![]() |
Cytat:
Podobno Rengifo kosztował 500 tys USD a Stilić 500 tys EUR - wiec na pewno bysmy ich nie łykneli bo NIE SĄ ZA DARMO! :D Ale pomarzyc można że do naszej Wisełki bedą jakieś gotówkowe transfery.... :) |
Cytat:
Do e: Za ewentualne "trudnosci" w lidze polskiej "podziekowania" kieruj do Zarzadu.A nie tego ze Lech gra dobrze. |
Cytat:
Ale generalnie nie przeceniałbym ich bo to bardziej zasługa tego że to my się do nich zbliżamy a nie oni do nas. Gdyby poszły 4 dobre trasnfery w tej rundzie nie mieliby nic do powiedzenia. A tak przyjdzie jakiś kryzys znowu wzmocnien nie będzie i może być różnie. |
Lech będzie miał pożytek z Lewandowskiego i Stilica. Wróżę im karierę... Bardzo dobrze prezentuje się również Peszko i Murawski, mimo to po pierwszych kilkunastu minutach gra się nieco wyrównała, więc pogromu raczej nie będzie.
|
e - nie stresuj sie tak. Bez silnych Legii i Lecha nie bedzie silnej ligi ,a bez silnej ligi nie bedzie silnej Wisly.
Po wczorajszym meczu trzeba to zrozumiec. "Chcesz byc mistrzem klatki schodowej ? Ja pie***le takie podium, inna stawka jest teraz !" |
Prawda taka, ze Franciszek zawsze mial jednak nosa do zawodnikow. Moze nie do wszystkich, ale potrafil znalezc perelki. Przypomne tylko, ze nam wyszukal m.in. Uche..
|
Najśmieszniejsze jest to że Lech zaczął na poważnie budować drużyne gdy awans do LM będzie o wiele łatwieszy niż teraz, my natomiast wyraźnie odpuściliśmy. Może być tak że Lech za jednym zamachem załatwi dwie sprawy a mianowicie MP i LM bo trafi na jakieś ogórki.
|
Cytat:
|
Bobadia jeszcze lepszy niż Stilic:)
Szwajcarzy tez mają ciekawą drużynę. BRAWO! już ich prawie mieli ale Lech kontruje:) Szwajcarzy moim zdaniem zlekceważyli Lecha a teraz są w kiepskiej sytuacji z lekka... |
Co to za flaga wisi na wysokości linii środkowej boiska?Tak jakby Legii?
EDIT: Mecz oglądam na kompie i mam słabą jakość obrazu. Włączyłem tv i zobaczyłem, że to jednak nie jest flaga Legii. |
Wczułem sie w Bednarza teraz:
Ten Bobadia...Niezly pilkarz. I do zgarniecia z dwoch powodow...Po pierwsze nie ma pewnego miejsca w skladzie, po drugie jego druzyna odpadnie pucharow europejskich...Tylko cholera, jak mam go rekomendowac jak nie jest za darmo???? JAkby co to powiemy ze szukamy bramkarza a nie pomocnika :D |
Już nie przesadzajcie z tym Amicolechem. Grają z 4 drużyną ligi szwajcarskiej, która przyjechała do Poznania bez kilku czołowych zawodników (jak mówił komentator) a na ławce rezerwowej ma 17 i 18 latków. Na tle Hazarów i takich zespołów to fajnie wygląda, ale już z takim nawet Bełchatowem czar prysł :) Liga to bieg długodystansowy, a nie krótka przebieżka. A tu już co poniektórzy "fachowcy" chgcą udowadniać, że zespół, który skończył ligę kilka miesięcy temu ze stratą 20 pkt. nagle zrobił sie ekstadrużyną. Nie rozsmieszajcie i podniecajcie się . Liga wnet zweryfikuje.
|
Cytat:
Kamil Kosowski zadebiutował w swoim nowym zespole, Od pierwszej minuty w APÓEL-u grali także Marcin Żewłakow (strzelił bramkę) oraz były piłkarz Wisły Kraków Jean Paulista. Również bramka Sosina dla Anorthosis. |
Lech wygra to zdobedzie cenne punkciki ktore sa pozniej doliczane do klasyfikacji,wiec jak moga niech graja jak najdalej.Moze w przyszlym sezonie nie bedzie trzeba grac od tych wszystkich rund pzredstepnych.
Ale piłka gra Lech naprawde ladna dla oka i co wazen skuteczna. |
Cytat:
|
Tak na rozluźnienie dla tych wszystkich, którzy już tak trzęsą portkami przed Kolejorzem...
Zwrócił ktoś uwagę na tatuaże Stilića na łokciach??:) |
Lech gra pięknie.
A ten, kto uwalił transfer Lewandowskiego do Wisły, po meczu Poznaniaków ze Szwajcarami natychmiast powinien polecieć ze stołka. Oto, jak kilka rozsądnych transferów, na które Lech nie wydał nawet połowy tego, za ile poszedł u nas Dudka, potrafi odmienić oblicze drużyny i pięknie ją wzmocnić. Nie łudzę się jednak, że nasza RN oraz zarząd Wisły coś zrozumie z tego spotkania i wyciągnie jakieś wnioski. To najwyraźniej nie są ludzie do tego zdolni, na czele z Wilczkiem. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja tam bardziej Lechitom Stilica zazdroszczę. No mają lepszą drużynę niż rok temu, będzie ciekawa walka. 6:0, jadą ich jak chcą. Szwajcarzy mają obronę... dziurawą jak ser szwajcarski.A Lech ma swój dzień,co kopią to wchodzi. |
no to ladnie Lech juz prowadzi 5-0 Ci Szwajcarzy to chyba z tej zamej polki co Beitar... :))
|
Jest mi dziś wstyd że kibicuję Legii...
Obyście zdechli chu_je z Wiertniczej. :-/ Ale "słowiki" grają super spotkanie. :shock: Na dzień dzisiejszy to zdecydowanie najładniej grająca ekipa w Ekstraklasie. |
Cytat:
Co do Legii to wynik spodziwany, trudno było natomiast przypuszczać, że Moskwainie okażą się tak kiepskim zespołem. |
A w niedzielę Jagiellonia schłodzi im głowki :)
|
Na dzień dzisiejszy Lech jest 14 drużyną w tabeli Ekstraklasy ;) Podopieczni Smudy grają dziś dobrze, podobnie jak Wisełka z Beitarem. Dobrze, że będziemy mieć przynajmniej 2 drużyny w pierwszej rundzie PU, to już lepszy wynik niż sezon temu. A jakby i Wiśle i Lechowi udało się awansować do fazy grupowej to media pewnie ogłosiłyby renesans polskiej piłki klubowej.
|
no nie Lech juz 6-0 !!!!! czy oni jakis sparing graja czy co bo moze Szwajcarzy rezerwy wystawili :) miazga szkoda ze WISLA tak nie zagrala wczoraj ale trudno... trzeba pochwalic Lecha za dobra gre czyzby rosl konkurent do walki o MP???? HeHe
|
Lech masakra 6-0 szok poprostu.
Kiedy ostatnio Polska druzyna wygrala w Europie tak wysoko?Czyzbysmy z Newtoon 7-0? z 10 lat temu? |
Szacunek dla Lecha
|
Cytat:
|
Zurych gorszy od Beitaru wiec wynik nie dziwi
boli natomiast ze Lech coraz blizej PU. dobrze ze Legia nie zwalila. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl