![]() |
Zapraszamy na premierę wyczekiwanego videoclipu SSS “Don’t Stop The Body Rock po 30tce” oraz albumu “Powrót Po Przeszłości”.
13 listopada 2010r. w klubie Masada (ul.Krakowska 41, wejście od ul.Skawińskiej) będzie się działo. A więc: - projekcja klipu “Don’t Stop The Body Rock po 30tce”, - projekcja całych sekwencji tańczenia nagranych na użytek klipu oraz innych ciekawych ujęć, - koncert Stylowej Spółki Społem (Decó- mc, Przeplach - gramofony, MPC, Panda - drums, Wshow - bas), - koncert Wojtas (WYP3, Kielce), - koncert Sponta, - BBoy Jam czyli “Breakujące Ogniwo”, - Dj Przeplach gra Funk, Soul, True School Hip Hop. Na imprezie dostępny będzie album SSS “Powrót Po Przeszłości” oraz Sponta “Przekrój”. Wjazd na wszystkie te atrakcje 10pln. Więcej info na http://stylowa.com/ Na własne oczy i uszy przekonacie się, że stara szkoła nie rdzewieje! |
|
|
przesłuchałem PiHa... miazga. Naprawde jestem pod wrażeniem, bity no i teksty są świetne.
Widzieliście koncerty w grudniu? Chyba ich pojebało. Grubson, Fisz, Mes, Pezet&Małolat. jest coś jeszcze? Mieli 11 innych miesięcy żeby przyjechać do Krakowa, to nie, wszyscy naraz sie musieli w grudniu zwalić. |
|
Słuchał już "23:55" HIFI Bandy? Jak wrażenia. Dla mnie "Noc nie daje snu 2", "W klubie" i "Chciałbym" miażdżą.
|
Dobra płytka HIFI BANDY. Mi najbardziej podchodzą między prawdą a betonem, zarażeni. Ogólnie cała płytka na poziomie.
|
http://www.youtube.com/watch?v=_VW_I...layer_embedded
Bit miażdży, nie mogę doczekać się całej płytki. |
Płyta HIFI BANDY trzyma poziom,warto mięc tą płyte polecam do kupna,Sokół jak zwykle mistrz:)
|
Cytat:
kiedy premiera ma być? |
Cytat:
|
Cytat:
pzdr |
Jakoś nie lubię jego "specyficznego" głosu, po prostu mi nie przypada do gustu :)
Może się skuszę i posłucham chociaż nic nie obiecuje :P |
I tak najlepsza płytka Ostrego to "Tabasco":P
|
Emade zrobił najlepszy bit ostatnich czasów, bez ściemy :D
|
Cytat:
POE na pewno sprawdzę. Natomiast nie przypadła mi do gustu płyta Piha - jedynie kawałki z teledyskami, które były wydawane przed płytą są miażdżące. Reszta jest... dziwna i słaba? |
Cytat:
Naprawdę, wielka strata dla Polskiego h-h że chłopaki zakończyli działalność, nigdy też nie spełni się moje marzenie żeby zobaczyć ich na żywo na koncercie pobujać sie przy: "North starr", "Musisz klaskać", "Dobre czasy", "Major League" i wielu innych... No ale cóż Ortega zawsze cechowała się tzw. leceniem na wolno i nie wysuwaniem daleko idących planów, co zresztą chyba słychać w samym ich przekazie. |
Demonologia - Od zmierzchu do świtu KLIP PREMIERA
http://www.youtube.com/watch?v=S86r-...ture=topvideos |
|
Gdzie w Krakowie mozna kupić płyte Piha? Potrzebuje ją w ciągu 3 dni, najlepiej okolice Nowej Huty.
|
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=NMZG2...eature=recentu
drugi singiel z płyty POE2010 - Złodzieje zapalniczek |
Cytat:
|
Cytat:
można już gdzieś kupić poza netem? w Empiku w Galerii Krakowskiej byłem wczoraj i pytałem o płytę, facet powiedział że nie wie kiedy dokładnie będzie i czy w ogóle, a jeśli już to najwcześniej w przyszłym tygodniu. |
Cytat:
|
POE bez rewelacji.
|
Nowy album Kaczora juz na youtube. Dosc ciekawa plyta, zwlaszcza numer 11.
http://www.youtube.com/user/KACZORVIDEOS |
|
Był ktoś wczoraj na koncercie Tego Typa Mesa?
Wg mnie występ bardzo zacny, support PeeRZeta i Kojota nieźle rozkręcił imprezę. Długie oczekiwanie na najważniejszego gościa opłaciło się w postaci wspólnego zaśpiewania "Jak To?" i "My" i paru innych ciekawych kawałków. Koncert naprawdę świetny. Piotrek rzadko przyjeżdża do Krakowa i wg mnie na pewno tu niedługo wróci. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl