Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Książki - ktoś je jeszcze czyta?! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=89)

tempertantrum 21.03.2025 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1644147)
Czyta ktos cos jeszcze i poleca cos dobrego?:D

Marian Baczal - Źródło czerni


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1598046)
Są jakieś książki o historii naszego Klubu?

"Sen o Potędze" Mateusza Migi :-D W razie czego mam jeden egzemplarz, gdybyś chciał pożyczyć.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1598046)
Ktoś coś ciekawego z kryminałów poleci?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmo (Post 1644519)
Biorę udział w wyzwaniu 52 książki w ciągu roku. Na razie jest 12/52 ktoś poleci dobrą książkę/książki. Ogólnie kryminały, powieść, biografię.
Audiobook też może być.

Karkonoska seria kryminalna. Na ten moment są trzy tomy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl