Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

spinna 08.04.2011 06:34

zapowiedz 21. kolejki Ekstraklasy na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/04/21-kolejka-ek...sy-typy-kiksa/

Titto 08.04.2011 16:24

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...l?ticaid=1c178
Cytat:

Ruch jest jedną z rewelacji rundy wiosennej Ekstraklasy. W trzech ostatnich meczach zdobył komplet punktów. Jednak bez poważnych wzmocnień o walce o najwyższe cale nie ma co marzyć. Janusz Paterman zapewnia, że klub ma na oku pięciu piłkarzy z Ameryki Południowej - z Peru, Boliwii i Brazylii - mających na koncie występy w swoich reprezentacjach.
Reprezentant Brazylii w Ruchu Chorzów? Brzmi ciekawie ;-)

Donki 08.04.2011 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1074180)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...l?ticaid=1c178

Reprezentant Brazylii w Ruchu Chorzów? Brzmi ciekawie ;-)

Był u nas taki co w reprezentacji Brazyli grał.
Beto się nazywał :D

lopez80 08.04.2011 16:40

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...arucha,1622185 co robi nasz szalik na tym zdjeciu???????

4fan_player 08.04.2011 16:53

Pewnie został skrojony przez Legię jadącą do Gdańska.

aNouc 08.04.2011 16:58

E tam.
Staruch sobie kupił jadąc do Gdańska. Tylko zapomniał ubrać.
....a co za pytanie :shock:

1-0 Żewłakow.

ponury 08.04.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez80 (Post 1074187)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...arucha,1622185 co robi nasz szalik na tym zdjeciu???????

Będziemy mieć sztamę z Legią, to wywieszają nasze barwy. alles klar?

Titto 08.04.2011 17:10

1:1 Bonin!
Co zrobiła w tej akcji obrona Bełchatowa?!

arturtsw 08.04.2011 17:15

^^ Chyba tylko ona wie

tommiyacht 08.04.2011 17:18

czeka na spalenie ?

Wojtas 08.04.2011 18:37

Dzis pewnie Maria Bakero ostro zepnie sie i bedzie chcial zrobic wszytsko zeby wygrac na Polonii.A potem palec srodkowy w strone Wojciechowskiego.

aNouc 08.04.2011 18:38

Jakiś Baran G. , Fonfara i Sapela dostali po żółtku w meczu z Górnikiem
następny mecz mają z nami stąd pytanie, byli zagrożeni kartkami przed Górnikiem?
No i pierwszy mecz pod nas - remis najlepszym rozwiązaniem. Teraz czas na Polonię.

_ukoL 08.04.2011 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1074221)
Dzis pewnie Maria Bakero ostro zepnie sie i bedzie chcial zrobic wszytsko zeby wygrac na Polonii.A potem palec srodkowy w strone Wojciechowskiego.

Z drugiej strony Zieliński będzie chciał wygrać i pokazać 'faka' w stronę tego prezesa Wronieckiego Lecha.

Jaroo1 08.04.2011 18:42

Cytat:

Z drugiej strony Zieliński będzie chciał wygrać i pokazać 'faka' w stronę tego prezesa Wronieckiego Lecha.
I jaki z tego jest moral? Czekamy na remis :)

mitmichael 08.04.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1074223)
Jakiś Baran G. , Fonfara i Sapela dostali po żółtku w meczu z Górnikiem
następny mecz mają z nami stąd pytanie, byli zagrożeni kartkami przed Górnikiem?
No i pierwszy mecz pod nas - remis najlepszym rozwiązaniem. Teraz czas na Polonię.

Z Bełchatowa zagrozony był tylko Małkowski

zielak14 08.04.2011 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1074223)
Jakiś Baran G. , Fonfara i Sapela dostali po żółtku w meczu z Górnikiem
następny mecz mają z nami stąd pytanie, byli zagrożeni kartkami przed Górnikiem?
No i pierwszy mecz pod nas - remis najlepszym rozwiązaniem. Teraz czas na Polonię.

ktoś gdzieś na forum podawał przed tą kolejką kto jest zagrożony i z tego co pamiętam to tylko Małkowski był zagrożony... Polonia dzisiaj wygrywa 2-1 z Amicą :D

Titto 08.04.2011 18:58

Mikołajaczak i Ślusarski w pierwszym składzie Lecha na Polonię.

Najlepszy w meczu ze Śląsim Vojo na ławce...

el Nuero 08.04.2011 19:15

Nie nasz co cyrk, i nie nasze małpy
 
Titto - i niech tak będzie jak najczęściej. Gdzieś czytałem, że zawodnicy "miszcza" po prostu głupieją, kiedy Bakero przestawia ich jak figurki na szachownicy. Ciekawe, kiedy wystawi "Sztirlica" na prawej obronie, Wojtkowiaka pośle na szpicę do ataku, a Arboledę postawi na bramce :rotfl: :D

A jeśli chodzi o dzisiejszy wynik derbów Wielkopolski w Warszawie, typuję 1x. Przecież nie byłoby dobrze, gdyby Amicorze zaczęli na coraz większym gazie nas ścigać, wyprzedzając w dodatku Jagę i Lechię :evil: Niech lepiej obecne miejsce zajmują do końca sezonu.

WiślakMyślenice 08.04.2011 19:19

Podniecałem się tym Sobiechem jak grał w Ruchu, marzyłem, żeby przeszedł do Wisły a tu widzę, że dobrze się stało...

Blaszczu16 08.04.2011 19:20

To Sobiecha powinni przenieść do klubu Kokosa, a nie Smolarka. Gość nie pierwszą 100 % akcję w tym sezonie marnuje. Nie rozumiem tego zachwytu Kołtonia nad nim.

WiślakMyślenice 08.04.2011 19:23

W ramach ciekawostki- Oleksy obok Wojciechowskiego w loży vip? ^^

flamengista 08.04.2011 19:25

Wojciechowski to z córką mecz ogląda?

:-D

PS. z taką grą w obronie Polonii nie wróżę sukcesu w dzisiejszym meczu.

WiślakMyślenice 08.04.2011 19:26

Aż tak Oleksego nie lubisz? :D

Blaszczu16 08.04.2011 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1074253)
Wojciechowski to z córką mecz ogląda?

:-D

z dziewczyną...

edycja: http://babol.pl/gid,13169807,gpage,1...6,galeria.html

Mareq 08.04.2011 19:26

Cytat:

Wojciechowski to z córką mecz ogląda?
Z córką przyjaciela ;)

flamengista 08.04.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1074256)
Z córką przyjaciela ;)

No to nie chcę być przyjacielem Wojciechowskiego.

PS. Błaszczu - na moje oko to nowszy model.

WISŁAZWE 08.04.2011 19:32

Artur ''milion euro'' Sobiech taką sete zmarnował, że głowa mała, a pomyśleć że mógł w Wiśle kopać...
Póki co mecz na remis i oby jak najdłużej.

Choć na przekór losu dziś Zieliński ogra Lecha a jutro Urban Legię! :)

Blaszczu16 08.04.2011 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1074260)
No to nie chcę być przyjacielem Wojciechowskiego.

PS. Błaszczu - na moje oko to nowszy model.

Może i racja :-D, stać go w końcu.

Edy: Ja pierdziele, ten Kolumbijczyk to padaczkę ma, czy co? Gość jest żałosny.

GajowyDrwal 08.04.2011 19:43

Jak ten czarny pajac zagra kiedyś z orzełkiem na piersi, to kibicuje Hiszpanom na Euro...

mcks 08.04.2011 19:44

W sumie kibicowanie Polsce wcale nie wyklucza kibicowaniu Hiszpanii, bo wiadomo gdzie obie drużyny skończą turniej :D

adikos1906 08.04.2011 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcks (Post 1074267)
W sumie kibicowanie Polsce wcale nie wyklucza kibicowaniu Hiszpanii, bo wiadomo gdzie obie drużyny skończą turniej :D


Polska w finale, Hiszpania nie wyjdzie z grupy ? :D tak? bo mnie się juz wszystko pomieszało :D

WiślakMyślenice 08.04.2011 19:47

Cytat:

W sumie kibicowanie Polsce wcale nie wyklucza kibicowaniu Hiszpanii, bo wiadomo gdzie obie drużyny skończą turniej.
Wcale nie wiadomo ;)

Jeżeli Smuda, którego mottem jest "dam dupy za ćwierćfinał" pójdzie do odpowiedniej osoby (czyt.Platini), to kto wie, może będzie awans ^^

sportnh 08.04.2011 19:50

Arboleda ma w sobie cos takiego ze go cholernie nie lubie.. straszny pajac, za nic w zyciu bym nie chcial zeby gosc reprezentowal Polske, naprawde...

Ogryzek 08.04.2011 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1074261)
Artur ''milion euro'' Sobiech taką sete zmarnował, że głowa mała, a pomyśleć że mógł w Wiśle kopać...
Póki co mecz na remis i oby jak najdłużej.

Choć na przekór losu dziś Zieliński ogra Lecha a jutro Urban Legię! :)

A my mamy lepszych napastników? Nie zauważyłem - mamy wycenianego przez River na ponad 1 milion euro Riosa.... i co lepiej gra? Sobiech jak Genkov jest skuteczny, czyli średnio. Za to walczy w powietrzu i jakimś nadzwyczajnym szczęściem ma 7 goli i 7 asyst.... a Rios? Ile goli i asyst urodził od młodszego Sobiecha?

Nie takie sytuacje lepsi napastnicy marnowali. Ja bym go chciał w Wiśle zamiast trójki - Żurawski, Rios, Boguski.

el Nuero 08.04.2011 20:24

GajowyDrwal - to ja już bym wolał Meliksona. Obywatelstwo już ma, rodzinka trochę pomieszkała w Polsce :-)
A jeśli chodzi o nasze szanse na Euro - jednego czego bym nie chciał, to kompromitacji a'la Korea. Nie chodzi mi o to, że nasi wtedy odpadli, tylko że jeden z nielicznych uczciwych meczów Koreańczycy zagrali przeciw nam. Bo sędziowaniu przeciw (nie w czasie, tylko przeciw) Włochom i zwłaszcza Hiszpanom powinna była przyjrzeć się prokuratura.

Ogryzek - co do naszych napastników - wolę nasze MMK (Mały - Melex - Kirm). Wprawdzie do barcelońskiego MVP dużo im brakuje, ale są bardziej efektywni, niż "młody talent za milion euro". OK, przydałby się jeszcze jakiś napastnik, ale po co przepłacać za towar z polskiej ligi, co marnuje tyle sytuacji. Dziś też mógl strzelić ze 2 bramki, a tymczasem - nic.

Titto 08.04.2011 20:25

Ale Smolarek wyje*ał Arboledzie :shock:

sportnh 08.04.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1074275)
A my mamy lepszych napastników? Nie zauważyłem - mamy wycenianego przez River na ponad 1 milion euro Riosa.... i co lepiej gra? Sobiech jak Genkov jest skuteczny, czyli średnio. Za to walczy w powietrzu i jakimś nadzwyczajnym szczęściem ma 7 goli i 7 asyst.... a Rios? Ile goli i asyst urodził od młodszego Sobiecha?

Nie takie sytuacje lepsi napastnicy marnowali. Ja bym go chciał w Wiśle zamiast trójki - Żurawski, Rios, Boguski.

a ile gra człowieku w porównaniu do Sobiecha, ogarnij sie

KosaPS 08.04.2011 20:25

Brawa dla Smolarka szkoda że nie w morde...

tofik 08.04.2011 20:25

http://www.mips.tv/player/embedplaye...740&height=480 Segunda Division mecz Barcelona B - do obejrzenia dla kontrastu :) I jak przy tym stoi nasza ekstra klasa wg was ?
++

GajowyDrwal 08.04.2011 20:26

Nienawidzę go....

Powinni go zamknąć za promowanie rasizmu...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl