Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

m954 06.08.2018 13:43

praca kuriera jest dobra ale jako dorywcza praca. sam tak pracowałem w DHL, płatne od stopa , jazda swoim samochodem ( mam auto na gaz ) , jeździłem po Bieżanowie i Kurdwanowie, paczki od 20 do 50 szt niestety się skończyło po okresie świątecznym .
Dzisiaj zaczynam jazdę na Poczcie Polskiej , też dorywczo, swój samochód, płatne od paczki. na start mam dostać 30 paczek.

Kocur 06.08.2018 14:00

To już lepsza kurierka na rowerze.
Nie wiem jak teraz ale jak kumpel pracował kilka lat temu to płacone było od paczki - ile przewiozłeś tyle kasy. Minus taki że deszcz, śnieg - trzeba jechać :)

m954 06.08.2018 19:12

Kurierka na rowerze z listami? Na nowe dętki nie zarobisz;)

JudasPriest 06.08.2018 22:23

Dajcie juz spokój z tym kurierem. Nie dosc ze praca ciężka i mało opłacalna, to przede wszystkim bezrozwojowa.

MatMario 06.08.2018 23:24

A ty w HR robisz? :D Bezrozwojowa.... uuuu no dramat.

szprotson 07.08.2018 11:25

1000+ chca dać, wiec jaka ....a praca Pany? :D

brylant17 07.08.2018 16:24

I podatki w górę

JudasPriest 07.08.2018 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1511777)
A ty w HR robisz? :D Bezrozwojowa.... uuuu no dramat.

Robię co mogę żeby osiągnąć sukces. Trzeba korzystać póki jest sie młodym i zajść jak najwyżej, zeby z.wiekiem nie bylo problemu. W kurierce nie masz jak awansować, nie masz kiedy się szkolić. Będąc kurierem nie dojdziesz nigdzie. Chyba ze cgesz cala życie robic za 2500

Brozinho_23 15.01.2019 21:25

Znacie w Krakowie jakieś dobre kursy dla osób chcących zacząć szkolić się w danej profesji? Interesują mnie bardziej zawody techniczne. Programowanie, grafika, elektronika itp. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że mogą być dość drogie (kwoty rzędu kilka-kilkadziesiąt tysięcy złotych).

Kamyk 16.01.2019 20:00

Szukam pracy w zawodzie Archiwista (dwuletnia szkoła o profilu archiwisty zakładowego). Posiadam uprawnienia do pracy w archiwach państwowych, a także w archiwach zagranicznych. Pracy jest mnóstwo poza Krakowem, niestety zależy mi jedynie na pracy w Krk.


Gdyby ktoś coś słyszał, będę bardzo wdzięczny za priv.

IncognitoTSW 17.01.2019 12:52

Na Rakowickiej buduje się bardzo duże Archiwum Narodowe

szym_ek 31.01.2019 16:22

Jakby ktoś umiał w języki to szukamy kilka osób do customer service
https://azimo.workable.com/

jakby ktoś był zainteresowany to piszcie na priv


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl