![]() |
Zajebiście :) Trzeba skopać pyrusów.
|
Legia znowu gra ze Stalą Sanok, pamiętacie?:-D
|
Gorąco polecam post nr 555 tego wątku!
|
daj że spokój, zwykły fart...:lol:
|
Zwykły fart?:D miałem info od Waltera i się sprawdziło po prostu :)
|
Nie wiem czy intuicja Ci tak podpowiedziała, w każdym bądź razie trafiłeś.
Dla mnie jednak jest to ustawione z góry losowanie. Pozbycie się jednego z mocnych konkurentów (Lech/Wisła) i przejście do 1/2 finału kuchennymi drzwiami (Stal Sanok). Jak wiadomo za transmisję PP odpowiada NSport, a NSport = ITI, a ITI = Legia.. więc.. samo przez się.. Ja w zasadzie cieszę się, że trafiliśmy na Kuchenki. Przynajmniej jeszcze jeden ciekawy meczyk wiosną. Legia, Cracovia, Polonia, Śląsk, Jagiellonia i Górnik no i Lech... :) Super :) Ciekawa wiosna na Suchych Stawach się szykuje :D Można rzec, że każdy rywal zajebiście ciekawy kibicowsko. Pytanie tylko jakie będą ceny biletów/karnetów...? :| |
Nie dopatrujcie sie wszędzie spisków...:D Fajnie wypadło, Stal znów skopie Legie :)
|
Pierwsza część losowania "Gospodarze"
http://pl.youtube.com/watch?v=TCw3V6gXy0U Druga część "Przeciwnicy Gospodarzy" http://pl.youtube.com/watch?v=pv1Pc2NKWLk |
Kibicowsko gorzej byc nie moglo. Liczylem na Sanok, wyszla pyta. A raczej pyra.
|
Beka z tego losowania. Puścili w TVN i podali już wylosowane 4 drużyny gospodarzy. Leo miał dolosować kolejną czwórkę gości. Mnie to od razu zdziwiło, że Legia jest na pierwszym miejscu. Pewnie pokazali Leo, która kulka to Stal Sanok...
|
Liczyłem że trafimy na Stal Sanok. Jeszcze z tą drużyną nie graliśmy więc byłoby ciekawie, no i wyjazd do Sanoka mógłby być fajny:] Ale mecz z Lechem też zapowiada się ciekawie ze strony kibicowskiej.
Przejść Lecha na pewno nie będzie łatwo, ale myślę że się uda. Jedno jest pewne - zapowiada się nam interesujący dwumecz w PP. |
Cytat:
|
Legia-Stal Sanok hehe ja tu widzę awans Stali
|
Sanocka część tego forum też pewnie żałuje, że tak wypadło... No cóż, niech historia się powtórzy i być może do zobaczenia w 1/2 ;)
|
dajcie że już spokój ze swoimi teoriami spiskowymi... każdy widział czarno na białym że losowanie czysto przypadkowe, no chyba że "kinder jajka" były oznaczone numerkami :rotfl:
|
Pary 1/4 finału Remes Pucharu Polski:
Legia Warszawa - Stal Sanok Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin Wisła Kraków - Lech Poznań Polonia Warszawa - Cracovia jak jest tak jest. Statystycznie mało prawdopodobne, by to nie było reżyserowane ale możliwe. Po mojemu ustawione, mało, zwycięzca z tego pojedynku trafi na Polonię Warszawa, no chyba, że ci na wiosnę zdołują i wtedy para Ruch-Lubin będzie groźniejsza. Zobaczymy. Ale ja tam bym nie płakał, jak chcemy wygrać Puchar, to lać trzeba wszystkich. A jeśli Lech przejdzie nas to żadne sztuczki w losowaniu nikomu nie pomogą, poznaniaki spuszczą łomot każdemu z pozostałych (no, może prócz Ruchu :) ). Szkoda, że Sanok nie przejdzie Legii, ale kibicował będę im ostro :D |
Tia, Beenhakker był przekupiony i wyciągał karteczki z rękawa czarując widzów swoim szerokim uśmiechem do kamery ;)
Puchar Polski jest wysoką stawką w tym sezonie, zwycięzca PP w pucharach europejskich 2009/2010 będzie zaczynał od III rundy (czyli z lepszej pozycji niż 2. i 3. drużyna ekstraklasy, które rozgrywki zaczynać będą odpowiednio od II i I rundy...) |
przegramy.
|
Cytat:
Co do losowania to Polonia chyba ma jednak najlepiej :P |
Cytat:
Chyba tylko kibice Wisły. |
dajcie sobie spokój z tymi katastroficznymi wizjami i pesymizmem jeszcze przed meczem.
Gdyby tak też grajki myślały, to po już naprawdę nie ma po co na boisko wychodzić. Nieśmiało przypomnę, że to Wisła jest na I pierwszym miejscu, to chociaż w podjęcie walki trzeba wierzyć. A niektórzy z powodu jednej wpadki (kto ich nie ma?) już skreślają zespół na dobre pół roku do przodu. A swoją drogą to poznaniaki pewne swego http://forum.wiaralecha.pl/index.php...pic=6791&st=90 |
dobry post z ich forum
Cytat:
szkoda że nie będziemy grać przy Reymonta.. na Hutniku będzie trudno, tak jak w lidze, ale damy rade. |
No coz bedzie szansa sie zrewanzowac za lanie na Reymonta,no ale czy to bedzie rewanz na Reymonta ,a nei jak ktos napsial na Suchych Stawach? Mecz bardzo prestiżowy
|
Trzeba się wziąźć do roboty, jakieś zimowe transfery by się przydały, a na wiosnę lejemy ich ;-)
|
ej wszedłem na to ich forum i przez przypadek dołożyłem sie do ich oprawy :lol:
Lech nas zje tylko o czym tu rozmawiac jak mecz jest za 4...miesiące :lol: troche głupio bo do Poznania pojechac nie można, a wyjazd do Sanoka to byłoby coś |
Super losowanie, bedzie okazja do rewanzu.
|
Cytat:
|
Panowie, pamiętajce, że to bedzie MARZEC - początek rundy. A wiadomo, ze nasze drużyny w okresie grudzień - luty "szykują się do sezonu", w marcu-kwietniu "szukają formy", a grają co najwyzej w maju. Ciężko zatem gdybać, w tym okresie rok w rok sypią się niespodzianki.
|
Ciekawie w swietle losowania wyglada przelom marca i kwietnia:
Lech Poznań (18.03 -) (PP/d) Cracovia Kraków (21.03 -) (L/d) Lech Poznań (04.04 -) (L/w) Lech Poznań (08.04 -) (PP/w) 3 potyczki w przeciagu 3 tygodni z Lechem, ale ta najwazniejsza dla losow tytulu 4 kwietnia. Dla mnie jednak PP ma drugorzedne znaczenie. Gratuluje jak zwykle swietnego losowania Legii ;) Dawniej rownie znakomicie "wychodzily" im terminarze ligowe hehe |
Aż nie wierze w to co tu czytam niektórzy uprawiaja tu Panike iście destrukcyjna, głoszą w szem i wobec swoje błedne idee i próbuja zarażać niepokojem i strachem innych forumowiczów. Panowie myśmy trafili na Lech Poznań (Pyrusy tak zwane :) ) a nie na Real Madryt. Ludzie weście się w garść husteczka w dłoń wysmarkać nosek otrzeć łzy i sie zachowywać jak Kibicee Wisełki a nie jakieś ciżmy. Pół ludzi widzi jak to sobie ITI losowanie ustawiła druga połowa już praktycznie ogłasza wszem i wobec że nie mamy po co wychodzic na boisko bo już przegraliśmy (to jak tak to faktycznie moze na bedziemy szli na stadion bo i po co jak juz znamw wynik konfrontacji zreszta niekorzystnej dla nas ). Heloooooooooooo wy jesteście Kibicami Wisełki z krwi i kości czy może się pomyliłem i czytam tu posty jakiś blond Laidys. No bo bez jaj niektórzy do już wyweszyli wielka teorie spiski i chyba byli u WYROCZNI ze juz wiedza jaki bedzie wynik konfrontacjia w PP. hmmm......... where is Morfeusi and Klucznik
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl