![]() |
Meczówka -ADIDAS- Ajax Amsterdam, XL
http://www.allegro.pl/item541158912_adidas_climacool_ajax_amsterdam_mecz owa_xl.html |
Sprzedam niepowtarzalną i trudno dostępną deske kompatybilną z Playstacion2 deska działa na grach typu tony howk ,ssx ..itd cena ok 180zl do uzgodnienia zapraszam na priva. POZDRO!!!!OTO ONA http://img175.imageshack.us/img175/1448/beznazwyzd6.jpg
|
Sprzedam Fife 09 na PC
PW... |
mam do sprzedania LG KT520 z simlockiem na Play'a, miesiąc używany, pudełko, papiery, ładowarka, karta 1gb, ma małą ryskę na wyświetlaczu ale ledwo widoczną... aparat 3mpix... zainteresowani sprawdzą sobie na necie resztę parametrów... TANIO!! odbiór w krk. oferty na prv.
|
Do sprzedania kilka kurtek zimowych firm Rossignol, The North Face i Columbia.
Kurtki takie jak na zdjeciach, dostepne w roznych rozmiarach. Kontakt priv. http://i42.tinypic.com/29yfjvm.jpg http://i39.tinypic.com/noc7ph.jpg http://i40.tinypic.com/21bvu69.jpg http://i44.tinypic.com/2roiys3.jpg http://i41.tinypic.com/21nm987.jpg http://i41.tinypic.com/23t01o0.jpg http://i44.tinypic.com/tag0g2.jpg http://i44.tinypic.com/25p4huq.jpg http://i39.tinypic.com/5p1ter.jpg http://i44.tinypic.com/1zbexj9.jpg http://i39.tinypic.com/2lc5z81.jpg http://i43.tinypic.com/1o8wfr.jpg |
SPODNIE REPORTER ORAZ BLUZA OFF THE LIP
ZAPRASZAM DO KUPNA ! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2785049 |
SPRZEDAM NAWIGACJĘ - NAJTANIEJ !! TOMTOM 920,PILOT,BLUETOOTH,POKROWIEC
http://www.allegro.pl/item543546921_...pokrowiec.html zapraszam do licytacji |
do usunięcia
|
Witam Poszukuje szala Wandy Kraków jeśli ktoś posiada takowy przypadkiem i chciał by sprzedać odkupię na pewno się dogadamy co do ceny Pozdrawiam
|
http://www.schumacher-fanclub.com/me...nd-vest-04.jpg
Taka kamizelka/ocieplacz do sprzedania, raz ubrana w domu w celu przymierzenia. Rozmiar XL, stan nowa. Cena do ugadania w granicach rozsądku. Pozdrawiam wszystko na priv! |
Kupię pilnie stabilizator na kolano po artroskopii.
|
Sprzedam perfumy: Hugo Boss, Baldessarini Del Mar, 90 ml. Oczywiście oryginalne, jeszcze w folii, cena 170 do małej negocjacji (plus wysyłka).
|
nieaktulane .......
|
Witam wszystkich,
Zbieram zamówienia na koszulkę Polscy Fanatycy, poniżej projekt koszulki http://i41.tinypic.com/n6bcdz.jpg Koszt koszulki to tylko 35 złotych, a naprawdę warto. Rozmiary od S do XXL Na chwilę obecną tylko i wyłącznie kolor biały. Zamówienia na koszulki zbieramy do 7 - 8 lutego, w poniedzialek rano wysyłamy zamówienie i we wtorek idą do produkcji. Koszulki będą na 18 - 19 lutego, ale to jeszcze zostanie ustalone. Koszulka bardzo dobrej jakości, ale żeby tą jakość podtrzymać w przystępnej cenie musimy zebrać co najmniej 50 zamówień. Zamówienia można składać przez PW lub na gg : 13709326 Pozdrawiam serdecznie. |
Poszukuje drukarki Epson LX-300 Jak by ktoś miał niepotrzebną i tanio mógł odsprzedac to prosze o priv.
|
SPRZEDAM
http://www.schumacher-fanclub.com/me...nd-vest-04.jpg Taka kamizelka/ocieplacz do sprzedania, raz ubrana w domu w celu przymierzenia. Rozmiar XL, stan nowa. Sprzedam tanio do ugadania na priv. Pozdrawiam wszystko na priv! Podbijam na nową strone |
|
do sprzedania 2 auta (ogloszenia grzecznosciowe):
Subaru Impreza HOLZER Edycja 2.0 1998r. http://otomoto.pl/subaru-impreza-holzer-C7704306.html Ford Escort Cabrio 1.6 1996r. http://www.autotrader.pl/details,29477,107294585.asp |
http://allegro.pl/show_item.php?item=546168420
DO sprzedania koszulka łączona Unia&Wisła !! wystawione na 3 dni bo hajs potrzeba!! |
Sprzedam tanio Nokie 1209 komplet gwarancja. Jak ktos potrzebuje prostego i dobrego telefonu do dzwonienia i smsowania to idealnie się nadaje.
|
|
Mam pytanie czy kupował ktoś coś kiedyś przez internet w sklepie Lechii??
Czytałem kiedyś że nie wysyłają zamówionych rzeczy nawet po wpłacie pieniędzy orientuje się ktoś?? z góry dzięki!:) |
GTA 4 na XBOX 360 Nowa Tanio
http://allegro.pl/show_item.php?item=546682679 http://news.upickreviews.com/wp-cont...ox360_gta4.jpg |
Witam,
Do sprzedania mam kalendarze na rok 2009 STOP policyjnej PROWOKACJI PIŁKA NOZNA DLA KIBICOW Wejdź: http://allegro.pl/show_item.php?item=544527541 Cena to tylko 2 ZETA ! UWAGA ! : VLEPKI JP PROPAGANDA DAJE GRATIS !!! Pozdro |
- Zegarek NIKE, skorzany pasek
http://www.allegro.pl/item547077610_...any_pasek.html - Koszulka NIKE Total 90, rozm. l http://www.allegro.pl/item547088891_nike_total_90_koszulka_rozm_l.html |
Sprzedam siedmiotomowy cykl "Mroczna Wieża" S. Kinga wydany przez wydawnictwo Albatros, oprawa miękka. Trzy pierwsze tomy czytane raz reszta nowiutka.
Cena 130zł za całość. info priv. Pozdrawiam |
http://www.allegro.pl/item545732156_..._martynki.html
Aukcja charytatywna! [FONT="]KOSZULKA Z AUTOGRAFAMI ZAWODNIKÓW[/FONT] |
do usunięcia
|
Sprzedam Play Station 2
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl