Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

tomasz_19 27.05.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ducat (Post 905510)
Cóż niektóre adidasy nie są takie złe, taki po dogłębnej analizie dotykowej jakości materiałów i szwów (ma poniższym modelu) mógłbym ewentualnie zaakceptować :]
http://moonartz.com/wisla_bet_at_babe.jpg

chyba przerzucę się na damski futbol... :D

bologu 27.05.2010 21:53

czarny luku
musimy zrozumieć jedną rzecz - adidas ma to w dupie - jakie stroje miała ich ikona Legła - ala GKS Bełchatów?!
przecież mieli takie same stroje - jedyna różnica była taka, że L miała to w ramach kontraktu, a GKS kupował (od pana Zenka z Kraksportu)
o Realu można zapomnieć, a o specjalnym wzorze tym bardziej - zwłaszcza jeśli kontrakt jest podpisany na 2 lata - raczej nikt nie zmienia strojów co rok...
tyle w kwestii komentarza

blackluk 27.05.2010 22:15

bologu ja nie mówię ze Wisła będzie mieć te stroje tylko ze nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli z piłkarzami naszej ligi firmy maja kontrakty to dlaczego Wisła by go nie miała zawrzeć, a wtedy stroje sa robione pod zamówienie.

ducat 27.05.2010 22:42

Ludzie projektując model strojów powiedzmy dla Realu, wyjściowo jest to na pewno kilka modeli, wiec po prostu dostosują jeden z tych który nie przeszedł selekcji - co wcale nie musi oznaczać brzydszy czy gorszy.
Pozostanie kwestia wdrożenia do produkcji, mają jakiś cykl i na pewno stroje dla Wisły nie są priorytetem wiec nam coś "oryginalnego" rzuca od przyszłego sezonu, coś co będzie na czasie i "specjalnie dla nas".
Mi to nie przeszkadza, trzeba znać swoje miejsce w szeregu, mam nadzieje że będą schludne i proste. Więcej nie oczekuję.
Patrząc na stroje Legii z tego sezonu to były paskudne, najładniejsze stroje (krój) miało moim zdaniem Zagłębie (hokejka).

patryk95 28.05.2010 00:25

http://img63.imageshack.us/img63/588/abg.png
Na prośbę Reksia33
Z Białą Gwiazdą

rikut1906TSW 28.05.2010 08:23

ta podkoszulka nie jest zła ale widział bym Wisełkę w innych strojach

SZYMEK_TSW 28.05.2010 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patryk95 (Post 905575)

Super! Genialnie by było gdybyśmy takie ujrzeli, ale pewnie czeka nas herb SSA :|

Plastman 28.05.2010 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patryk95 (Post 905575)
http://img63.imageshack.us/img63/588/abg.png
Na prośbę Reksia33
Z Białą Gwiazdą

Piękna, od razu kupiłbym taką koszulkę, a koszulki z logo SA nie kupię

Belzebub 28.05.2010 09:15

No właśnie czy nasz powstający pion marketingowy nie zdaje sobie sprawy jak ważna dla fanatyków czy nawet zwykłych kibiców(nie pikników niedzielnych) jest Biała Gwiazda na piersi? Ze w ten sposob dzwigna chyba nie najlepiej prosperującą sprzedaz koszulek, kilkukrotnie zwiekszając sprzedaz? Wiekszosc osob wlasnie taka koszulke z gwiazda kupiłaby napewno,a tej z logiem ssa za tak ciezkie pieniadze nie kupia nigdy...

PS. Inna sprawa to to, że Biała Gwiazda prezentuje sie na koszulkach dumnie, wymuszając szacunek i strach na przeciwniku:) .Takie mam przynajmniej wrażenie jak patrze na powyzsze wzory, Dumna i Wielka Biała Gwiazda, albo nijakie, niewidoczne logo ssa.

thechris 28.05.2010 09:49

Przyzwyczaiłem się do umbro... nie podoba mi się ;/

bologu 28.05.2010 11:59

re
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 905546)
bologu ja nie mówię ze Wisła będzie mieć te stroje tylko ze nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli z piłkarzami naszej ligi firmy maja kontrakty to dlaczego Wisła by go nie miała zawrzeć, a wtedy stroje sa robione pod zamówienie.

sytuacja wygląda tak, że jeśli podpisali kontrakt na 2 miesiące przed startem sezonu, to sprzęt dostaniemy z kolekcji regularnej, czyli takiej, którą jak poprosisz w kraksporcie o katalog, to sam możesz sobie kupić - po prostu nic nadzwyczajnego.
co do tego, że na przyszły rok będzie coś extra - ja się pytam - na jeden sezon coś extra?!to się nie opłaca.. sprzedaż koszulek meczowych i/lub replik jest na dramatycznie niskim poziomie - dopiero teraz jak koszulka meczowa jest za 69pln to się towarzystwo ożywiło..
FORZA (a prawda jest taka, jak to powiedział Dan - it's all the same shit, dosn't matter if it's umbro, nike or adidas)

delukas96 28.05.2010 14:26

wie ktoś czy będzie Biała Gwiazda czy ten herb co jest? i czy ma ktoś jakiś cynk na temat nowego sponsora?

wonski_eNHa 28.05.2010 14:38

do delukas96: Herb Wisły Kraków S.A. będzie, więc się już nie zamartwiaj.
Sponsor.... hmmm. może i by był gdyby "nasz" zarząd miał głowę na karku. Pożyjemy, zobaczymy.
Trzeba mieć nadzieję, że jakiś gigant światowy się do nas zgłosi i wyłoży miliony.

delukas96 28.05.2010 15:00

zobaczymy co pan Basałaj zrobi, żeby było lepiej :)

royalmichael 28.05.2010 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patryk95 (Post 905575)
http://img63.imageshack.us/img63/588/abg.png
Na prośbę Reksia33
Z Białą Gwiazdą

Genialne.. taką koszulkę to bym od razu kupił :)

gooro33 28.05.2010 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patryk95 (Post 905575)
http://img63.imageshack.us/img63/588/abg.png
Na prośbę Reksia33
Z Białą Gwiazdą

Moze warto by SKWK zainteresowalo sie ta sprawa, bo przy poparciu kibicow jest szansa moim zdaniem na to zeby te koszulki tak wygladaly.
W koncu to my mamy je kupowac.

rikut1906TSW 28.05.2010 17:08

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24633/vrdolj...tacja_470.jpeg

TYLKO nie takie

Plisss

rikut1906TSW 28.05.2010 17:11

http://moonartz.com/wisla_adidas_pepsi.jpg

Ja przystaje przy tym projekcie z sponsorem PEPSi najlepiej

majkipolska 28.05.2010 17:38

hejka, wybieram sie w wknd do krakowskich galerii po koszulke Wiselki, wiec mozecie mi napisac jak z dostepnoscia koszulek meczowych w krakowskich sklepach sizzer i umbro (i czy jeszcze gdzies mozna je dostac po dobrej cenie 69,99), dodatkowo mam pytanie czy sa rozmiary S i XS bo na stronach interentowych tych sklepow sa tylko Mki.

ducat 28.05.2010 17:41

Kurde jak tak sobie teraz myslę, to mogi na wejściu zaproponować kilka takich wzorów Chelsea, Real itd w tego sezonu (na nowy będą mieć nowości) w wiślackich barwach i zrobić głosowanie wśród kibiców. Wśród uczestników rozlosować kilka takich koszulek.
Kurde tak nie wiele trzeba by zdobyć serca kibiców, szczególnie w okresie gdy nie ma meczów i trzeba żyć właśnie wiadomościami o stadionie, koszulkach, czy przyszłych niedoszłych transferach, nasz marketing to śpi snem głębokim i szybko się nie obudzi. Sam mam więcej pomysłów niż oni wszyscy tam razem wzięci!!!

anthony09 28.05.2010 17:44

Jeśli mnie pamięć nie myli to wydaję mi się że koszulki były poniżej 100 zł aż sam się zastanawiałem czy nie kupić chyba to twoje 69.99 zł ;) dokładniej w umbro. A czy XS były to wydaje mi się, że tak chociaż nie sprawdzałem ;)
ale też nie wszystko to co jest wywieszone na stoisku jest dostępne, bo w magazynie też coś zawsze mają ;)

Gucio25 28.05.2010 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rikut1906TSW (Post 905829)

to są nowe koszulki Legii?
co to za kłosy pszenicy z boku? :shock:

edyta: chyba że w takich cały sezon grali, bo nie pamiętam już.

delukas96 28.05.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rikut1906TSW (Post 905831)
http://moonartz.com/wisla_adidas_pepsi.jpg

Ja przystaje przy tym projekcie z sponsorem PEPSi najlepiej


Trochę mi te kolorki nie pasują... powinny być żywe! a projekt jest ok

Tenzen 28.05.2010 18:23

Chętnie zobaczyłbym wersję tej koszulki z samsungiem
http://i48.tinypic.com/2djp10m.jpg

Belzebub 28.05.2010 18:26

Przeciez Samsung= Amica więc po co wogule sie produkowac i robic takie prototypy?
Najlepiej to róbcie koszulki z wersja TF, bo takie logo najprawdopodbniej bedzie widniec na koszulkach (oby nie).

MrÓwA_1906 28.05.2010 18:28

****a ludzie opanujcie się, producent jest znany, model jest znany, kolory są znane
a ty dalej swoje...
...chociaż jak cytujecie to nie dawajcie zdjęcia tylko link do niego

AS82 28.05.2010 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majkipolska (Post 905835)
hejka, wybieram sie w wknd do krakowskich galerii po koszulke Wiselki, wiec mozecie mi napisac jak z dostepnoscia koszulek meczowych w krakowskich sklepach sizzer i umbro (i czy jeszcze gdzies mozna je dostac po dobrej cenie 69,99), dodatkowo mam pytanie czy sa rozmiary S i XS bo na stronach interentowych tych sklepow sa tylko Mki.

W Tesco na Kapelance ,jest outlet , gdzie jest duzy wybor wislackich koszulek , replik i okazycjonalnych , po nieduzych cenach

wonski_eNHa 28.05.2010 18:48

A my swoje!! ;)

http://img6.imageshack.us/img6/8760/clipboard01mb.png

Uploaded with ImageShack.us

Bardzooo dobrze by to w HD wyglądało. I jaka kasa od sponsora.
Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi :D

Reser 28.05.2010 18:57

Pomarzyć można, chociaż przykro, że Wisła - klub który na rodzimym podwórku co sezon bije się o najwyższe cele tak nieudolnie pozyskuje sponsorów.

R33 28.05.2010 20:32

patryk95 Jak możesz to przerób jeszcze tą koszulkę Realu na czerwoną Wisły z logiem Tele-Foniki i
- herbem SA
- Białą Gwiazdą

http://www.uksoccershop.com/images/10110.jpg
(rozumiem, że ten złoty pasek też jest elementem kroju... a to po lewej stronie to co to za element?)

I ew. daj jescze wzory z Tele-Foniką taką jaka była na początku Umbro (TF Kable) - choć nie wiem od czego to zależy która wersja ma być.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl