Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

TSW Fanatyk 11.07.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 565893)
Czy jest jakiś sposób żeby nie wydać 20 zł a mieć konto Premium na Rapidshare? :)

http://shp.net.pl/modules.php?name=D...dShare_Premium

ja znam tylko taki...

MatMario 11.07.2008 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 565893)
Czy jest jakiś sposób żeby nie wydać 20 zł a mieć konto Premium na Rapidshare? :)

allegro jest tansze.

kgwiazdak 11.07.2008 21:19

problem na dniach, kupuję laptopa, najchetniej 17 calowy, cena do okolo 2000zl, NAJBARDZIEJ MILE WIDZIANY SZPEC NA PRIV :) pozdrawiam

medyk 11.07.2008 22:11

zastanow sie nad tymi 17"

wisl@k_TS 11.07.2008 22:53

Czy do wygodnego korzystania z internetowego buka (np. Bet At Home) niezbędne jest internetowe konto?

Tomek_TS 11.07.2008 23:02

Wie kto moze ile kosztuje sciagniecie simlocka do NOKII N73 ME?

gris 11.07.2008 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 566030)
Czy do wygodnego korzystania z internetowego buka (np. Bet At Home) niezbędne jest internetowe konto?



Z tego co wiem to nie, ale konto musisz mieć.

TSW Fanatyk 12.07.2008 08:52

Czy wam też na głównej stronie wislakrakow.pl wyskakuje reklama której się nie da wyłączyć?

Jest jakiś program który blokuje wyskakiwanie reklam?

darotsok73 12.07.2008 09:22

jest tylko bukmacherka ,innych reklam nie mam

JacobusTSW 12.07.2008 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 566094)
Czy wam też na głównej stronie wislakrakow.pl wyskakuje reklama której się nie da wyłączyć?

Jest jakiś program który blokuje wyskakiwanie reklam?

Podbijam, mi się otwierała reklama, chyba banku, rozwijała się i mimo wciskania krzyżyka się nie zamykała...

Boro1906 :) 12.07.2008 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 566094)
Czy wam też na głównej stronie wislakrakow.pl wyskakuje reklama której się nie da wyłączyć?

Jest jakiś program który blokuje wyskakiwanie reklam?



Mi żadna reklama nie wyskakuje ...

WzT 12.07.2008 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 566032)
Wie kto moze ile kosztuje sciagniecie simlocka do NOKII N73 ME?


Musisz liczyć się z kosztem w granicach 60 zł zresztą zależy gdzie trafisz.

Tomy 12.07.2008 13:38

Dlaczego ludzie lubią strzelać z procy, bądź z wiatrówki do ptaków?

Bobic 12.07.2008 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 566214)
Dlaczego ludzie lubią strzelać z procy, bądź z wiatrówki do ptaków?

No własnie mam to samo pytanie wczoraj mój sąsiad którego (bardzo lubie :evil:) do ptaków na moim drzewie czy one mu tak bardzo przeszkadzały??:>:evil:

Zacu 12.07.2008 15:38

gdzie mozna wyrobic sobie bluzy tylko najlepiej zeby nie byly od 10 sztuk jak ktos ma adres internetowy niech poda

Precel z makiem 12.07.2008 17:50

ma ktoś zdjęcie naszej flagi triady? chodzi mi o tą w której panowie z Lecha Arki i Cracovii robią sobie loda itp.. :)

walker99 12.07.2008 17:54

Jak sprawdzić czy telefon jest zablokowany kodem zabezpieczającym??

wislak_olkusz 12.07.2008 19:54

jaki wynik sparingu Olympique Lyon - Olympique Nimes ?

wislak_olkusz 12.07.2008 20:02

Czy niepełnoletni może mieć konto w banku ?

Jeśli tak, to w jakim (najlepiej z mozliwoscia przelewow przez internet i wyplacaniem pieniążków z bankonatu)

Jeśli nie, to nie wie ktoś jak to "obejść" ?

ToTylkoJa 12.07.2008 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 566398)
jaki wynik sparingu Olympique Lyon - Olympique Nimes ?

3-2 dla Lyonu

wislak_olkusz 12.07.2008 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 566404)
3-2 dla Lyonu


możesz podać źródło ?

gris 12.07.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 566402)
Czy niepełnoletni może mieć konto w banku ?

Jeśli tak, to w jakim (najlepiej z mozliwoscia przelewow przez internet i wyplacaniem pieniążków z bankonatu)

Jeśli nie, to nie wie ktoś jak to "obejść" ?


Można mieć, gdy się skończyło 13 lat.

szczegóły tutaj znajdziesz:
http://konta-mlodziezowe.mybank.pl/

ToTylkoJa 12.07.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 566407)
możesz podać źródło ?

http://www.oleole.com/livescores/mat...08/ml5or9.html

tu masz bardziej oficjalne potwierdzenie, że było 3-2 dla Lyonu




wislak_olkusz 12.07.2008 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 566408)



Można mieć, gdy się skończyło 13 lat.

szczegóły tutaj znajdziesz:
http://konta-mlodziezowe.mybank.pl/


super, ile czeka się na kartę z inteligo bądź mBanku ?

gris 12.07.2008 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 566411)
super, ile czeka się na kartę z inteligo bądź mBanku ?

Pewnie do dwóch tygodni trzeba czekać, ale być może to krócej trwa.

ChomikNH 12.07.2008 20:48

Konto masz od razu a kartę Ci wysyłają do domu do 10 dni . Jak chcesz założyć konto musisz być z rodzicem .pozdro

wislak_olkusz 12.07.2008 20:57

Czy w izzy mBanku można dokonywać przelewów przez neta (tak jak np. w inteligo) ?

born2b3k 12.07.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 566418)
Czy w izzy mBanku można dokonywać przelewów przez neta (tak jak np. w inteligo) ?

Tak

10znaków

wislak_olkusz 12.07.2008 22:39

ile czeka się na tego kuriera z umową mBanku ?

zależy mi na czasie...

maciek777 13.07.2008 00:15

Hmm do kumpla dojechal w 7 dni,ale wiadomo kazdy to inny przypadek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl