Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

IndykTSW 07.05.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 723043)
nikt nie wie nic o tej restrukturyzacji ?

Unowocześnienie procesów technologicznych, przebudowa struktury gałęziowej przemysłu oraz daleko idące zmiany w wielkości i rozmieszczeniu zakładów.

Gegra - czuje obawy.

ABG NH 07.05.2009 21:10

Witam mam pytanie . Jeśli powinie mi się noga tylko na angielskim pisemnym a ustny zdam to w sierpniu zdaje pisemny i ustny czy tylko sam pisemny ?

mlynnek 07.05.2009 21:30

no ja z niemca 29,5/32 chyba ze zaliczą w tym murem pierwsze tez von to wtedy 30 :) ogólnie spoko choc temat rozprawki wielowątkowy
pozdro :)

Ola7 08.05.2009 05:43

Powodzenia wszystkim dzisiaj! :)

P.e.c.h 08.05.2009 06:30

Powtórzyłem tylko obliczenia..
Przed chwilą:lol:

Nie liczy się to ile masz w mapie, liczy się to że jesteś wariatem:-p

Powodzenia

pirat.z.karaibow 08.05.2009 08:46

Kto miał już ustną z polskiego niech pisze swoje przeżycia :-) Jest się czego bać?

Czas zacząć pisać prezentację :D

Martinho 08.05.2009 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 723226)
Kto miał już ustną z polskiego niech pisze swoje przeżycia :-) Jest się czego bać?

Czas zacząć pisać prezentację :D

Kiedy zdajesz? Zalezy jaka masz komisje, jak upierdliwa to przejebane

pirat.z.karaibow 08.05.2009 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 723228)
Kiedy zdajesz? Zalezy jaka masz komisje, jak upierdliwa to przejebane

W poniedziałek.

Przewodnicząca komisji wydaję się być spoko, polonistka z naszej szkoły, bardzo miła kobieta. A druga babka spoza naszej szkoły- nie znaju.

pietruch 08.05.2009 09:35

Martinho Cie w ch..a wali, nie przejmuj się tą prezentacją.
Rok temu miałem prezentację (temat przegrany - motyw dworu szlacheckiego w literaturze polskiej; do tej pory nie wiem co mi z tym tematem odbiło).
Prezentację zacząłem pisać w październiku, ale nigdy do niej nie mogłem przysiąść, w końcu odpuściłem sobie.
Dopiero na 2 dni przed jej referowaniem obudziłem się z ręką w nocniku i zacząłem coś gryzmolić. Następnego dnia nauczyłem się jej na blaszkę i zaliczyłem na cudne 90% :D.

Te ustne matury to totalna farsa, przepuszczą każdego, byleby tylko coś mówił.

Martinho 08.05.2009 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 723237)
Martinho Cie w ch..a wali, nie przejmuj się tą prezentacją.
Rok temu miałem prezentację (temat przegrany - motyw dworu szlacheckiego w literaturze polskiej; do tej pory nie wiem co mi z tym tematem odbiło).
Prezentację zacząłem pisać w październiku, ale nigdy do niej nie mogłem przysiąść, w końcu odpuściłem sobie.
Dopiero na 2 dni przed jej referowaniem obudziłem się z ręką w nocniku i zacząłem coś gryzmolić. Następnego dnia nauczyłem się jej na blaszkę i zaliczyłem na cudne 90% :D.

Te ustne matury to totalna farsa, przepuszczą każdego, byleby tylko coś mówił.

Wiem ze ustny polski to nie tragedia, ale jesli wchodzisz do sali mowisz te 15 min a potem babka bierze słownik otwiera na losowej stronie i pyta o definicje w ogole nie zwiazana z tematem a ma do tego prawo bo masz slownik w bibliografii to tak rozowo nie jest. U mnie zdarzy sie tak ze czasem cala klasa ma 20 pktow, a czasem 10 osob ma problemy ze zdaniem, wszystko zalezy od komisji czy zada pytania dosc ogolne czy jakies szczególiki

4fan_player 08.05.2009 09:48

Trzeba jeszcze odpowiedzieć na pytania :)

pirat.z.karaibow 08.05.2009 09:55

Wnioskuję że jeżeli ktoś robił prezentację z głową (nawet nie tyle prezentację co sam konspekt), nie będzie miał problemów z odpowiedzeniem na zadane pytania :-)

Tak dla przykładu: rzućcie okiem na mój konspekt.

http://rapidshare.com/files/23052499...lnej1.mht.html

Raczej nie mają się do czego przywalić, bo nie zostawiłem im zbyt wielkiego pola do kreatywności :-)

kaftan 08.05.2009 10:30

No WŁaŚnie,jakie Pytania Wam ZadawaŁa Komisja Z Polskiego ??

Zola 08.05.2009 10:53

do usunięcia

kaftan 08.05.2009 10:58

moja panna pisała podstawe - mówi że dramat. Dyrektorka jej mówiła, że około 80 % wybrało geografie dlatego przywalili takie pytania trudne ;-/

mlynnek 08.05.2009 10:58

aaa...to ona nie była o 9? bo jak tak to szybko wyszedłes :) zobczymy jak wrażenia jak chlopaki skonczą :)

$iWu$ 08.05.2009 10:59

Podstawowa, gdyby nie kumate towarzystwo dookoła bym na bank nie zdał... :P Za to pani w komisji z innej szkoły jakże bardzo sympatyczna tylko oczka puszczała na nieczyste zagranie :P
Dobrze było chodzić do szkoły gimnazjalnej (gimnazjum+LO) z którą się teraz wymienia się moje Liceum ;)

bartek89TS 08.05.2009 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaftan (Post 723272)
moja panna pisała podstawe - mówi że dramat. Dyrektorka jej mówiła, że około 80 % wybrało geografie dlatego przywalili takie pytania trudne ;-/

I ma racje,dramat z tą podstawową gegra :/

WhiteStarDvisionTheBest 08.05.2009 11:05

geografia dziwna...mówie o podstawie mam mieszane uczucia,jedno wiem,geografia poszła mi najgorzej ze wszystkich egzaminów ;) Ktoś wyżej napisał,że każdy zdaje ustny polski,dziś właśnie koleżanka mojego kumpla oblała,dostała 5 pkt.Naszczescie ja mam to za sobą [18 :D] teraz jeszcze w poniedziałek ustny angielski i koniec..

Mario Nh 08.05.2009 11:21

Geografia podstawowa w miarę łatwa. Dużo czasu poświęciłem na wyszukiwaniu tych punktów na mapce. Pisania też było sporo także wiele osób wychodziło równo z końcem czasu !
Nie jest źle...

South 08.05.2009 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 723267)
GEOGRAFIA ROZSZERZONA- PRZEJ EB ANA!!! Modle sie o 30%, Amen.

Podobno teraz co roku maja byc trudniejsze - to by sie zgadzalo...

nic dodać nic ująć ,spodziewałem się że może być trudna bo dużo ludzi zdaje i będą chcieli trochę wyeliminować,ale nie myślałem że aż tak dojebią ...

pirat.z.karaibow 08.05.2009 11:35

No to witajcie. Ja się spinam na wos a Wy na geo.

Wszystko będzie dobrze Panowie :-)

Mlody Wislak 08.05.2009 11:36

są już gdzieś arkusze z gegry rozszerzonej ? :P

P.e.c.h 08.05.2009 11:41

Wg mnie rozszerzona bez tragedii, tzn osobiscie spodziewałem się cieższej

ABG NH 08.05.2009 11:53

Panowie te Wiatry to wam wyszedł Paryż ?:D a fala Tsunami ?

Arturro 08.05.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaftan (Post 723272)
moja panna pisała podstawe - mówi że dramat. Dyrektorka jej mówiła, że około 80 % wybrało geografie dlatego przywalili takie pytania trudne ;-/

Cytat:

Geografia cieszy się od wielu lat największą popularnością wśród maturzystów. Będzie ją zdawać 180 tys. osób, czyli 40 proc. abiturientów.
interia.pl

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 723305)
Panowie te Wiatry to wam wyszedł Paryż ?:D a fala Tsunami ?

Dokładnie tak samo dałem...:) Poczekajmy na wyniki...

Aro1234 08.05.2009 11:55

Co wy gadacie, że trudna podstawowa? :lol: dla mnie była bardzo łatwa, trochę dużo pisania i ruszania głową, ale ogólnie nie było ciężko :-) ciekaw jestem arkuszy z rozszerzonej (obym nie żałował, że jej nie zdawałem..). Mnie geo poszła najlepiej ze wszystkiego, chociaż w ogóle się jej nie uczyłem :) zero miejsc pustych na maturze - to mówi samo za siebie :D te zadania z niżem/wyżem , kartodiagramy i miasta położone na wybrzeżach sprawiły mi lekki problem...

fala tsunami, wiatry chyba Paryż, ale nie wiem jak z wyż/niż... coś tam chyba popieprzyłem :P

z tym prawda/fałsz o skałach, to co daliście w tym, gdzie niby było opisane, że jakieś tam góry powstały z magmy? ja dałem fałsz ;p

Miasta dałem tak samo... :o wpierw dałem Delhi-Indie, ale później zmieniłem na Rio :)

ABG NH 08.05.2009 11:57

Te miasta na wybrzeżach dałem

Brazylia - Rio de Janeeiro i Meksyk Meksyk dobrze chociaż jeden przykład z tego ?:D:D


Parki

1. Ojcowski
2.Słowiański
3. Gór Skalistych

Prosiłbym o odpowiedz czy dobrze to , bo wydaje mi się że Słowiański źle dałem ;/

Aro1234 08.05.2009 12:03

chyba ojcowski, poleski i słowiński... tak mi się wydaje...
i nie gór skalistych tylko gór stołowych :P

głupie bylo to z lodowcem ... ;]
i ile wam wyszła amplituda bo widze, że rożnie ludzie pisali - ja dałem 20st.

maciekwisla 08.05.2009 12:31

Ja jestem zajebiście zadowolony po geografii rozszerzonej, ale może mnie ta pewność siebie zgubi....

Arturro 08.05.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 723309)
Te miasta na wybrzeżach dałem

Brazylia - Rio de Janeeiro i Meksyk Meksyk dobrze chociaż jeden przykład z tego ?:D:D/

Rio na pewno dobrze, Meksyk nie bardzo:

http://www.cnn.com/WORLD/9712/19/mex...exico.city.jpg

Ja dałem Brazylijskie Rio i Bombaj w Indiach :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 723314)
i ile wam wyszła amplituda bo widze, że rożnie ludzie pisali - ja dałem 20st.

Mnie wyszło 19,5, po zaokrągleniu też 20 !

ABG NH 08.05.2009 13:16

a ja mam pytanie co napisaliście w 1 zadaniu z fotografią ?? jakie pasmo i miasto ?

PaluchTSW 08.05.2009 13:21

NO I CO panowie i panie rozszerzeni geografowie , przyznać sie kto powtorzyl to co mowilem bo BYŁO! :)

maciekwisla 08.05.2009 13:33

Paluch - masz racje dzieki! :D
Ale w ostatnim zadaniu znałem tylko konflikt w strefie Gazy, o pozostałych dwóch pierwszy raz usłyszałem.

Aro1234 08.05.2009 14:56

Jak tam sprawdzacie sobie co nieco? Ile błędów macie? Ja zrypałem zadanie z lodowcem - jeden błąd, jeden błąd mam też w klimatogramie no i w zadaniu 20 też jeden błąd, nie wpisałem Bombaju to kolejny minusik (czyli po 21 zadaniach jakieś -4 lub -5 pkt ) ... ;)

po kolejnych odpowiedziach z wyborczej wychodzi mi jakieś 78-85% :D czyli dobrze ^^

IndykTSW 08.05.2009 15:20

Średnio po rozszerzonej. Taka dziwna ta matura, mam nadzieje że coś pkt. jednak nabiłem.

Aro1234 08.05.2009 15:27

hahahahhahahahah xD
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=17fd8

żal :D

Zola 08.05.2009 15:36

do usunięcia

Jelon 08.05.2009 16:17

wiesz co Siwuś nie podejrzewałem cie że będziesz ściągał ;D ! wstydź się wszystko powiem dyrektorce !hahha ;D

Ola7 08.05.2009 16:17

Ma ktoś odpowiedzi do wszystkich zadań z geo rozszerzonej?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl