![]() |
to jakich graczy potrzebujemy aby powalczyć o majstra ?
ambitnych!!!! |
Cytat:
W ataku mamy tylko Brożka, w pomocy Boguskiego, Małego i Sobola, w obronie Brożka, Diaza i Marcelo. Jak już wcześniej napisałem mamy SIEDMIU piłkarzy. Reszta to szrot. Czy myślisz że w SIEDMIU damy rade wygrać spotkanie chociażby z Polonią Bytom? Nie mowiąc już o mistrzostwie Polski. Przeanalizujcie sobie okienka transferowe po koleji od momentu kiedy zdobyliśmy mistrza Polski? Kto do nas przyszedł? A kto odszedł? Odeszli: DUDKA, DUDU, PAULISTA, KOSOWSKI, CLEBER, KOKOSZKA Kto przyszedł? BETO, Ćwielong (???) Beto bym nie przekreślał bo może coś z niego być ale... w przyszłosci. Ćwielong już raz się u nas nie sprawdził (w Ruchu zresztą też)...Juz samo wystawianie przez Skorże Dawidowskiego w meczach Pucharu Ekstraklasy lub zabranie go na zgrupowanie było wołaniem o pomoc i sygnałem dla włodarzy i kibicow. Kibiców krórzy wymagają od niego nie wiadomo czego? Dymisji? A zrzegygnowalibyście z poborów na jego miejscu? Puknijcie się w głowie pajace tyle powiem. Bez komentarza. ŻAL ŻAL i jeszcze raz ŻAL, w tym klubie jest taki burdel organizacyjno finansowy że aż szkoda gadać i oni śmią jeszcze stawiać jakieś warunki Skorży? HAHAHA tyle powiem... Niech najpierw właściciel z wilczkiem, Bednarzem spojrzą na siebie i spytają się co oni zrobili żeby w Wisle było lepiej? pOOZDRO DLA KUMATYCH |
Cytat:
Cytat:
|
Co teraz porabia Orest Lenczyk?
|
Prawda jest taka ,ze Wisla przestała grac w raz z odejsciem Andrzeja B. Moze to jest przyczyna niepowodzen? Zatrzymano go przeciez w marcu 2008, czyli mniej wiecej wtedy gdy Wisla zaczynala grac slabiej, choc wyniki mimo wszystko byly zadowalajace.
|
Cytat:
na Kopalnie do przodka ich. |
Cytat:
|
O widzę że już się zaczyna polowanie na czarownice. Czyli Skorża winien .Tak jest , odpalić go , najlepiej jeszcze dziś , najpóźniej jutro , a po nim kogo zwolnicie? Bednarza a może Cupiała od razu?
Na każdego znajdzie się paragraf. Taki "tfu-rczy kraj". Dostał Skorża to co chciał lub chce od roku ?. Śmiem twierdzić że NIE. Dużo obietnic , deklaracji a w końcu " przysłowiowe " 200tyś. euro to dla nas kosmiczna bariera i klops , nic nie kupimy. Ale może Skorża sam miał grać , i bramki strzelać. Puści się famę o błędach , konfliktach w szatni i wtedy najlepiej świetnego trenera w tyłek kopnąć . Zawsze przecież można jakiegoś Albina zatrudnić czy nawet Stefana , napewno nie odmówi :D. Mecze dopiero były dwa , czekajmy aż chłopcy się zgrają , jak im się nie uda to przeżyjemy , R22 niedługo zamkną , to będzie czas na przebudowę (gruntowną). Pewnie że "..o jakże bym chciał.."ale cóż , musimy sobie zdać sprawę z własnego potencjału i realnych możliwości. Reasumując :Łapy precz od Skorży. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
czyli rozumiem że Wisła obecnie gra na 100% swoich możliwości i nie da sie już wiele wyciągnąć z tego materiału jedynie wzmocnienia poprawią sytuacje ogólnie zgadzam sie z Marszałkiem wyj... większość graczy zagrają dobry mecz raz na 10 a reszta to kaszana liga sie wyrównała i jesteśmy w d... Cytat:
|
Moim zdaniem zamiast zmieniac Skorze na kogos z twarda reka, moze lepiej zatrudnic asystenta ktory będzie miał taka? :)
|
Cytat:
|
Cytat:
KAżdy jes kowalem swojego losu. Ktoś kazał komuś pracować pod ziemią, w myślenicach na nocną zmaine czy rozładować tiry na cargo w biedronce? JEsteście tacy mądrzy to pokażcie jak trzeba kopac i nei bedziecie wylewac zalow jaka to ciezka robota i malo platna, oni wybrali taki zawod i dostaja pieniadze za to co robia. Jakos nie zauwazylem braku zaangazowania w meczu z Amica, jestesmy po prostu SLABI, Amica nie pozwolila nam skonstruowac akcji, byli lepiej zorganizowani od nas, nie zauwazylem zeby im sie jakos chcialo strasznei grac a brame jakos udalo sie strzelic..... szukacie na sile wytlumaczenia takiej gry, nei ma co zwalac wine na to ze sie NIE CHCE< wiedzili doskonale o co graja, z kim graja, jakie oczekiwania sa kibicow itd.... po prostu trzeba przyjac jeden fakt do swiadomosci: AMica na dzien dzisiejszy jest lepszym zespolem od nas i tyle. moze w nastepnych meczach z slabszym rywalem bedzie lepiej... |
Jakos nie zauwazylem braku zaangazowania w meczu z Amicą
słabo patrzyłeś trzeba było patrzeć na Zieńczuka Marka, Brożków obu, Łobodzińskiego, Boguskiego i dla kontrastu porównać z Baszczyńskim, Ćwielongiem czy Beto - abstrahując od ich umiejętności czysto piłkarskich ... Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do Marka Motyki - to niemożliwe. Nawet biorąc pod uwagę redukcję kosztów. Co prawda Cupiał toleruje go już na Reymonta (postęp), ale to nadal szorstka przyjaźń. W chwili obecnej ja nie widzę chętnego do trenowania Wisły - chyba że mówimy o "polskim Mourinho" Michniewiczu. Ale on na razie ma pracę? |
Ja tam raczej widziałem brak pomysłu na gre, NIEOPORADNOŚĆ naszych graczy.
Łobodziński jest w katastrofalnej dyspozycji, widziałem jak on sie ustawia i drybluje, żal patrzec bylo. Gosc wie o co gra, ma swiadomosc ze moze dostac powolanie i muszi walczyc o gre w jedenastce... Po porstu jest SŁABY az tak bardzo, ze plakac nalezy a nie wmawiac sobie i tlumaczyc ze nie chce mu sie biegac. Skorza musi lepiej ustawic druzyne, bo długie babole na Beto i liczenie na to ze komus odegra nie jest za dobra taktyka. Ilez w tym kombinacyjnej gry heh |
Cytat:
|
emjot,
Napisz mi prosze jak wyglądałaby gra z odpowiednim zaangażowaniem wymienionych przez ciebie zawodników. Mielieby robić nieustanny presing, biegać od lini do lini, robić nonstop wślizgi mimo, że załóżmy nasza taktyka takiej gry nie przewiduje? Nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać. Czy twoim zdaniem przy większym zaangażowaniu lub zacięciu w grze nasi ofensywni gracze będą dokładniej podawać, lepiej kiwać, posiadać lepszy przegląd pola i strzelać więcej bramek? O ile gracz defensywny może łatwo pokazać swoje zaangażowanie agresywną grą, pressingiem, odwagą itd., o tyle gracz ofensywny powinien przedewszystkim grać z głową i pomysłem. Tego nie nadrobi się żadnym zaangażowaniem. Moim zdaniem nasza słaba gra wynika z bardzo przeciętnych umiejętności naszych kopaczy i brakiem jakiejkolwiek koncepcji gry ofensywnej, którą ci gracze mogliby z powodzeniem wykonywać. Dlatego według mnie wygląda to, a tak nie inaczej. I jest to raczej jak zostało już wspomniane nieporadność czy zagubienie na boisku niż brak zaangażowania. |
Bronić powinna cała drużyna a nie tylko obrońcy. A zaangażowanie graczy ofensywnych można ocenić po tym choćby czy biegają, pokazują się do podań i walczą o pozycje. A nie snują się jak smętne pyty po boisku.
|
Cytat:
czyli to co zrobił Paweł Brożek przy jednym z dośrodkowań kiedy piłka przeszła przez stopera Leszka, oczywiście ku zaskoczeniu wszystkich nie tylko Brożka, nie odrywając się od ziemi i pozwalając by piłka wyszła na róg wynika z przeciętnych umiejętności Pawła B ?? hmmm rozumiem że Brożek ma przeciętne umiejętności w wyskakiwaniu do górnych piłek i dlatego postanowił pozostać na ziemi gdyby jednak zrobił wyskok do piłki to byłby w idealnej sytuacji do strzelenia gola ww. nie wynika z przeciętnych umiejętności tylko braku zaangażowania i ochoty do gry jego psim napastniczym obowiązkiem jest skakanie do centr, nawet wtedy gdy jest przed nim obrońca... bo a nóż a widelec obrońca się pomyli się pomylił .... i co ?? no i kupa jakoś Ćwielong czy Beto nie są wybitnymi orłami, ale wczoraj im się chciało biegać, wychodzić na pozycję, ba... nawet strzał Ćwielong oddał robił wiatr, wprowadzał trochę chaosu, ale po nim było widać ochotę do gry Beto na miarę swoich jednak dosyć skromnych umiejętności (tu się zgadzam) też walczył a po Brożkach, Boguskim, Zieńczuku .... widać było tylko znudzenie i znużenie tym że ktoś kazał im grać w Pucharze wymagam od pilkarzy walki, biegania, wychodzenia na pozycję... a nie dreptania w miejscu i spoglądania na siebie że może ktoś się ruszy bez względu na to czy to napastnik czy boczny obrońca ps. Baszczyński w przeciwieństwie do Brożków, Zieńczuka, Łobodzińskiego mimo że jest obrońcą walczył, biegał wychodził na pozycje... tyle tylko że nie wszyscy to chcieli zauważyć i generalnie nie podawali mu piłek... |
w ten wekend wtopa i po panu Skorży,
|
Cytat:
|
To co się dzieje teraz z Wisłą to złożony proces. Po pierwsze budowa stadionu i spodziewane w najbliższych 2 latach znacznie mniejsze wpływy z biletów, a nawet kosztowne wynajmowanie innych stadionów. Po drugie Telefonika mocno odczuła kryzys. Cupiał zwalnia pracowników, daje Wisle kasy tylko na przetrwanie. Bednarz chce zawodników sprowadzić a nie ma za co. Do tego jeszcze żeby zamknąć budżet musi sprzedawać graczy klasy Klebiego. Powoduje to oczywiscie flustracje Skorży. A Maćka zapewne nie lubią ani Baszczu ani Zieńczuk, którzy pewnie mają mu za złe że nie wstawił się za nimi do Bednarza i Wilczka, aby przedłyżyc z nimi kontrakt. No i zapewne to powoduje kwasy na lini drużyna - trener. Jest to bardzo niezdrowe, jak 2 zawodników wie że prawodpodobnie za pół roku będą musieli odejść, a nie mogą np skorzystać z ofert z Grecjil, bo są dla Wisły niesatysfakcjonujące. Jestem przekonany, że jakby Wisła puściła Baszczyńskiegi i Źieńczuka do Grecji, to sytuacja byłaby zdrowsza i Wisła grała lepiej.
|
A Kibice zawsze to samo ,nudne i irytujące to jest .Chorągiewki czułe na najmniejszy powiew ,każdy sygnał medialny ,słowa ,minuty na boisku ....
Rozpatrywanie negatywów nieźle wam wychodzi szkoda tylko że to takie zajebiście nie merytoryczne ,wręcz teorie spiskowe . Prawdopodobnie to przez te schematy myślowe które niejako tu obowiązują,mało myślenia dużo pier..... pawelo84 - Baszczowi akurat nie śpieszno aby tu zostawać,sam mówił że brak kontraktu będzie jego atutem ,w końcu gdzieś przejdzie .Oficjalnie Baszczu też mówił(jak i Skorża) że Maciek pytał się go czy może na niego liczyć ,w gniewającego się Zienia nie wieżę tym bardziej(z nim też co do ewentualnego kontraktu możnaby się dogadać) . |
Cytat:
|
Troche smutne to wszystko jak czytam niekote wybowiedzi. Pierwszy raz Wisla jest w dolku a juz niektorzy sie od trenera odwracaja.
Napewno fajnie by bylo gdyby podczas meczu kibice znowu zapisewali imie naszego trenera a w jakis inny sposob skrytykowac nasza RN alboe pana Cupale. Wisla istnieje dzieki nam i po paru porazkach szkoda jest patrzec na to jak niektorzy znowu sie odwracaja od zawodnikow, p.sportowego i trenera. Dzieki temy gazety typu fakt, SE czy stronki tylu goool.pl moze sobie wypisywac jakies glupoty ze niby era Wisly sie konczy itp, a czemu moga to pisac? bo wiedza ze jest mnowsto ludzi w Krakowie ktorzy wlasnie to chca czytac :( Jak dla mnie pan Skorza to nadal najlepszy trener, jaki mogle sie znalesc w Wiselce na dzien dzisiejszy...! 1906% poparcia |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl