Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

gromaders 27.05.2009 21:41

banasik chyba o 1 lolka za dużo żeś spalił bo gadasz takie brednie że aż żal cie słuchać, Barca gra niesamowitą piłkę i tyle, wole widzieć piękne akcje niż łamiące się kości...

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

diablo885 27.05.2009 21:42

hah jak to nie zostawiaja serca na boisku? to kto wedlug ciebie zostawia serce na boisku i ma sukcesy?

Grzadq 27.05.2009 21:42

Banasik, rozwaliłeś mnie ...

Barca zasłużyła na to, ta gra w środku pola, to wszystko ... no aż chce się patrzeć na tą grę :)

Nehiar 27.05.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736028)
Tak, Barcelona i inne zespoły hiszpanskie sprawiają, że piłka nożna stała się grą dla jebanych lalek nie mających za grosz honoru, ambicji, woli walki. Te gwiazdorki chcą tylko, zeby zera na koncie się zgadzały, nie dają z siebie 100%, nie zostawiają serca na boisku.

No ****a to żeś dojebał ... Wystarczy powiedzieć - Puyol walczył tyle co cały MU w tym meczu ...

banasik 27.05.2009 21:43

gromaders - a ja wolę na odwrót - kwestia gustu, jednak nie tylko ja tak mówię.

Strzala - nie rozpaczam po Chelsea, choc w moim odczuciu to oni zasłużyli na LM skrupulatną grą w dwu meczu z barceloną oraz wczesniej

nehiar - jak to co pokazał Poyol nazywasz walką to bez obrazy... ale .......isz głupoty

_ukoL 27.05.2009 21:44

Ale szczerze to jeden z nudniejszych finałów w ostatnich latach...
W całym meczu praktycznie dominowała Barcelona poza drobnymi wyjątkami.
Bez rewelacji.

1q2 27.05.2009 21:44

Olejcie chłopa bo mu chyba jaranie wyżarło resztki mózgu.

A co do meczu - nie spodziewałem się ani takiego meczu ani takiego wyniku.nikomu nie kibicowałem więc cieszę się że wygrał dziś lepszy zespół.

Marszałek 27.05.2009 21:45

Mecz średni. Ot kopanina z elementami cyrkowych sztuczek. Gratuluje Barcelonie, że wygrała, ale ****a ustawionego meczu z CHFC to nie zapomnę. Nie lubię ich, mam w dupie to,że dobyli LM. By wam ****a Real w.......ił w decydującym meczu, kiedyś tam w przyszłości. By Puyol samobója w 90 minucie meczu z Realem sobie strzelił,by Eto się obraził na cały świat, by wam stadion zamknęli, choć nie wiem za co,bo kibiców nie macie. By was ****a los pokarał Majewskim w sztabie szkoleniowym. Żeby wam sklep z kosmetykami zamknęli. I w ogóle ****a.

igortsw 27.05.2009 21:46

Hmmm, a ja po bramce Messiego spodziewałem sie zrywu MU i wyniku 2:2, albo 2:3 już w podstawowych 90 minutach, szkoda bo po pierwszych minutach myślałem ze będzie ciekawiej.

zim zum 27.05.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736028)
Tak, Barcelona i inne zespoły hiszpanskie sprawiają, że piłka nożna stała się grą dla jebanych lalek nie mających za grosz honoru, ambicji, woli walki. Te gwiazdorki chcą tylko, zeby zera na koncie się zgadzały, nie dają z siebie 100%, nie zostawiają serca na boisku.


:lol: a brutalni angole maja cristiano ronaldo :lol:

banasik 27.05.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 736042)
Mecz średni. Ot kopanina z elementami cyrkowych sztuczek. Gratuluje Barcelonie, że wygrała, ale ****a ustawionego meczu z CHFC to nie zapomnę.

najlepsze określenie dla awansu barcelony w półfinale

wielka szkoda, ale cóż - za rok może będzie inaczej, choć żeby wróciły stare czasy potrzeba wielkiej rewolucji

zim zum - tak mieli cr, ale jest to wyjątek - w każdym zespole jest jedna pipa która psuje efekt końcowy

MK85 27.05.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736015)
mi sie nie podoba

ta "piłeczka" straciła swój urok, brakuje takich rzeźników jak np. Keane czy jemu podobni

teraz to to jest ****a balet a nie futbol... szkoda - zawsze mądry, siłowy futbol wygrywał z miliardem podań, a teraz wszyscy podniecają się barceloną bo umieją poklepać...

futbol to nie finezja, futbol to sport dla facetów

np chodzi Ci o to, jak np Schols (nie wiem czy tak sie pisze) skosil jakiegos z Barcy? To mam propozycje dla Ciebie, popros Marcina Baszczynskiego zeby Cie tak wycial, ok?
Jedyne co mnie cieszy w tym ze Barca wygrala, ze... Wiselka ich ograla... ;)

darksun 27.05.2009 21:47

najlepiej się pobijcie na forum z powodu meczu dwóch klubów, które znacie z tv :P

Chociaż nie uważam internetu za poważne pole do dyskusji, ...wygrały Panie i Puyol, dzisiaj lepsze zdecydowanie... Niemniej więcej kibiców Manchesteru będzie ceniło Scholes'a za faul na czerwoną kartkę, za złość niż Eto'a za gola kibice Barcelony, vide Baszczu...

Mar85 27.05.2009 21:49

bansik chłopcze, na czym polega piłka nożna?? Na koszeniu łamaniu kosci?? Nie, wygrywa ten co ma wiecej obronców na placu gry. Chelsea przegrała bo była cienka jak kilo kitu. Miała szanse przy 1-0 i nie potrafila tego wykorzystać. Poza tym geniusz od mórowania wpuscił kolejnego obrońce przy tym jak grali w przewadze. Co do dzisiejszego meczu MU nie istnaił prócz 10 pierwszych min, jedyna metoda na Barce to mórowanie bramki, naszczęscie Bóg czuwa i niedopuscił do upadku futbolu i powstania rugby, fantastyczna praca w obronie całej druzyny. Do tego grali bez obrony. żal Ci przyznac ze sa najlepsi bo wygrali wszystko co można!!!

Illargui 27.05.2009 21:53

Manchester grał w zasadzie pierwsze 10 minut w taki sposób, w jaki oczekiwałam, że będą grać przez wiekszość meczu, później - zreo agresji. Jakoś tak ten mecz wyglądał, jakby Barcelona grała między słupkami, bez większego wysiłku prowadziła grę. Myślałam, że mecz będzie znacznie bardziej wyrównany i wtedy byłoby też bardziej widowiskowo ...

banasik 27.05.2009 21:53

ile razy mam powtarzać - ta gra nie polega na cmokaniu się po dupach w środku, kiedyś mistrzostwa zdobywali najsilniejsi, najtwardsi, a nie pipidówy

MK - nie o to chodzi, chodzi o twardą grę, niekoniecznie brutalną, ale po prostu twardą i przez to piękną

Mar85 - polega na strzeleniu jednej bramki więcej od rywala, i nie pisz ze Chelsea byle cienka, bo zagrała najmądrzejszy futbol ze wsyztskich zespolow z barceloną - po prostu przmyślany - nie rzucili sie do ataku na CN, bo za to dostaje sie 3 bramki tylko u siebie dopiero przycisnęli, a że przekręcił ich sędzia to juz po prostu pech

WILU TS 27.05.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736053)
a że przekręcił ich sędzia to juz po prostu pech

:rotfl: :rotfl: idz już może spać

Grzadq 27.05.2009 21:55

Bawią mnie te komentarze o ustawienie meczu półfinałowego. Kibice Chelsea nie pamiętają sędziowania w 1 meczu na Nou Camp gdzie tak naprawde, gdyby nie sędzia, to przynajmniej (!) 2:0 powinno być ani to że czerwona kartka w Londynie była totalnie z dupy. No ale gdybanie ... Obiektywnie, naprawde obiektywnie, Barca gra najlepszy futbol i zasłużyła na ten puchar. Amen.

banasik 27.05.2009 21:56

WILU - nie szczerz zębów tylko chociaż raz przyznaj rację, już mi sie nie chce wracać do tych karnych itd, bo sędzia może sie pomylić raz czy dwa razy a nie 5

medyk 27.05.2009 21:56

no i w tej edycji LM tylko od nas Barca dostała wpierdziel :D

banasik 27.05.2009 21:57

medyk - od nas i od Szachtara :)

diablo885 27.05.2009 21:57

banasik jedz do stolicy kataloni i praw tam swoje poglady na temat "futbolu"

Strzala 27.05.2009 21:58

Człowiek się cieszy(przynajmniej ja z piękna futoblu i wygranej Barcelony) a co by bylo jak by kiedyś tak Wisełka chociaż Lige Europejską zdobyła.

Nehiar 27.05.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736053)
Mar85 - polega na strzeleniu jednej bramki więcej od rywala, i nie pisz ze Chelsea byle cienka, bo zagrała najmądrzejszy futbol ze wsyztskich zespolow z barceloną - po prostu przmyślany - nie rzucili sie do ataku na CN, bo za to dostaje sie 3 bramki tylko u siebie dopiero przycisnęli, a że przekręcił ich sędzia to juz po prostu pech

No właśnie, Barca strzeliła w meczu z CL dlatego wygrała. Przyznam, że sędzie tam popełnił błędy w tym meczu, ale jak oglądałem mecz na Camp Nou to po prostu **** mnie strzelał bo błędach sędziów, tak nie powinno być że sędziowie ustawiają mecze ... Nie wiadomo co by było gdyby sędziowie nie popełnili tych błedów w pierwszym meczu, więc ****a przestańcie gadać że tylko mecz w Londynie był ustawiony ...

Kamil 27.05.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 736052)
Manchester grał w zasadzie pierwsze 10 minut w taki sposób, w jaki oczekiwałam, że będą grać przez wiekszość meczu, później - zreo agresji. Jakoś tak ten mecz wyglądał, jakby Barcelona grała między słupkami, bez większego wysiłku prowadziła grę. Myślałam, że mecz będzie znacznie bardziej wyrównany i wtedy byłoby też bardziej widowiskowo ...

dokladnie mam takie same odczucia po tym meczu, zastanawia mnie tylko jedno , co wplynelo na taką postawe pilkarzy ManU

wislakdaniel 27.05.2009 22:00

Jak to powiedział Darek:D:D Szpakowski:

AVE BARCA AVE MESSI

Manchester na kolanach:rotfl:

Mar85 27.05.2009 22:00

A co powiesz jak Colina przekrecił Barce z Chelsea w meczu w 2005 roku??? Jak w piwreszym meczu na CN nie podyktował karnego dla Barcy?? Czemu sedzia dał czerwoną kartke Abidalowi, kiedy Anelka wywrócił się o własne nogi?? Czemu stracili bramke po strzale Iniesty skoro sa tacy dobrzy?? Czemu cała ta smieszna drużyna która niestniałaby bez Abramowicza niepotrafiła wygrac w przekonujacy sposób?? Czemu zawsze po meczu płaczą wszyscy zawodnicy i kibice?? Czemu niewygrali ligi angielskiej?

diablo885 27.05.2009 22:00

Kamil- pewnie kopcili wariaty z banasikiem i dzisiaj mieli zejscie

banasik 27.05.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 736065)
No właśnie, Barca strzeliła w meczu z CL dlatego wygrała. Przyznam, że sędzie tam popełnił błędy w tym meczu, ale jak oglądałem mecz na Camp Nou to po prostu **** mnie strzelał bo błędach sędziów, tak nie powinno być że sędziowie ustawiają mecze ... Nie wiadomo co by było gdyby sędziowie nie popełnili tych błedów w pierwszym meczu, więc ****a przestańcie gadać że tylko mecz w Londynie był ustawiony ...

ale słuchaj - na CN byly błey to prawda, ale przy tym co działo się w rewanżu to był "pikuś mały"

Mario Nh 27.05.2009 22:03

banasik nie sztuką jest wygrać, sztuką jest okazać szacunek rywalowi któremu się uległo. Chyba nigdy, nawet jako młody chłopak nie kopałeś piłki i nie doświadczyłeś podobnych emocji. Przy odrobinie szczęscia to Ty zarobisz... kolejnego bana.

Brawa dla Barcy, wygrał " futbol na tak ". Widzicie, nasza Wisełka nie z byle kim odpadła. W końcu jak spadać to z wysokiego konia, a co ;-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl