Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

bula1010 09.07.2010 11:37

co myślicie o tej jebanej ośmirnicy bo chce zagrać Niemcy i Holandie za 50 i mam dylemat bo ona twierdzi że to Hiszpania wygra? heh http://babol.pl/kat,1025465,title,Wiemy-kto-wygra-mundial,wid,12459709,wiadomosc.html?ticaid=6a7dccz y
czy to takie *******enie mediów chodź poprzednie wyniki sie sprawdziły
wiem że Hiszpania faworyt ale kocham Oranje:)

JAN ZEMBRZYCKI 09.07.2010 12:59

Cytat:

1poł:Sparta - Plzen X2
1poł:Nalchik - Terek X2
1poł:Hafnarfjordur - Fram X2
1poł:Botswana - Czad X2
1poł:Władykaukaz - Zenit 1X
1poł: Drogheda - Bohemians 1X

Donki 09.07.2010 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 931333)
co myślicie o tej jebanej ośmirnicy bo chce zagrać Niemcy i Holandie za 50 i mam dylemat bo ona twierdzi że to Hiszpania wygra? heh http://babol.pl/kat,1025465,title,Wiemy-kto-wygra-mundial,wid,12459709,wiadomosc.html?ticaid=6a7dccz y
czy to takie *******enie mediów chodź poprzednie wyniki sie sprawdziły
wiem że Hiszpania faworyt ale kocham Oranje:)

Ja pier**** osmiornice stawiam na Holandie :-)
Ona wybiera tą druzyne ktorej flaga jest ladniejsza, to jest ta cała magia :-p

bula1010 09.07.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 931439)
Ja pier**** osmiornice stawiam na Holandie :-)
Ona wybiera tą druzyne ktorej flaga jest ladniejsza, to jest ta cała magia :-p

tez mam ja w dupie :p fajny kursik 3.6 w bah a z Brazylią dałem na Holandie 4.15 z superoferty w fortunie
Oranje!!

bula1010 09.07.2010 15:26

Arsenal Kiev - Metalurg Zaporizhya 1
FK Alania Vladikavkaz - FC Zenit 2

St. Patricks Athletic - University 1
Dynamo Dresden - Slask Wroclaw 1
ako 7.75
10zł ewk=77.50zł

LeszekABG 09.07.2010 15:51

Nie radzę grać na Śląsk. Nie wygrali chyba żadnego sparingu do tej pory. Wiadomo, że to tylko sparing, ale odradzam.

E:Mój błąd, niedopatrzyłem. W takim razie polecam ;)

Donki 09.07.2010 15:55

ALe On gra przeciwko Nim, a nie na Sląsk :)

Wiślak178 09.07.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 931333)
wiem że Hiszpania faworyt ale kocham Oranje:)

Jak tak kochasz Holandię, to postaw na Hiszpanie. Albo twoja ulubiona drużyna wygra albo zarobisz. Zawsze będziesz zadowolony :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 930512)

Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1
FC Lusitans - FK Rabotnicki 2
Bulgaria - Brazylia 2

ako: 3,34



Chiny - Francja 2
Argentyna - Kuba 2

ako: 1,78

Jak to wejdzie to będą to baaardzo udane mistrzostwa.

Holandia - Hiszpania 2
Urugwaj - Niemcy 2 (niekoniecznie w regulaminowym czasie)

ako: 2,73

bula1010 09.07.2010 16:12

wlasnie zagralem na drezno poniewaz Wiselka z nimi przegrala wiec mysle bez urazy ale Slask pilkarsko jest gorszy od Nas wiec nie poradzi sobie z dreznem podro Lechijka Slask i Unia

bula1010 09.07.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 931651)
Jak tak kochasz Holandię, to postaw na Hiszpanie. Albo twoja ulubiona drużyna wygra albo zarobisz. Zawsze będziesz zadowolony :P


jednak wole dać na Holandię i cieszyć się podwójnie :) bo do trzech razy sztuka sprawdzi się co do Holendrów na mś
Oranje!!:D

Speedy 10.07.2010 14:44

Końcowa klasyfikacja
Hiszpania
Holandia
Urugwaj
Niemcy

fialo 11.07.2010 11:05

Hiszpania - Holandia - DW 1:0

Tak to widzę :)

atbb 11.07.2010 11:55

Ranheim v Lov-Ham 1
Lahti v TPS 1


ako: 4.55

bula1010 11.07.2010 13:38

Holandia
sundsvall
kalmar
ako14,11
10zl ewk 144zl

Zwierze 11.07.2010 21:23

postawiłem 2 kupony jeden że 1 brankę strzeli Holandia 2gi że jedną z bramek strzeli Roben... Komentarz zbędny

Kamson 11.07.2010 23:32

http://img175.imageshack.us/img175/5589/36633675.jpg

Co do ch*ja?!

David. 11.07.2010 23:36

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html
.

rabi86 11.07.2010 23:37

To mnie na expexcie podzielili kurs na 4 - tyle ile było piłkarzy z 5 bramkami. Zobacz sobie Kamson regulamin.
Może mądrale policzyły klasyfikację kanadyjską.

Kamson 11.07.2010 23:42

Ale do ku*wy nędzy, w zakładzie jest pytanie o Króla strzelców, a nie tego komu przyznają złotą piłke. Nic nie znalazłem w regulaminie.
Je*ać bah.

MasterCarl 11.07.2010 23:51

Królem strzelców został Muller, przepisy MŚ mówią, że w przypadku gdy jest więcej zawodników z tą samą ilością trafień kolejnym czynnikiem wyłaniającym zawodnika jako króla strzelców są jego asysty, jeśli tutaj również jest taka sama ilość nagrodę otrzymuje zawodnik który zagrał najmniej minut spośród zainteresowanych.
Także to nie wina BAH'u tylko królem strzelców został Thomas Muller a nie mający tyle samo trafień Forlan, Sneijder czy w końcu Villa. Pozdrawiam.

rabi86 11.07.2010 23:54

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html

Z tym artykułem się bardziej zgadzam. Muller zdobył złotego buta, a królów strzelców było 4.
Ale bah już taki jest.

Donki 12.07.2010 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 932751)

Napisz do nich na e-mail, powinno sie wszystko wyjasnic ;)

felipe 12.07.2010 09:01

A nie wiecie jak to ogarnia STS ?

Glova91 12.07.2010 09:19

Ja z mojej strony dodam, ze to byla najgorsza pod wzgledem obstawiania impreza reprezentacyjna w moim wykonaniu...~500 zł w plecy.
A teraz przejde do sedna: zna ktos kursy na mecz Szelewe-Wisla? Jezeli tak to prosze na na prywatna wiadomosc, albo tutaj napisac. Z gory dziekuje.

Dopiska: Dziekuje Speedy.

Speedy 12.07.2010 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glova91 (Post 932845)
Ja z mojej strony dodam, ze to byla najgorsza pod wzgledem obstawiania impreza reprezentacyjna w moim wykonaniu...~500 zł w plecy.
A teraz przejde do sedna: zna ktos kursy na mecz Szelewe-Wisla? Jezeli tak to prosze na na prywatna wiadomosc, albo tutaj napisac. Z gory dziekuje.

FK Siauliai v Wisła Kraków http://www.bet365.com/home/images/Ispacer.gif 4.50 3.60 1.61 bet365

pan Dudi 12.07.2010 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 932751)


Oficjalnie królem strzelców MŚ 2010 został Muller. Wczoraj albo przedwczoraj nawet Szpaku mówił, że w przypadku, kiedy kilku graczy ma równą ilość bramek wygrywa ten, który ma z nich najwięcej asyst- więc Muller. Nie ma co się gorączkować i "jebać bah", bo niestety dla Ciebie, mają rację.

felipe 12.07.2010 12:03

Mueller dostał Złotego Buta. To nie to samo mimo wszystko, a to że Szpaku tak powiedział, to mimo wszystko słaby argument :P
Co do zakładów na króla STRZELCÓW (tych było 4!) to różnie sobie buki ustalały.
Ja np moge powiedzieć o STS co dziś usłyszałem - królem strzelców Villa bo jego druzyna zaszła najdalej. Taki sobie dali regulamin. I mnie to pasuje akurat.

Zgodzę się natomiast, że nie ma co na nich nadawać - musieli się jakoś zabezpieczyć by nie wypłacać pełnej kasy w przypadku jaki mamy w RPA. To nie Caritas :) Dla tych królem strzelców będzie Villa, dla tych (właśnie np BaH) Mueller, dla innych Forlan, bo idą wg alfabetu ;) Mają prawo.

mileniumm 12.07.2010 13:09

Wczoraj dzień na plus to dziś stawiam na:
Hanescu V. - Chiudinelli M 1
Brands D. - Vinciguerra A. 1
Odd Grenland - Valerenga IF (under/over 2.5) 2
ako: 2.71

a i solo poszedł handicap +1,5 dla Tatishvili A, ale raczej to nie siądzie - a jednak weszło :P

lorddavy 13.07.2010 06:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 932992)
Mueller dostał Złotego Buta. To nie to samo mimo wszystko, a to że Szpaku tak powiedział, to mimo wszystko słaby argument :P
Co do zakładów na króla STRZELCÓW (tych było 4!) to różnie sobie buki ustalały.
Ja np moge powiedzieć o STS co dziś usłyszałem - królem strzelców Villa bo jego druzyna zaszła najdalej. Taki sobie dali regulamin. I mnie to pasuje akurat.

Zgodzę się natomiast, że nie ma co na nich nadawać - musieli się jakoś zabezpieczyć by nie wypłacać pełnej kasy w przypadku jaki mamy w RPA. To nie Caritas :) Dla tych królem strzelców będzie Villa, dla tych (właśnie np BaH) Mueller, dla innych Forlan, bo idą wg alfabetu ;) Mają prawo.

Nie żartuj. Było 4 królów strzelców i jeśli w zakładzie nie było pytania kto zostanie samodzielnym królem strzelców to zwykłe s****ysyństwo nie uznanie kuponu z Villą, który ZOSTAŁ królem strzelców.

pan Dudi 13.07.2010 08:35

Cytat:

a to że Szpaku tak powiedział, to mimo wszystko słaby argument :P

Dawno nie było mnie na tym forum i zapomniałem, że trzeba wszystko słowo po słowie tłumaczyć, bo zaraz się znajdzie ktoś, kto się przyczepi tylko po to, żeby się przyczepić. Szpaku zacytował regulamin FIFA. Chłopie, skup się na czymś ważnym. Dyskusja z regulaminem jest bez sensu, bo PRZED postawieniem kuponu na pewno był do wglądu, więc teraz s****ysyńtwem jest nazywanie buków s****ysynami dlatego, że ktoś wylewa swoje gorzkie żale, a wcześniej nie sprawdził na co się decyduje. :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl