![]() |
co myślicie o tej jebanej ośmirnicy bo chce zagrać Niemcy i Holandie za 50 i mam dylemat bo ona twierdzi że to Hiszpania wygra? heh http://babol.pl/kat,1025465,title,Wiemy-kto-wygra-mundial,wid,12459709,wiadomosc.html?ticaid=6a7dccz y
czy to takie *******enie mediów chodź poprzednie wyniki sie sprawdziły wiem że Hiszpania faworyt ale kocham Oranje:) |
Cytat:
1poł:Władykaukaz - Zenit 1X 1poł: Drogheda - Bohemians 1X |
Cytat:
Ona wybiera tą druzyne ktorej flaga jest ladniejsza, to jest ta cała magia :-p |
Cytat:
Oranje!! |
Arsenal Kiev - Metalurg Zaporizhya 1
FK Alania Vladikavkaz - FC Zenit 2 St. Patricks Athletic - University 1 Dynamo Dresden - Slask Wroclaw 1 ako 7.75 10zł ewk=77.50zł |
Nie radzę grać na Śląsk. Nie wygrali chyba żadnego sparingu do tej pory. Wiadomo, że to tylko sparing, ale odradzam.
E:Mój błąd, niedopatrzyłem. W takim razie polecam ;) |
ALe On gra przeciwko Nim, a nie na Sląsk :)
|
Cytat:
Cytat:
Holandia - Hiszpania 2 Urugwaj - Niemcy 2 (niekoniecznie w regulaminowym czasie) ako: 2,73 |
wlasnie zagralem na drezno poniewaz Wiselka z nimi przegrala wiec mysle bez urazy ale Slask pilkarsko jest gorszy od Nas wiec nie poradzi sobie z dreznem podro Lechijka Slask i Unia
|
Cytat:
jednak wole dać na Holandię i cieszyć się podwójnie :) bo do trzech razy sztuka sprawdzi się co do Holendrów na mś Oranje!!:D |
Końcowa klasyfikacja
Hiszpania Holandia Urugwaj Niemcy |
Hiszpania - Holandia - DW 1:0
Tak to widzę :) |
Ranheim v Lov-Ham 1
Lahti v TPS 1 ako: 4.55 |
Holandia
sundsvall kalmar ako14,11 10zl ewk 144zl |
postawiłem 2 kupony jeden że 1 brankę strzeli Holandia 2gi że jedną z bramek strzeli Roben... Komentarz zbędny
|
|
|
To mnie na expexcie podzielili kurs na 4 - tyle ile było piłkarzy z 5 bramkami. Zobacz sobie Kamson regulamin.
Może mądrale policzyły klasyfikację kanadyjską. |
Ale do ku*wy nędzy, w zakładzie jest pytanie o Króla strzelców, a nie tego komu przyznają złotą piłke. Nic nie znalazłem w regulaminie.
Je*ać bah. |
Królem strzelców został Muller, przepisy MŚ mówią, że w przypadku gdy jest więcej zawodników z tą samą ilością trafień kolejnym czynnikiem wyłaniającym zawodnika jako króla strzelców są jego asysty, jeśli tutaj również jest taka sama ilość nagrodę otrzymuje zawodnik który zagrał najmniej minut spośród zainteresowanych.
Także to nie wina BAH'u tylko królem strzelców został Thomas Muller a nie mający tyle samo trafień Forlan, Sneijder czy w końcu Villa. Pozdrawiam. |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html
Z tym artykułem się bardziej zgadzam. Muller zdobył złotego buta, a królów strzelców było 4. Ale bah już taki jest. |
Cytat:
|
A nie wiecie jak to ogarnia STS ?
|
Ja z mojej strony dodam, ze to byla najgorsza pod wzgledem obstawiania impreza reprezentacyjna w moim wykonaniu...~500 zł w plecy.
A teraz przejde do sedna: zna ktos kursy na mecz Szelewe-Wisla? Jezeli tak to prosze na na prywatna wiadomosc, albo tutaj napisac. Z gory dziekuje. Dopiska: Dziekuje Speedy. |
Cytat:
|
Cytat:
Oficjalnie królem strzelców MŚ 2010 został Muller. Wczoraj albo przedwczoraj nawet Szpaku mówił, że w przypadku, kiedy kilku graczy ma równą ilość bramek wygrywa ten, który ma z nich najwięcej asyst- więc Muller. Nie ma co się gorączkować i "jebać bah", bo niestety dla Ciebie, mają rację. |
Mueller dostał Złotego Buta. To nie to samo mimo wszystko, a to że Szpaku tak powiedział, to mimo wszystko słaby argument :P
Co do zakładów na króla STRZELCÓW (tych było 4!) to różnie sobie buki ustalały. Ja np moge powiedzieć o STS co dziś usłyszałem - królem strzelców Villa bo jego druzyna zaszła najdalej. Taki sobie dali regulamin. I mnie to pasuje akurat. Zgodzę się natomiast, że nie ma co na nich nadawać - musieli się jakoś zabezpieczyć by nie wypłacać pełnej kasy w przypadku jaki mamy w RPA. To nie Caritas :) Dla tych królem strzelców będzie Villa, dla tych (właśnie np BaH) Mueller, dla innych Forlan, bo idą wg alfabetu ;) Mają prawo. |
Wczoraj dzień na plus to dziś stawiam na:
Hanescu V. - Chiudinelli M 1 Brands D. - Vinciguerra A. 1 Odd Grenland - Valerenga IF (under/over 2.5) 2 ako: 2.71 a i solo poszedł handicap +1,5 dla Tatishvili A, ale raczej to nie siądzie - a jednak weszło :P |
Cytat:
|
Cytat:
Dawno nie było mnie na tym forum i zapomniałem, że trzeba wszystko słowo po słowie tłumaczyć, bo zaraz się znajdzie ktoś, kto się przyczepi tylko po to, żeby się przyczepić. Szpaku zacytował regulamin FIFA. Chłopie, skup się na czymś ważnym. Dyskusja z regulaminem jest bez sensu, bo PRZED postawieniem kuponu na pewno był do wglądu, więc teraz s****ysyńtwem jest nazywanie buków s****ysynami dlatego, że ktoś wylewa swoje gorzkie żale, a wcześniej nie sprawdził na co się decyduje. :lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl