![]() |
praca kuriera jest dobra ale jako dorywcza praca. sam tak pracowałem w DHL, płatne od stopa , jazda swoim samochodem ( mam auto na gaz ) , jeździłem po Bieżanowie i Kurdwanowie, paczki od 20 do 50 szt niestety się skończyło po okresie świątecznym .
Dzisiaj zaczynam jazdę na Poczcie Polskiej , też dorywczo, swój samochód, płatne od paczki. na start mam dostać 30 paczek. |
To już lepsza kurierka na rowerze.
Nie wiem jak teraz ale jak kumpel pracował kilka lat temu to płacone było od paczki - ile przewiozłeś tyle kasy. Minus taki że deszcz, śnieg - trzeba jechać :) |
Kurierka na rowerze z listami? Na nowe dętki nie zarobisz;)
|
Dajcie juz spokój z tym kurierem. Nie dosc ze praca ciężka i mało opłacalna, to przede wszystkim bezrozwojowa.
|
A ty w HR robisz? :D Bezrozwojowa.... uuuu no dramat.
|
1000+ chca dać, wiec jaka ....a praca Pany? :D
|
I podatki w górę
|
Cytat:
|
Znacie w Krakowie jakieś dobre kursy dla osób chcących zacząć szkolić się w danej profesji? Interesują mnie bardziej zawody techniczne. Programowanie, grafika, elektronika itp. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że mogą być dość drogie (kwoty rzędu kilka-kilkadziesiąt tysięcy złotych).
|
Szukam pracy w zawodzie Archiwista (dwuletnia szkoła o profilu archiwisty zakładowego). Posiadam uprawnienia do pracy w archiwach państwowych, a także w archiwach zagranicznych. Pracy jest mnóstwo poza Krakowem, niestety zależy mi jedynie na pracy w Krk.
Gdyby ktoś coś słyszał, będę bardzo wdzięczny za priv. |
Na Rakowickiej buduje się bardzo duże Archiwum Narodowe
|
Jakby ktoś umiał w języki to szukamy kilka osób do customer service
https://azimo.workable.com/ jakby ktoś był zainteresowany to piszcie na priv |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl