![]() |
Jak dla mnie największą przesadą jest dzisiaj to zdanie:
Cytat:
|
Swoją drogą, po co mamy nam znowu awans do Mistrzostw? Żeby odpaść już w grupie? W dodatku jeszcze nasi się zarażą jakąś malarią czy innym gównem w tym RPA?
|
Cytat:
Jak Głowacki jest dla Leooo "za wolny w głowie", to na stoperze będą grały Jopy, Dudki i Kokoszki, którzy są od niego lepsi o tyle, że grają(lub tylko siedzą na ławce)w zagranicznych ligach. Do tego Wojtkowiak/Wawrzyniak na lewej i nieszczęście gotowe. BTW - czemu nie gra Bosacki? |
Cytat:
Natomiast R.Lewandowski to niby nowy goleador! Gdyby to Brożek nie trafił - hieny czyli warszawscy dziennikarze napisaliby że przegraliśmy przez Pawła a nie przez Boruca! Niestety, napastnika rozlicza się z setek jak bramkarza z baboli.... a R.Lewandowski dzisiaj zawalił i tyle! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy przegraliśmy ze Słowacja czy Uzbekistanem-z całym szacunkeim ale kur*a straciliśmy 3 pkt.i to się liczy. Borubar i Perejra tez się dzisiaj nie pokazali bywa. Trzeba życ i grać dalej, trzeba też WIERZYC!!
|
Już drugi mecz z rzędu prosiło się o wpuszczenie na koniec za Smolarka - Boguskiego. No ale panom z gw się Ebi podobał. Ja rozumiem, że to przez to iż wpieprzył z metra do pustej bramki? Pierwszą bramkę zawinił do spółki Boruc i Dudka. A Beenhakera, jak nie lubiłem tak nie lubię, z drugiej strony kto miałby być jego następcą? Zachowanie w stosunku do Brożka to żenada i błazeństwo tego siwego tetryka... Dość już mam jego gwiazdorstwa.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dudek - przełomowy mecz kadry Engela z Norwegią, gdy wszedł za kontuzjowanego Matyska. |
Ktos w ogole do RPA sie wybiera ? Ja nie wiec te eliminacje traktuje lajtowo. Przegralismy trudno. Nie byl to normalny mecz - parodia pilki noznej. Kopanina. Jaki mecz taki bramki. Tak jak nigdy nie przyjmuje tanich usprawiedliwien tak uwazam, ze na takiej murawie dac sie lepiej nie dalo. To juz przypominalo pastwisko za nim sie mecz zaczal. Smieszne, ze w Polsce nawet najbiedniejsze kluby potrafia o to zadbac, a pozniej sie jedzie do niby cywilizowanego kraju i zastaje takie cos. Niby byla taka sama dla obu zespolow ale slowaccy drewniacy czuli sie na niej lepiej o czym swiadczy umiejetnosc strzelenie tych przypadkowych goli.
Boruc ? Flamengista pytal o mecze wygrane. A ostatni z Czechami ? Gdyby nie wybronil tych sam na sam to myslisz, ze bysmy wygrali ? To samo z Belgia u siebie. Gralismy piach, szla pilka pod poprzeczke, ktora wyjal opuszkami palcow. Bylo 0:0. Gdybysmy stracili gola niesadze zeby bylo nas stac na zwyciestwo. Moze kosztowaloby nas to awans do euro ? |
zostawiajac tematy-rzeczno kolejowe, tka sie zastanawiam
czy jakbyśmy mieli kiedyś takiego trenera, który by powiedział: powołuje tylko tych co grają, to myslicie,że gwiazdy znalazły by sobie miejsce gdzies? np. wróciły do Polski? i czy taki powrót nie byłby korzystny dla naszego futbolu? Bo na pewno nie służy nam słuchanie o tym jak to Jacek nie ma siły bo nie gra,a Mariusz z Dariuszem nie czują piłki... Już wole jak po głowie się kopie Wojtkowiak, niż Smolarek z Krzynówkiem |
Dzisiaj Polacy pokazali całemu światu jak przegrac wygrany mecz w dwie minuty...
****a tylko Polacy maja takie dziwne sytuacje. Nie mniej do MŚ i tak awansujemy, w polsce Słowaków nasi powiazą z 5-0. Już są wściekli. |
Cytat:
I jeszcze dodam nieco przewrotnie: też mi wyjazd! Stadion w większości biało czerwony a kilometrów tyle do Bratysławy, że nasi pewnie zmęczeni podróżą... Aha, "też mi potentaci" wygali ze Słowacją, pewnie dlatego , że grali u siebie... |
Cytat:
flamengista - jesteś w stanie powiedzieć z czystym sumieniem, że mają gorszego stopera niż Dudka? Albo bocznego obrońce kopiącego się w czoło jak Wojtkowiak? To jest czysta statystyka - bramkarz może genialnie obronić kilka piłek, ale przy znaczącej przewadze w końcu i tak coś wpadnie. |
najbardziej wkurza fakt że Polacy nie potrafią zagrać dwóch dobrych meczy w krótkich odstępach czasu,a tego wymaga się na wielkich piłkarskich turniejach.
|
Cytat:
brón mnie Boże przed obejrzeniem kolejnego meczu ze Słowenią! |
http://sport.onet.pl/0,1248770,1844866,wiadomosc.html
Co za kurewski bełkot? :| Jaki świetny mecz? Jaki doskonały i niesamowity doping? To była żenada na każdym horyzoncie. Zarówno kibicowsko jak i sportowo. I wcale nie zmieniłby tego fakt naszego ewentualnego zwycięstwa... Może jedynie humor byłby lepszy, że jednak mimo przeciętnej gry w trzech meczach i doskonałej w jednym potrafimy liderować w wyrównanej grupie... |
gazeta.pl
Cytat:
|
Kolego coolpick nie ma co cytować tego portalu. Nie dość, że ślepo zapatrzony w Platformę, to jeszcze średnio wiedzą o czym piszą... Nadaliby się z tym słowackim trenerem...
|
Cytat:
|
Cytat:
Boruc jest moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepszym polskim bramkarzem. Ma tą przewagę nad Fabiańskim, że gra w klubie. Jest naturalnym "numerem jeden" Cytat:
|
Niesłychane frajerstwo ale zdarza się nawet najlepszym. np. Czechom na ostatnich ME w decydującym o awansie meczu z Turcją. My na szczęście mamy jeszcze kilka meczów przed sobą i przede wszystkim tak słabą grupę, że niezwykłym osiągnięciem byłoby nie zajęcie co najmniej drugiego miejsca...
|
krzywy nie przesadzaj z obrażaniem Boruca bo nie raz nam tyłek uratował.wpadki się zdarzają.Co do gry to qurwa żenada.Gdyby nie Paweł to z przodu nic by się nie działo.Roger strasznie słabo.za wolno.
I dość już zawodników niegrających w swoich klubach.Ile razy to już można wałkować.Smolarek-porażka.co z tego że strzelił gola.co dotknął piłkę to albo ją stracił albo źle podał.następny.Dariusz Auxerre Dudka.po dzisiejszym występie proponuję rozejrzeć się za ciepłym kocem bo na ławeczce w klubie może być zimno.Krzynówek-mam już dość słuchania ile to on nie znaczy dla reprezentacji.on nie gra i to widać.dlaczego za Smolarka nie gra Boguski .On walczy cały mecz a nie się przewraca non stop jak Smolarek.i niech Leo już skończy gadać te brednie i powoła Piotrka na lewą obronę.Wejście Garguły -kolejny świetny pomysł.Niech jeszcze Jop i Kowalczyk znowu zaczną grać to z San Marino przegramy |
Piotrek Brożek do REPREZENTACJI ! Niech dziadek wreszcie zacznie myśleć
|
Cytat:
bo byłby następny w kolejce za Pawłem do wyjazdu bo poza tym że B.C. zarobiłby kolejne miliony eurasów to nam pozostałoby oglądać popisy kolejnych darmowych Drewnowanovićiów czy wychowanków pokroju Grzegorza K. :evil: |
Mecz bardzo slaby w naszym wykonaniu. Jedno co sie rzucilo w oczy, to gra Smolarka, ktoremu powinno sie podziekowac(mimo strzelenia tego gola do pustej bramki :) ) na jakis czas i zmiana Krzynowka, ktoremu rowniez nalezaloby podziekowac i powolac go dopiero, kiedy zacznie grac w klubie(bo od roku nie gra powaznie w pilke). Katastrofalna decyzja Beenhakkera o zdjeciu Brozka...bylem przekonany, ze zejdzie Ebi, a tutaj taki klops ;). W dodatku Leo nie wywalczyl zakladanego minimum - 4 pkt.(porazka ze Slowacja, to poprostu wstyd...), wiec teraz majac dobrych kilka miesiecy wolnego, powinnismy zmienic trenera...proste.
P.S - Mimo porazki i tak wiadomo, ze tylko my i Czesi liczymy sie w tej grupie...zobaczymy tylko, kto na koncu bedzie gral w barazach, a kto awansuje bezposrednio. |
Cytat:
Poza tym zapatrzenie w Platformę może być JEDYNIE zaletą tego portalu :-P. To, że bzdury piszą o meczu to prawda, ale co mają do tego sympatie polityczne?? Tematy pomyliłeś. Mecz kiepski. kopanina przez większość czasu. Na początku Słowacy zagrali kilka akcji na 1 kontakt i przy bezładnej grze naszych pomyślałem, że powiozą nas ładnie. Potem się wyrównało i bezład zapanował. Brożek naprawdę dojrzał i gra równie dobrze i w Wisełce i reprezentacji - asysta profesorska. Mecz przegrał Boruc z niewielka pomocą obrońców (Dudka "rozwija się" aż żal patrzeć). |
Mecz z Czechami to był tylko miły odchył od normy, bo jednak od reprezentacji, w której 75% zawodników ma problemy z odciskami pośladków nie można oczekiwać regularnych zwycięstw. A jak do tego Borubar nie pomoże to nie może być dobrze.
Tak na marginesie - czy ktoś z Was zrozumiał o co chodziło Benhałerowi ze zmianą Krzynówka? Oczywiście pozostanie Brozia nic by nie zmieniło i najpewniej Słowacy i tak by huknęli te dwie bramki ale chodzi o sam sens zmiany? Co on miał robić na boisku? Drużyna prowadzi 1:0, gospodarze próbują atakować a treneiro zdejmuje napastnika wprowadzając obrońcę/pomocnika/napastnika Krzynówka bez sił? |
No i Polacy powrócili do swojego optymalnego popziomu po jednorazowym przebłysku w meczu z Czechami, na następny taki mecz pewnie znowu będziemy musieli poczekać jakieś 2 lata. Co do samego meczu ze Słowakami to żal było patrzeć na grę naszych, ale z drugiej strony czego oczekiwać od drużyny w której połowa zawodników grzeje ławkę w swoich klubach, bądź nawet nie mieści się w kadrze meczowej. Jak napisał pan_premier też wolę, żeby po głowie kopali się młodzi zawodnicy z polskiej ligi niż zawodnicy, którzy grzeją ławkę zagranicą. Czas najwyższy podziękować już niektórym panom z tej reprezentacji i zacząć opierać ją na innych zawodnikach. Ale nie wiem czy kiedykolwiek doczekam się chwili, gdy Leo przestanie powoływać do kadry takiego Krzynówka. No chyba, że Holender nie utrzyma posady do wiosny.
|
Cytat:
biorąc pod uwagę wielkość kraju i zainteresowanie piłką w Polsce i na Słowacji to wypadamy słabiutko |
Cytat:
|
Mam nadzieje, że ten mecz da Siwemu do myślenia. Bo piłkarze pokroju Krzynówka, Dudki, z całym szacunkiem ale popełniają tyle błędów, ze po prostu sie nie nadają. Co do zmian, myślę, że Brożek bramek by nie obronił, bo on w obronie raczej nie gra^^. Moglibyśmy tak mówić, gdyby Benhałer zdjął obrońcę, który grał świetny mecz. Co nie znaczy, że jego zmiany były wybitnie idiotyczne.
Miłego dnia:) |
Teraz już tak na chłodno, bo wczoraj pomieszanie piwa z emocjami dało lekko rozgrzany łebek.
Bez dwóch zdań zagraliśmy o 3 klasy słabiej niż z Czechami, ale prawdą jest też fakt, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. Czesi chcieli bardziej ofensywnej gry to ją mieli. Graliśmy z nimi otwarcie, nie baliśmy się wyjść 5-6 zawodnikami do akcji ofensywnej, narażając się na kontry, bo i Czesi grali podobnie. Słowacy z kolei byli potwornie skomasowani. Zarówno w formacji obronnej jak i w pomocy. Zacieśniony środek pola pozwalał na szybkie rozbijanie naszych akcji. Do tego jakość murawy... Owszem jedni i drudzy mieli taką samą, ale chyba nie ma sensu porównywania jej do tej ze Stadionu Śląskiego. Z przodu stał Sestak z Vittkiem i nic więcej, zaś z tyłu wszystko było skupione w jednym niemalże miejscu i przesuwali się na tyle dobrze, że nijak było tego rozklepać, ani przerzucić, ani pójść 1 na 1, bo zaraz doskakiwało 2-3 kolejnych rywali. Wyjątkiem w zasadzie była akcja kiedy to zdobyliśmy bramkę, ale tam naprawdę masakryczną pracę wykonał Kuba z Pawłem, który mimo, że mógł sam za.......ić ile fabryka dała, postanowił rozegrać z Ebim co dało gola. Druga rzecz. Szukaliśmy cały czas przerzutów. Słowacy bądź co bądź słabi fizycznie nie są. Nie należą może do olbrzymów ale z takim Ebim czy Kubą główki spokojnie wygrają. Kolejna sprawa. "Siwy" jak go nazwaliście, powiedział po tym meczu najprawdziwszą prawdę. O wyniku nie zdecydowały błędy całej drużyny, tylko błędy indywidualne. Niestety, niektórzy widać nie do końca wiedzą, że piłka nożna to sport gdzie wygrywa ten co popełnia najmniej błędów. Nasi zrobili o dwa za dużo. Jeden - karygodny, dokonał go Boruc. Fakt, krzyknąłęm po tej bramce: ****A! Ale na pewno nie będę wieszał psów na Arturze, bo ilość dobrych interwencji w polskiej reprezentacji przewyższa te złe o kilkadziesiąt razy. Chyba nie muszę przypominać EURO czy MŚ , gdzie gdyby nie Boruc to nasze porażki z Niemcami czy Chorwacją wahałyby się od 4-0 do 6-0, zaś mecz z Austriakami rozstrzygnąłby się po 20 minutach. Drugą bramkę zawalili nasi obrońcy. Szczerze powiedziawszy nie wiem jak tego dokonali, że stali przy bramce, zaś dwóch Słowaków na 16 metrze mogło se rozegrać piłkę jak chciało. Jeden oddał strzał, rykoszet, słupek , dezorientacja Boruca i bodaj Wasilewskiego, dobitka, gol... I tyle... 2:1 i cześć. Krytykujecie tu Roberta Lewandowskiego czy Krzynówka, tylko że nie zauważacie, że ten jeden wszedł na ostatnie 3 minuty, zaś drugi na bodaj 6 i wymagacie, żeby od razu zrobili 4 akcje ofensywne, zdobyli po 2 gole, co skutkowałoby tym, że wygralibyśmy 5:2... Dla mnie na większą krytykę zasługuje decyzja o zdjęciu z boiska Brożka. Pominę fakt, że Beenhakker zachował sie dość niesympatycznie z łaską dziękując Brożkowi za mecz. Bardziej chodzi o to, że Brożek grał naprawdę dojrzale. Nie notował jakichś złych zagrań. Cały czas szukał gry z pierwszej piłki. W ogóle zadziwiające jest to, że on bał się uderzyć wtedy przy bramce i wolał rozegrać z Ebim, bo jak sam powiedział: "Byłoby gadanie, że zepsuł a że mógł podać." Tak, typowa polska mentalność. Wcale mu się nie dziwię, że wolał podać, bo rzeczywiście ewentualne pudło skończyłoby się tym, że Leo zdjąłby go zaraz po tym i wpuścił Krzynówka... Dziwi mnie że nie zszedł Ebi, który przy całym szacunku dla jego osoby za mecze z el.EURO 2008, jednak teraz gra słabo. Kolejna sprawa która mnie potwornie niepokoi to w pewnym sensie brak zaciętości, piłkarskiej złości. Można .......ić jak Szpakowski, kiedy zdobyliśmy bramkę, że "WIDAĆ TĘ ZŁOŚĆ I AMBICJĘ, BO SIĘ CIESZĄ" ale ja osobiście wymagam czegoś więcej. Czegoś takiego co widziałem w meczu z Czechami. Prawdziwej euforii, pozytywnie rozgrzanego łba, pełnej koncentracji od początku do końca, walki o każdą, nawet najbardziej przegraną piłkę, a przede wszystkim włączania się do akcji ofensywnych naszych obrońców ze skrzydeł (wczoraj Wasilewski i Wojtkowiak). No niestety chłopcy owszem, włączali się, ale co z tego skoro nie przynosiło to efektu...? Pewnie zostanę zjedzony przez niektórych zjechany ale gra Krzynówka w meczu z Portugalią stosunkowo mi się podobała. Nie grał zbyt rewelacyjnie ale biorąc pod uwagę zajebistą sytuację w klubie było całkiem przyzwoicie... Czego nie można np powiedzieć o Wawrzyniaku, który gra regularnie, ale zrobił 3 setki dla Czechów... |
Lewa obrona to poprostu jakis koszmar. Ani jeden zawodnik sie nie sprawdzil na tej pozycji w obu meczach. Artur "Borubar" Boruc to jakies nieporozumienie. Cieniuje w klubie, ma problemy osobiste i w momencie jak Lukasz Fabianski gra naprawde dobrze, otrzymuje szanse wejscia do kadry z ktorej co dopiero zostal wyrzucony...I w efekcie mozna miec pretensje do niego o 3 bramki stracone w dwoch meczach! Z Czechami jakos nikt mu tego nie wypomnial, a powinien . Bo jezeli bramkarz ma pilke na rekawicy i wpuszcza ja w krotki rog tzn. ze niestety on jest winny.
Co robi w kadrze Lukasz Gargula, Wawrzyniak, Wojtkowiak??? Cale szczescie ze LEo nie uparl sie na Adama Kokoszke w srodku obrony bo byloby jeszcze weselej... Dawno nie widzialem meczu, zeby przegrac w minute dzieki dwom rzutom z autu:D |
Nie wiem czy zwróciiście uwagę, ale Benhałer nie podał ręki schodzącemu Pawłowi. Może przypadek, może nie. Nie zdziwił bym się gdyby Brozio zaczął pełnić rolę u Benhałera jak kiedyś Frankowski u Janasa. Coś za bardzo ta sytuacja zaczyna to przypominać. Meczu nie ma co komentować, każdy widział.
W końcówce można było uratować choćby remis, ale pupilek mediów z "najlepiej ułożoną stopą w Polsce" nad którą pismaki zaczynają się już doktoryzować kropnął piłkę będąc sam na sam z bramkarzem chyba na 3 piętro. |
Ja tam nie obwiniam Boruca ani żadnego innego grajka..
Te 2 bramki to zwykły przypadek i mega farty, tym bardziej przy 1 bramce kiedy Arturowi odbiła się niefortunnie piłka od korka. Przy drugiej też ostre zamieszanie, jakieś słupki, odbijanki... były przypadki w meczach gdzie w jednej minucie strzelano 3 bramki,cóż taka jest piłka.. No ale do kogoś trzeba się dojebać, najłatwiej kozła ofiarnego znaleść między słupkami. kibicowsko klasa sama w sobie, wyjazd i od razu kumata i konkretna ekipa... a nie ciągłe pedalskie "leo leo leeeo" |
Ale się uczepiliście tego Garguły. Akurat wczoraj dał dobra zmiane bo Murawskiego nie było widac w ogóle, a Łukasz biegał wszędzie i rozgrywał piłke. Nic nie mam mu do zarzucenia po wczorajszym. Brożek moim zdaniem najlepszy z Polaków. Kuba słabo dość ale jak się ma 3 przy sobie to cudów nie ma.
|
Cytat:
Klasą jest to, że zatrzymali 16 osób, która pojechała robić roz.......? Klasą jest to, że przez większą część meczu napierdalali "Jebać PZPN" , "Listkiewicz ****" itd? Owszem może i należy się tym instytucjom/ludziom za to, co robią, ale nie sądzę, żeby wyjazd zagraniczny był dobrym ku temu miejscem. Widać również, że nie do końca uważnie oglądałeś tenże mecz w TV. Ja słyszałem parę jak to nazwałeś "pedalskich" wyśpiewywań LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŁOOOOOOOOOOOOOO , no ale to inna bajka... Zamilcz bo gdzie bym nie czytał Twoje posty to zawsze zastanawiam się dlaczego do tej pory nikt Cię tu nie zbanował... |
A Ty ****a z Marsa przyjechałeś czy w jakim świecie żyjesz? A może jesteś pismakiem z GW?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl