Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

_KRIS_ 10.01.2009 21:38

powiedzcie mi co jest jak mam na kuponie everton ktorzy mi wszedl i fulham ktory zostal mecz odwolany??

Bobic 10.01.2009 21:40

No własnie mam taka sama sytuakcję na kiedy mecz został przełozony??

Vashut 10.01.2009 22:13

nic, ten mecz jest liczony jako 1.0 = nie psuje wam kuponu ale też nie poprawia, możecie iśc po kasę do buków

Bobic 10.01.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut (Post 655412)
nic, ten mecz jest liczony jako 1.0 = nie psuje wam kuponu ale też nie poprawia, możecie iśc po kasę do buków

A co jesli gram przez neta??

1q2 10.01.2009 22:30

to samo = czekasz na rozliczenie a to moze potrwac.

Tobi1906 10.01.2009 22:32

Na jutro zespoly ktore musza wygrac!


Espanyol i Betis Sevilla! -1 a kursy w granicach 2,0 -2,2

KLEPARZ 10.01.2009 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 655391)
Możecie mi podać buka który by spełniał dwa warunki:
1.Minimalna wpłata 5 zł.
2.Zakładanie konta i wypłacania pieniędzy bez okazywania dowodu

Bet-at-Home.
Wpłate masz bez ograniczeń ( przeważnie u buków minimum to 40 zł )
Wypłata na konto bankowe lub MB bez potwierdzania tożsamości :)

Martinho 11.01.2009 00:14

Jesli chodzi o przeliczanie kursów na 1.0 to jest tak jezeli np. mecz się nie odbedzie w ogole (np. w przeciwnik nie wyjdzie na kort bo ma kontuzje). U bukow internetowych moze byc taki zaklad zaliczony jako wygrany o kursie 1.0, ale u niektoeych(wszystkich?) naziemnych jest 3-dniowy okres waznosci (np w STSie) tzn ze jezeli przelozony mecz odbedzie sie do 3 dni to mecz jest i 'siądzie" to zaliczany jest po obstawianym kursie.

1q2 11.01.2009 00:44

U interntowych w wiekszosci jest chyba okres 24 h, ale czesto jak wiadomo ze mecz sie nie odbedzie w tym terminie to rozliczaja szybciej.

Na noc Filadelfia a na jutro Atletico miejmy nadzieje ze wygra;)

Maniek_Olkusz 11.01.2009 07:26

A mi cos takiego weszlo:D:
http://www.efortuna.pl/kupon/pokaz-kupon.php?odkaz_sazenky=ID9a1e5e2cd5b438049d7b41d1 e5b55974

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 655283)
może nie na temat ale na stronie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 655283)
www.sts.pl sprawdze sobie główną wygraną.. koleś z moich okolic czyli Brzesko zgranął 32 tys..:) czy jest jakaś róznica puszczając 15 kuponów po 180 zł niz eden cały za 2700??:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 655312)
Chyba chodzi o to ze do jakiejs kwoty wygranej nie placi sie podatku a ze kazdy kupon liczy sie oddzielnie wiec wiesz juz o co biega;)

Przy kazdym kuponie od stawki jest odliczane 10% (czyli jak wplacasz 10 zl to defakto tak naprawde stawka wynosi 9 zl). A co do wysokich wygranych (od 2 lub 2,5 tys zł) to jest odliczany podatek od wygranej (dokladnie nie wiem jak to sie liczy bo nigdy nie stawialem za takie kwoty, ale jak chcesz to sie dowiem) i dlatego jest roznica w 15 kuponach za 180 zl kazdy niz jeden za 2700zl.

dvdcupgo339 12.01.2009 06:23

good idea
 
[font=Arial][size=10pt][font=Times New Roman][/font]Yes , this is a good idea[font=Times New Roman]where can i buy cheap dvds Online ,[/font][/size][/font][font=Verdana][size=9pt]The DVD section of this complete online store is top-quality,[/size][/font][font=Times New Roman]dvdcup.com[/font]

BRTS39 12.01.2009 14:34

jakies akumulatory na wekkend??

_bzyku_ 15.01.2009 22:00

Pewnie chodzi o zakłady akumulowane czy jak to tam się piszę :D

Jakieś propozycje szanowni bukchmarzy na sobotę ?
Mam zamiar zagrać 4 mecz za większą stawke -
Sunderland - Aston Villa - 2
Grenoble - Lyon - 2
Marseille - Le Harve -1
Barcelona - La Corunia - 1

Co sądzicie ?

1q2 15.01.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuczmen (Post 657651)
chLopie co ty wypisujesz ? -jakie akumulatory ?????????

prosze modów o wykasowanie posta powyżej oraz mojego

A mi sie wydaje ze to poprawna forma spotykana czasami , tak na marginesie to nie masz wiekszych problemow?

A na noc Boston Bruins

Tobi1906 16.01.2009 15:31

Proponuje na weekend:

piatek- Anderlecht :(

sobota- Lens :),Mc :), Milan :)

niedziela- Sevilla :), Tottenham


Na Milan i Tottenham bardzo ladne kursiki wiec mozna naprawde pokombinowac w tych meczach

Bobic 16.01.2009 15:33

Kto wygra skoki w Zakopane (POL)? (Zakład na zwycięzcę) TYP: Adam Małysz (POL) Kurs:25,00
Nie za dużą kase można zaryzykowac :-)

wislakdaniel 16.01.2009 20:43

Na weekend:

1kupon:
Chelsea-Stoke 1
Atalanta-Inter 2
Grenoble-Lyon 2
Aberdeen-Celtic 2
Real-Osasuna 1
kurs:7,98


2kupon:
Nantes-Bordeaux 2
Marsylia-Sochaux 1
Sevilla-Numancia 1
West ham-Fulham 1
kurs:8,42


3kupon:
Volendam-Alkmaar 2
Barca-Deportivo 1
Mouscron-Tubize 1
Man City-Wigan 1
Torino-Roma 2
Empoli-Avellino 1
kurs:15,81

:)

bori79 17.01.2009 10:35

Athletic Bilbao - Valencia typ:2 kurs: 2.35
Sunderland - Aston Villa typ:2 kurs: 2,25

ARO_SKW 17.01.2009 11:28

Ja na sobote proponuje:
Marsylia 1.35 +
Twente 1.4 +
Porto 1.35 +
Olympiakos 1.5 +
Sevilla 1.35 +

AOK: 4,9

Kto chciał to skorzystał :) Pozdro

Blacha92 17.01.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bori79 (Post 658208)
Sunderland - Aston Villa typ:2 kurs: 2,25

Dobry typ!

1q2 18.01.2009 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 657690)
Pewnie chodzi o zakłady akumulowane czy jak to tam się piszę :D

Jakieś propozycje szanowni bukchmarzy na sobotę ?
Mam zamiar zagrać 4 mecz za większą stawke -
Sunderland - Aston Villa - 2
Grenoble - Lyon - 2
Marseille - Le Harve -1
Barcelona - La Corunia - 1

Co sądzicie ?

I jak, zagrales?pytam z ciekawosci bo az mnie korcilo by napisac - za duzo i pewnie jak zazwyczaj cos s.......i a jak widac wszystko wejszlo.

Na noc Calgary.

kuczmen 18.01.2009 09:30

Witam
Na dzisiaj propnonuje
Villarreal -Mallorca 1 kurs 1.44
Dunde Utd- Motherwell 1 kurs 1.72
Bergamo -Inter 2 kurs 1.75
West Ham - Fulham 1 kurs 2.15

Martinho 18.01.2009 12:32

Wczorajszy dzien ez niespodzianek:)) mozna się było pieknie obłowic. Od jutro podam tu kilka typow dziennie na Australian Open.

wislakdaniel 18.01.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakdaniel (Post 658068)
Na weekend:

1kupon:
Chelsea-Stoke 1
Atalanta-Inter 2
Grenoble-Lyon 2
Aberdeen-Celtic 2
Real-Osasuna 1
kurs:7,98


2kupon:
Nantes-Bordeaux 2
Marsylia-Sochaux 1
Sevilla-Numancia 1
West ham-Fulham 1
kurs:8,42


3kupon:
Volendam-Alkmaar 2
Barca-Deportivo 1
Mouscron-Tubize 1
Man City-Wigan 1
Torino-Roma 2
Empoli-Avellino 1
kurs:15,81

:)

drugi kupon do przodu :-):-)

M89 19.01.2009 11:51

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc spytam tutaj. Wypłaciłem właśnie z bwin.com kasę na VISE, po jakim czasie pojawi mi się na koncie?

rocco_1906 19.01.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 659149)
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc spytam tutaj. Wypłaciłem właśnie z bwin.com kasę na VISE, po jakim czasie pojawi mi się na koncie?

od 2 do 5 dni roboczych :) z reszta powinienes dostac od nich mejla z potwierdzeniem wypłaty i z tą wlasnie informacja. jesli to Twoja pierwsza wyplata to bedziesz musial wyslac im faxem xero dowodu osobistego:) chyba ze cos sie zmienilo

1q2 20.01.2009 01:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 659149)
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc spytam tutaj. Wypłaciłem właśnie z bwin.com kasę na VISE, po jakim czasie pojawi mi się na koncie?

jak wyzej napisano - tyle ze jesli zlecenie sie powiodlo to raczej nic im nie bedziesz musial pokazywac.
Tak na marginesie - bwin - jedyny buk u ktorego nie moge przez vise wplacic kasy - i nikt nie moze mi powiedziec czemu:)
Gamebookers(akurat sponsor tego pokoju ale prawde chyba mozna powiedziec) - polecam jedynie do wyciagniecia bonusu - takich prowizji jak oni pobieraja to nie ma nigdzie - jesli ugrasz powiedzmy 500, dostaniesz ok. 470 - reszta sie idzie jebac na przelicznikach.Smiech na maksa - biorac pod uwage ze w wiekszosci dostajesz dokladnie tyle ile wygrales.

Lucas 20.01.2009 12:31

Na dziś:

MU - Derby under 2,5 (2,35)

Rewanżowy mecz w półfinale Carling Cup. W pierwszym było 1:0 dla Derby, więc dziś United potrzebują wygranej 2:0 by awansować bez dogrywki. Derby pewnie będzie się bronić całą jedenastką, MU w ostatnich 5 meczach ligowych 4 razy wygrało 1:0 dlatego uważam, że po takim kursie warto zaryzykować.

christof20 21.01.2009 18:18

Mój kupon na weekend:
AEK - Panionios 1
Real - Deportivo 1
Villarreal - Osasuna 1
Sevilla - Santander 1
Celtic - Hibernian 1
Inter - Sampdoria 1
PSV - Breda 1
Besiktas - Denizli 1

kurs - 17,60

rocco_1906 22.01.2009 13:11

moj kupon na dzis:

HPK-Lahti -5,5

Ilves-Tappara -5,5

JYP-SaiPa +5,5

KalPa-Assaet +5,5

Karpat-Turku +5,5

Lukko-Jokerit -5,5

kurs 32,12


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl