![]() |
Cytat:
|
To podejrzewam, że jest też element gry psychologicznej. Widzi, że Wisła jest na fali, więc ten entuzjazm chce podbudować, żeby nasi piłkarze poczuli się jeszcze pewniej i może zlekceważyli Jagę (no bo skoro nawet ich trener się nas boi?).
Acz, jak już tu powtarzałem nie raz - też wierzę, że Wisła ma skład na top3. Niezależnie od tego co mówi Probierz. |
Probierz to już zimą Legii gratulował Mistrza (mimo, że Jaga bardzo mało do niej traciła wtedy) tak więc te jego gadki to można puścić mimo uszu.
|
|
^^ a o którym piłkarzu mowa?
|
chodzi o Zlatana :)
|
Cytat:
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Cebanu |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
cebaniu przecież leszczyk jakich mało...
|
Probierz z rozmysłem się tak wypowiada.
Z jednej strony ściąga presję wyniku ze swoich zawodników i przerzuca ją na Wiślaków :) Może ma takich piłkarzy, którym presja łydki pląta i stąd te wypowiedzi? A może tak się wypowiada, żeby pokazać jaki świetny wynik robi z tak słabym zespołem jaki ma? Albo po prostu przestał być taki butny i z kurtuazją podchodzi do każdego rywala? Powodów do takiej gadki może być mnóstwo, ale tak czy siak, nie ma co tych wypowiedzi traktować poważnie. Biorąc pod uwagę formę na wiosnę oraz pozycję Jagielloni w tabeli (szczególnie w tej niewydrukowanej) to właśnie Jaga jest zdecydowanym faworytem i najlepiej punktującym zespołem w lidze. Będzie ciężki mecz, ale to raczej my będziemy prowadzili grę, a oni będą kontrować, bo Jaga preferuję grę defensywną z szybkimi atakami a my grę z piłką przy nodze. Trzymam kciuki za chłopaków. |
Cytat:
przecież Cebanu był tak beznadziejny że szkoda gadać zresztą wystarczy popatrzeć na jego "karierę" po odejściu z Wisły i ile grał w poprzednich klubach :lol: kasa się pewnie zgadza ale nic poza tym |
Cytat:
|
Cytat:
|
nie stwierdziłeś, ale zasugerowałeś inny przebieg meczu z Cebanu w składzie a prawda jest taka że i Juszczyk i Cebanu byli ciency, więc szkoda gdybać i mówić jakby jakby, bo jakby w 2003 roku w bramce nie stał Hugues tylko normalny bramkarz to mielibyśmy półfinał pucharu UEFA a takich przykładów gdzie bramkarz nam zawala mecz to wpisane tradycje w nasz klub
|
Kto chociaz chwile miał stycznosc z Ilie to wie ze to zajbisty chłop.
Poliglota, tata prezes mołdawskiej ZPN, towarzyski otwarty. Jedyny mankament byl taki ze golkiper z niego żaden, w Wisle liczono ze dzieki Ilie sciagniemy kilka mołdawskich talentów, no ale okazało sie ze takowych nie posiadają. |
Cytat:
No więc nie był. I wszyscy którzy widzieli i jednego i drugiego mogą to potwierdzić. Taka drobna manipulacyjka ale stalsanok1946 już to Ci napisał... :lol: |
A w czym niby był lepszy od Juszczyka przecież jeden i drugi to ten sam mizerny poziom
|
Bo Górnik to klub zarządzany przez miasto, a jego dlugi dzięki tym "obligacjom" za 35 mln złotych spłacili mieszkancy Zabrza ze swoich podatków, a posrednio takze ja i ty. Jak dla mnie to po prostu skandal, ze takie rzeczy dzieja sie w Polsce za publiczne pieniadze.
Tylko co to ma do tematu o bylych pilkarzach? |
Cytat:
Nie ten temat (lepsza nibylandia), ale skoro my dostaniemy licencję, znacyzć będzie że nie mamy długów? Nie wszytkie dlugi są uwzględniane do wymógó otrzymania licencji. Art. mówi o tym że jest punkt F.03 który własnie Górnik i Ruch jest w stanie spełnić: Cytat:
https://www.pzpn.pl/public/files/pol...PODRECZNIK.pdf |
Cytat:
Chyba jeszcze nie było. Na dzień dzisiejszy długi sa unormowane lub podpisano ugody. |
|
Cytat:
|
Dzisiaj 23. urodziny obchodzi Michał Chrapek. Wszystkiego najlepszego, powodzenia w realizacji planów, żeby ci się tam jakoś kariera poukładała no i żebyś może jeszcze miał kiedyś okazję zagrać z Białą Gwiazdą na piersi :) STO LAT!
|
Marcelo (pamiętacie go jeszcze? :) ) trafił dziś dla Hannoveru, zremisowali 2-2.
|
Nasz były wiślacki Steven Gerrard (Daniel Brud) strzelił gola dającego 3 punkty dla Floty w meczu z Tychami (1:0). :)
|
Patryk Małecki
https://www.youtube.com/watch?v=hf8B...ature=youtu.be |
|
Dragan Paljić obchodzi dziś urodziny, za dobry to on nie był ale mimo to dobrze go wspominam, sto lat !!!
|
Jedyne co pamietam to jak koszulka buta wytarl ze tak to ujme wiec ch mu w dupe
|
Cytat:
ciekawe jakby mu szło na skrzydle, bo z tego co na szybko sprawdziłem, to tylko cztery mecze zagrał u nas na swojej nominalnej pozycji. |
|
Kapitan Pawełek http://www.prw.pl/articles/view/4188...Slaska-Wroclaw
|
Wywiad z Frankowskim: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-40-lat/3mgccp
|
Marek Motyka nowym trenerem Limanovii.
|
tematy polityczne poruszamy w innym miejscu forum
|
a o byłych piłkarzach gdzie?
|
i jeszcze jak jakiś pajac usuwasz post z prawdą...
|
Borussia Dortmund zainteresowana Marcelo. Jest typowany by zastapic Hummelsa
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl