![]() |
nazwy, przyznam się bez bicia że nie znałem:)
pozwole zatem sobie zadać zagadkę(łatwą moim zdaniem) - co to za pan i z czego jest sławny? http://img222.imageshack.us/my.php?image=555660.jpg jeżeli ktoś pewny swej odpowiedzi to niech zadaje bo pojawię sie dopiero jutro po południu |
Nikołaj Jeżow, Ludowy Komisarz Spraw Wewnętrznych NKWD
http://img246.imageshack.us/img246/4991/obrazek103.jpg tego pana chyba jeszcze nie było... Krissu zgaduje... :) |
Król Słońce :D
|
Krissu zadaje :D
|
jak wiem większość zagadek ze strony, to zlatują w chorym tempie.
chcę powiedzieć, że zrobiło się tutaj kółko wzajemnej adoracji chyba :D |
|
a moge ja? ;)
Kenny Dalglish jak na moje oko |
Twoja zagadka :)
|
No to teraz cos trudniejszego. A co ;)
http://img504.imageshack.us/img504/4516/55367199.jpg Co to za klimatyczne miasteczko? |
|
Edmonton...?
Jak tak to zadajcie za mnie zagadke, bo juz zmykam od kompa. |
Salt Lake City?
EDYTA Vancouver? jeśli to nie jest ameryka płn. to ja odpadam :) jeśli dobrze, pytanie wolne. |
Ani Edmonton ani Salt Lake ani Vancouver
podpowiedz chociaz chyba malo dajaca: to jest ameryka Pn |
Anchorage na Alasce.
Dajcie za mnie. |
|
wodospad Iguacu w Brazylii/Argentynie? Jesli tak to niech ktos zada, bo nie bedzie mnie do jutra wieczorem.
|
nikt nic nie daje, wiec jako ze nie spie
co to, gdzie to i co to ma zwiaznego z Polską: http://i40.tinypic.com/2e2edn9.jpg |
problemy??
|
Pomnik Szalonego Konia.
Wykonał go rzeźbiarz polskiego pochodzenia, Korczak Ziółkowski http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Szalonego_Konia Zagadka : Kto to ? : http://img110.imageshack.us/img110/9660/hhhk.jpg I jako podpowiedź : http://img27.imageshack.us/img27/9632/ptak.jpg http://img93.imageshack.us/img93/6899/zolw.jpg |
tragediopisarz Ajschylos - a podpowiedzi - podobno orłosęp brodaty chciał na łysej głowie Ajschylosa rozłupić żółwia (myśląc że to kamień), w ten sposób Ajschylos zginął.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ajschylos A czasu nie miałem panie Nowy Piotrek! ;) |
a zagadka gdzie panie Puchaty? ;)
|
Co to i gdzie to?
http://i42.tinypic.com/5mwff7.jpg Podpowiedź: http://www.eplakaty.pl/img/towary/duze/5924.jpg nowy_piotrek w dobrym kierunku zmierzasz... :) Tak oczywiscie poprawna odpowiedź. I nie puchatek tylko puchaty grrr :D |
po tej palmie to mi do glowy przyszla ta hala tropikalna, czy jak to sie tam nazywa. U Szwabow chyba, moze to to.
to moze? http://pl.wikipedia.org/wiki/Tropical_Islands |
mysle ze odpowiedz jest poprawna, pan Puchatek potwierdzy przy najblizszej okazji, a zeby nie blokowac tematu pozwole sobie zadac kolejna zagadke
http://img4.imageshack.us/img4/4759/74452191.jpg noblista, nie tak dawno bylo o nim glosno w Polsce, po tym jak udzielil dosc kontrowersyjnego wywiadu. |
Gunter Grass
|
Uran - lecisz z agadką
|
http://i40.tinypic.com/al1d9y.jpg
Co to za okręt? Podpowiem, że bardzo znany, między innymi z tego, że został zatopiony. |
Pancernik Bismarck?
|
Cytat:
|
|
Czyżby Schleswig - Holstein ?
|
Żeby nie było żadnych wątpliwości, Puchaty zadaje.
|
http://i42.tinypic.com/28mffop.jpg
http://i41.tinypic.com/334r8z9.jpg Nie miałem pomysłu, więc łatwe. Co to i gdzie to ? |
opactwo Mont-Saint-Michel.
potwierdzenie http://www.eurosis.org/cms/files/loc...int-Michel.bmp zagadka: http://i42.tinypic.com/20fstud.jpg kto to i kim jest? |
|
Jak temat stoi to ja pozwolę sobie zadać zagadkę:
http://i39.tinypic.com/24crscl.jpg Co to za miłe zwierzątko? |
ptasznik czerwonokolanowy
|
Kiedyś sobie takiego kupię :)
Żeby nie było - Piotrek zadaje pytanie. |
wygląda jak ptasznik albo jeden z gatunków owego
za póxno |
Nie lubie pajakow. Zdecydownie wole weze. O taki na przyklad, calkiem sympatyczny, prawda?
http://img10.imageshack.us/img10/7856/19841424.jpg Jak sie to stworzenie nazywa? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl