Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

jasnyGwint 30.07.2008 19:46

Beitar Beitarem, ale jeśli nawet jakimś cudem doczłapiemy do tej III rundy, to bez poważnych wzmocnień będą to tylko dla nas mecze sparingowe

saklak1906 30.07.2008 19:46

Gdzie jest ta fanatyczna atmosfera, gdzie jest ten wspanialy Izraelski zespol.Po strzleniu bramki cos im sie odniechcialo biegac.

JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA

Proud 30.07.2008 19:47

Pawełek masakra...muszę zainwestować w krople na serce...

Wisla chwilami gra nieżle...za dużo jest jednak indywidualnych błędów...bardzo dobrze Sobolewski i Brożek...slabo Baszczu, Zieńczuk i Piotrek Brozek...

przydałaby się druga bramka :D

wszyscy teraz widzą tych fanatyków...Naszych sporo był słychać...a za wielu Wiślaków przecież tam nie ma :)

djjamajczyk 30.07.2008 19:47

mam jedno "ale" które ma na imię Mariusz "Sciana Płaczu" Pawełek. :D
trzeba sie modlić do Jahwe zeby piłka zawsze od niego sie odbijała do przodu , bo umiejętności to nie wymodlimy juz :P

Mareq 30.07.2008 19:47

Mario ma ewidentnego stresa a teraz będzie miał za plecami kibiców(fanatycznych :lol: ) Beitaru , więc może być jeszcze gorzej .
Ogólnie gra dosyć dosyć przeciętna .
Wynik korzystny . Jednak głównie dzięki temu , że Beitar to straszne ogóry :)
Przydało by się poprawić komunikację na boisku między naszymi zawodnikami , bo w tym elemencie tracimy sporo ,,punktów " .

luki 30.07.2008 19:48

Jest dobrze może poza tym, że Pawełek trzy razy wypluł piłkę po strzałach, ale na szczęście bez konsekwencji. Dobrze Boguski i Brożek, który świetnie wywiązuje się z roli środkowego napastnika.

BiałaGwiazda 30.07.2008 19:49

Tytuł na Onecie:
Wisła prowadzi po kontrowersyjnym golu
http://sport.onet.pl/0,1248711,17982...wiadomosc.html

:)

wojteq_NH 30.07.2008 19:50

po pierwsze nowe stroje sa zaje ;)

po drugie Wiślacy są słyszalni, a superfanatyczni izraelici ucichli.

po trzecie - gra wygląda momentami całkiem nieźle, kilka akcji bardzo składnych, choć Beitar też skrzydłami nas mówiac kolokwialnie "wozi". Wszystko póki co pozytywnie, poza Pawełkiem, który jest bardzo spięty, bo to co 3 razy odwalił to historia :)

Damy radę.

tommiyacht 30.07.2008 19:50

Do gola to mase nieporozumień, nie moglismy zawiązac zadnej skladnej akcji tylko taktyka ala "Luca Toni". Najlepszy fragment meczu to jakies 10 minut po golu, fajna gra z klepy. Pod koniec znowu nerwowka. Pawełek cholernie niepewnie. Ja za to uwazam ze sedzia gwizdze troche korzystniej dla żółtych. Nie trzymajmy wyniku bo moze sie zle skonczyc. Obysmy tylko z sił nie opadli.

ps - widzieliscie tych polskich żołnierzy na sektorze Wisly ? :P

Elendil 30.07.2008 19:50

wynik super, gra, szczególnie w defensywie - nie. Pawałek jest dobrym bramkarzem, ale... nie radzi sobie ze stresem. Najlepiej grał, gdy w Wiśla był Dolha, bo wtedy nie był pod presją. Obrona mi się nie podoba. Siakaś taka niepewna. W ataku juz lepiej, choć przydalo by się zdecydowanie podkręcić tempo. To tyle po pierwszej połowie.

tofik 30.07.2008 19:51

Minusy
Pawełek...O_O
Zienczuk - jakoś mnie to nie zadziwia
Baszczyński - nie te lata, oby nas nie osłabił czerwoną kartką
Plusy
Sobol - pracuje,a i technika na tle drużyny nienaganna
Brożek - fizycznie prezentuje się znakomicie, dodatkowo bramka, zrobił coś z niczego. Brawo.
Boguski, Głowacki

Reszta mocno przeciętnie. Podejrzewam, że będziemy mieli baaardzo nerwową końcówkę meczu. Ale tak jak podejrzewałem przed meczem - tragedii nie ma.

Rozważyłbym zmianę Baszczyńskiego na Singlara, a Zieniu jeśli dalej będzie się chował za linię boczną, to może Łobodzińskiego wprowadzić na prawą ,a Boguskiego na lewą ? W Izraelu chyba kiwki Łoba jeszcze nie rozpracowali :) (tonący brzytwy się chwyta, sam się sobie dziwie, że to napisałem)

michu-k 30.07.2008 19:51

Mnie osobiście gra Wisełki cieszy. Izraelczycy chcę konstruować akcje techniczne, szybkie. Nie wychodzi im to :-) I oby nie wychodziło.

Wilku 30.07.2008 19:51

Na razie Cracovia - Wisła 0:1 - co jest piękne, i chyba niestety tyle jakiś większych pozytywów.

Bo Wisła z czasów Parmy, Schalke czy Lazio już wlepiłaby Żydom 3 bramki i byłoby po meczu.
Pawełek niestety udawadnia że to nie jest bramkarz na miare Wisły.. (do których Wisła ma "szczęście" jakie niestety ma..)
Brawo za pierwsza połowe dla sedziów (choć znając ruskich Żydów to już pewnie telefony się grzeją..)

Brawo Paweł.

Obserwuje z wiadomych wzgledów Zieńczuka - z oceną wstrzymuje sie do końca meczu.

ps.
Ale ten Beitar słaby.
I co Izrael robi w Europejskiej federacji?


___________________

Pięc banów już poszło.. i powtórze swoje ostrzeżenie - bez czatu.

Rob_Zombie 30.07.2008 19:51

I to ma być kocioł? Toż to zwykłe pikniki...

Muszę powiedzieć że nasza gra nie powala, głównie obrona szwankuje, ale i w ataku za długo przy piłce się nie utrzymujemy, oprócz Sobola nie mamy klasowych grajków. Ale na Beitar mam nadzieję wystarczy.
Na duży minus niepewność Pawełka, i na mały minus średnia gra Baszcza w obronie.

kreseq 30.07.2008 19:55

Szczere pytanie : Spalony takminimaly. :) ? Oczywiscie byl ale w sytuacji gdyby uznali bramke to by nie mozna bylo sie przyczepic.
Kibice...Sorry ale chyba spac im sie chce.
Kontrowersyjna bramka? Brozek swietnie sie zachowal i za to poklony.

Czuje ze Baszczynski i Pawelek moga zawalic Wam mecz w 75-90, obym sie mylil

Przemoo - Ja jako kibic Legii wierze ze Wisla przejdzie wszystkich....troche wiary :)

Przemoo 30.07.2008 19:55

wiadomo ze 3. rundy nie przejdziemy( na 90 %) ale dla nas bezcenny jest awans w meczu z bucami( wydajacymi 5Milionow E na transfery) by grac w uefa. ja siedze juz w Szkocji 3 tydzien neta mam z 2 razy w tyg a tu nic z transferami jakze sie ciesze ze nie mam neta ciagle...no ale nie wazne przechodzac do meczu balem sie ale widac ze mamy lepszego trenera i pilkarzy a pieniadze mozna wydawac jak si ema bez sensu ... trzymamy w miare nerwy na wodzy oni nie za bardzo i dobrze jest nadziej jak dotrzymamy zwyciestwo to bedzie mile zaskoczenie. Wydaje mi sie ze Bogus nei chce ladowac kasy bo pomyslal ze odpadniemy z pucharow teraz jesli bysmy awansowali musi rzucic kasa jak nie to juz nei ma wytlumaczenia pozdrawiam z Edynburga wszystkich Wislakow WIIIISLAA!!!!

funkykoval 30.07.2008 19:55

Cantoro - dopiero w ostatnim kwadransie grał cokolwiek.
Pawełek - oprócz fatalnych 3 interwencji - duże szczęście, a ono sprzyja podobno lepszym ;-)
Baszczyński - kata-strofa - Czorny robił z nim co chciał......a więszkość ataków Beitaru to stroną Baszcza przechodziła.....
Zieńczuk - przez 20 minut chyba spał gdzieś przy bocznej linii boiska

Sobol, Głowa, Brożkowie obaj - kawał dobrej roboty -
Jirsak - bardzo się stara, ale mało efektywny
Boguski - bardzo sie stara, szaleje, ale daje się zauważyć brak zrozumienia
Cleber poza sytucja z Pawełkiem - jak zwykle - czyli dobrze

Zmieniłbym Zienia, bo lewa strona to u nas tylko Piotrek Brożek, a to grozi akcjami z lewej

Co do Beitaru to jak mówiłem - żadna to wielka drużyna......
Przetrwać pierwsze 15-20 minut drugiej połowy i będzie dobrze....

Mareq 30.07.2008 19:57

Cytat:

I co Izrael robi w Europejskiej federacji?
Wyobraź sobie że reprezentacja Izraela gra w eliminacjach do MŚ z arabskimi reprezentacjami a kluby izraelskie w ichniejszej lidze mistrzów z klubami z takich krajów jak Syria czy Jordania :P . Pewnie oglądalność tych rozgrywek by zdecydowanie wzrosła .

Wracając jeszcze do samego meczu , to brakuje mi naszego ofensywnego stylu :)
Wiem , że gramy na wyjeździe z teoretycznie dosyć upierdliwym przeciwnikiem , ale sam Paweł biednie wygląda tam z przodu , kiedy cała drużyna jest dobre 30-40 m od niego i wrzucają tylko długie piłki .

zloto 30.07.2008 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 576225)
Tytuł na Onecie:
Wisła prowadzi po kontrowersyjnym golu
http://sport.onet.pl/0,1248711,17982...wiadomosc.html

:)


A czego sie spodziewales, onet lubi kontrowersyjne tytulu:P

tommiyacht 30.07.2008 20:19

Trzeba spytac Radka po meczu dlaczego zamiast strzelac to sie polozyl

spidey 30.07.2008 20:20

Bo się biedaczyna potknął.
Kurde szkoda tego prowadzenia, ale niezły mecz.

Flamaster 30.07.2008 20:23

Sobolewski największym bucem ostatnich lat.

W Atenach kopie po nogach, przez co odpadamy w 10 z Panathinaikosem.
W Jerozolimie kładzie się w sytuacji 1vs1.

Brak słów...

Pawełek jest gorszy od Angelo Hughesa. Baszczyński biega jak kuracjusz z artretyzmem. Zieńczuka nie ma, a Cantoro zostanie pierwszym holownikiem X RP.

Beitar remisuje zasłużenie.

kreseq 30.07.2008 20:25

W razie czego remis na wyjezdzie nie jest zly... Cleber niezle w ostatnich minutach.
Sobol to jednak dziwny jest...Flamaster wyjasnil sytuacje.
Pawelek spina sie i robi co moze ale to bramkarz nie na Mistrza Polski....

Licze na dobra akcje i na brak zawalenie przez Baszcza ....cos malo pewny w internwencjach jest Baszczynski.

Jedna bramka lub remis...byle nie stracic.
Beitar do ogrania..slaby jest....

Slychac kibicow Wisly...slodko :)

FajQ 30.07.2008 20:26

Cytat:

Sobolewski największym bucem ostatnich lat.
Taa a po bramce Sobola z Panathinaikosem to pewnie jaki ten Sobolewski zajebisty.Ide chłopie o bańke że byś mu laske strzelił a teraz to od buców wyzywasz.BEDZIE DOBRZE !!

Marcin(L) 30.07.2008 20:26

Kilka refleksji:
Po pierwsze i najważniejsze: Iwański tam się zaraz posika :/ Drze tego ryja nie wiadomo po co, w niektórych sytuacjach...
Pawełek - brama do wyjęcia, klasowa drużyna, powinna mieć klasowego bramkarza, który TAKIE piły wyjmuje
Pozdrawiam Sobolewskiego i jego denny sposób wymuszenia karnego...A jeszcze leciał i morde darł do sędziego.

Generalnie widać, że ten Beitar to niezła drużynka, ale Wisła radzi sobie nieźle i w dwumeczu pewnie awansuje, szkoda, że to dopiero II runda kwalifikacji

Illargui 30.07.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 576249)
Taa a po bramce Sobola z Panathinaikosem to pewnie jaki ten Sobolewski zajebisty.Ide chłopie o bańke że byś mu laske strzelił a teraz to od buców wyzywasz.BEDZIE DOBRZE !!

Daj spokój, nawiet nie ma sensu komentować wypowiedzi dotyczącej Sobola. Niektorych juz ponosi.

harthausen 30.07.2008 20:28

wypowiedzi kreseqa czy spideya u nas to jedyny powód, żebym Legii jutro źle nie życzył.
Jak to dobry przykład uszlachetnia nawet takich szowinistów jak ja :)

kreseq 30.07.2008 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 576249)
Taa a po bramce Sobola z Panathinaikosem to pewnie jaki ten Sobolewski zajebisty.Ide chłopie o bańke że byś mu laske strzelił a teraz to od buców wyzywasz.BEDZIE DOBRZE !!

Troche kultury...Bramka jak bramka ale dzisiejsza sprawa to inna bajka...za to powinna byc zolta kartka.Wymusil jak miernej jakosci aktor...Nie mow o robieniu lasek itp...zachowaj troszke kultury czlowieku. Nie kazdy ocenia kogos bezkrytycznie.
Dla mnie Sobol gra swietnie w destrukcji, czlowiek od czarnej roboty, malo widoczny ale...gdy juz go widac to nie z pozytywnych aspektow a z aktorstwa lub z chamstwa.
Kontuzja....wiem ze zle to zabrzmi ale moze to i lepiej? Bedzie zmiana ktora i tak juz musi byc.


Harthausen - Przeciez My sie lubimy od lat :) Wiesz ze ja obietkywny jak nikt. Kreseqa...Moze po prostu Kresq'a :)?


Zienczuk...pieknie ale nieskutecznie.


PS: Wchodzi kaleka...sorry ale nic nie pokazuje od dawna...moze dzisiaj ?

Kijek 30.07.2008 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 576252)
wypowiedzi kreseqa czy spideya u nas to jedyny powód, żebym Legii jutro źle nie życzył.
Jak to dobry przykład uszlachetnia nawet takich szowinistów jak ja :)

To i Ja dolacze,
Szacun,
Oni niezla druzyna ale zdecydowanie duzo wiecej sie po nich spodziewałem, co nie zmienia faktu ze na takim trudnym terenie 0:1 to bylo by gites 1:1 tez super bedzie.

W Krakowie, nawet jak bedzie 2:1 to na luzaku do pukniecia.

ok

Edyt: ehhhh;/

spidey 30.07.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 576252)
wypowiedzi kreseqa czy spideya u nas to jedyny powód, żebym Legii jutro źle nie życzył.
Jak to dobry przykład uszlachetnia nawet takich szowinistów jak ja :)

A dlaczego mielibyśmy źle życzyc?
My tu w Warszawie kulturka... :D

Niedobrze sie dzieje... :-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl