![]() |
Uuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffff
No to otwieramy szampana :) |
Pora teraz opić sukces! ;)
|
Tuzimek już wypowiada słowo "sukces".
Żenada. |
Cytat:
I już w studio Canal+ zaczęło się spuszczanie, że Legia pokazała charakter i, że w ogóle to brakowało im szczęścia ble ble - wyłączam to gówno. Szkoda prądu. |
Nie wiem po co Legii te puchary były. Chyba tylko po to, żeby parę euro zarobić :D
Warszawiacy "niestety" zbłaźnili się na arenie międzynarodowej, a w międzyczasie przegrali kilka meczów z ogórkami z polskiej ligi. Jak widać, gra na dwóch frontach to zdecydowanie za dużo. |
My się też zbłaźniliśmy i też sie zastanawiałeś po co nam te puchary były... ?
Temat wg. mnie można uśpić do czerwca 2014 :) |
Szkoda że nie ma "rekordu"
A mnie jest bardzo przykro... Legia miała szanse przejść do historii, pobić "sukces" piłkarzy Sharmrock Rovers, niestety nie skorzystali z okazji. I teraz chyba sami będą przekonani, jacy to są zaj...ści, aż do następnego łomotu w przyszłorocznych pucharach :haha: Brawo Janek Urban, zostań w Legii jak najdłużej! Co ciekawsze, zwycięstwo na koniec niewiele im dało punktowo, bo zamiast 2 pkt. "pocieszenia" (dla kogoś kto by "przerżnął" wszystkie 6 meczów) uzyskali 2 pkt. "zwykłe". Nie wiem, co za kretyn wymyślił, że w LE 2+2 wciąż równa się 2 (kara za pojedyncze zwycięstwo), ale powinien dostać anty-Nobla za głupotę.
Co do samej Wisełki - owszem, Biała Gwiazda też zaliczała wtopy, ale - paradoksalnie NIE w fazie grupowej. Podczas ostatnich występów w LE udało się wyjść z grupy, a w sezonie 2006/07 do końca walczyli o awans (OK, wówczas zdobyli zaledwie 3 pkt. ale meczów było tylko 4, a nie 6 jak teraz). A na koniec ciekawi mnie jedno: która z polskich drużyn - w kolejnych/m sezonach/ie jako pierwsza zdobędzie punkty w fazie grupowej LE? Jak obstawiacie? |
Nie obastawiam.
Jesteśmy chujowi w piłke nożna wieć ....a nie mozna oczekiwać złotych gór.Taka jest brutalna prawda.Zobaczcie mecz ligi polskiej a potem przełączcie na inną lige. Dwa różne sporty..... |
Wszystko rozbija się o zawodników i ich umiejętności na tle zagranicznych drużyn. Dośrodkowania,wykończenie,podania...na naszą buraczaną ligę wystarczą, na najsłabszych z Europy już nie.
Jak się nie ma napastnika, gra Kucharczykiem to nie można myśleć o jakimkolwiek sukcesie. Gorzej że takich Kucharczyków i Gruzinów w naszej lidze jest kilku. To że ktoś raz się zepnie żeby nie było totalnego wstydu tylko wstyd nic nie znaczy. Zobaczymy za rok kto się w pucharach pokaże oczywiście o ile nawet do tej LE dojdzie bo po ostatnich wyczynach może być bardzo ciężko. Dodatkowo co roku raczy nas jakiś zespół eurow.......em od pasterzy albo kelnerów. To nie jest przypadek, to po prostu rzeczywistość. Przypominanie jak to kiedyś Lech z Juventusem, Wisła z Schalke, Legia ze Spartakiem itd można sobie o kant dupy rozbić bo w tej chwili nasza liga się zwija a reszta nawet człapiąc powolutku odskakuje na lata świetlne. |
Tutaj przede wszystkim jest problem w ofensywie, taka Legia, mistrz polski i ilu ma ogarnietych ofensywnych piłkarzy 2/3?. o ile w defensywie nasze kluby potrafią się spiąć, z bramkarzami też nie ma tragedii to z przodu... Najlepiej to wszystko chyba podsumowuje fakt że czołowymi napastnikami są Saganowski tuż przed emeryturą i Brożek bez przygotowań do sezonu.
|
Niestety bez Wisły, ale od dzisiaj ruszają europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Na początek Legia w TVP 1, początek studia o godz. 20:25, mecz o godz. 20:40 Będzie to jedyny mecz który pokaże telewizja bo transmisji meczów Lecha Poznań, Ruchu Chorzów i Zawiszy Bydgoszcz nie opłaca się przeprowadzać. http://www.satkurier.pl/news/102922/...ransmisji.html |
Uff, dobrze że o tej porze gramy z kumplami w piłkę :D
Do boju Saint Patrick's Athletic!! W ramach solidarności ze Świętym Patrykiem walnę wieczorem browara :) |
No to co ? W 2 rundzie Ligi Europy żegnamy Ruch po walce na noże z Vaduzem i Zawiszę, który nie ma żadnych szans z Waregem.
Po wczorajszych męczarniach Slowana z TNS i Bate z Skandebreu sądzę, że dziś Legii z ST Patrickiem wcale lekko nie będzie i nie zdziwię się jak skończy się remisem 0-0. Lech też nie będzie miał lekko i w Kalju może być krucho. Reasumując jeśli Legia i Lech dojdą do 3 rundy LM i LE to można mówić o sukcesie. Legia w 3 rundzie EL LM nie jest rozstawiona więc jej przygoda się skończy tam na pewno natomiast znając Lecha znów przepadniemy z jakimiś Eskimosami. Najważniejsze, ze w mediach Polscy kopacze prężą muskuły... To już ich ostatnie podrygi, bo pozniej będzie lament i szukanie wymówek, że piłka była zbyt okrągła a murawa nierówno no i że słońce świeciło. :D Nie mogę się doczekać kabaretu pt Polska Piłka w Europejskich Pucharach. Świetna zabawa gwarantowana. :} |
Pomijając kto z kim grają nasze krajowe drużyny to dla mnie jest to śmieszne i zawsze będzie, że nie są te mecze transmitowane ze względu na brak opłacalności.
|
Lada moment pojawią się wypowiedzi : "teraz możemy skupić się tylko na lidze", "za rok się uda!", "byliśmy lepsi, ale to przeciwnik strzelił decydującą bramkę" ...
|
piąta bramka ustawiła mecz ...
|
Liga Europejska to gora co moze osiagnac Legia. W 3 rundzie nie bedzie rozstawiona i juz tutaj zaczna sie schody - to pokłosie ich wystepow w poprzednim sezonie
|
Akurat dzisiaj, to Legia sobie poradzi bez problemów. Natomiast w III rundzie przynajmniej z połową drużyn rozstawionych mogą spokojnie powalczyć(takie "tuzy", jak np. mistrz Izraela, to raczej nikogo nie przestraszy). Awans do IV, to 2 mln euro i faza grupowa LE. Natomiast w przypadku odpadniecia, to i tak będą rozstawieni w IV rundzie el. do LE. Pozycja wyjściowa jest niezła.
Natomiast prawdziwy dramat, to Zawisza i Ruch, bo tutaj nie powinno być niespodzianek, czyli kończymy przygodę z eliminacjami(a nie z pucharami, bo te zaczynają się w fazach grupowych) w lipcu. Amika nie ma trenera, wiec tutaj też nie będzie awansu do grupy LE. Jutro jednak powinni spokojnie wygrać, bo chyba spotykają się z amatorami. P.S - W ramach ciekawostki, to od przyszłego sezonu 2 i 3 drużyna ekstraklasy zaczynają eliminacje od 1 rundy :). Będzie wesoło. |
Cytat:
Ale przekonamy się za jakiś czas. |
Amica awans, Zawisza i Ruch 40% a Legia .... Cała Polska (prócz stolicy) trzyma kciuki za dzielnych Irlandczyków :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak byś się trochę interesował piłką, to wiedziałbyś, że poziom naszej ligi(patrząc na inne) leci dramatycznie w dół. Spadamy w rankingach, nasze druzyny odpadają z amatorami(z Estonii, Kazachstanu, Azerbejdzanu, Islandii, Litwy, itd.). I ja się nie dziwie, że wielu daje niewielkie szanse Chorzowianom. |
Z tym Rumakiem to sam się zastanawiam czy coś umie. Odpadł w zeszłym roku z jakimiś kelnerami z Litwy, ale koleś jest zarozumiały i zastanawiam się czy nie kombinował że takie ogóry to z marszu zrobi, a formę szykował na potem, jak my z Levadią? Teraz ma chyba ultimatum od zarządu i podobno wyleci jak nie dojdzie do grupy LE, ciekawy jestem czy im się uda, ale od razu bym ich nie skreślał. Legia w sumie się nie wzmocniła ale się podobnie jak Lech nie OSŁABIŁA, czyli jak na nasze ligowe standardy całkiem nieźle. Tylko oni bez wspomagania nie potrafią, i nie chodzi mi nawet o grupę LE w zeszłym roku, ale nawet mecze eliminacyjne w których mieli sporo szczęścia.
Ruch i Zawisza, cóż wg mnie Ruch ma szanse, Zawisza mniejsze. Zobaczymy. |
Przyznaję się bez bicia, że fajnie, naprawdę fajnie ogląda się dzisiejszy meczy Warszawy.
Co prawda nie przez cały czas oglądam, ale nastroj robi się dobry. Nawet gdyby mecz zakończył się wynikiem skrajnie innym niż do tej pory. |
Nowa Legia dostaje eurowpie*dol :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do innych naszych pucharowiczow: Lech - bez klopotu awansuje do kolejnej rundy Zawisza - mam nadzieje ze sprawi niespodzianke i awansuje dalej szanse 50/50 Ruch - jakoś mam przeczucie że to Zawisza prędzej awansuje dalej niż Ruch... Niby to tylko Vaduz ale cos mi tu smierdzi kompromitacja - obym sie mylil. |
Czy to jest ta Legia ICH marzen i snow.....
|
|
Zawsze trzymałem kciuki za wszystkie polskie kluby ale teraz, chcę zobaczyć minę Leśnego po wyeliminowaniu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl