![]() |
Dokładnie jest tak jak piszesz. I to jest świetna wiadomość, bo pierwszy raz od reformy rozgrywek możemy rozegrać 4 mecze u siebie a nie trzy (w grupie mistrzowskiej). A możemy tak powalczyć o podium?
|
jak mówi statystyka i wszelkie dotychczas rozgrywane mecze Wisły, gdy tylko jest możliwość zrobić zaje.. ruch to Wisła tego nie wykorzystuje niestety
w poniedziałek płacę 100zł za zwycięstwo Wisły, czyli obstawiam X2 ;) |
W przypadku wygrania dwóch meczów, iluzoryczne szanse na zabranie nam 4 miejsca ma jeszcze Płock, ale musieli by wygrać oba ostatnie mecze dużo lepszym stosunkiem bramek niż my (wyprzedzamy ich w tabeli stosunkiem bramek, w meczach bezpośrednich jest remis).
|
Dwa komentarze po Wielkiej Sobocie.
Najpierw optymistyczny. Cytat:
Teraz pesymistyczny. Po sobocie nadal nie wiemy czy nie wypadniemy z top8. Kolejny mecz, który daje nam utrzymanie to zwycięstwo Jagi w Lubinie. Po nich gramy z Lechem i każdy punkt zdobyty w Krakowie zapewnia nam top8. https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=736 I mieszane uczucia: Szansa na trzecie derby w tym sezonie jest bardzo mała. Craxa w Niecieczy bardzo utrudniła sobie awans do top8. Muszą zajść wszystkie trzy warunki: 1. Zagłębie nie może wygrać z Jagą w poniedziałek. 2. Craxa musi wygrać z Zagłębiem. 3. Arka nie może wygrać z Lechią. Cytat:
|
Ja z innej beczki zastanawiam się co zrobi Zagłębie w ostatniej kolejce wyłoży się pejsom? czy raczej chcą tej pierwszej ósemki....?
|
Grają o spadek podobno
|
Cytat:
|
Widać,że się nie można już zapytać na tym forum i wy macie być poważni :lol:
|
Cytat:
No bo, ....a, jak można w ogóle pomyśleć że ktoś się podłoży walcząc o górną ósemkę żeby się w niej nie znaleźć? Przecież to jest nieodkryty dziewięciotysięcznik. Skrajnej głupoty. |
No dokładnie
|
Głupota, nie głupota kilka drużyn podejrzewano o takie działanie. Poza tym, gdyby nie było problemów z handlowaniem meczami to nie wprowadzono by ESA37.
|
Niby święta, a kolejka koszmarna.
Zdarzyły sie prawie wszystkie niekorzystne zdarzenia: Arka wygrała z Legią, Zagłębie wygrało z Jagą, a choć Craxa straciła punkty w Niecieczy co jest na plus to po wygranej Zagłebia stracili szanse na top8, więc nie mają motywacji by wygrać z Zagłębiem. Jedynym optymistycznym akcentem jest spłaszczenie góry co może ułatwić walkę o 4 miejsce. (4. Górnik - 47) (5. WPłock - 46) (6. Korona - 44) 7. Wisła K. - 43 8. Zagłębie - 42 9. Arka - 40 Najbliższe mecze: Cracovia-Zagłębie Lechia-Arka Sandecja-Wisła Aby Wisła zakwalifikowała się do top8 musi zajść jedno z poniższych zdarzeń: 1. Wisła zdobędzie conajmniej punkt w Niecieczy lub 2. Arka nie wygra z Lechią lub 3. Zagłębie przegra w Krakowie |
No i to jest właśnie Polska Ekstraklasa...... Probierz już był w ogródku i witał się z gąską, Arka skazana na porażkę z Legią, a Zagłębie na porażkę z Jagą i dup wszystko prysło. Na szczęście wszystko itak w nogach naszych piłkarzy...
|
fakt tutaj można by po prostu losować wyniki...
dodam jeszcze remis skazanego na porażke outsidera (Sandecja) z objawieniem sezonu i to w Zabrzu |
Rozumiem, że w 3-cim warunku, remis nas nie zadowala.. Niekorzystny bilans meczów bezp.?
|
Remis nam wystarcza by być w ósemce, bo Arka nas wtedy nie łyknie (obecnie 3 punkty straty). Ja mam nadzieję na pewne zwycięstwo, bez palpitacji serca.
|
Górnik tez miał
|
Cytat:
Co więcej przy trójce Wisła-Zagłębie-Arka z 43 punktami też będziemy na ostatnim miejscu. Zagłębie 8 p. Arka 5 p. Wisła 3 p. Cytat:
Cytat:
|
Wszystko w nogach naszych kopaczy, brak co najmniej 1 punktu w meczu z Sandecją to byłby piłkarski kryminał i znak, że po prostu na górna ósemkę nie zasługujemy (oczywiście przy ewentualnych wygranych Arki i Zagłębia).
|
Kaziu nam pozwoli zremisować ;)
|
E tam w Niecieczy dostaniemy w dupę, bo przecież na kim innym może się przełamać Sandecja ???
natomiast znając naszą zje...aną ekstraklasę - Arka zremisuje w derbach Trójmiasta, Lubin na pejsach, jaga wygra z Płockiem, Kuchenkorz pogoni Górnika, Legia na farcie wygra/zremisuje z Pogonią, a Śląsk zremisuje z Kielcami... i szczęśliwie "awansujemy" do pierwszej ósemki z 8 miejsca, a tam 1) najpierw wyjazd na Legię 2) u siebie Jaga 3) wyjazd do Górnika 4) u siebie Płock 5) wyjazd do Lubina 6) u siebie Kuchenkorz 7) wyjazd do Kielc..... Dzięki dobrej grze i ciułaniu punkcików zdobywamy 4 miejsce, niestety Arka w finale PP walnie Legię, i z tym 4 miejscem zostaniemy jak Himilsbach z angielskim..... |
Cały sezon w górnej 8, a po ostatniej kolejce dolna ? :D To by była masakra i nie chce mi się wierzyć w taki obrót spraw :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeżeli przegramy z Sączem to oznacza, że nie zasługujemy na górną ósemkę.
|
.... z osemka. Wstyd bedzie tak po pilkarsko-ludzku:D
|
Cytat:
Poza tym potrzeba nam Lloncha w formie. |
KTO ZAGRA W ÓSEMCE:
WISŁA: - nie przegra LUB - Arka nie wygra LUB - Zagłębie przegra ZAGŁĘBIE: - nie przegra LUB - Arka nie wygra ARKA: - wygra i Zagłębie przegra LUB - wygra i Wisła przegra LUB - wygra i Wisła przegra i Zagłębie zremisuje ################### WISŁA ZAJMIE 5 MIEJSCE JEŻELI: - wygra, a Korona nie wygra i Płock przegra |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl