastrofa. Jest slaby fizycznie, malo zwrotny, nie umie grac kontaktowo. Wiem, ze rewanz zaczniemy 4-5-1, ale mam nadzieje, ze w drugiej polowie szybko przejdziemy na 4-4-2. Sam Brozek na szpicy w Tallinie nic nie zdziala. Bedzie go pilnowac dwoch srodkowych plus defensywny pomocnik odcinajacy od podan Brozia. Estonczycy to wiedza i fajnie by bylo, zebysmy my przewidzieli to, co sie wydarzy w srode.

PAWELEK
BROZEK-MARCELO-JOP(GLOWA?)-DIAZ
MALECKI-SOBOL-CANTORO(JIRSAK)-KIRM
BROZEK-CWIELONG

kangurekm 18.07.2009 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 763865)
Powiem tak, jestesmy o krok od kompromitacji porownywalnej do Tbilisi. Plusem jest to, ze to my bedziemy musieli atakowac i grac agresywnie, a nie spac jak w Gruzji i bronic jakiegos tam iluzorycznego prowadzenia. Mam nadzieje, ze zagramy ostro do przodu od poczatku, bo potem z bywa i tak, ze kontuzja, ze czerwona kartka (Tbilisi), przypadkowy karny (Lechia na 1-2 w koncowce meczu) i moze byc ciezko odrabiac straty.

Skorza jest dla mnie Napoleonem taktyki jesli chodzi o utylizacje zawodnikow na nietypowych dla siebie pozycjach, ale Lobo na prawej obronie? Z gory bylo wiadomo, ze to bedzie katastrofa. Jest slaby fizycznie, malo zwrotny, nie umie grac kontaktowo. Wiem, ze rewanz zaczniemy 4-5-1, ale mam nadzieje, ze w drugiej polowie szybko przejdziemy na 4-4-2. Sam Brozek na szpicy w Tallinie nic nie zdziala. Bedzie go pilnowac dwoch srodkowych plus defensywny pomocnik odcinajacy od podan Brozia. Estonczycy to wiedza i fajnie by bylo, zebysmy my przewidzieli to, co sie wydarzy w srode.

PAWELEK
BROZEK-MARCELO-JOP(GLOWA?)-DIAZ
MALECKI-SOBOL-CANTORO(JIRSAK)-KIRM
BROZEK-CWIELONG

Zaczynając rewanż ustawieniem 4-5-1 od razu wbijamy gwóźdź w swoją trumnę - Wisła całe spotkanie musi rozgrywać systemem 4-4-2 a potem gdzieś w 60 minucie (jeśli sytuacja będzie tego wymagała) przejść na 4-3-3 z Małym lub Andrażem w ataku obok Brozia i Pepe. Innej rady nie ma - w trójkę rozciagną linię obrony , która bedzie skupiona na Pawle , w ten sposób zyska on wiecej miejsca i luzu ;)

AYALA 22.07.2009 08:21

tu już piszą o przesądzonej dymisji Skorży w razie porażki.Smuda miałby go zastąpic.Nic do Franza nie mam ale raczej kiepsko mu w ostatnich latach wychodziło przygotowanie drużyny do rundy wiosennej.No ale mam nadzieje że dzisiaj Wisełka wygra i temat bedzie nieaktualny.http://sport.wp.pl/kat,32282,title,P...l?ticaid=186d9

WILDLIFE 22.07.2009 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 763991)
Zaczynając rewanż ustawieniem 4-5-1 od razu wbijamy gwóźdź w swoją trumnę - Wisła całe spotkanie musi rozgrywać systemem 4-4-2 a potem gdzieś w 60 minucie (jeśli sytuacja będzie tego wymagała) przejść na 4-3-3 z Małym lub Andrażem w ataku obok Brozia i Pepe. Innej rady nie ma - w trójkę rozciagną linię obrony , która bedzie skupiona na Pawle , w ten sposób zyska on wiecej miejsca i luzu ;)

Wg mnie wisełka powinna grać systemem 3-5-2 w drugiej połowie, pepe powędruje na lewą pomoc w miejsce Kirma a Kirm jako 3 napastnik, co o tym sądzicie? Nie wiem czy Diaza zostawić na obronie czy wpuścić na pomoc, bo jak wiadomo tracił trochę piłek i zresztą defensywa jest dla niego słabą stroną.

_ukoL 22.07.2009 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 765647)
tu już piszą o przesądzonej dymisji Skorży w razie porażki.Smuda miałby go zastąpic.Nic do Franza nie mam ale raczej kiepsko mu w ostatnich latach wychodziło przygotowanie drużyny do rundy wiosennej.No ale mam nadzieje że dzisiaj Wisełka wygra i temat bedzie nieaktualny.http://sport.wp.pl/kat,32282,title,P...l?ticaid=186d9

O żadnej dymisji nie może być mowy, bo Wisła dzisiaj wygrywa mecz w Tallinie i pan Skorża przygotowuje drużynę do III rundy el. LM. :-)

WILDLIFE 22.07.2009 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 765659)
O żadnej dymisji nie może być mowy, bo Wisła dzisiaj wygrywa mecz w Tallinie i pan Skorża przygotowuje drużynę do III rundy el. LM. :-)

Masz rację, wg mnie Skorża jest najlepszym trenerem młodego pokolenia, to co on zrobił w Wiśle dużo zawdzięczamy, a to co robi zarząd to już kpina, może muszą oszczędzać, ale za dwa lata to już nie ma mowy o oszczędzaniu, kiedy będziemy mieli stadion i wiernych kibiców, tak jak w Dortmundzie, gdzie wszyscy przychodzą na mecze. Największym niewątpliwym sukcesem jest to że Wisła jako jedyny klub w Europie pokonał Barcelonę w LM, powinniśmy być z tego dumni, mając taką kadrę, którą stworzył zarząd to nic nie osiągniemy. Dużo zawdzięczamy Skorży, zresztą gdyby nie on, to na pewno nie bylibyśmy mistrzami, a z drugiej strony każdy ma prawo do popełniania błędów, co najważniejsze jeśli przyznaje się otwarcie do błędu to uważam że jest wystarczająco usprawiedliwione.
pozdrawiam

Marszałek 22.07.2009 09:11

Dajcie spokój. Wymyślą coś napiszą a Wy w to ciemno wierzycie. Wyborcza i wszytko jasne. Ale i tak nieźle, bo mogli napisać stałą formułkę, jak się dowiedzieliśmy od osoby blisko związanej z Cupiałem a chcącej zachować anonimowość:). Pierdu pierdu do sufitu.

tofik 22.07.2009 10:23

Zwolnienie Skorży nawet w przypadku odpadnięcia byłoby niezrozumiałym zachowaniem Cupiała.
Trener zrobił mistrza praktycznie z niczego w tym sezonie. Fakt, mieliśmy szczęście, że główni rywali pogubili masę punktów, ale liczy się efekt końcowy.
Dlatego jak odpadniemy, to raczej przez słabą ligę :)

qchar90 22.07.2009 10:26

ale wiecie jaki jest Cupiał, po ewentualnej porażce ktoś poleci
ale nie bedzie zadnej porazki :P
awansujemy do 3 rundy, Cupial sypnie groszem i bedzie dobrze
liczy sie optymistyczne nastawienie :)

stomcio1 22.07.2009 10:43

jestem pewien że wisła dzis wygra, a typowy polski pesymizm jaki prezentują dziennikarze (np. w Przeglądzie Sportowym) okrutnie mnie drażni, że niby Skorża był zestresowany, a nawet zdesperowany po I meczu z Levadią. To jest dalszy ciąg, moim zdaniem, narzekania że Wisełka ma mistrza, dla niektórych do nudne:-/!!! Aż mnie krew zalewa. WISŁA JEST NAJLEPSZA I KROPKA!!! Skorża: 100% poparcia

WILDLIFE 22.07.2009 10:47

nie 100% lecz


1906% poparcia dla pana Macieja Skorży!!!

funkykoval 22.07.2009 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 765707)
ale wiecie jaki jest Cupiał, po ewentualnej porażce ktoś poleci
ale nie bedzie zadnej porazki :P
awansujemy do 3 rundy, Cupial sypnie groszem i bedzie dobrze
liczy sie optymistyczne nastawienie :)

To niech poleci Rada Nadzorcza jeśli już ktoś ma polecieć...:P

Bekas 22.07.2009 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 765707)
ale wiecie jaki jest Cupiał, po ewentualnej porażce ktoś poleci
ale nie bedzie zadnej porazki :P
awansujemy do 3 rundy, Cupial sypnie groszem i bedzie dobrze
liczy sie optymistyczne nastawienie :)

To ze niestety Cupial wypieprzy Skorze jak odpadniemy z Levadia to jest na 100 %. BC i Smuda sie lubia, juz od dluzszego czasu Franz pewno ma obiecana prace w Wisle. Do tej pory Skorze bronily wyniki, wydaje mi sie, ze to dlatego Smuda teraz jest bezrobotny, tzn obawaim sie, ze Skorza wyleci rowniez, jezeli nie awansujemy do LM.

saklak1906 22.07.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bekas (Post 765746)
To ze niestety Cupial wypieprzy Skorze jak odpadniemy z Levadia to jest na 100 %. BC i Smuda sie lubia, juz od dluzszego czasu Franz pewno ma obiecana prace w Wisle. Do tej pory Skorze bronily wyniki, wydaje mi sie, ze to dlatego Smuda teraz jest bezrobotny, tzn obawaim sie, ze Skorza wyleci rowniez, jezeli nie awansujemy do LM.

I przyjdzie Smuda na koniec skonczy na podium albi i nie i wyleci. Na tym sie skonczy jego przygoda w Wisle juz byl trenerem wystarczy.Zycie pokazalo ze zatrudnianie po raz drugi tego samego trenera nie daje gwarancj sukcesu.
Mysle ze Cupial juz sie nauczyl i nie podejmuje pochopnych decyzji bo juz dawno Skorzy by nie bylo po przegranych meczach ze Slaskiem i Ruchem w jesieni.

Skorza nie dostal praktycznie zadnych wzmocnien przed eliminacjami( bo zalozenie RN ze i bez wzmocnien sobie poradzimy z Levadia bylo bledne) ba kadra zostala uszczuplona po odejsciu Zienczuka, Baszcza, jak i kontuzje. Wiec z czym do ludzi, co innego jak by Skorza dostal kilku klasowych zawodnikow i zawali to wtedy mozna powiedziec ze straci posade.


Gazety niech sobie pisza co chca, juz nie jednokrotnie pisachy ze Skorza leci i jakos sie przeliczyly, pisaly o upadku Krakowskiego imperium i co przeliczylu sie , Cupial mial odejsc z Wisly i jakos nie odeszedl.

Jak to mowi moj kumpel olac ich cieplym moczem

Jaroo1 22.07.2009 11:55

Wyrzucenie takiego trenera jak Skorza byłoby totalnym głupstwem. Przez 2 lata zrobił swietna prace i teraz przy pierwszym niepowodzeniu Go wywalic?! A trzeba wziac poprawke na obecne nasze siły. Nie mamy nawet 4 obroncow (no juz teraz doszedł Głowa), nie mielismy 4 obroncow na mecz w Sosnowcu z Levadia!! I jak ten chłopina ma pracowac. Chwała mu za to ze sam nie odchodzi i chce ten wozek ciagnac pomimo przeciwnosci losu. Chociaz teraz nasza RN zdaje sie ze przejzała na oczy i robi wreszcie jakies transfery. W sumie kupno Alvareza to dopieor pierwsze wzmocnienie bo Jop (mimo ze to srodkowy obronca) i Kirm to raczej uzupełninia po Baszczu i Zieniu, no a Garguła wiadomo jak wyłaczony z gry na jakies kilka miesiecy to w umie tak jakby go nie było. Wiec mozna powiedziec ze dopiero po kupnie Alvareza Pan Maciek dostał wzmocnienie do składu!

Galonek 22.07.2009 12:27

[quote=Jaroo1;765758] Kirm to raczej uzupełninia po Baszczu i Zieniu, Kirm uzupełnieniem? Chyba myślimy o innych zawodnikach. Najlepszy na boisku z Levadią. Robi dużo lepsze wrażenie od Źieńczuka. Szybkość, drybling i umiejętność gry obiema nogami, wszystko na wyższym poziomie niż Marek. Zieńczuk tylko lewa noga, prawą zazwyczaj wchodził do tramwaju.

Jaroo1 22.07.2009 12:32

Nie w tym sensie pisałem ;) Uzupełnienie w takim sensie ze ubyło nam piłkarza z podstawowej jedenastki wiec kupno Kirma to "zapchanie" luki po ubytku Marka.

Galonek 22.07.2009 13:15

W takim razie kajam się ;)

CzłowiekBC 22.07.2009 13:27

Nikogo na krajowym rynku nie znajdziemy lepszego od Skorży. Nawet nie chcę myśleć by zastąpił go Smuda, który w ostatnich latach jest bez żadnego znaczącego sukcesu - jest co raz słabszy.

Moim zdaniem zmiany na Smudę nie wybaczyliby Cupiałowi kibice - jak już zmieniać to na lepsze to samo dotyczy Bednarza i Wilczka.

W moim przekonaniu tylko opcja zagraniczna powinna nas interesować w kazdym przypadku.

Mam nadzieję jednak że Skorża sobie dziś poradzi!!!

Eustachy 22.07.2009 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 765666)
Dajcie spokój. Wymyślą coś napiszą a Wy w to ciemno wierzycie. Wyborcza i wszytko jasne. Ale i tak nieźle, bo mogli napisać stałą formułkę, jak się dowiedzieliśmy od osoby blisko związanej z Cupiałem a chcącej zachować anonimowość:). Pierdu pierdu do sufitu.

No ja nie wiem, czy to do konca tylko takie pierdu pierdu. Niemal zawsze w przypadku wpadki w pucharach, Bogus wywalal trenerow. I zeby nie bylo, ze staje w obronie wiarygodnosci oraz rzetelnosci wyborczej i innych, tylko takie po prostu sa fakty. Tak bylo z Kasperczakiem po Tbilisi, z Engelem po Vitorii, czy z Petrescu po pierwszym meczu z Iraklisem. Mozna jedynie niesmialo domniemywac, ze cos sie od tamtej pory zmienilo, ze Skorza ma u Bossa silniejsza pozycje, ale fakt ze za Cupiala Wisla jeszcze nigdy nie odpadla z pucharow po pierwszym dwumeczu, wg mnie nie pozwala przejsc obok tych wszystkich prasowych spekulacji zupelnie obojetnie.

Nie mozna tez wykluczac, ze w przypadku odpadniecia z Levadia, Skorza jako czlowiek honorowy sam poda sie do dymisji, a co z takim fantem zrobilaby "gora", jak podejrzewam byloby kwestia minut, najdalej godzin od momentu zaistnienia sytuacji.

Mam jednak ogromna nadzieje, ze 2:1 dla Wisly w Tallinie, rozwieje wszelkie watpliwosci !

CzłowiekBC 22.07.2009 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 765820)
No ja nie wiem, czy to do konca tylko takie pierdu pierdu. Niemal zawsze w przypadku wpadki w pucharach, Bogus wywalal trenerow. I zeby nie bylo, ze staje w obronie wiarygodnosci oraz rzetelnosci wyborczej i innych, tylko takie po prostu sa fakty. Tak bylo z Kasperczakiem po Tbilisi, z Engelem po Vitorii, czy z Petrescu po pierwszym meczu z Iraklisem. Mozna jedynie niesmialo domniemywac, ze cos sie od tamtej pory zmienilo, ze Skorza ma u Bossa silniejsza pozycje, ale fakt ze za Cupiala Wisla jeszcze nigdy nie odpadla z pucharow po pierwszym dwumeczu, wg mnie nie pozwala przejsc obok tych wszystkich prasowych spekulacji zupelnie obojetnie.

Mam jednak ogromna nadzieje, ze 2:1 dla Wisly w Tallinie, rozwieje wszelkie watpliwosci !

Nigdy wcześnie Wisla nie miała tak słabego składu przed spotkaniami pucharowymi jak teraz i to jest faktem.

kristos 22.07.2009 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CzłowiekBC (Post 765824)
Nigdy wcześnie Wisla nie miała tak słabego składu przed spotkaniami pucharowymi jak teraz i to jest faktem.

Człowieku przestań pier...ić ,bo się nie dobrze robi.....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl