![]() |
Cytat:
|
Starczy tych kompromitacji! Miarka się przebrała! Kiko to nie ten rozmiar kapelusza - trzeba szukać porządnego trenera.
:rotfl: |
koniec z jakimis odpadami z IV ligi hiszpanskiej.w Polsce mamy wystarczająco duzo dobrych trenerów którzy szukaja pracy i w tej chwli marnują swoje talenty.tylko przypadek sprawia,ze nie trenuja czolowych klubów z Bundesligi czy Premiership ;)
|
Racja Kiko Out !Juz zły ,dzis przegrał.Bartoszek za niego,pieknie wywalczył dzis awans!
|
A Kosowski mówił, ostrzegał, to nie słuchali...
@up Michniewicz?Rumak?Skorża?Podoliński? Mało jest bezrobotnych diamentów? |
K.u. R. W. A was już całkiem po.......iło!!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:> |
Smuda nie jest taki głupi na jakiego wygląda :D
|
Cytat:
|
Kiko powinien Semira na ławie posadzić, bo Petar musi grać tuż za napastnikiem.
I widać dzisiaj było jakim ważnym ogniwem w drużynie jest Mąka. |
Cytat:
|
Adenalix: na weselu może nikt nie był, ale na urodzinach to kto wie..
Trudno w 100% obiektywnie ocenić pracę wykonaną przez Ramireza. Jak człowiek sobie przypomni te akcję ze sprzedażą Wisły meresińskiemu, 7 porażek z Wdowczykiem to od razu wydaje się, że Wisła zrobiła pod wodzą hiszpana milowy skok. I zadowala się tym co jest bo przecież mogło być tak tragicznie. Można sobie gdybać. Ale czy na pewno to kwestia jego trenerskiej ręki ? Sytuacja finansowo-organizacyjna zmieniła się na plus to i chłopaki grają z większym zaangażowaniem. Podkreślam, że na razie trener Ramirez broni się wynikami i jego krytyka jest tutaj odbierana jako herezje ale patrząc na sprawę w pełnym świetle nie można nie zauważać mankamentów. -Fatalna dyspozycja tercetu Brożek- Boguski- Ondrasek, -brak poprawy przy kryciu przy stałych fragmentach gry -słaba gra przeciwko najsłabszym rywalom vide śląsk, łęczna. Kiko wydaje się naprawdę sympatycznym gościem i zaangażowanym w to co robi. Ale nie to powinno być głównym kryterium przy ocenie. Dlatego nie rozumiem peanów pochwalnych na jego cześć. Wygląda to całkiem obiecująco, ale lepiej wstrzymać się z oceną do zakończenia sezonu. I dopiero później przedłużać kontrakt. A nie jak niektórzy tu- opowiadający o natychmiastowym przedłużeniu na 3 lata.. Trzymam kciuki żeby hiszpański projekt w Wiśle wypalił, dla dobra i Wisły i dlatego aby utrzeć nosa wszystkim tym, którzy drwili z Wisły przez długi czas ale jednocześnie mam nadzieję, że włodarze mają też plan B na wypadek niepowodzenia. |
Cytat:
W życiu bym nie był takim antyOndrasek, gdyby ni tacy ludzie jak Ty... Stawiasz w jednym rzędzie gościa z ludźmi, którzy mieli faktycznie formę w poszczególnych meczach? A kiedy on miał formę? Masz na myśli mecz z Piastem?? Nosz k...a dalej Go wystawiajcie w pierwszym składzie na forum!!..bo przybił 5 z Brożkiem po golu....je...cie Alana, a Zdenka nie widzicie... .... Macie jakiegoś pier... na punkcie tego Czecha? |
Cytat:
|
Zostało 7 spotkań, ale cel na ten sezon został już OSIĄGNIĘTY. Co oznacza, że Kiko powinien teraz dostać propozycję dłuższego kontraktu, sprowadzić swoją kobietę i skupić się na spokojnej, długofalowej pracy w Wiśle. Niezakwalifikowanie się do pucharów w tym sezonie nie będzie jego porażką!
|
To nie wina Kiko, grali przed nim fatalnie na wyjazdach i z nim na ławce graja tak samo (wtedy i teraz zdarzaja sie przebłyski). Ja gdybym był trenerem to bym zakazał podawac do obrony, tyle goli ile stracilismy przez takie zagrania az zliczyc sie nie da. Zwłaszcza gdy przegrywamy to oni zamiast atakowac to sobie wymieniaja setki podan w obronie. Za to powinien ich zganic i niech ich przynajmniej nauczy grac pressingiem, Gornik pokazał wczoraj jak to powinno wygladac. Nie dziwie sie, ze przy takim ataku tyle błedow zrobilismy.
|
Cytat:
|
Barti- czytaj człowieku ze zrozumieniem. W którym miejscu napisałem, ze Ondrasek kiedykolwiek był w formie jak Brożek czy Boguski ? Nie był. Ale to ne zmienia faktu, że jak grał słabo tak dalej gra a nawet przestał już agresywnie wychodzić do pressingu na każdą piłkę, co było jego jedyna zaleta. A Brożek i Boguski nawet jak mieli przebłyski to grają teraz fatalnie. Czyli cała trojka gra źle - bez względu na potencjał (bo zaden nie gra na jego miarę), poprzednia formę czy twoja sympatie. Na przyszłość jak sie do czegoś odnosisz to najpierw to przeczytaj a nie walcz z wyimaginowanymi przez ciebie samego fanami czecha.
Dariook- np w przypadku przepie...lenia w żenujący sposób 7 pozostałych spotkań. Fajnie, że zrealizowali cel ale jeśli mają w pozostałych spotkaniach grać na takiej totalnej olewce jak wczoraj to trochę słabo. Powinni walczyć do ostatniego meczu. A jeśli Ramirez sam mówi o walce o puchary przed spotkaniem (czy na wyrost czy nie kwestia dyskusyjna) a piłkarze odwalają taką maniane to znaczy, że albo on wygaduje bzdury albo oni mają 'swój' plan na dalszą część sezonu. No chyba, że przyjmiemy ze to Smuda nas przechytrzył Wraz ze swoją ekipą i rozgryzł taktyczny plan Kiko wyjscia w 10. Za spicicia,uryge,videmonta,ondraska w 1 składzie odpowiada wlasnie trener. |
Cytat:
Trzeba mu przedłużyć kontrakt i nie ma innej możliwości. Jak miał wywalczyć ósemkę, to trzeba być słownym i przyznać, że swoje już zrobił, a nie jebać go, bo przecież mógł o mistrza powalczyć |
Cytat:
|
Cytat:
|
I dobrze, że Kiko dokanał takich zmian a nie innych. Przecież wielu pluło po ostatnim meczu na Brożka i Boguskiego i domagało się zmian. Bądźcie konsekwentni. Na papierze przed meczem nikt by nie powiedział, że piłkarze tak oleją sprawę.
Teraz przynajmniej wiadomo na kogo można liczyć, a na kogo nie. Oczywiście i Ondrasek i Videmont, a i pewnie reszta wesołej ferajny dostanie kolejne szanse, ale nie wróżę kilku Panom usłanej różami przygody z Wisłą. Dla całej sympatii np dla Ondraska to po prostu jest topornym i kiepskim napastnikiem. Może powinien go ktoś przerobić na środkowego obrońcę za Urygę? |
Cytat:
Wtedy sprawę transferów mamy z głowy: i obrońca za Urygę i napastnik za Ondraska :> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl