![]() |
hej
ktos wie kiedy Leo zapoda liste powołań na najblizsze mecze? |
http://www.weszlo.com/news/1298
Tu takie kluczowe kwestie w sprawie Leo pod którymi chyba prawie każdy może się podpisać |
A Wichniarek znów strzela, Leoooooo....
|
bardzo ciekawy wywiad z Globiszem ,co prawda ameryki nie odkryl, bo chocby u nas na forum od lat toczy sie dyskusja o szkoleniu a w zasadzie o braku szkolenia młodziezy.
http://www.sport.pl/sport/1,65026,57...as=3&startsz=x dla niektorych kontrowersyjny moze byc watek pro Benhalerowy ale pozatym to chyba do niczego sie przyczepic nie mozna.Smutna chora rzeczywistosc. |
Zawodnik Lecha pójdzie śladami Rogera?
Obrońca Lecha Poznań Manuel Arboleda to kolejny obcokrajowiec, który chce grać w koszulce z orłem na piersi. Czy dostanie taką szansę? - Nie wiem, nie wszystko zależy ode mnie. Ale oczywiście mam taką nadzieję - mówi Arboleda w rozmowie ze Sportowymi Faktami. - Jeżeli nadarzy się taka możliwość grania w kadrze Leo Beenhakkera, czemu nie? Polska ma dobry zespół i wielu solidnych piłkarzy. Gdyby pojawiła się więc szansa, abym grał w kadrze Leo Beenhakkera, bym się bardzo cieszył - twierdzi. Źródło: onet.pl No jak tak dalej pójdzie to każdy lepszy zagraniczny zawodnik w naszej lidze będzie wyrażał taka chęć gry w polskiej reprezentacji... Po pewnym czasie paradoksalnie w naszej kadrze było by więcej obcokrajowców niż Polaków... :| |
Selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker, powołał kadrę na mecze el. MŚ z Czechami (11 października w Chorzowie) i Słowacją (15 października w Bratysławie).
Beenhakker decyzję ogłosił na konferencji prasowej. Rozpoczął ją od prośby do dziennikarzy, aby nie pytali go o sytuację związaną z zawirowaniami w PZPN. Holender powiedział o kontuzjach Grzegorza Bronowickiego i Bartosza Bosackiego. Z ich usług nie mógł zatem skorzystać. Z grupy 24 zawodników w kadrze znalazło się 10 zawodników z klubów polskich i 14 z zagranicy. Powołania otrzymali: bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Kowalewski, Artur Boruc obrońcy: Marcin Wasilewski, Grzegorz Wojtkowiak, Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Piotr Polczak, Dariusz Dudka, Marcin Kowalczyk, Jakub Wawrzyniak pomocnicy: Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Radosław Majewski, Jakub Błaszczykowski, Jacek Krzynówek, Łukasz Piszczek, Rafał Boguski, Tomasz Bandrowski napastnicy: Euzebiusz Smolarek, Paweł Brożek, Łukasz Sosin, Robert Lewandowski Lista rezerwowa: Łukasz Załuska, Paweł Golański, Tomasz Jodłowiec, Seweryn Gancarczyk, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodzinski, Marek Saganowski. źródło: onet.pl ------- Nie chciałbym być złym prorokiem ale wydaje mi się, że to będą 2 ostatnie mecze Beenhakkera jako selekcjonera naszej reprezentacji. |
Chyba tylko Beenhakker uważa Wawrzyniaka za lepszego od Piotrka Brożka.
Jeszcze tutaj Cabaja brakuje. |
obrońcy: Piotr Polczak
Buahahahahah :rotfl: I tyle w temacie. |
A o Kokoszcze już Leo zapomniał De Zeuw zarobił co miał zarobić i kij mu w nery.
Czuje że Polczak jest nastepnym w kolejce. Majewski powołany? Chyba kontuzje ma |
jakby ok
tylko wciaz brakuje Jelenia i Wichniarka, moze Sikory za to bez kitu z tym Polczakiem i to qwa w podstawowych powolaniach, Wawrzyniak tez gowno robi lepiej dac szanse jakiemus z Wislaków. np Brozkowi |
Piotrek Brożek i Jeleń powinni być i nie ma to tamto, że koncepcja Leo czy coś tam.
Wichniarek to zrezygnował z gry w kadrze więc chyba zrozumiałe, że go nie ma. Pukniemy Pepików i Słowaków. Zobaczycie. :-) |
Cytat:
|
Cytat:
Bezpośrednio o powołaniach się nie będę wyrażał bo co to da że ja napiszę Gdzie Brożek, gdzie Jeleń, co tu robi Polczak, Wawrzyniak itd. itp. Nic dlatego na temat repry nie wyraziłem swojego zdania publicznie od ponad pół roku. |
Cytat:
A poza tym to kiedyś słyszałem, że brat kuzyna Skorży zna taką jedną panią Eugenię, która ma siostrzeńca Piotra, który zna taką Anie co pracuje w spożywczaku i kiedyś przyszedł do niej De Zeuw i poprosił o Prince Polo (uwaga!!) Kokosowe!!! Moim zdaniem to ewidentnie dowodzi, że nasz trener był zamieszany w transfer Kokoszki, współpracuje z holenderską szajką handlarzy niewolników oraz, że prenumeruje "Nasz Dziennik". Wyobraźcie sobie drodzy miłośnicy teorii spiskowych, że w cywilizowanym świecie dorosłych ludzi obowiązuje coś takiego jak "domniemanie niewinności". Zapoznajcie się z tym zagadnieniem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
rozumiem ze dla Ciebie cywilizowany swiat to taki gdzie wsadza sie ludzi bez dowodow? |
Ktos sie orientuje czy sa jakies zorganizowane wyjzdy z Krakowa do Bratyslawy (tylko nie z Sport Travel bo znajomi raczej za Wisla nie przepadaja) ?
|
Cytat:
|
Spokojnie panowie, nie ma sie co pluć wzajemnie, bo jak było naprawde nie wiemy i być może nigdy sie nie dowiemy...
Co do powołań... jak wypowiedzieli sie moi poprzednicy ewidetnie brakuje na owej liście Piotrka Brożka, Ireneusza Jelenia czy Arkadiusza Głowackiego, który mimo niedawno przebytej kontuzji jest w wyśmienitej formie. Naprawde nieporozumieniem jest obecność wśród powołanych takich panów jak Polczak( co takiego wielkiego Polczak gra w ostatnich meczach Cracovii...nie mam pojęcia, zapewne nawet nie wiedza tego ludzie z Kałuży...) Wawrzyniak też szału ostatnio nie robi, nawet nie jestem pewnien czy wychodzi w pierwszym składzie Legii, o Marcinie Kowalczyku nie wiem co powiedzieć bo niby w klubie gra, ale to co pokazuje na meczach reprezentacji... Cieszą jedynie Boguski i Paweł Brożek. |
dynek.pl napisał:
Cytat:
|
Fani polskiej pilki noznej!! Przyszedl czas kiedy musimy sie zjednoczyc i dolozyc swoja cegielke w walce z PZPN. Zlozmy petycje, napiszmy listy do FIFA, UEFA, MKOL, PKOL, RZADU RP, zorganizujmy pokojowy marsz na siedzibe PZPN. Zjednoczmy sie w tej godzinie potrzeby. Piszcie na [email protected] i organizujmy sie!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/0,1248770,1837525,wiadomosc.html
Łobo znowu w kadrze |
haha mecz za 1.5 h a w temacie cisza jakby jakas przerwa zimowa byla:>
Mimo ze repra dla mnie byla zawsze daleko w tyle za Wisla, to strasznie jestem ciekaw jak nasze orly dzis zagraja. Gramy z druzyna ktora co prawda ma lepszych grajkow, ale jest w dokladnie takiej samej dolinie co i my i dokladnie tak samo fatalnie grala na euro....co z tego wyjdzie:)?.Czas po jakis browar isc bo na trzezwo to ciezko startowac do takiego meczu. |
Wychodzimy, jak widac bardzo ofensywnie...z nominalnymi 3 obroncami...zobaczymy co z tego bedzie ;). Wygladaloby to bardzo ciekawie, gdyby zamiast Smolarka gral Wichniarek(gdyby wogole byl w kadrze). Czesi to nie ekipa z 2004r. Wielu znakomitych pilkarzy(Poborsky, Nedved, Smicer, Berger, Koller) zakonczylo kariery, a najlepszy obecnie pilkarz czeski - Rosicky jest kontuzjowany...to nie Portugalia, Niemcy czy Anglia...ja mysle bardzo pozytywnie(nawet mimo niektorych skandalicznych powolan Leo) i stawiam na 2 : 0 dla nas.
|
Ciekawa jestem, jak zaprezentuje się Brożek...a z tym Rogerem to jakieś nieporozumienie
|
Roger wraca do formy jak tego nie widzisz to jesteś ślepy.
EDIT dla mnie nieporozumieniem jest Wawrzyniak |
Cytat:
Cóż szykuje sie znowu mecz Kuba przeciwko wszystkim po reszta pomocy żenująca, a Brożek sam w ataku dostanie ze 3 piłki i jak nie strzeli z 2 bramek to będzie medialny płacz i lament że sie nie nadaje. No ale wygrajmy |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl