![]() |
|
|
Wisła Kraków na Remes Cup Ekstra:
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...,ekstra,.html? http://i47.tinypic.com/262nyap.jpg |
Cytat:
Mozecie dac to na inny serwer bo ciagle wyskakuje ERROR:evil: |
|
|
Schalke 04 - Wisła Kraków 1:4 (1:1)
Gelsenkirchen, 10.12.2002 r. Kod:
http://rapidshare.com/files/337946946/Schalke.04.-.Wis_a.Krak_w._1.po_owa_.part1.rar |
Mam takie pytanie do Was, drodzy Wiślacy. Ostatnio poszukiwałem w internecie meczy Wisły do ściągnięcia (chodzi o mecze el. do LM i puchar UEFA z lat 2000-2004). I wpadłem na pomysł, jakby SKWK, jako potężny głos spytał TVP Kraków o udostępnienie meczy Wisły. Mogliby np. sprzedawać na DVD mecze, a zysk szedłby na ruch kibicowski. Wysylalem listy do TVP ale nie odpisują...
To samo można by zrobić z meczami z sezonu 2002/2003 z Canal+. Mysle ze sprzedaz na DVD cieszyłaby się wielką popularnością. Podbijam, myśle że jakby mecze sprzedawano po np. 3-5zł za płytkę/mecz to zysk by szedł na grafitti, oprawy etc. A ze zbiorkami krucho ostatnio... Kazdy chcialby miesc jakas pamiatke z tamtych lat i pokazać potomnym Co myslicie o tym? :) |
|
|
Mógłby ktoś wrzucić mecz Wisła - Jaga z sezonu 08/09 ;)? wtedy co była miazga jak zaśpiewaliśmy "Wisła Kraków Biała Gwiazda"
|
Ma ktos moze bramki z tego turnieju halowego w Poznaniu ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zmroku//34931/ dzis w Turcji
|
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...udniowa_ulewa/ Chorwata Polijaka nie widzę
|
Cytat:
|
|
|
|
|
Archiwum wspomnień , przystanek na trasie do Aten (Serbia)
http://www.youtube.com/watch?v=7g2DwCUzZE4 |
|
Pewnie byl ale warte przypomnienia niestety tylko mam link na moor hunta moze ktos sciagnie i na rapida wrzuci :)
Historia Wiselki do roku 2000, piekne sceny ze swietowania mistrzostwa na Rynku, jubileuszowy mecz na 70-cio leci ... naprawde bardzo ciekawy film :) CD 1 Cytat:
CD 2 Cytat:
|
|
|
Skrót meczu Wisła - Stomil z 1999 r. http://www.weszlo.com/news/4427
Nie wiem dlaczego ale po tym skrócie mam wrażenie że poziom naszej ligi od tamtego czasu się jeszcze obniżył :( |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl