![]() |
Myślę, że ważna kwestia- skoro jutro nowy prezes ma spotkać się z urzędnikami w sprawie stadionu, dobrze by było aby był nieco lepiej zorientowany w problemach stadionowych. Jeśli ktoś ma możliwość podesłania mu treści interpelacji Darka Olszówki wspólnie tu tworzonej to niech działa. Być może jest możliwy kontakt osobisty radnego z prezesem co też ułatwiłoby rozmowy "świeżemu" szefowi. Wreszcie ma kto rozmawiać w imieniu Wisły więc trzeba to wykorzystać, żeby później nikt nie powiedział, że za późno, że już się nie dało itd.
|
Frekwencja
Prezes mówi:
W pesymistycznym wariancie budżetu zakładam średnio 23 tys. widzów. To 70-procentowe wypełnienie, realna liczba, pamiętając wiele meczów Wisły przy komplecie 16 tys. Optymalnie byłoby pod 30 tys. Mnie się wydaje, że średnia 23 tysiące to wersja dalece optymistyczna- niestety. Zbyt wiele rzeczy zburzono w tym klubie. Jedynie sukces sportowy mógłby powoli budować frekwencję. Jak się wam wydaje, kiedy na tym stadionie będzie po raz pierwszy- na meczu ligowym- 30 tysięcy? |
Cytat:
Zgadzam się w 100%. Może Kuba da radę zaaranżowac coś takiego? Nie ma czasu do stracenia a Basałaj pewnie nie jest w temacie problemów o których tu już rok dyskutujemy |
Cytat:
http://i49.tinypic.com/2zjl6rl.jpg foto. SKWK |
Cytat:
|
Ile lepiej wygląda stadion z iluminacją świetlna której tak nie chcą u nas zrobić mimo sugestii w interpelacjach?
Najlepszy przykład u krawaciarzy.I nawet central wentylacyjnych nie widać, na trybunach żółtych przejść ewakuacyjnych nie musi być....da się- jak się chce? http://legia.com/www/galerie/wydarze...y/big/1020.JPG |
W kwestii montażu krzesełek:
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście mówie od spotkaniu odpowiednich osób ws stadionu, interpelacji etc. Ja akurat jestem zwykłym szarakiem i w takich spotkaniach uczestnyczyć nie będe. Ale jestem niemal pewny, że one nastąpią. Narazie powiewa optymizmem :) Co do stadionu to najprawdopodobniej część elewacji będzie malowana na niebiesko tak jak w projekcie. Jest też duża szansa na to, że najwyższe piętro również będzie mieć przeszklenie a nie wolny tarasa tak jak jest teraz. Powtarzam nie gwarantuje, ale jest na to bardzo duża szansa :). Co do D i Reymana narazie nie wiem nic. |
Witam.Po raz kolejny potwierdzam, że ze względów technicznych kolejność montażu krzesełek wygląda nastepująco: nawiercanie-stelaż-oparcie a na samym końcu siedzisko.Bez paniki-wszystko idzie zgodnie z harmonogramem.
|
dobry los nam La Furię zesłał, bo panikarstwo i czarnowidztwo niektórych kolegów jest zbyt mocne.
A tak - ma nas kto uspokoić :) |
No i są już pierwsze zdjęcia w pełni zamontowanych krzesełek
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...eselek//37442/ Moim zdaniem wyglądają ok! Barierki chyba tez nie są za wysokie. Ładny, niebieski kolor, oby czerwony tez był intensywny. |
Wiadomo o której miało się dzisiaj odbyć spotkanie z miastem? Trudno o jakieś wiążące decyzje skoro Basałaj dopiero wczoraj przejął stery ale jakby ktoś coś wiedział to pisać.
|
Odkopują fose przed E. http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zeselek/37434/ Jeśli zrobią coś takiego przed D to nici z wchodzenia z boku :( Będzie zapewne nieczynna :(
|
Uświadomcie sobie, ze i tak byłyby nici, bo nikt normalny nie dopuści trybuny D do uzytku z tylko jednym wąskim wejsciem z boku. 6 tysiecy osob i jedyne wejscie o szerokosci 3 metrow?.. taa..
Jedyne co mogłoby miec sens to wchodzenie przez wejscia naroznika, ale tam przeciez nawet połączenia z D nie ma, tylko jest ta przerwa miedzy trybunami, wiec to tez odpada. |
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
A może zrobią tymczasowe kładki przez fose? :D
i ogrodzenie tymczasowe na poziomie murawy? |
Czy dzisiaj czasami nie mija termin, w którym miasto miało odpowiedzieć na interpelacją Pana Olszówki?
|
Te barierki obok wejść będą zielone? Lekko dziwne ;)
|
|
@mIcHaL666 dostałem informacje od Pana Darka, że termin mija jutro, ale kiedy odpowiedzą to już inna sprawa.
|
Cytat:
Pewnie na stronie o historii Wisly sobie to poogladasz, jak to bylo kiedys. Ja teraz troche przy tym pomagam i uwierz mi ze mam po II WŚ w latach 40-80 frekwencje na poziomie 18000-25000 .Sezon '78 srednia frekwencja 30000. I to nie zaleznie od tego czy to bylo miejsce 1-4 czy 10-12. Widac ze mamy to do siebie jako kibice Wisly ze jestesmy wierni klubowi niezaleznie od wynikow. Wiec nie widze przeszkod zeby majac sezon w LE dobra druzyne ktora od lat przynosi temu miastu dume, przy odpowiednim marketingu,cenach za bilety/karnety i polityce historycznej zapelnic caly stadion. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą problem z jednym wąskim wyjściem na X tysięcy ludzi, jest na wielu stadionach w Polsce. |
kurde sciagnęli pleksi na E... nie spodziewałem się :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zeselek/37433/
stąd... wygląda jakby do połowy były ściągnięte... |
A te niebieskie belki na których była pleksi też zdemontują czy to już zostanie?
|
w ich miejsce zostanie zamontowana barierka
|
Palikot jak już wyciągasz takie wnioski to popatrz dokładnie na to zdjęcie które sam wkleiłeś...ani jedna "szyba" nie jest zdjęta więc nie szalej
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zeselek/37434/ to sobie zobbacz te zdjęcie koleżko... a dokładnie to ty popatrz... sciagniete są pleksy do połowy... na razie
|
sciagneli ale to boczne, oddzielające E od C, moze komus sie jedno z drugim myli ..
|
do której połowy bo od strony c na pewno są
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Kamerka pokzuje, że pleksy w środku sektora zostały- http://kamera2012.eu/krakow4/
|
Tutaj zaznaczyłem miejsca w których najwyraźniej widać że nic nie było demontowane:
http://img97.imageshack.us/img97/8084/aaafz.jpg koleżką Twoim nie jestem wiec przeprosin też nie oczekuje |
jednak chyba nie ściagneli, bo wlepki widać :) ale, złudzenie jest mocne!!
|
Cytat:
|
Pojawiły się kolejne krzesełka http://kamera2012.eu/krakow4/
Wg. projektu powinny być tam chyba czerwone krzesełka? Czy przespałem i była zmiana koncepcji? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl