![]() |
Cytat:
|
czarny luku
musimy zrozumieć jedną rzecz - adidas ma to w dupie - jakie stroje miała ich ikona Legła - ala GKS Bełchatów?! przecież mieli takie same stroje - jedyna różnica była taka, że L miała to w ramach kontraktu, a GKS kupował (od pana Zenka z Kraksportu) o Realu można zapomnieć, a o specjalnym wzorze tym bardziej - zwłaszcza jeśli kontrakt jest podpisany na 2 lata - raczej nikt nie zmienia strojów co rok... tyle w kwestii komentarza |
bologu ja nie mówię ze Wisła będzie mieć te stroje tylko ze nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli z piłkarzami naszej ligi firmy maja kontrakty to dlaczego Wisła by go nie miała zawrzeć, a wtedy stroje sa robione pod zamówienie.
|
Ludzie projektując model strojów powiedzmy dla Realu, wyjściowo jest to na pewno kilka modeli, wiec po prostu dostosują jeden z tych który nie przeszedł selekcji - co wcale nie musi oznaczać brzydszy czy gorszy.
Pozostanie kwestia wdrożenia do produkcji, mają jakiś cykl i na pewno stroje dla Wisły nie są priorytetem wiec nam coś "oryginalnego" rzuca od przyszłego sezonu, coś co będzie na czasie i "specjalnie dla nas". Mi to nie przeszkadza, trzeba znać swoje miejsce w szeregu, mam nadzieje że będą schludne i proste. Więcej nie oczekuję. Patrząc na stroje Legii z tego sezonu to były paskudne, najładniejsze stroje (krój) miało moim zdaniem Zagłębie (hokejka). |
|
ta podkoszulka nie jest zła ale widział bym Wisełkę w innych strojach
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No właśnie czy nasz powstający pion marketingowy nie zdaje sobie sprawy jak ważna dla fanatyków czy nawet zwykłych kibiców(nie pikników niedzielnych) jest Biała Gwiazda na piersi? Ze w ten sposob dzwigna chyba nie najlepiej prosperującą sprzedaz koszulek, kilkukrotnie zwiekszając sprzedaz? Wiekszosc osob wlasnie taka koszulke z gwiazda kupiłaby napewno,a tej z logiem ssa za tak ciezkie pieniadze nie kupia nigdy...
PS. Inna sprawa to to, że Biała Gwiazda prezentuje sie na koszulkach dumnie, wymuszając szacunek i strach na przeciwniku:) .Takie mam przynajmniej wrażenie jak patrze na powyzsze wzory, Dumna i Wielka Biała Gwiazda, albo nijakie, niewidoczne logo ssa. |
Przyzwyczaiłem się do umbro... nie podoba mi się ;/
|
re
Cytat:
co do tego, że na przyszły rok będzie coś extra - ja się pytam - na jeden sezon coś extra?!to się nie opłaca.. sprzedaż koszulek meczowych i/lub replik jest na dramatycznie niskim poziomie - dopiero teraz jak koszulka meczowa jest za 69pln to się towarzystwo ożywiło.. FORZA (a prawda jest taka, jak to powiedział Dan - it's all the same shit, dosn't matter if it's umbro, nike or adidas) |
wie ktoś czy będzie Biała Gwiazda czy ten herb co jest? i czy ma ktoś jakiś cynk na temat nowego sponsora?
|
do delukas96: Herb Wisły Kraków S.A. będzie, więc się już nie zamartwiaj.
Sponsor.... hmmm. może i by był gdyby "nasz" zarząd miał głowę na karku. Pożyjemy, zobaczymy. Trzeba mieć nadzieję, że jakiś gigant światowy się do nas zgłosi i wyłoży miliony. |
zobaczymy co pan Basałaj zrobi, żeby było lepiej :)
|
Cytat:
|
Cytat:
W koncu to my mamy je kupowac. |
|
http://moonartz.com/wisla_adidas_pepsi.jpg
Ja przystaje przy tym projekcie z sponsorem PEPSi najlepiej |
hejka, wybieram sie w wknd do krakowskich galerii po koszulke Wiselki, wiec mozecie mi napisac jak z dostepnoscia koszulek meczowych w krakowskich sklepach sizzer i umbro (i czy jeszcze gdzies mozna je dostac po dobrej cenie 69,99), dodatkowo mam pytanie czy sa rozmiary S i XS bo na stronach interentowych tych sklepow sa tylko Mki.
|
Kurde jak tak sobie teraz myslę, to mogi na wejściu zaproponować kilka takich wzorów Chelsea, Real itd w tego sezonu (na nowy będą mieć nowości) w wiślackich barwach i zrobić głosowanie wśród kibiców. Wśród uczestników rozlosować kilka takich koszulek.
Kurde tak nie wiele trzeba by zdobyć serca kibiców, szczególnie w okresie gdy nie ma meczów i trzeba żyć właśnie wiadomościami o stadionie, koszulkach, czy przyszłych niedoszłych transferach, nasz marketing to śpi snem głębokim i szybko się nie obudzi. Sam mam więcej pomysłów niż oni wszyscy tam razem wzięci!!! |
Jeśli mnie pamięć nie myli to wydaję mi się że koszulki były poniżej 100 zł aż sam się zastanawiałem czy nie kupić chyba to twoje 69.99 zł ;) dokładniej w umbro. A czy XS były to wydaje mi się, że tak chociaż nie sprawdzałem ;)
ale też nie wszystko to co jest wywieszone na stoisku jest dostępne, bo w magazynie też coś zawsze mają ;) |
Cytat:
co to za kłosy pszenicy z boku? :shock: edyta: chyba że w takich cały sezon grali, bo nie pamiętam już. |
Cytat:
Trochę mi te kolorki nie pasują... powinny być żywe! a projekt jest ok |
Chętnie zobaczyłbym wersję tej koszulki z samsungiem
http://i48.tinypic.com/2djp10m.jpg |
Przeciez Samsung= Amica więc po co wogule sie produkowac i robic takie prototypy?
Najlepiej to róbcie koszulki z wersja TF, bo takie logo najprawdopodbniej bedzie widniec na koszulkach (oby nie). |
****a ludzie opanujcie się, producent jest znany, model jest znany, kolory są znane
a ty dalej swoje... ...chociaż jak cytujecie to nie dawajcie zdjęcia tylko link do niego |
Cytat:
|
A my swoje!! ;)
http://img6.imageshack.us/img6/8760/clipboard01mb.png Uploaded with ImageShack.us Bardzooo dobrze by to w HD wyglądało. I jaka kasa od sponsora. Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi :D |
Pomarzyć można, chociaż przykro, że Wisła - klub który na rodzimym podwórku co sezon bije się o najwyższe cele tak nieudolnie pozyskuje sponsorów.
|
patryk95 Jak możesz to przerób jeszcze tą koszulkę Realu na czerwoną Wisły z logiem Tele-Foniki i
- herbem SA - Białą Gwiazdą http://www.uksoccershop.com/images/10110.jpg (rozumiem, że ten złoty pasek też jest elementem kroju... a to po lewej stronie to co to za element?) I ew. daj jescze wzory z Tele-Foniką taką jaka była na początku Umbro (TF Kable) - choć nie wiem od czego to zależy która wersja ma być. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl