![]() |
zapowiedz 21. kolejki Ekstraklasy na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/04/21-kolejka-ek...sy-typy-kiksa/ |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...l?ticaid=1c178
Cytat:
|
Cytat:
Beto się nazywał :D |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...arucha,1622185 co robi nasz szalik na tym zdjeciu???????
|
Pewnie został skrojony przez Legię jadącą do Gdańska.
|
E tam.
Staruch sobie kupił jadąc do Gdańska. Tylko zapomniał ubrać. ....a co za pytanie :shock: 1-0 Żewłakow. |
Cytat:
|
1:1 Bonin!
Co zrobiła w tej akcji obrona Bełchatowa?! |
^^ Chyba tylko ona wie
|
czeka na spalenie ?
|
Dzis pewnie Maria Bakero ostro zepnie sie i bedzie chcial zrobic wszytsko zeby wygrac na Polonii.A potem palec srodkowy w strone Wojciechowskiego.
|
Jakiś Baran G. , Fonfara i Sapela dostali po żółtku w meczu z Górnikiem
następny mecz mają z nami stąd pytanie, byli zagrożeni kartkami przed Górnikiem? No i pierwszy mecz pod nas - remis najlepszym rozwiązaniem. Teraz czas na Polonię. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mikołajaczak i Ślusarski w pierwszym składzie Lecha na Polonię.
Najlepszy w meczu ze Śląsim Vojo na ławce... |
Nie nasz co cyrk, i nie nasze małpy
Titto - i niech tak będzie jak najczęściej. Gdzieś czytałem, że zawodnicy "miszcza" po prostu głupieją, kiedy Bakero przestawia ich jak figurki na szachownicy. Ciekawe, kiedy wystawi "Sztirlica" na prawej obronie, Wojtkowiaka pośle na szpicę do ataku, a Arboledę postawi na bramce :rotfl: :D
A jeśli chodzi o dzisiejszy wynik derbów Wielkopolski w Warszawie, typuję 1x. Przecież nie byłoby dobrze, gdyby Amicorze zaczęli na coraz większym gazie nas ścigać, wyprzedzając w dodatku Jagę i Lechię :evil: Niech lepiej obecne miejsce zajmują do końca sezonu. |
Podniecałem się tym Sobiechem jak grał w Ruchu, marzyłem, żeby przeszedł do Wisły a tu widzę, że dobrze się stało...
|
To Sobiecha powinni przenieść do klubu Kokosa, a nie Smolarka. Gość nie pierwszą 100 % akcję w tym sezonie marnuje. Nie rozumiem tego zachwytu Kołtonia nad nim.
|
W ramach ciekawostki- Oleksy obok Wojciechowskiego w loży vip? ^^
|
Wojciechowski to z córką mecz ogląda?
:-D PS. z taką grą w obronie Polonii nie wróżę sukcesu w dzisiejszym meczu. |
Aż tak Oleksego nie lubisz? :D
|
Cytat:
edycja: http://babol.pl/gid,13169807,gpage,1...6,galeria.html |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Błaszczu - na moje oko to nowszy model. |
Artur ''milion euro'' Sobiech taką sete zmarnował, że głowa mała, a pomyśleć że mógł w Wiśle kopać...
Póki co mecz na remis i oby jak najdłużej. Choć na przekór losu dziś Zieliński ogra Lecha a jutro Urban Legię! :) |
Cytat:
Edy: Ja pierdziele, ten Kolumbijczyk to padaczkę ma, czy co? Gość jest żałosny. |
Jak ten czarny pajac zagra kiedyś z orzełkiem na piersi, to kibicuje Hiszpanom na Euro...
|
W sumie kibicowanie Polsce wcale nie wyklucza kibicowaniu Hiszpanii, bo wiadomo gdzie obie drużyny skończą turniej :D
|
Cytat:
Polska w finale, Hiszpania nie wyjdzie z grupy ? :D tak? bo mnie się juz wszystko pomieszało :D |
Cytat:
Jeżeli Smuda, którego mottem jest "dam dupy za ćwierćfinał" pójdzie do odpowiedniej osoby (czyt.Platini), to kto wie, może będzie awans ^^ |
Arboleda ma w sobie cos takiego ze go cholernie nie lubie.. straszny pajac, za nic w zyciu bym nie chcial zeby gosc reprezentowal Polske, naprawde...
|
Cytat:
Nie takie sytuacje lepsi napastnicy marnowali. Ja bym go chciał w Wiśle zamiast trójki - Żurawski, Rios, Boguski. |
GajowyDrwal - to ja już bym wolał Meliksona. Obywatelstwo już ma, rodzinka trochę pomieszkała w Polsce :-)
A jeśli chodzi o nasze szanse na Euro - jednego czego bym nie chciał, to kompromitacji a'la Korea. Nie chodzi mi o to, że nasi wtedy odpadli, tylko że jeden z nielicznych uczciwych meczów Koreańczycy zagrali przeciw nam. Bo sędziowaniu przeciw (nie w czasie, tylko przeciw) Włochom i zwłaszcza Hiszpanom powinna była przyjrzeć się prokuratura. Ogryzek - co do naszych napastników - wolę nasze MMK (Mały - Melex - Kirm). Wprawdzie do barcelońskiego MVP dużo im brakuje, ale są bardziej efektywni, niż "młody talent za milion euro". OK, przydałby się jeszcze jakiś napastnik, ale po co przepłacać za towar z polskiej ligi, co marnuje tyle sytuacji. Dziś też mógl strzelić ze 2 bramki, a tymczasem - nic. |
Ale Smolarek wyje*ał Arboledzie :shock:
|
Cytat:
|
Brawa dla Smolarka szkoda że nie w morde...
|
http://www.mips.tv/player/embedplaye...740&height=480 Segunda Division mecz Barcelona B - do obejrzenia dla kontrastu :) I jak przy tym stoi nasza ekstra klasa wg was ?
++ |
Nienawidzę go....
Powinni go zamknąć za promowanie rasizmu... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl