Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

RALFO 05.03.2009 12:17

to jakich graczy potrzebujemy aby powalczyć o majstra ?

ambitnych!!!!

Blat Wywiad 05.03.2009 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 687286)
to jakich graczy potrzebujemy aby powalczyć o majstra ?

Jak to jakich? Takich którzy umieją grać w piłkę i nie są wypaleni. Kreatywnych, z fantazją.

W ataku mamy tylko Brożka, w pomocy Boguskiego, Małego i Sobola, w obronie Brożka, Diaza i Marcelo. Jak już wcześniej napisałem mamy SIEDMIU piłkarzy. Reszta to szrot. Czy myślisz że w SIEDMIU damy rade wygrać spotkanie chociażby z Polonią Bytom? Nie mowiąc już o mistrzostwie Polski.
Przeanalizujcie sobie okienka transferowe po koleji od momentu kiedy zdobyliśmy mistrza Polski? Kto do nas przyszedł? A kto odszedł?
Odeszli:
DUDKA, DUDU, PAULISTA, KOSOWSKI, CLEBER, KOKOSZKA

Kto przyszedł?
BETO, Ćwielong (???)

Beto bym nie przekreślał bo może coś z niego być ale... w przyszłosci. Ćwielong już raz się u nas nie sprawdził (w Ruchu zresztą też)...Juz samo wystawianie przez Skorże Dawidowskiego w meczach Pucharu Ekstraklasy lub zabranie go na zgrupowanie było wołaniem o pomoc i sygnałem dla włodarzy i kibicow.
Kibiców krórzy wymagają od niego nie wiadomo czego? Dymisji? A zrzegygnowalibyście z poborów na jego miejscu?
Puknijcie się w głowie pajace tyle powiem.

Bez komentarza. ŻAL ŻAL i jeszcze raz ŻAL, w tym klubie jest taki burdel organizacyjno finansowy że aż szkoda gadać i oni śmią jeszcze stawiać jakieś warunki Skorży? HAHAHA tyle powiem... Niech najpierw właściciel z wilczkiem, Bednarzem spojrzą na siebie i spytają się co oni zrobili żeby w Wisle było lepiej?

pOOZDRO DLA KUMATYCH

Eustachy 05.03.2009 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 687224)
można prosic o ten wywiad... bo przeoczyłem :-)

Cytat:

Prezes Lecha Jacek Rutkowski, który zna pana z Amiki, powiedział, że Skorża to dobry trener na dobre czasy, a jak przyjdzie podjąć kilka trudnych decyzji personalnych, to może być gorzej...
http://www.tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=2859

Maciuś 05.03.2009 12:18

Co teraz porabia Orest Lenczyk?

ultr4 05.03.2009 12:20

Prawda jest taka ,ze Wisla przestała grac w raz z odejsciem Andrzeja B. Moze to jest przyczyna niepowodzen? Zatrzymano go przeciez w marcu 2008, czyli mniej wiecej wtedy gdy Wisla zaczynala grac slabiej, choc wyniki mimo wszystko byly zadowalajace.

paku 05.03.2009 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek1 (Post 687294)
Byli już w jakiejś fabryce 2 lata temu z Danem i nie przypominam sobie aby wiele to dało ...

Tylko że w fabrykach Telefoniki wszystko jest zautomatyzowane, i czego mają sie nauczyć jak widzą ludzi którzy przyciskają przyciski ?
na Kopalnie do przodka ich.

emjot 05.03.2009 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 687304)
Prawda jest taka ,ze Wisla przestała grac w raz z odejsciem Andrzeja B. Moze to jest przyczyna niepowodzen? Zatrzymano go przeciez w marcu 2008, czyli mniej wiecej wtedy gdy Wisla zaczynala grac slabiej, choc wyniki mimo wszystko byly zadowalajace.

:rotfl: + 10 znaków + znowu :rotfl:

darotsok73 05.03.2009 12:28

O widzę że już się zaczyna polowanie na czarownice. Czyli Skorża winien .Tak jest , odpalić go , najlepiej jeszcze dziś , najpóźniej jutro , a po nim kogo zwolnicie? Bednarza a może Cupiała od razu?
Na każdego znajdzie się paragraf. Taki "tfu-rczy kraj".

Dostał Skorża to co chciał lub chce od roku ?.
Śmiem twierdzić że NIE. Dużo obietnic , deklaracji a w końcu " przysłowiowe " 200tyś. euro to dla nas kosmiczna bariera i klops , nic nie kupimy.
Ale może Skorża sam miał grać , i bramki strzelać. Puści się famę o błędach , konfliktach w szatni i wtedy najlepiej świetnego trenera w tyłek kopnąć .
Zawsze przecież można jakiegoś Albina zatrudnić czy nawet Stefana , napewno nie odmówi :D.
Mecze dopiero były dwa , czekajmy aż chłopcy się zgrają , jak im się nie uda to przeżyjemy , R22 niedługo zamkną , to będzie czas na przebudowę (gruntowną).
Pewnie że "..o jakże bym chciał.."ale cóż , musimy sobie zdać sprawę z własnego potencjału i realnych możliwości.

Reasumując :Łapy precz od Skorży.

cassius31krakow 05.03.2009 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 687304)
Prawda jest taka ,ze Wisla przestała grac w raz z odejsciem Andrzeja B. Moze to jest przyczyna niepowodzen? Zatrzymano go przeciez w marcu 2008, czyli mniej wiecej wtedy gdy Wisla zaczynala grac slabiej, choc wyniki mimo wszystko byly zadowalajace.

Ty pracę straciłeś, że tak Ci się teraz we łbie p...oli??????

mroozan 05.03.2009 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 687304)
Prawda jest taka ,ze Wisla przestała grac w raz z odejsciem Andrzeja B. Moze to jest przyczyna niepowodzen? Zatrzymano go przeciez w marcu 2008, czyli mniej wiecej wtedy gdy Wisla zaczynala grac slabiej, choc wyniki mimo wszystko byly zadowalajace.

tylko czekać jak Fakt albo inny SE podchwyci taką myśl..

sevenheaven 05.03.2009 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 687304)
Prawda jest taka ,ze Wisla przestała grac w raz z odejsciem Andrzeja B. Moze to jest przyczyna niepowodzen? Zatrzymano go przeciez w marcu 2008, czyli mniej wiecej wtedy gdy Wisla zaczynala grac slabiej, choc wyniki mimo wszystko byly zadowalajace.

Weś jeb .. się w ten pusty łeb i spierd .. na forum Amici !

Szymek1 05.03.2009 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez paku (Post 687305)
Tylko że w fabrykach Telefoniki wszystko jest zautomatyzowane, i czego mają sie nauczyć jak widzą ludzi którzy przyciskają przyciski ?
na Kopalnie do przodka ich.

I tak ich to nie wzruszy ;-) Co do formy piłkarskiej to niestety ale jest póki co tragiczna i ciężko powiedzieć czemu z drużyny, która była rok temu maszynka do wygrywania staliśmy się drużyną która została zaskoczona przez Polonie Bytom. Oczywiście można to zwalić na sprzedaż Dudki, Kosy i innych ale czy warto? Bez nich też przez pewien czas szło nam dobrze a teraz faktycznie w oczy rzuca się brak lidera, bo choć wszystkie potrzebne cechy ma Sobol, to jednak nim nie jest wtapia się w mizerie którą serwuje nam większość naszych piłkarzy. Przypomina mi się sezon w którym to Legia też postawiła na młodzież w postaci Korzyma, Janczyka, Smolińskiego uznawanych wówczas za wielkie talenty i grających nawet dobrze, bo Dawid strzelał gola za golem... a jednak sezon z tego co pamiętam nie był dla nich udany... z tym, że u nas póki co nawet ptaszki nie ćwierkają aby miało być napięcie do końca sezonu w walce o tytuł, a szkoda. Ale poczekajmy do meczu z Polonia Warszawa, który powinien dać odpowiedź na kilka pytań, zarówno na temat Maćka Skorży jak i zespołu.

Lemoniadowy Joe 05.03.2009 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blat Wywiad (Post 687301)
Bez komentarza. ŻAL ŻAL i jeszcze raz ŻAL, w tym klubie jest taki burdel organizacyjno finansowy że aż szkoda gadać i oni śmią jeszcze stawiać jakieś warunki Skorży? HAHAHA tyle powiem... Niech najpierw właściciel z wilczkiem, Bednarzem spojrzą na siebie i spytają się co oni zrobili żeby w Wisle było lepiej?

pOOZDRO DLA KUMATYCH


czyli rozumiem że Wisła obecnie gra na 100% swoich możliwości i nie da sie już wiele wyciągnąć z tego materiału jedynie wzmocnienia poprawią sytuacje


ogólnie zgadzam sie z Marszałkiem wyj... większość graczy zagrają dobry mecz raz na 10 a reszta to kaszana liga sie wyrównała i jesteśmy w d...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 687289)
młodych , utalentowanych 21-23 letnich, kreatywnych pomocników ,głodnych sukcesów ( tu bym wymienił kilku graczy z Lecha ale wszyscy wiemy o kogo chodzi).Tak jak było kiedyś kiedyś za czasów Henia czy wcześniej Smudy.
i

zgadzam sie tylko ilu takich graczy w naszej lidze jest i jeszcze żeby byli w miare tani

fugiell 05.03.2009 12:53

Moim zdaniem zamiast zmieniac Skorze na kogos z twarda reka, moze lepiej zatrudnic asystenta ktory będzie miał taka? :)

ultr4 05.03.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fugiell (Post 687331)
Moim zdaniem zamiast zmieniac Skorze na kogos z twarda reka, moze lepiej zatrudnic asystenta ktory będzie miał taka? :)

Przed chwila napisalem, ze byc moze Blacha byl dobrym motywatorem, ale juz kilku "zyczliwych" mnie bezpardonowo zaatakowalo.

lucekj 05.03.2009 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez paku (Post 687292)
Proponuje wziąć cały zespół na Śląsk, do Katowic, do zakładu pracy zwanego KWK Wieczorek. Podejrzewam że 4h pod ziemią im wystarczy żeby zrozumieć...

Ludzie, ale co Wy za bzdury wypisujecie?

KAżdy jes kowalem swojego losu.

Ktoś kazał komuś pracować pod ziemią, w myślenicach na nocną zmaine czy rozładować tiry na cargo w biedronce?

JEsteście tacy mądrzy to pokażcie jak trzeba kopac i nei bedziecie wylewac zalow jaka to ciezka robota i malo platna, oni wybrali taki zawod i dostaja pieniadze za to co robia.

Jakos nie zauwazylem braku zaangazowania w meczu z Amica, jestesmy po prostu SLABI, Amica nie pozwolila nam skonstruowac akcji, byli lepiej zorganizowani od nas, nie zauwazylem zeby im sie jakos chcialo strasznei grac a brame jakos udalo sie strzelic.....

szukacie na sile wytlumaczenia takiej gry, nei ma co zwalac wine na to ze sie NIE CHCE< wiedzili doskonale o co graja, z kim graja, jakie oczekiwania sa kibicow itd....

po prostu trzeba przyjac jeden fakt do swiadomosci: AMica na dzien dzisiejszy jest lepszym zespolem od nas i tyle.


moze w nastepnych meczach z slabszym rywalem bedzie lepiej...

emjot 05.03.2009 13:12

Jakos nie zauwazylem braku zaangazowania w meczu z Amicą
słabo patrzyłeś

trzeba było patrzeć na Zieńczuka Marka, Brożków obu, Łobodzińskiego, Boguskiego

i dla kontrastu porównać z Baszczyńskim, Ćwielongiem czy Beto - abstrahując od ich umiejętności czysto piłkarskich ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 687337)
Przed chwila napisalem, ze byc moze Blacha byl dobrym motywatorem, ale juz kilku "zyczliwych" mnie bezpardonowo zaatakowalo.

może przeczytaj swój debilny wpis jeszcze raz i przemyśl sobie czy jest tam cokolwiek co może nawet w przybliżeniu wyrażać to co teraz tu napisałeś

nesta 05.03.2009 13:17

Cytat:

Podobno Brożkowi, jak i kilku pozostałym zawodnikom "Białej Gwiazdy", nie po drodze jest też z obecnym trenerem Maciejem Skorżą.
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html

flamengista 05.03.2009 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 687291)
Właśnie pytanie czy 3 lata czy 2+1 bo nie pamiętam. W przypadku wywalenia wypłata sześciomiesięcznego uposażenia. Jak 2+1 to myślę, że w lecie Skorży już tu nie zobaczymy - Legia (jak nie zdobędzie MP), Polonia (tak samo) czy Śląsk przyjmą Go z otwartymi rękami. Lech też nie wiem czy nie będzie chętny... A wszystkie te kluby idą w górę w przeciwiństwie do Wisły.
A u nas... stawiam, że może spełnić się wielkie marzenie Marka Motyki...

Jeśli już, to 1+2. Tego akurat jestem niemal pewny, bo po mistrzowskim sezonie martwiłem się czy Skorża będzie chciał przedłużyć z nami kontrakt.

Co do Marka Motyki - to niemożliwe. Nawet biorąc pod uwagę redukcję kosztów. Co prawda Cupiał toleruje go już na Reymonta (postęp), ale to nadal szorstka przyjaźń.

W chwili obecnej ja nie widzę chętnego do trenowania Wisły - chyba że mówimy o "polskim Mourinho" Michniewiczu. Ale on na razie ma pracę?

lucekj 05.03.2009 13:19

Ja tam raczej widziałem brak pomysłu na gre, NIEOPORADNOŚĆ naszych graczy.

Łobodziński jest w katastrofalnej dyspozycji, widziałem jak on sie ustawia i drybluje, żal patrzec bylo.

Gosc wie o co gra, ma swiadomosc ze moze dostac powolanie i muszi walczyc o gre w jedenastce...

Po porstu jest SŁABY az tak bardzo, ze plakac nalezy a nie wmawiac sobie i tlumaczyc ze nie chce mu sie biegac.


Skorza musi lepiej ustawic druzyne, bo długie babole na Beto i liczenie na to ze komus odegra nie jest za dobra taktyka. Ilez w tym kombinacyjnej gry heh

Marszałek 05.03.2009 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 687303)
Co teraz porabia Orest Lenczyk?

Sądzi się z Bełchatowem o gigantyczne odszkodowanie.

Arked 05.03.2009 14:10

emjot,

Napisz mi prosze jak wyglądałaby gra z odpowiednim zaangażowaniem wymienionych przez ciebie zawodników. Mielieby robić nieustanny presing, biegać od lini do lini, robić nonstop wślizgi mimo, że załóżmy nasza taktyka takiej gry nie przewiduje? Nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać. Czy twoim zdaniem przy większym zaangażowaniu lub zacięciu w grze nasi ofensywni gracze będą dokładniej podawać, lepiej kiwać, posiadać lepszy przegląd pola i strzelać więcej bramek?

O ile gracz defensywny może łatwo pokazać swoje zaangażowanie agresywną grą, pressingiem, odwagą itd., o tyle gracz ofensywny powinien przedewszystkim grać z głową i pomysłem. Tego nie nadrobi się żadnym zaangażowaniem. Moim zdaniem nasza słaba gra wynika z bardzo przeciętnych umiejętności naszych kopaczy i brakiem jakiejkolwiek koncepcji gry ofensywnej, którą ci gracze mogliby z powodzeniem wykonywać. Dlatego według mnie wygląda to, a tak nie inaczej. I jest to raczej jak zostało już wspomniane nieporadność czy zagubienie na boisku niż brak zaangażowania.

Dive Pirate 05.03.2009 14:20

Bronić powinna cała drużyna a nie tylko obrońcy. A zaangażowanie graczy ofensywnych można ocenić po tym choćby czy biegają, pokazują się do podań i walczą o pozycje. A nie snują się jak smętne pyty po boisku.

emjot 05.03.2009 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 687364)
emjot,

Napisz mi prosze jak wyglądałaby gra z odpowiednim zaangażowaniem wymienionych przez ciebie zawodników. Mielieby robić nieustanny presing, biegać od lini do lini, robić nonstop wślizgi mimo, że załóżmy nasza taktyka takiej gry nie przewiduje? Nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać. Czy twoim zdaniem przy większym zaangażowaniu lub zacięciu w grze nasi ofensywni gracze będą dokładniej podawać, lepiej kiwać, posiadać lepszy przegląd pola i strzelać więcej bramek?

O ile gracz defensywny może łatwo pokazać swoje zaangażowanie agresywną grą, pressingiem, odwagą itd., o tyle gracz ofensywny powinien przedewszystkim grać z głową i pomysłem. Tego nie nadrobi się żadnym zaangażowaniem. Moim zdaniem nasza słaba gra wynika z bardzo przeciętnych umiejętności naszych kopaczy i brakiem jakiejkolwiek koncepcji gry ofensywnej, którą ci gracze mogliby z powodzeniem wykonywać. Dlatego według mnie wygląda to, a tak nie inaczej. I jest to raczej jak zostało już wspomniane nieporadność czy zagubienie na boisku niż brak zaangażowania.

hmmm
czyli to co zrobił Paweł Brożek przy jednym z dośrodkowań kiedy piłka przeszła przez stopera Leszka, oczywiście ku zaskoczeniu wszystkich nie tylko Brożka, nie odrywając się od ziemi i pozwalając by piłka wyszła na róg wynika z przeciętnych umiejętności Pawła B ??
hmmm
rozumiem że Brożek ma przeciętne umiejętności w wyskakiwaniu do górnych piłek i dlatego postanowił pozostać na ziemi
gdyby jednak zrobił wyskok do piłki to byłby w idealnej sytuacji do strzelenia gola

ww. nie wynika z przeciętnych umiejętności tylko braku zaangażowania i ochoty do gry
jego psim napastniczym obowiązkiem jest skakanie do centr, nawet wtedy gdy jest przed nim obrońca... bo a nóż a widelec obrońca się pomyli
się pomylił .... i co ?? no i kupa

jakoś Ćwielong czy Beto nie są wybitnymi orłami, ale wczoraj im się chciało
biegać, wychodzić na pozycję, ba... nawet strzał Ćwielong oddał
robił wiatr, wprowadzał trochę chaosu, ale po nim było widać ochotę do gry
Beto na miarę swoich jednak dosyć skromnych umiejętności (tu się zgadzam) też walczył

a po Brożkach, Boguskim, Zieńczuku .... widać było tylko znudzenie i znużenie tym że ktoś kazał im grać w Pucharze

wymagam od pilkarzy walki, biegania, wychodzenia na pozycję... a nie dreptania w miejscu i spoglądania na siebie że może ktoś się ruszy
bez względu na to czy to napastnik czy boczny obrońca
ps. Baszczyński w przeciwieństwie do Brożków, Zieńczuka, Łobodzińskiego mimo że jest obrońcą walczył, biegał wychodził na pozycje... tyle tylko że nie wszyscy to chcieli zauważyć i generalnie nie podawali mu piłek...

RALFO 05.03.2009 15:09

w ten wekend wtopa i po panu Skorży,

Rob_Zombie 05.03.2009 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 687378)
hmmm
czyli to co zrobił Paweł Brożek przy jednym z dośrodkowań kiedy piłka przeszła przez stopera Leszka, oczywiście ku zaskoczeniu wszystkich nie tylko Brożka, nie odrywając się od ziemi i pozwalając by piłka wyszła na róg wynika z przeciętnych umiejętności Pawła B ??
hmmm
rozumiem że Brożek ma przeciętne umiejętności w wyskakiwaniu do górnych piłek i dlatego postanowił pozostać na ziemi
gdyby jednak zrobił wyskok do piłki to byłby w idealnej sytuacji do strzelenia gola

No proszę cię... Naprawdę uważasz że w takiej sytuacji Brożek pomyślał "a ****, .......e, nie chce mi się podskakiwać"?

pawelo84 05.03.2009 15:45

To co się dzieje teraz z Wisłą to złożony proces. Po pierwsze budowa stadionu i spodziewane w najbliższych 2 latach znacznie mniejsze wpływy z biletów, a nawet kosztowne wynajmowanie innych stadionów. Po drugie Telefonika mocno odczuła kryzys. Cupiał zwalnia pracowników, daje Wisle kasy tylko na przetrwanie. Bednarz chce zawodników sprowadzić a nie ma za co. Do tego jeszcze żeby zamknąć budżet musi sprzedawać graczy klasy Klebiego. Powoduje to oczywiscie flustracje Skorży. A Maćka zapewne nie lubią ani Baszczu ani Zieńczuk, którzy pewnie mają mu za złe że nie wstawił się za nimi do Bednarza i Wilczka, aby przedłyżyc z nimi kontrakt. No i zapewne to powoduje kwasy na lini drużyna - trener. Jest to bardzo niezdrowe, jak 2 zawodników wie że prawodpodobnie za pół roku będą musieli odejść, a nie mogą np skorzystać z ofert z Grecjil, bo są dla Wisły niesatysfakcjonujące. Jestem przekonany, że jakby Wisła puściła Baszczyńskiegi i Źieńczuka do Grecji, to sytuacja byłaby zdrowsza i Wisła grała lepiej.

jachting 05.03.2009 16:18

A Kibice zawsze to samo ,nudne i irytujące to jest .Chorągiewki czułe na najmniejszy powiew ,każdy sygnał medialny ,słowa ,minuty na boisku ....
Rozpatrywanie negatywów nieźle wam wychodzi szkoda tylko że to takie zajebiście nie merytoryczne ,wręcz teorie spiskowe .
Prawdopodobnie to przez te schematy myślowe które niejako tu obowiązują,mało myślenia dużo pier.....

pawelo84 - Baszczowi akurat nie śpieszno aby tu zostawać,sam mówił że brak kontraktu będzie jego atutem ,w końcu gdzieś przejdzie .Oficjalnie Baszczu też mówił(jak i Skorża) że Maciek pytał się go czy może na niego liczyć ,w gniewającego się Zienia nie wieżę tym bardziej(z nim też co do ewentualnego kontraktu możnaby się dogadać) .

pawelo84 05.03.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jachting (Post 687445)
A Kibice zawsze to samo ,nudne i irytujące to jest .Chorągiewki czułe na najmniejszy powiew ,każdy sygnał medialny ,słowa ,minuty na boisku ....
Rozpatrywanie negatywów nieźle wam wychodzi szkoda tylko że to takie zajebiście nie merytoryczne ,wręcz teorie spiskowe .
Prawdopodobnie to przez te schematy myślowe które niejako tu obowiązują,mało myślenia dużo pier.....

pawelo84 - Baszczowi akurat nie śpieszno aby tu zostawać,sam mówił że brak kontraktu będzie jego atutem ,w końcu gdzieś przejdzie .Oficjalnie Baszczu też mówił(jak i Skorża) że Maciek pytał się go czy może na niego liczyć ,w gniewającego się Zienia nie wieżę tym bardziej(z nim też co do ewentualnego kontraktu możnaby się dogadać) .

To w takim razie skąd taka kijowa gra?I te pogłoski o złej atmosferze w drużynie?

koker 05.03.2009 16:29

Troche smutne to wszystko jak czytam niekote wybowiedzi. Pierwszy raz Wisla jest w dolku a juz niektorzy sie od trenera odwracaja.
Napewno fajnie by bylo gdyby podczas meczu kibice znowu zapisewali imie naszego trenera a w jakis inny sposob skrytykowac nasza RN alboe pana Cupale. Wisla istnieje dzieki nam i po paru porazkach szkoda jest patrzec na to jak niektorzy znowu sie odwracaja od zawodnikow, p.sportowego i trenera.
Dzieki temy gazety typu fakt, SE czy stronki tylu goool.pl moze sobie wypisywac jakies glupoty ze niby era Wisly sie konczy itp, a czemu moga to pisac? bo wiedza ze jest mnowsto ludzi w Krakowie ktorzy wlasnie to chca czytac :(

Jak dla mnie pan Skorza to nadal najlepszy trener, jaki mogle sie znalesc w Wiselce na dzien dzisiejszy...!

1906% poparcia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl